1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • limperatore
    #1053
    kipipálva= megvertek titeket :)
  • sygma7
    #1052
    pontosan ezt mondom,én rácáfoltam a te kijelentésedre miszerint," chelsea kipipálva..." hogy lehet ilyet állítani amikor ha szőrözünk még mi állunk az 1. helyen ami persze nem jelenti,h ti ne nyerhetnétek bajnokságot mert még matematikailag sokan nyerhetnénk. azon volt a hangsúly,h ez a kijelentés finoman szólva,kissé túlzás volt.
  • mephi666
    #1051
    én úgy számolom, hogy a bajnokság több, mint 2/3-a hátravan még... az, hogy most ennyi a gólkülönbség, az egy dolog... akár még a manchester is feljöhet... bármi lehetséges még, hogy ennyi van hátra...
  • sygma7
    #1050
    esélytelen:D mi van kipipálva?? egyenlő pont és nekünk több mint 2szer akkora a golkulonbségünk.csokker
  • nesta9
    #1049
    Most már a bajnoki cím a cél. Innen már meg kell csinálni... Vettem is részvényeket a hirbroker.hu -n
  • mephi666
    #1048
    ez a bajnokság jól indul most: manchester, chelsea kipipálva... csak még messze a vége... színtelen volt tegnap szerintem nagyon a chelsea játéka és "kedvenc" kopasz bíróm ítélt megint érdekeseket... de szerencsére nem avatkozott be a végeredménybe... nagyon örülnék, ha idén összejönne a bajnoki cím :)
  • balljuggler
    #1047
    Úgy érzem most gratulálnom kell!
    egyszer minden véget ér....
    a továbbiakban pedig sok sikert!
  • Guilty01
    #1046
    Chelsea 0-1 Liverpool
    Xabi góljával elhoztuk ezt a rendkívül fontos 3 pontot Londonból, ezek után azt minden kételkedő elismeri, hogy a poolnak tényleg vannak esélyei a bajnoki cím behúzására:) Bár azért erről még igen korai beszélni. GO REDS!
  • mikiking
    #1045
    Sziasztok...mai Bl meccs az Atletico ellen , szerintetek mi lesz ??? fog nyerni idegenben a liverpool ? mert olyan 10 000 ft ért adnám őket,és meg 3 szorozhatom majdnem a pénzem
  • Petys
    #1044
    Hát azért idén nem ajánlott szívbeteg Liverpool szurkolónak lenni...
    Comeback Heroes! YNWA!
  • Guilty01
    #1043
    :DDD
    én élvezem
  • sygma7
    #1042
    egyetértek, elég idegelő már sokadszorra...
  • Cabell
    #1041
    mostmar annak fogok drukkolni, hogy a pool vezessen, hatha akkor az ellenfel nyer.
  • Guilty01
    #1040
    Ezek a fordítások nagyon mennek, ezúttal a wigan ellen nyertünk 3-2-re úgy, hogy a 80. percben még a wigan vezetett:)
  • N68
    #1039
    Korrekció: Kedves Liverpool Rajongók!
  • N68
    #1038
    *********************************************************************
    1. Éves Nagygyűlés a Liverpool Szurkolók Mo-i Egyesülete szervezésében
    *********************************************************************

    Kedves "Flight"!

    A Liverpool Szurk. Mo-i Egyesülete megkeresésében szeretném felhívni a figyelmedet, h. az első éves nagygyűlését (AGM) szervezi egyesületünk a Corinthia Grand Hotel Royal, Hársfa termében okt.19-én, vasárnap, 15-19ó között.

    Sokmindenről fogunk dönteni, eddig csak adószám, bankszámlaszám és cégjegyzékszámunk van. Az éves tagdíj 5000Ft (2500Ft), helyben is befizethető. Programfüzet vár mindenkit a helyszinen a napirendi pontokról. A bővebb információért, visszajelzést kérünk. Ill. meg lehet tekinteni a liverpoolfc.hu fórumának FanKlub topikját az aktualitások ügyében.

