25347
  • Alexease
    #25225
  • sertrex
    #25224
    Jól néz ki.
    Minden ütközés rontja a statisztikát. Szóval, nem lesz jó sokat gyönyörködni ebben a látványban.
  • Alexease
    #25223
  • unrealnoise
    #25222
    Figyu, két szó a googlebe, "AI iRacing". Az első találat elég releváns és mindenre kiterjedő. Pont.

    Nekem van bajom? :D Még kifejtem pár mondatban a véleményem, holott le is szarhattam volna... egyszerűen oltári hülyeség olyat kérdezni, amelyre egyébként hamarabb, sőt azonnal kaphatsz választ máshol is, minden fontos infót összegezve.

    Nem véletlen nem válaszolt neki senki... én is csak azért, mert felcsesznek az ilyenekkel...
  • oneal1
    #25221
    neked mi bajod ember? csak kérdezett valamit :D

  • unrealnoise
    #25220
    Van, de 2020-ban miért kell ilyen hülye kérdést feltenni amikor ott egy "nyitott könyv" előtted?
    Senki nem kérdezte, de:
    Én jól elvagyok az AI ellen, még a balanszolásra is úgy érzem, hogy egészen jól eltalálták. És patchről-patchre javultak, tényleg elég fasza az egész.

    Mondjuk jellemző, hogy azokon a pályákon vagyok kénytelen visszább venni az AI-t, ahol visznylag keveset mentem.
    Most ilyen szezonokat nyomok egymás után...

    Mondjuk azért ez így elég alap AI szinten, de hülyeségeket tényleg nem nagyon csinálnak, elég realisztikus, mondjuk este még nem mentem, meg azt sem teszteltem, hogy kerékcseréket illetően mennyire hoznak logikus döntéseket...

    Várok egy normálisabb GT3-as járgányra többek közt, meg jöhetne még gyorsban úgy 10 ovál pálya is. :D

    Közben remélem az új szezonnal jöne egy kis karrier rész is, acsikkal, etc, csak hogy a casual lelkem is ki legyen elégítve, meg hogy még élvezetesebb legyen az egész. Mert amikor én csinálom a versenyeket, gyakran csak a szokásosakat próbálom ki, amikor random valami jó pályába, autóba, "küldetésbe" esek, akkor az akár lehet szerelem első látásra is, úgy hogy közben kihívást is ad...
    Utoljára szerkesztette: unrealnoise, 2020.02.28. 22:42:03
  • ronnydown
    #25219
    Akkor most már van AI?
  • tobias88
    #25218
    2018 áprilisi Road iRating eloszlás a 100 ezer aktiv felhasználóra:


    Nem tudom volt e már, de most találtam.
    Utoljára szerkesztette: tobias88, 2020.02.08. 15:15:31
  • Alexease
    #25217
  • unrealnoise
    #25216
    Köszi, de ugye egy 8600k, sima 1080p-ben 4800Mhz-n azért elég kellene, hogy legyen.

    thx neked is ricsaaard!

    Egyébként majd még próbálkozom, most full max grafikán van asszem minden, de a tükröket kikapcsoltam, csak a virtuálisat hagytam meg. így azért megvan a stabil 144 FPS körüli érték. Az, hogy meddig menne fel néhol, nem érdekel.

    Már azon is agyaltam, hogy eladom a kártyát és veszek egy olcsóbbat, mert úgyis szinte csak ezzel fogok csak játszani az AI miatt, de így legalább lesz tartalék benne az esőre (remélem megkapjuk még azelőtt, hogy cserés lenne a 2070Super), plusz ki tudja, hogy a pCars3, GTR3 meg FM8 mennyire lesz fun meg szórakoztató...
  • __Jacek__
    #25215
    HP ReverB :)
  • ricsaaard
    #25214
    Tudsz jobb opciót? a samsung a 49 inches szörnye van még, mondjuk én azt választanám inkább :)
  • Morgolodo
    #25213
    Az Alfánál eggyel is beérik: kép. :)
    Utoljára szerkesztette: Morgolodo, 2020.01.05. 15:04:17
  • tobias88
    #25212
    Iracingnél rákeresve már augusztusban regisztrált, annyira azért nem hatotta meg a dolog. Azt gondolná az ember hogy szabadidejében is versenyzik egy ilyen versenyző, furcsa volt a videóban hogy általában fifázik

    Furcsa hogy még mindig erőltetik a 3 monitort (azon kivül mondjuk elfogadnám a szettet)
    Utoljára szerkesztette: tobias88, 2020.01.04. 00:50:28
  • zimapeti
    #25211
    Sainz is kipróbálja...
  • ricsaaard
    #25210


    Itt ahogy látszódik egy gyengébb karival, de modernebb procival több fps-se van
    Utoljára szerkesztette: ricsaaard, 2020.01.02. 16:29:25
  • ricsaaard
    #25209
    amúgy jól írtad, az iRacing erősen proci függő amúgy
  • pointer4
    #25208
    Elsőre azt mondanám, hogy ilyen az engine, és nem tudja kihajtani a VGA-t. Csak a procit eszi, és a RAM sávszélt. Vannak ilyen játékok, de nem vagyok benne biztos, hogy az iRacing pl ilyen. Bár van annyira régi az engine, hogy bármi lehet,.
    Annyit hátha tudok segíteni, hogy én is 1060-ról váltottam, 2060 Super-re. Bár nincs húzva, 8600-i7
    Ha megmondod mit mikor hogy teszteljem, megnézem neked az fps-t,
  • rsmracing
    #25207
    sziasztok,
    Nem rég tudtam meg, hogy itt is van egy kisebb iracing közösség.
    Gondoltam szólok nektek is, hogy létezik egy népes és aktív discord szerver: https://discord.gg/DAnmCRE
  • unrealnoise
    #25206
    Nekem most van egy olyan gondom, hogy az iRacing megy jól egy i5 8600k (4800Mhz-re húzva) és egy RTX 2070 Superen, de...
    Egy darab FHD felbontású monitoron stabil 144FPS lenne a cél, hogy az legyen a minimum, lehetőleg fix-en.

