9022
Far Cry 2
  • Hardstyl3r
    #5039
    milyen VGA-t érdemes vásárolni ehez a játékhoz??(70-80ezer FT körül)
    már a Crysis warhead is iszonyatosan szaggatva ment a gépemen:(
  • Rodman6
    #5038
    Kitől lehet bogyót szerezni sárgaláz ellen? Mert kifogyott a doboz.
  • lac coo
    #5037
    Az volt ám a jó motor, ez egy techdemo vitte az X800 mint az álom !
    Csakhát csinált a Crytek egy jóval lassabb engine-t ....Nv támogatásként :DDDD
  • mustang93
    #5036
    király game!!
  • Borg
    #5035
    Az első távcsöves az melyik tipus?
  • Borg
    #5034
    A weapon crate az equipmenteknél mire jó?
  • Madi92
    #5033
    Hmmm... nekem az a sniperes csel valahogy nem jön össze sosem! Lábon lövöm, erre sétál tovább, pedig draguval lőttem! Bár én mindig térden lőttem őket, a vidibe meg a bokáját lőtte, de szentem az mind1!
  • serkov
    #5032
    Hali! Valaki felrakta a Farcry2 patch-et Ati karikhoz? Az mit csinál? Mert én csak annyit láttam, hogy ahogy felkerül 2500pont minusz a 3Dmark06.ban! Levettem minden oks újra! Most már megvan a játék, de csak akkor raknám fel, ha van vmi effektív értéke! Előre is köszi a figyelmet! :-) Meg ha van igy külön, 3870-es karihoz akkor egy linkért is hálás lennék.... Lehet nem az én karimhoz való volt? :-) Ebbe a témában most nem merültem el annyira....
  • macleody
    #5031
    Hát ezaz. Pedig haverokkal milyen jót játszanánk. Nem találunk egy értelmes coop játékot.
  • Danecay
    #5030
    Hi
    Nálam HD4850-el Veri High (az árnyékok is) beállításokkal fut, 2X élsimítással, 1440 X 900-as felbontásban, DX 10-ben futtatva. Egy C2D E6400-as procim van, picit meghúzva és 4GB 800MHz-es ramom.
    Egyébként a HDR ki be kapcsolási lehetőség miért nem aktív a menüben?
  • teddymac
    #5029
    Sajnálom,hogy ebböl a játékból is kimarada coop mod :(
  • Danecay
    #5028
    Bocsánat, ez nem jött össze, töröljétek PLÍZ! Akkor csak linket szúrok be:
    Gyilkolászási útmutató
  • barmi
    #5027
    Mesterek!

    Nem lehet valami konzolparancsal külső nézetet aktiválni pl vezetés közben. Elég zavaró ez a csak és kizárólag belső nézet.
  • Gunner
    #5023
    ami aztán úgyis elromlik... :P
  • Gunner
    #5022
    felvettem egyet egy buddy questnél, asszem king-get kellett kinyírni vmi várban...
    aztán egy küldi alatt elsült, mert útközben is jöttek ám ^^
    vettem vmi olyat h lehessen nálam 2 primary fegyó, de végül mégse lehetett, 20 gyémántom ráment, most akkor nagyon jó nekem, ugye?
  • Mr_no_NaMe
    #5021
    Amúgy ha egy fegyót megvesztek akkor az tökmind1, hogy elrozsdál-e vagy sem. Bementek az első fegyverraktárba, és kicserélitek a lepusztultat egy vadi újra ami ott lóg a falon. Jó érzés a rozsdás szarokat lecserélni a tök új hibátlan csúzlikra :D
  • Cat 02 #5020
    Bolti az nem, illetve ha folyamatosan cseréled akkor végképp nem.


    btw akit zavar a helyőrség az hajtson át rajta, mire észbe kapnak rég máshol jársz.
  • Freddycom
    #5019
    Meg vehettek hozzá a fegyverkereskedő pc-jén "Manuals"-ban "Realiability upgrade"-t, ami megnöveli za élettartamát.
  • Mr_no_NaMe
    #5018
    Hmm..ezzel szerintem kilövök 2 elefántot is..egymás mögött :D
  • Mr_no_NaMe
    #5017
    Neked milyen volt? Nem rozsdál az..én vigyázok rá :D
  • Eagle16
    #5016
    Én csak 1 fegyverboltos küldetést csináltam.
    A legerősebb mesterlövész fegyver szerintem az AS-50-es: /ami nekem még nincs meg/