    Az alapszabály és bírósági végzés itt megtekinthető:
    http://liverpoolfc.hu/lsch/lsch.htm

    A liverpooli branch-lista pedig:
    http://www.liverpoolfc.tv/club/aib/eur.htm

    Üdvözlettel az Elnökség nevében,
    Füstös Nándor /Nándi/
    [email protected]
  • mephi666
    #1037
    nem is tudtam, hogy létezik ilyen topik :) örülök, h megtaláltam... gerrard-ról a filmet láttátok már? 2006os... kb 1óra40perces... szerintem érdekes... érdemes megnézni :)
  • Guilty01
    #1036
    Ez mekkora meccs volt!!!!
    Man City 2 - 3 Liverpool
    Félidőben: 2 - 0
    Torres a szünet után szépített, majd egy city-s kiállítás után egyenlített is, Kuyt pedig a végén megnyerte nekünk a meccset. Parádés!
  • Guilty01
    #1035
    Éljen!
    Everton 0-2 Liverpool
    '59 F.Torres
    '62 F.Torres

    Ráadásul még volt 2 meg nem adott gólunk is, de hát kavicsot rá, ez nagyon kellett!!
  • John Cena
    #1034
    Everton-Liverpool 13.45

    Pirosnapos ünnep!:D
  • banok
    #1033
    Liverpool - Manchester United 2-1 ::: összefoglaló
    http://www.videoplayer.hu/videos/play/235933

    grat. a győzelemhez
  • sygmaBlueJersey
    #1032
    sztem ismersz annyira h szarok erre:D de jo volt:D egyébként minap mentunk balcsira és az egyik srácnál volt egy feketepéter kártyajáték "focis" és lubos michel volt a fekete péter benne:D
  • Cabell
    #1031
    editd: kapod
  • Cabell
    #1030
    Mindjárt csinálok egy Lubos Michel topikot aztán kapok is a büntipontot:D
  • sygmaBlueJersey
    #1029
    ti vagytok a angy mákerek meg kedves lubos "búza" michel kedvenckéi
  • Oziris666
    #1028
    A BL-mákotokról volt szó
  • Z
    #1027
    Összekevered a Chelsea-vel...
  • Guilty01
    #1026
    félsz a legendás "mákunktól", mi?:) ehh...
  • LasCar16
    #1025
    már kezdtem örülni h kizúgnak a francba ...
  • Oziris666
    #1024
    Pool ismétcsak bemakkolta a végén 118.perc Kuyt gól...
    No comment
  • REALista
    #1023
    Liverpool-St. Liege 0:0

    Még 10 perc van hátra a hosszabbításból...
  • sygmaBlueJersey
    #1022
    Nem szeretnék én sem,feszkót,főleg nem fröcsögni,örülök,h te sem,és reméljük így lesz Krisztiánnal.
  • Z
    #1021
    Azért írom, hogy légy te az okosabb, mert ha ugyanúgy fröcsögsz, mint azok, akiker fröcsögsz, akkor ugyanolyanná válsz, mint ők. Ki kardot ragad, kard által vész. És igaz ez az agresszorra, valamint igaz arra, aki visszavág.

    Legyen elégtétel az, hogy amint Krisztián egyre jobb formában lesz, és neki, meg az akadémiának köszönhetően egyre több fiatalt visznek el - reméljük - sztárcsapatba, annál inkább be kell látni az ellenzőknek is, hogy tévedtek.

    Na remélem mostantól normál mederben folyik majd a téma, és nem arról szól, hogy egyes emberek utálnak másokat, akik viszontutálják azokat. Tehát csak bölcsen, és békésen! ;)
  • sygmaBlueJersey
    #1020
    Aki ugrik arra,h kinyílvánítom nemtetszésemet az antiszemita megnyilvánulásokról,az egyértelműen bevallja,h ő maga is az,és ÉN úgy gondolom,h az bizonyítvány az unintelligenciáról. Szerintem tök igaz dolgot mondtam azzal,h igenis szídták az MTK-t mindenért,azért is amit jól csináltak,puszta előítéletek miatt. Ez az ostobaság
  • Z
    #1019
    "intelligencia..." --- pont ezért légy te az okosabb! ;)
  • sygmaBlueJersey
    #1018
    Ez így van,de az elejével nagyon nem értek egyet. intelligencia...
  • Z
    #1017
    "Antiszemita s*ggfejek" --- ezt hanyagold, kérlek! Nem kell a feszkó, mert még a végén valaki elkezdi a mocskolódást.

    Szerintem egyszerűen örüljünk együtt a fiatal magyarok sikereinek! Akárki érte is el.
  • sygmaBlueJersey
    #1016
    A Liverpool is hülye akkor,h szerződésben állnak az MTK-val? pff...
  • sygmaBlueJersey
    #1015
    hát akkor azok nagyon ostobák,mert külföldön is ezek miatt működik jól az utánpótlás... Egyébként ha már itt tartunk,ez tipikus,h a magyarok általában leszólják amit az MTK csinál... Antiszemita s*ggfejek
  • Randal
    #1014
    Tudom, hogy arról való, ott a smiley is:)
    Csak azért írtam így, mert ha jól emlékszem nem mindenki fogadta anno kitörő örömmel és bizakodással ezeket az akadémiákat.