    A problémám az, hogy ha majdnem mindent maxra veszek, akkor bár megvan a 90-180 FPS, de gyakran a GPU csak 50% körül dolgozik, ami eléggé gáz, és érthetetlen. A proci mint írtam elég erős, az nem lehet szűk keresztmetszet.

    Új nvidia driverrel néztem, már próbáltam sokféle beállítást játékon belül, egyiktől sem estem hasra.

    Ez a kárty tényleg csak ennyit tud? Érthetetlen, egy-két éve egy GTX1060 3GB-al is iszonyat jól futott a játék, ahhoz képest, most ez a 200 ezer forintos kártya szinte semmit nem hoz. :/

    Megtaláltam ezt az oldalt, de ettől már ránézésre agybajt kaptam... Valaki tud valami tutit? Előre is köszi!
  • nadatomi
    #25205
    Köszi a kódot!
    Volt még 4$ creditem, úgyhogy 1,27$-ért kaptam 3 hónapot :)
  • kigyi
    #25204
    Nagyon szépen köszönöm működött, ingyen mégis csak beszálltam újra a buliba :D Most már csak idő kellene, hogy legyen, de csak sikerül 1 szabad hétvégét összehoznom 3 hónap alatt :)
  • pointer4
    #25203
    Működött egy kód most, amit találtam a neten.

    PRLAPSED20191218A

    Nem tudom mi a lejárata, de most 5$ a 3 hónap hosszabbítás.
  • sertrex
    #25202
    Gondolom. Én évek óta feléjük se néztem.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2019.12.19. 21:38:58
  • pointer4
    #25201
    Hát, sajna olyan ide nem jött :( Lehet mert nemrég járt le (kb egy hónapja), és nem akarnak annyira csalogatni mint téged :)
  • sertrex
    #25200
    Kaptam e-mail-ben tájékoztatót és kódot.
  • pointer4
    #25199
    Hol?
  • Alexease
    #25198
    Plusz a Mazda MX-5 is bekerult az A.I. beta-ba.
  • sertrex
    #25197
    Van most egy három hónapos megújításra szóló akció, 5 dollárért.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2019.12.19. 07:50:35
  • tobias88
    #25196
    7000 felett már kicsit nehézkesen megy neki is, 7500nál jár
  • bardocz
    #25195
    Én nem gondolom, hogy egy másik pedál bármit is fog adni pluszba, ha már a mostani loadcelles.
  • Perbal
    #25194
    Loadcelles pedálok van a CSL ELITE, de ha direct drivera valtok, akarok egy jobb pedált!
  • Marcinko
    #25193
    +1 az előttem szólókhoz és ha egy kicsit is jó vagy angolban, akkor javasolom Dave Cam videóját, aki a saját Iratingjén keresztül mutatja be az előnyöket !

  • bardocz
    #25192
    Én is a pedálra szavazok, ha még nincsen loadcelles fékpedálod, az legyen az első.
  • bosco05 #25191
    Szerintem inkább pedál először.
  • Perbal
    #25190
    Sziasztok!

    Jelenleg egy Fanatec CSL Elite szettem van! Ha fejleszteni szeretnék, melyik elemet lenne érdemes először cserélni! (Pedál, base, vagy kormány)!
    Direct drive rendszerben gondolkozom, és lehet hogy nem a fanatecben!
    Elméletileg a loadcell pedált tudnám használni más base-el is, valamint a kormányt is egy kis átalakítással!
    Szóval vegyek egy direct drive base-t és használjam a meglévő pedállal, vagy vegyek egy jó pedált a jelenlegi base-hez?
  • unrealnoise
    #25189
    Ilyen nincs, hogy ehhez. Szerinted hány embernek van ilyen monitora itt? :D

    Amúgy meg teszteket kell olvasni, de ennyi pénzért tuti nem kapsz rosszatt, a specifikációja jó, a teszt pontszámok elég magasak, szóval jah. Amúgy nem is értem, ha jó ez a monitor FPS-re, meg egyéb játékokra, akkor bizony iR-re is tökéletes...

    Mondjuk ennyiért én is VR-t preferálnék, sőt mondok jobbat. Ennyiért vennék egy VR szemüveget és egy sima 144Hz-s monitort inkább. :D


    A VR-tól én már csak a beleizzadás, párásodás miatt tartok, meg szeretném, ha még olcsóbb lenne. Plusz tudom, biztos vagyok benne, hogy a VR nálam nyáron, amikor meleg van, használhatatlan lenne - légkondi nélkül.
  • Perbal
    #25188
    Azért írtam ide, mert az iracinghez vennék monitort!
    Amúgy köszi a tájékoztatást!
  • tobias88
    #25187
    PC Monitor Fórum
  • Perbal
    #25186
    Nekem a VR nem jön be! A három monitor pedig nem fér el!