    Caliber: 12.7x99mm / .50BMG
  • Gunner
    #5015
    naja, csak bemész egy ajtón, mire kijössz már megint ott vannak
  • Gunner
    #5014
    minek? úgyis berozsdál és kiég mint nekem
  • BiG G
    #5013
    sokkal több van mint 10, és hiába nyírod ki őket mert respawnolnak.
  • Mr_no_NaMe
    #5012
    Én ezeket mind közvetlenül az első főküldi után vettem meg...azt hiszem 2 fegyverboltos küldi és meg is vannak. Csak 3 sniper van a játékban? Egész végig a Dragunow után hajtottam de kiderült, hogy elég gyér :S
    Van esetleg valami tolózáras, nagy zoommos ágyú amivel akár kilóméterekre is el tudnék lőni? Tehát olyan mint az első távcsöves csak sokkal durvább paraméterekkel :P
  • Cat 02 #5011
    Sniper,RPG, macséta.
  • Eagle16
    #5010
    Na az Act 2-ben már egész jó fegyverek vannak.
    Amit most vettem:

    -Dragunow
    -Desert eagle
    -Lángszóró :)

    Ezzel egy helyőrséget már egész szépen ki lehet iktatni.
  • SötétBarom
    #5009
    :SDA__:ASD
  • Gunner
    #5008
    hát látom te se nézted benchmarkokat... ez a játék bizony szereti minél erősebb procit (olyan source motor szerűen)
  • Torrents
    #5007
    help nem megy a game feltette crackeltem a gépem is simán jó hozzá de csak beugrik a képe aztán nem csinál semmit feltettem már minden drivert de azokkal sem jó segítsetek légyszi senkinek semmi ötlete ?
  • tmisi
    #5006
    Hi. Megvettem a fegyverbolt számítógépén a fegyvert, de a raktárban azt írja ki, hogy láda kell hozzá. Azt hol lehet venni? Mert a gépen ilyen tétel nincs. Köszi.
  • Scouser
    #5005
    mármint más játékokban nem fordult velem elő. Ebben viszont igen. Csak azt veszem észre, hogy lőnek rám, és nem tudom honnan. Magyarán elbújik előlem az ellenfél.
  • Scouser
    #5004
    Az azért lehet, mert nem a legnehezebb fokozaton játszol, mert azon tuti leszdne ha futsz felé a késsel. Alacsonyabb fokozaton több golyó kell beléd. Azért mondtam, hogy okos, mert még soha nem fordult velem elő olyan, hogy úgy éreztem, ők vadásznak rám és nem én rájuk
  • Szasza20
    #5003
    A Menü zenéje a "A Nap Könnyei" c. filmet jutatja az eszembe az kezdődött ilyen zenével, meg ilyen zenék voltak benne! Nagyon hangulatos sztem!
  • Cat 02 #5002
    Ha beragad neki nem is fog tudni.
  • Gnome
    #5001
    annyira okos, h hardcore fokozaton sem fut el a gránátok elől csak kiabál össze vissza + futok felé mácsétával 200 méterről és akkor sem tud leszedni az AKjával...mondhatjuk, h szép a játék meg minden de hogy az AI okos?.....nanemár
    (habár lehet ironikus voltál, kicsit érthetetlen a mondatod:P)
  • Cat 02 #4999
    Jah igen, néha keverem a kezeim :D
  • Scouser
    #4998
    Az a legnagyobb, amikor tudod, hogy van valaki mert hallod, de nem látod. Szvsz Nagyon okos az MI
  • wedge31
    #4997
    Csak akkor ha 10órát nem játszol egyébként ahogy átmész egy másikra már respawnolnak,elég gáz.
  • Blacksheep333
    #4996
    a térkép azt jelzi balra van:D