1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • Guilty01
    #771
    Nagyon sima győzelem volt a psv ellen. Az első gól rohadt jó volt,ahogy kuytre támaszkodva fejelt gerrard:)
  • banok
    #770
    A Liverpool-Arsenal meccs góljai itt
  • kas123
    #769
    láttam h nincs banneretek:


    ezt ütöttem össze...bocs a hanyag munkáért...de több mint a semmi...
  • Guilty01
    #768
    uccsó gól nem volt semmi,azt a cselt még sokszor visszanézném...Szép volt crouch!
  • Vazov
    #767
    Nyertünk! Pool-Arsenal 4:1 Ha minden meccsen értékesíteni tudnánk a helyzeteinket akkor simán bajnokok lehetnénk! GO REDS! Kedden a PSV ellen kell győznünk!
  • Vazov
    #766
    Góóóól!! Crouch!! 4:1 GO REDS!!
  • kas123
    #765
    70' Liverpool [3 - 0] Arsenal

    4' [1 - 0] P. Crouch
    35' [2 - 0] P. Crouch
    60' [3 - 0] D. Agger

    eddig grat a csapatotoknak...
  • Ibra77
    #764
    Sima meccs és meg is lesz!Crouch jól küldi,De nekem a Kuyt - Bellamy csatársor jobban tetszik!
  • Vazov
    #763
    Góól! Crouch duplázott!! Gól: Crouc 4',34' percben!! Így tovább GO REDS!!!
    Pool-Szarzenál 2:0
  • Lombardini
    #762
    Kedves Angol foci kedvelők, Livepool fanok, szimpatizánsok.Bocsi a zavarásért de néhányan mi Aston Villa szurkolók szervezünk egy közös meccsnézéses, sörözéses, szurkolást.Ez arra is nagyon jó alkalom lenne, hogy közelebbről is megismerjük egymást. Mivel Vasárnap lesz az Aston Villa-Liverpool mérkőzés ezért titeket is szeretettel várunk. A helyszin Budapesten lenne a Ráday utcában lévő Fogadóban. Ha volna kedvetek jönni akkor a [email protected] email címen jelezzétek vagy itt a fórumon az Aston Villa topicban.

    Köszi!

    Üdv.
  • lampard99
    #761
    hello pontosan hogy ál fel a liv. és kik a kezdök?
  • Z
    #760
    Egyáltalán nem vagyok k.nagy ember, szerinted ide írogatnék, ha olyan nagy ember lennék? Továbbá ne mondd már meg, hogy milyen vagyok. Nem csak a védők végzik a védekezést, de ezekszerint nem érted a lényegét. Csereként beállt ember ne menjen már a mélyvízbe, mert ez van belőle. Főleg ne egy támadó szellemű középpályás (javítottam :D). Fociban még mindig nincs HA. A csúszkálás meg nem lehet mentség. Messi is folyton elcsúszott.

    Ha kicsit gondolkoznál, akkor most fogtad volna, hogy erre ment a gratuláció: "grat a 2. olyan pool meccsedhez amit végignéztél". Különben is: ezt te meg - ha olyan nagyokos vagy, akkor áruld már el, hogy - honnan szedted?

    1. "Ugye a sorsolás úgy lesz hogy ugyanolyan nemzetiségű csapatok nem kaphatják egymást? "
    2. "különben honnan tudnám hogy volt olyan szabály,hogy azonos nemzetiségű csapatok nem kaphatják egymást?:)"

    NEM TUDOD! Nem állítottad, hanem kérdezted...és ez nagy különbség. Valamint kiderült, hogy rosszul gondolod, és erről meg is vagy győződve. A legjobb 8 között kaphatják egymást egyazon ország csapatai. De ha ezt állítod, akkor bizonyítsd be, hogy igazad van! :)

    Amúgy meg részemről vége. Még írj be egy kemény visszavágót, aztán HAJRÁ POOL! ;)

    Majd év végén hozok neked egy Poolos szuvenirt, amit, ha elfogadsz, akkor odaadok. És ha összejön, akkor egy közös fotót is a két sztárodról. :P
  • Guilty01
    #759
    "Szép lenne 4 angol a negyeddöntőben"<---a "szép lenne" feltételes módot fejez ki,tanulj meg olvasni.
    Pennant még mindig középpályás nem pedig csatár(ja igen,az ilyen nagymenőknél mint te a védekezést csak a védők végzik??bravó),elhiszem hogy te kurvanagy ember vagy,még rajítsál is egy kicsit,hogy mennyi mindent tudsz a labdával. Had gratuláljak.
    (Ha nem csúszik el,nem gól.)
    Ha kicsit gondolkoznál rájöhetnél hogy nem ez az első év amit követek a bl-ben,különben honnan tudnám hogy volt olyan szabály,hogy azonos nemzetiségű csapatok nem kaphatják egymást?:)
  • Z
    #758
    Akkor még nem, de most már sajnos...
  • Z
    #757
    "MOcskos Barcelona !!!
    szép volt !!!"

