210
És ha igen mennyit és melyik a kedvenced?
  • REALista
    #210
    Én meg annak hogy sosem mászol fára...:D
  • Fabio Capello
    #209
    nem én :D
  • lemongrass
    #208
    tej kv... olyan napi 1L tej...beosztva... meg ízlésem szerint kv... :D
  • w77d
    #207
    napont kb 2 liter tejet iszom! én ennnek tudom be, hogy még soha nem tört el egy csontom sem!
  • Christopher44
    #206
  • gazdagpatrik
    #205
    gabonapehelybe
  • Aspyrin
    #204
    Alkalmanként, reggeli mellé. Kávéban minden nap :)
  • chhaya #203
    nem szeretem a tejet. kakaó jöhet. :]
  • shaba23 #202
    napi egy-másfél liter tejet iszom...szinte minden nem főtt kajához iszok sütihez, szendvicshez, lecsóhoz! :)
  • Picizöldfül
    #201
    Mamáméknál vagyok,alap a házitej,mondjuk ők felszoktál forralni hogy véletlenül se legyen benne semmi ártalmas,aztán lehűtve annak nincsen párja!!!!!
  • REALista
    #200
    Szerintem sehol sem írják hogy mérgező lenne egyszerűen csak nem olyan egészséges mint ahogyan sokan gondolják...
  • Shep
    #199
    Az az érdekes, hogy több száz éve isszuk a tejet, eddig jó volt, most meg hirtelen méreggé változott? Az a baj, hogy ma már mindenről bebizonyítják, hogy rossz, de kérdem én akkor mi a frászt egyek, igyak? Persze ha nem eszek-iszok akkor pár nap alatt megoldódik ez a probléma.
  • REALista
    #198
    Egyébként nagyon sok ilyen tévhit van.Pl:hogy a olaj egészségesebb az zsírnál miközben pont fordítva van kivétel az olivaolaj.Ja és az agyonreklámozott margarinok a legegészségtelenebbek...
  • REALista
    #197
    Eddig is tudtam.Egyébként a felnőttek nagy része nem is tudja megemészteni a tejcukrot...
  • Synchronous
    #196
    Bocsi, hogy félrement, itt a helyes link
  • Synchronous
    #195
    Igyátok csak a tejet gyerekek...

    Nem akarom elvenni senki kedvét, de az érmének mindig van egy másik oldala.
  • Mincsi
    #194
    anyatej? :D
  • REALista
    #193
    Baszus de innék most.Fel is ébresztem anyámat hogy miért nincs itthon tej...
  • roli613
    #192
    De azért nézd meg hogy mi van ráírva a dobozra! Ha rá van írva hogy tescotej akkor ne idd meg
  • Fantomlovag
    #191
    Születésem óta sok tejet iszom. A forrása változik néha. Első időkben, anyámból jött, aztán a bociból, aztán a zacskóból, kecskéből, mostanság meg a dobozból. :)
  • roli613
    #190
    Minden nap iszok kakaót és az ügy tej+kakaópor.
  • hunbasser
    #189
    ya,és persze,h szoktam :) néha 1-1,5 litert lezúgatok.
  • hunbasser
    #188
    :DDDDDDDDDDdddddd
  • katze
    #187
    Az a durva, h mialatt olvastam a hsz-ed, már közbe elkezdtem agyalni, h mi lehet ennek az oka, és nem kételkedtem egy pillanatra se... Nagyon megnézném azért ezt a filmet :)
    On: szoktam tejet inni, mostanság mondjuk egyre kevésbé kívánom, és az a durva, h néha már a 2.8as tejet is 'töménynek' érzem... Ez a rohadt bolti fehér víz hatása :) Most pl 3.6os van itthon és bláá... Ahhoz képest h mikor kisebb voltam (8-9 éves) igazi frissen fejt tehéntejet ittam elég gyakran és bírtam... Mostmeg komolyan 1.5öst innék... Mondjuk annak már köze sincs a tejhez... :/ De legalább a reggeli italok eltűntek...
  • Vlala #186
    "nem, de eszek marhahúst!" /félhülye ismerősöm, mi csak Vezérnek szólítjuk.../
  • Gabesz amd64
    #185
    hogyne szinte minden nap!
  • Mike at home
    #184
    mernem turmixolod ezeket ossze?
  • [Walaki]D`Lair
    #183
    És?
  • Sith
    #182
    a fogyasztásom 1 liter ólom mentes naponta :)
    egyet értek amit a bótban addank az néha siralmasan izé (sajnos jobb szót nem tudtam rá találni)
  • hen-tes
    #181
    napi 0-2 bögre
    milyet?
    HÁFEHÉRET MILYET D:
  • magus
    #180
    Igen, erősíti a csontokat.

  • Raszkolnyikov
    #179
    Azé jó a tej me van a kenyér azt meg milyen nehéz má rágni. Akkor aztán teletömöm a számat kajával (kenyér, számi, husi, mustár ilyenek) azt iszok rá tejet. És máris könnyebb összerágni. Meg amikor csinálok melegszendvicst akkor az meleg. Ezért leöntöm hineg tejjel amitől lehüt és még finom is lessz meg könyebb rágni. Nem kell félre érteni, nincs semmi baj a fogaimal. Egyserűen lusta vagyok.

    Mottóm: "Kemény és kitartó munka idővel meghozza gyümölcsét. A lustasag azonnal."

    Ezt nem én találtam ki de zsíros mondás
  • JackDaniels #178
    Tejet szoktam inni, nagyon szeretem, de amit a boltban adnak, azt a fehér xart, azt nem iszom. Igaz, az csak hasonlít a tejre. Tehénnek megmutatnák, megenné a kaktuszt!
  • LittleL
    #177
    régebben kakaót ittam,
    de a hideg tejet is szeretem.

    De most már nem szoktam inni...
  • torrente
    #176
    A bolti tej nem tej, hanem tejízesítésű víz.
  • torrente
    #175
    "Iszol-e tejet?"

    Nem, mert néhány év óta felfúj. De ha rakom bele 2-3 kiskanálnyi kakaót, akkor...is.
  • sweech
    #174
    szeretem a tejet és házit szoktam inni :)
  • Phat Smoker
    #173
    hogy meik a kedvencz ? a frissen facsart! :)
  • Phat Smoker
    #172
    ühüm..me' élet erő egészség(emre)! :o)
  • [Walaki]D`Lair
    #171
    Jaja