1672
Hajrááá West Brom Gera Sok sikert!!
  • Csesza
    #1672
    ez tuti ide tartozik
  • John Cena
    #1671
    Fulham-Bolton 2-1 Gera gólja:)
  • John Cena
    #1670
    Az Everton és a Benfia a legesélyesebb Gera Zoltán leigazolására, így az esély arra, hogy Gera a WBA-ban marad, egészen minimális. A liverpooli és a lisszaboni egyesület is az UEFA Kupában indulhat jövőre, ám ezen két klubon kívül a Bolton, a Middlesbrough, a Wigan és a hírek szerint még a Newcastle is érdeklődik iránta.
    - Tisztában vagyok a Benfica ajánlatával - mondta Gera -, az ügynököm beszámolt róla, és nagyon örülök neki. Óriási klubról van szó, általában a BL-ben játszanak, és nagyszerű játékosaik vannak, csak jókat mondhatok róluk. Több ajánlatom is van, a legtöbb Angliából, de nekem senki előtt sincs csukva az ajtóm, és a legjobb ajánlatot választom majd ki.
    A WBA-nál remélik, hogy Gera távozása nem hagy majd nagy űrt a csapatban, és máris új igazolásokon törik a fejüket. A lehetséges érkezők: Do-Hoen Kim, Radoslaw Majewski és Graham Dorrans.
    Ráadásul kapusposzton is erősödhet a birminghami alakulat, a hírek szerint ugyanis a Manchester United kölcsönadja harmadik számú hálóőrét, Ben Fostert.
  • John Cena
    #1669
    Gera Zoltán 2002-ben igazolt a West Bromwich Albionhoz, és bár sok sikert (bennmaradást, és most már egy feljutást is) megélt a birminghamiekkel, úgy érzi, itt az idő a váltásra.
    Mivel a játékos szerződése a nyáron lejár, ingyen távozhat jelenlegi kenyéradójától, és angol lapinformációk szerint biztos, hogy az Evertonban köt majd ki. David Moyes csapata jövőre az UEFA-kupában indulhat, Gera így újra visszatérhetne az európai futballporondra is.
    A hírek szerint Gera tanácsadói már mindenben meg is állapodtak a liverpooli csapattal, amely nagyon szeretné megerősíteni középpályáját Gravesen távozása után. Gera nagyszerű igazolás lehetne a klub számára, ahol hamarosan orvosi vizsgálatokon is részt vesz majd.
    Tony Mowbray, a WBA szakvezetője már el is kezdte keresni Gera utódját, állítólag a Derby County játékosáért, Patrick McCountért érdeklődik.
  • Csesza
    #1668
    meg kell majd küzdenie ott rendesen a kezdőbe kerülésért

    de sztem Gera ha akarja simá képes rá :)
  • REALista
    #1667
    Hát ja csak kérdés hogy mennyit fog játszani...
  • [Jakuza]
    #1666
    Na errol beszeltem, hogy valami hasonlo Premier League-s csapatot valasztanek.
    Nem kell kuzdeni a kiesessel, az UEFA kupa elerheto siman es ezert biztosabb is lesz a helye.
  • Csesza
    #1665
    EVERTON!!!
  • szabi1112
    #1664
    Sziasztok Premier League fanok! Szeretném figyelmetekbe ajánlani Magyarország legszebb,legtartalmasabb Premier League-val foglalkozó weblapját. Nem fogjátok megbánni, ha felmentek rá! Ezt GARANTÁLOM!
    KATT!!
  • zaki
    #1663
    Úúú... :D
  • Csesza
    #1662
    750e fontot kapott a csapat a Coca-Cola Championship megnyeréséért :)
  • kretyás
    #1661
    na az kéne még basszus...
  • fsgh
    #1660
    na ezt már el kell fogadni:)
  • Csesza
    #1659
    Gerát akarja a Newcastle
  • REALista
    #1658
    Jó képek nagyon!
  • zaki
    #1657
  • Csesza
    #1656
    gratula nekik :)






  • szucsy89
    #1655
    bajnokok Geráék :)
  • [Jakuza]
    #1654
    Tom, de nagyon sok cikk meg az NS-en is ugy jelenik, meg mintha nagyon szamitana a feljutas kerdeseben utolso fordulo.
    Csak es kizarolag az fog eldolni szvsz, hogy ki lesz a Coca-Cola Championship gyoztese a 2007-2008as idenyben az elso ket-csapat kozul.
    Amugy en inkabb eligazolnek egy kozepszintu PL csapatba, mint pl a West Ham,Blackburn stb
    Siman kezdo lenne ott is es mivel kozepmezony szintu csapatoknal, nem kerdes a kieses vagy a bajnoksag megnyerese, sokkal stabilabb is lenne a helye.
    Szerintem a mellozese is a csapatbol egy ideig, ezek miatt tortent.
  • REALista
    #1653
    Nem is írtam olyat hogy "ha feljut".:)
  • [Jakuza]
    #1652
    Szerintem mar feleleges a "ha" feljut mondat, mert ketlem hogy egy fordulo alatt lelehetne dolgozni ezt a golarany kulonbseget.
  • banok
    #1651
    azért a pénzért én jól bírnám...
  • zaki
    #1650
    Sztem is hosszabbít. 2, vagy 3 évvel. Csak meg kéne erősíteni a keretet, hogy bent is maradjanak a PL-be, mert kicsit idegesítő lehet ez a fel-le ingázás, és ezt csinálja 4 éve, mióta kint van. Idegileg nem tudom hogy lehet bírni.
  • REALista
    #1649
    Én azt mondom mostmár maradjon a West Brom-nál ha már sikerült feljutni.Fölösleges lenne eligazolni 29 évesen egy másik angol közép csapathoz függetlenül attól hogy máshol talán nem kéne félni a kieséstől de lehet hogy kevesebb játéklehetőséget kapna.Ráadásul a szurkolok nagyon kedvelik, mondjuk ezt nem is csodálom, akármikor láttam játszani szinte mindíg a legjobb volt a csapatban.:D
  • REALista
    #1648
    Gera Zoltán régi-új álma nehezen teljesült. Két Premiership-szezon után, 2006-ban kiesett az élvonalból a WBA, s bár 2007-ben a Wembleyben playoff-döntőt vívhatott a Derby Countyval, ám kikapott az idei PL-szezonban harmatgyenge, egy győzelemmel tökutolsó gárdától. Az utóbbi két évben rengeteg "állítólagos" kérője volt a 29. születésnapját pár napja, április 22-én ünneplő középpályásnak, a nagy négyesen (MU, Chelsea, Arsenal, Liverpool) kívül szinte mindegyik elsőligás csapattal összeboronálta a magyar és az angol sajtó a mágikusnak tartott magyart.

