1672
Hajrááá West Brom Gera Sok sikert!!
  • DJ Bee18
    #1472
    Manchester City, Aston Villa and Spurs.


    Csaknem hülye, na valaki csak megveszi, Robson csak elengedi...
  • [Jakuza]
    #1471
    Jol ertelmezed.
    Nagy vonalakban annyi, hogy Zoli jovo heten talakozik Robsonnal, hogy elmondja neki, hogy egy Premiership klubhoz igazolna ezen a nyaron.
    A masodik mondat a multjarol szol, hogy a Fraditol erkezett 2 eve nyaron, 1,5M fontert blablabla es a kerok kozott a Manchester City, Aston Villa and Spurs szerepel.
  • Zséé
    #1470
    énse igazán értem. csak kbra
    "ZOLTAN GERA will next week tell West Brom manager Bryan Robson he wants to move to a Premiership club this summer."

    Ez pont az ellentettje annak mint amit nb1.hu-n írnak nem? vagy lehet rosszul értelmezem...
  • Csesza
    #1469
    öööö... mit is jelent ez? van pár info amit ki tok belőle böngészni de nemnaon tok angolul és ez így félreérthető számomra
  • Csesza
    #1468
    értem...

    tedd azt...

    Remélem tényleg el tud menni ebből a csapatból és nem fogja ott tartani a saját lelkiismerete!
    Ha ez igaz, hogy ennyi klub verseng érte, akkor csak nem választja a maradást!
  • Zséé
    #1467
    Daily Mirror:

    FOOTBALL SPY: ZOLTAN PLEA: I GOTTA GER OUT OF HERE

    ZOLTAN GERA will next week tell West Brom manager Bryan Robson he wants to move to a Premiership club this summer.

    The Hungarian midfielder (above), who joined from Ferencvaros for £1.5million two summers ago and played a crucial role in Albion's Great Escape in the 2004- 05 campaign, is a target for Manchester City, Aston Villa and Spurs.
  • Zséé
    #1466
    jah. nem sokat jelent, de utánanézek abba a daily mirrorba vagy mibe
  • Csesza
    #1465
    nb1.hu???
  • Zséé
    #1464
    Gera a téma Angliában

    Birmingham, május 19., 16.10 A Man. City, az Aston Villa, a Tottenham, az Everton és a Charlton is vinné.

    Az angol médiában az elmúlt 24 órában számos Premier League-csapattal hozták összefüggésbe Gera Zoltán nevét. A WBA magyar középpályásáról több internetes orgánum is cikket közül, és szinte minden cikk Gera lehetséges klubváltásáról szól.
    A Daily Mirror és más orgánumok szerint Gerát többek között a Manchester City, az Aston Villa, a Tottenham, az Everton és a Charlton is meg akarja szerezni. Érdekesség, hogy a Manchester City hivatalos weboldalán a lapszemle rovatban szerepel is olyan cikk, mely a City érdeklődéséről szól. A lapok a vételárat illetően is találgatnak, mely szerintük a 4 millió fontot is elérheti.
    A játékos néhány hete a saját weblapján közleményben fejtette ki az álláspontját, amikor így fogalmazott:
    - Értesültem róla, hogy egyre több klub nevét hozzák kapcsolatba a személyemmel, de egyáltalán nem kívánok ezekre a szóbeszédekre reagálni, sőt foglalkozni sem kívánok velük. A West Bromwich Albion alkalmazottja vagyok, szerződés köt a klubhoz, és éppen ezért egyetlen egy dolog számít, mégpedig az, hogy mit akar, és mit mond a klubom. Ezért kérek is arra mindenkit, hogy ne várjon tőlem semmiféle kommentárt, mert ez nem az én dolgom.
  • Csesza
    #1463
    alig jáccik
  • Csesza
    #1462
    énsem szeretem a Villa-t de ha Gera odamegy én lehet lenyelném ezt az ellenszenvet :D

    a WBA-nak se szutkoltam volna ha nincs ott Gera
  • Zséé
    #1461
    Tottenhambe nem lenne jó, mert nekik van jó jobb középpályásuk (Lennon) aki fiatal angol kölök, szóval ő előnyt élvezne Gerával szembe. de viszont középpálya közepére jólenne. pl irányító
  • Monoton
    #1460
    asszem biztos


    lásd Crystal Palace topitty :D:D:D:D
  • DJ Bee18
    #1459
    asszem ha Gera elmegy, ez a topic meghal :DDDDD
  • Monoton
    #1458
    igen énis tottenham!! :)

