1379
QBZBXUtvAwMDVQpIRwVR
  • DJ BP
    #731
    grat grat
  • Oncsi
    #730
    Grat a L'pool-nak !!!
  • Golyo69
    #729
  • Golyo69
    #728
  • Golyo69
    #727
    Nah még egyszer :D
  • Golyo69
    #726
    Azért rátok fogadtam 3 Euróval :D:D

  • Scholes18
    #725
    Gratula 'Pool! Így kell játszani. le a kalappal!
    Hajrá Angol foci!
  • posse martini
    #724
    Sziasztok!!! barca druker vagyok És szép volt liverpool jók voltak.De egy valamit nem felejtsetek el ha az a barcelona ellen játszotok mint tavaly esélyetek nincs.
  • vmvr
    #723
    grat, jók voltatok
  • Guilty01
    #722
    *bellamy
  • Guilty01
    #721
    félidőben 1-1,deco szerzett vezetést,de a félidő végén bellay fejesgólja meghozta az egyenlítést. Ha tudnánk tartani az eredményt netán még nyernénk is,akkor már a továbbjutás küszöbén lennénk,mert otthon nem tudunk veszíteni.(csak az arsenal ellen:S)
  • DJ BP
    #720
    csak az érintett feleknek...
  • tobias88
    #719
    te mindeggyik fórumba beteszed ezt a linket?
  • Guilty01
    #718
    a jó büdös f*szt már Bellamyba hogy nemtud megtanulni viselkedni. Mi az h Riise megalázta őt?? Nem volt kedve énekelni,mért kell ebből ekkora ügyet csinálni? Teljesen jó focista,mért kell az ilyen dolgaival kettétörni a karrierjét???
  • DJ BP
    #717
    jézus
  • SGpoolfan
    #716
    Hy! Kiváncsi vok mi lesz a Barca ellen!? remélem GYŐZELEM!!! :)
  • Vazov
    #715
    Kikaptunk!Newcastle United-Liverpool 2:1
    Pedig vezetünk is de forditottak. Go Reds!
  • Oncsi
    #714
    Gerrard sztem nem játszik jól első félidőben !! everton jól állja sarat
  • craft
    #713
    Ma remélem nyert ügyünk van:)-és vissza verünk az EVERTON-nak
  • France men
    #712
    1:0
    2:0
    Rafa akcióban..
  • liverpool5
    #711
    Sziasztok!
    Kihagyhatatlan ajanlat focirajongoknak! Angol klubcsapatok hivatalos mezeit az altalad megadott cimre kipostazom mindossze 12000 Ft-ert!
    (rovidujju, XL-es meretben)
    Ha erdekel, irj a [email protected] cimre!!!!!
    Mivel Liverpoolban elek, rengeteg egyeb Liverpool FC-s ajandektargyat is be tudok szerezni!!!
  • Guilty01
    #710
    gólokat hol lehet letölteni?
  • Kis Huby
    #709
    1-2!!
    Csak így tovább!!
    Go Red's!!!
  • Guilty01
    #708
    1-2 a vége. Szép volt!
  • Vazov
    #707
    Most olvastam egy Liverpool-os oldalon h már 0:2 Kuty(46) és Crouch(54) góljával!
  • vmvr
    #706
    miszép gólt lőtt a kuytötök O_o
  • Guilty01
    #705
    félidőben 0-0,jó lenne rákapcsolni a srácoknak.
  • Vazov
    #704
    Tippek a West Ham-Liverpool meccsre??
    sztem 0:2
  • Z
    #703
    Bocs, arról marhára lemaradtam. Ma beszélgettem az unokatestvéremmel, és ő is említette. Valamiért az kimaradt. Amúgy az egyik kedvenc angol bajnokságban játszó középpályásom, Paul Scholes mellett. Jó térlátás, helyzetfelismerés, gyors és pontos passzok, jó helyezkedés, gyakran megjátszható. Igazi csapatjátékos (mind a kettő). :)
  • Guilty01
    #702
    ó,basszus,rohadt aaahnri a 93. percben fejelte a győztes gólt...
  • Guilty01
    #701
    az 52. percben az arzenál-mú 0-0. Jó lenne egy döntetlen.
  • craft
    #700
    De erős gyerek a Xaby Alonso:)-bír az Drogbával de fogalmazhatok úgy hogy a Chelsea azt se tudta hol a labda:)
  • Guilty01
    #699
    csoda,hogy egyáltalán vissza tudott jönni,tiszta vér volt az arca.
  • Feck
    #698
    Szegény Xabi Alonso teljesítményén ne csodálkozz, hisz ilyen állapotban is példaértékűen küzdött... (volt egy nemépp szép találkozója Drogba térdével)
  • Z
    #697
    Bazeg, mé nem bírtak többet begyűrni? Most jól el lehetett volna verni a Chelsea-t. A hullagyenge védelem kihatott a középpályára is. Riise lövése, kapufája kár, hogy nem akadt be...olyan Seedorf-os óriásgól lett volna.

    Xabi Alonzo halvány volt, de a többiek haraptak. Riise-nek meg ma "eltalálták a vitamint a reggeli italban"...muhahaha
  • DJ BP
    #696
    szép volt
  • banok
    #695
    A második gól nagyon szép volt!
  • Guilty01
    #694
    Győzelem!!!
    Sima 2-0,esélye se volt a cselzinek, a 4. percben máris vezettünk Kuyt higgadt megoldásával,nem sokkal később pedig Pennant lőtt egy bombagólt. A 2. félidőben Riise 40-45 m-ről lőtt egy bődületes nagy felsőkapufát,ami után crouch-csal szemben szabálytalankodtak,de a tizenegyes elmaradt.
  • zambrotta
    #693
    helló mindenkinek

    van egy eladó, nagyon jó állopotban lévő, alig használt, 03/04-es hazai Pool mezem

    akit esetleg érdekel ide írjon, mindenben meg tudunk egyezni

    remélem ma nagyon fog sírni a gusztustalan cselzi
  • Gunnersboy
    #692