    Tiszteld már meg egy kicsit a focit, és magát a sportot azzal, hogy nem mocskosozol le egy olyan csapatot, amelyik nem szolgált rá.

    "nem tudom ez a hozzánemértő asshole miről vaekerál itt összevissza. . ." --- erre csak annyit tudok mondani, hogy disztingváljál öcsi!
  • DJ BP
    #756
    akkor még az Arsenal nem volt kieső...
    mellesleg sztem elődöntőt akart írni, hogy ott 4 angol :)
    Amúgymeg összekerülhettek volna, nincs az a szabály :)

  • Z
    #755
    Ja, még valami:
    "Ugye a sorsolás úgy lesz hogy ugyanolyan nemzetiségű csapatok nem kaphatják egymást? Szép lenne 4 angol a negyeddöntőben."

    Milan v Bayern Munich
    PSV Eindhoven v Liverpool
    Roma v Manchester United
    Chelsea v Valencia

    Milyen 4 angol? 3 az a négy.
  • Z
    #754
    Na várjál már...mi van veled? Honnan látod, hogy mennyire értek a focihoz? Komolyan fontolóra vettem, hogy rendbehozatom a bokaszalagjaimat, aztán meghívlak egy kis focira. Ha nagyon akarsz, kaphatsz oktatást arról, hogy mi a foci. Nagypályán már nem játszom bajnokságban évek óta. De kispályán nem egy bajnokságban voltam aranyérmes, Aranyászok ligában is, futszál nb1-esek is keresték ellenünk a labdát. Szóval nekem ne papolj itt arról, hogy mennyire értek hozzá. Amikor láttam Carraghert, és Finnant régebben, hát botlábú vak kutya volt mind a kettő. És nem csak egy meccsen. A Barca ellenin viszont jól játszottak. De az is kellett hozzá, hogy a többiek elöl már megszűrjék a támadásokat, időben lassítsák a Barca játékát. Azért látszott, hogy az elöl lévő védők fáradásával együtt nőtt a nyomás hátul. Idővel volt már helyzete a Barcának is.

    A gólt pedig nem Pennant-ről kapták, hanem a jobb bekk helyén lévő Pennantről. Taktikai hiba. Ennyi, magyarázhatsz bármit. Miért csatár fogjon csatárt? Ráadásul pont a legkisebb ember. Ha nem csúszik el, akkor is gól.

    Ehhez "Igaz,5 éve még nem volt egy ronaldinho," pedig csak annyit: soha nem is lesz...jól megelőz, és visszaér, amikor lemaradt, alászaladt, stb. Jól szerel, ennyi. Egyszer kéne indítani, akkor az már kút.

    Kuyt, és Bellamy nagyon sokat tett a sikerért. Még akkor is, ha nem szereztek gólt.

    Jah, és gratulálok az 1. évadhoz, amit követsz a BL-ben. Ugyanis legjobb nyolc között már nincs olyan szabály, hogy azonos ország csapatai nem kerülhetnek össze.
  • Vazov
    #753
    A PSV-t kaptuk!! Sima továbbjutás!!:D GO REDS YNWA
  • Matthew Prosac
    #752
    gratulálunk a szép stílusodhoz -.-
  • Oncsi
    #751
    Grat a POOL-nak !!!
    MOcskos Barcelona !!!
    szép volt !!!
    Finnan meg Car' nagyo jók voltak mint mindig !!!
    nem tudom ez a hozzánemértő asshole miről vaekerál itt összevissza. . .
  • lord nihilus
    #750
    énis így gondolom, sőt szvsz legmegbízhatóbb védők közé tartoznak mindketten
  • Guilty01
    #749
    747#: grat a 2. olyan pool meccsedhez amit végignéztél. Te látom nagyon benne vagy a fociban,ha azt se látod hogy carragher milyen kíváló védőmunkát végez az egész szezonban. Igaz,5 éve még nem volt egy ronaldinho,de azóta hihetetlen sokat fejlődött,és csak meg kell nézni... A csatárok nem éltek mellette.
    A gól pennanten ment el, sajna elcsúszott,a 2 kapufából legalább 1 igazán bemehetett volna,gerrard 83. perces visszahúzós-lövése se volt csúnya,Kuyt és Bellers végighajtották a meccset,gratula a csapatnak.
    Ugye a sorsolás úgy lesz hogy ugyanolyan nemzetiségű csapatok nem kaphatják egymást? Szép lenne 4 angol a negyeddöntőben.
  • Nuno88
    #748
    grat nektek, szép volt, az első félidő eszméletlen volt
  • Z
    #747
    Tudod, mit? Legyen! Marha jó volt Finnan, nagy napot fogott ki.