    aston villa ???? :-O nemszeretem
  • Csesza
    #1457
    énis a tottenham-nek örűlnék a lejobban bár az aston Villa is ideális lenne ők ugy is érdeklődnek iránta
  • DJ Bee18
    #1456
    Tottenham ideális lenne, ennek a csapatnak örülnék a legjobban
  • Csesza
    #1455
    nagyon remélem hogyha megveszi valamelyik nagyobb klub Gerát akkor az nem a 'pool lesz mert ott sztem nem sok esélye van az állandó kezdőcsapatba beli szerepléshez
  • Csesza
    #1454
    rajta van? nem is néztem végig!
  • Zséé
    #1453
    Anglia: Királyék nem jutottak fel Erről ennyit...
  • Zséé
    #1452
    tudtommal Wright-Philpset is akarják, szóval van kínálat a jobb oldalra
  • fsgh
    #1451
    Angol lapértesülések szerint a Liverpool nagybevásárlást hajthat végre a nyári átigazolási időszakban. A még másfél hétig BL-címvédő klub a nyáron 7 új játékost igazolhat, igaz, csak kettőt neveznek meg a liverpooli lapok: az egyik az argentin védő, Gabriel Paletta aki hazájából a Banfieldből érkezhet, a másik pedig Mark Gonzalez, aki jelenleg ugyan a 'Pool játékosa, de legutóbb kölcsönben a Real Sociedadnál futballozott.
    A további 5 posztra számos jelölt akad, többek között egy jobbszélső is - mégpedig valamelyik kieső klubból.
    Sőt, a Liverpool állítólag ennek a - meg nem nevezett - csapatnak hárommillió fontos ajánlatot tett. A három kieső klub jobbszélsőit korábban már egyaránt összehozták a Liverpoollal. A Sunderlandos Dean Whitehead nevét télen, míg Gera Zoltánt egy évvel ezelőtt boronálták össze a Mersey-partiakkal, ám a legvalószínűbbnek mégis csak az tűnik, hogy Jermaine Pennant lesz Rafa Benitez kiszemeltje.
    A spanyol mester legutóbb április elején közölte, hogy a nyáron mindenképpen igazol egy játékost a jobb oldalra. A három lehetséges választási lehetőség közül ugyan Pennant reális ára jár legközelebb a felajánlott 3 millió fonthoz.
    Ettől függetlenül - mivel Benitez nem kedveli a Pennanthez hasonlóan balhés magánéletű játékosokat -, elképzelhető, hogy a nyártól Kozma István után ismét lesz magyar játékosa a Liverpoolnak.
    Mielőtt azonban még inkább belemerülnénk az álmodozásba: a fenti információkat hivatalosan egyik klub sem kívánta megerősíteni - igaz, nem is cáfolta.
  • szatyor
    #1450
    jaja az van a videó végén.
  • Csesza
    #1449
    igen, ez már régi de nagyon nagy megolás, emléxem hatalmas tapsot kapott ezért a megmozdulásért és ha jól emléxem akkor ebből a szögeltből fejelte a gólt Albrechtsen
  • szatyor
    #1448
    talán repost, de ez rohadt jó:
    http://www.youtube.com/watch?v=eDXQ1RczOcY&search=Gera
  • zaki
    #1447
    De szép volt!
  • zaki
    #1446
    Köszi.
  • Serpa
    #1445
    szépen bepasszolta.
  • Zséé
    #1444
    Gyönyörű gól volt! Tipikus Gerás bevetődés :)
  • Davidus
    #1443
  • DJ Bee18
    #1442
    na szép volt
  • Csesza
    #1441
    szép volt, ezt a labdát nemsokan tudták volna így a hálóba juttatni!!!

    Grat
  • Csesza
    #1440
    Gera Zoltán gólja a Everton ellen
  • Csesza
    #1439
    én szerintem max holnap tudok linket adni :(
  • Csesza
    #1438
    nem mind1 mivel örűltem volna ha Gera végre egy győztes meccshez járul hozzá
  • zaki
    #1437
    Gólról vki egy linket plz!
  • Zséé
    #1436
    szépen búcsúzott a WBA-tól (remélem)
  • REALista
    #1435
    Ki nem szarja le!Lényeg hogy GERA gólt lőt!!!
  • fsgh
    #1434
    nem mind1 már?
  • fsgh
    #1433
    bxarás és egyenlített az Everton:DDDD