    Mégsem sikerült elszerződnie Birminghamből (a klubja semmi pénzért nem engedte), s mivel hamarosan lejár a szerződése, a Bosman-szabály alapján ezúttal már nincsen szava a Bromnak, nem akadályozhatja meg Gera távozását, aki ingyen léphet le a Hawthorns-ből. Kérdés, így, hogy feljutott Tony Mowbray együttese, és Gerának nem is ment rosszul a játék (nyolc gól a ligában, két gól az FA-kupában), érdemes-e váltania. Játékosügynöke szerint egy spanyol élcsapat is érdeklődik iránta, ám az angol focit és kultúrát igencsak kedvelő Gerzson szinte biztos, hogy nem fog belevágni egy újabb kalandba - tán még Anglián belül sem. Meglehet, nem is lenne érdemes, hiszen teljesült a vágya, feljutott csapatával a Premiershipbe (pár hete úgy nyilatkozott, hogy ezt még az FA-kupa-döntőbe kerülésnél is fontosabbnak tartja).

    A WBA-nál már régóta sürgetik, hogy hosszabbítson, s most, hogy "nem a Real Madrid, de egy nagynevű spanyol csapat" is érdeklődik (?) iránta, biztos, hogy élete legjobb szerződését kötheti meg egy PL-be jutott együttessel az exferencvárosi kedvenc. Már 29 éves, ami a labdarúgásban "késői középkornak" számít, újdonsült kispapa, a családjára is gondolnia kell, amely a hírek szerint nagyon jól érzi magát Anglia szívében - ezeket is figyelembe véve 99 százalék, hogy napokon, esetleg heteken belül szignálni fogja új kontraktusát az egyik legjobb magyar labdarúgó.


  • REALista
    #1647
    1:1 lett ezzel megvan a feljutás.Egyébként szerintem megint Gera volt a mezőny legjobbja.:)
  • zaki
    #1646
    Ma este lesz a SportTV-n élőben a Southampton elleni meccs! :)
  • Csesza
    #1645
    2 meccsel a vége előtt 3 ponttal mennek :)
  • REALista
    #1644
    Én meg azt mondjom hogy maradjon inkább ha már feljutnak...
    Persze ha egy jobb csapat hívná az más lenne.:)
  • Csesza
    #1643
    Gerát megint le akarja igazolni a Wigan!

    remélem elmegy a WBA-tól, ha feljutnak, hanem
  • szucsy89
    #1642
    ki is kaptak 0-1 a vége...gólban Gera eléggé benne volt:S
  • szucsy89
    #1641
    kikapásra áll a WBA az FA kupa elődöntőjében:S
  • fsgh
    #1640
    Boldog új évet:DDDdd hova tüntetek a WBA "fanok"?:DD
  • Winz
    #1639
    Bolton - 13 meccs alatt 8 pont,elég ígéretes évek várnak Gerára,nyáron újból a másodosztályban találja magát.
    Mondjuk jobban keresne a Boltonnál,és szinte biztos hogy már az első évben feljutnának.
    De sztem a Bolton összeszedi magát,és az utolsó 10 fordulóban sorra nyer mindent,azt megmenekül.
  • ForzaInter
    #1638
    hú milyen hiteles oldal:D
  • Csesza
    #1637
    Geráról nem mond le a Wanderers


    London, november 20., 16.15 A magyar támadóért 1,5 millió eurót adna a Bolton.

    A brit Daily Express értesülései szerint a Bolton Wanderers új menedzsere, Gary Megson továbbra is figyeli Gera Zoltánt. A londoniak állítólag már a télen - 1,5 millió euróért - leigazolnák a WBA és a magyar válogatott sztárját.
    Gerát, akinek nyáron lejár a szerződése a birminghamiaknél, az elmúlt mérkőzéseken kezdőként vetette be Tony Mowbray, ami a szezon eddigi részében egyáltalán nem volt jellemző.

    nb1.hugy
  • Csesza
    #1636
    seholsemmi, ha nyáron már nem igazolta le senki akkor ott fog sajnos megrohadni, pedig ha lett volna 1 kis esze akkor első év után leléphetett volna...
  • Suck
    #1635
    régi de van esélye gerának hogy leigazólja 1 jobb csapat
  • Csesza
    #1634
    remélem Gera elmegy ettől a csapattól egy PL-es csapatba -.-
  • ForzaInter
    #1633
    :((( most mondanék egy szépet...