    A sors sajna szigorú, de igazságtalan. És így, hogy a Liverpool hozza a jobbnál jobb meccseket (MANU ellen is), igazságtalan lett volna, ha most nem jutnak tovább. JIHÁÁÁ! Zsír meccs volt, csak kár, hogy nem lőtt gólt a Pool. Hitetlen, hogy a két kezdő csatár mennyire kikészült. De Riise-nek sem nagyon maradt kraft-ja.
  • Jagumo
    #746
    SZÉP VOLT
    Ti már a legjobb 8 között!
  • G04LK33PeR
    #745
    nagyon gyenge a Barca
  • Jagumo
    #744
    hajrá Liverpool eddig Óriási meccs!!!

    (de remélem a Chelsea is továbbjut:S)
  • Prince23
    #743
    Üdv!
    Eszméletlen meccsetek van (sajnos, gratula.
    Carragher nagyon értékes a kapu előtt...

    Na csősztök!
  • Scholes18
    #742
    vigyázz a szádra mikor a Manchester Unitedról beszélsz! főleg ha hülyeségeket..
  • Scholes18
    #741
    Hajrá Liverpool , Hajrá Angolok! Mindent bele!!
    (de csak ma)
  • Z
    #740
    Klasszis??? Kinek mi a klasszis...ha a szánalmas butabotláb=klasszis, akkor rendben van.

    Riise a klasszis, meg Terry, meg Cannavaro, meg Nesta, meg Thuram, Cafu, és Carlos voltak. Most már kijárna Riisenek egy bombagól is.
  • Guilty01
    #739
    kicsit el vagy tévedve ember, Carragher és Finnan mindketten klasszis játékosok,szánalmas ha egy meccsből akarsz ilyen következtetéseket levonni.
  • Z
    #738
    Nos megnézve a Manu elleni bajnoki meccset: jó volt, akármi lehetett volna. Így, hogy ilyen jó volt a meccs, csak az a fájó, hogy az az ócska Carragher rúgta le Rooney-t, és a helyére beállt O'Shea szerezte a győztes gólt...még nem teszik már ki a láma Carragher-t, meg a Finnan-t? Olyanok, mint Madridban a Salgado, meg a Guti.

    Azt nem volt jó nézni, hogy pont a két kedvenc középpályásom balhézott össze (Scholes, és Alonso). Törött orral meg nem fejelt Peter Crouch, és így nem is szerzett gólt... :(
  • Matthew Prosac
    #737
    ezt a bajnokságot már bukta a chelsea ^^
    [nem mákos kurva a Mu, a Mu igenis megdolgozott azért, hogy most a táblázat élén álljon, a Chelsea és a mák már egy sokkal nagyobb múltra visszatekintő történet. amúgy nincs olyan csapat aminek nincs szerencséje.]
  • Oncsi
    #736
    C.Ronaldoszinész geci..Kuyt jól felbaszta..
    Mákos kurva MU..Chelseát sem birom(leszámitva Murinhot),de most nekik szoritok,hogy nyerjék meg mu elött bajnokságot
  • Matthew Prosac
    #735
    ^^
  • craft
    #734
    Ez igen!-várható volt hogy ha nem rúgunk gólt akkor előbb utóbb megboszulja magát a man. u!!!
  • Oncsi
    #733
    L'pool-SU 4-0
  • Guilty01
    #732
    á,mekkora jó volt a csapat,a 2. félidőben tökéletes volt a védelem carra,és agger kitűnően végezték a dolgukat,a taktika is zseniális volt,1-1nél átálltunk 1-csatáros játékra,1-2 után pedig márcsak tartani kellett az eredményt és kontrázgatni. A visszavágón már nem lehet baj. A lényeg hogy ne kapjunk gólt.grat a fogadós srácnak:)