9022
Far Cry 2
  • hapi
    #4995
    Van már olyan mod hogy a kiirtott ellenőrző pontra csak másnap jönnek őrök?
    vagy mondjuk csak 10 óra múlva?
  • hapi
    #4994
    Egyébként köszi szépen én használom és jobb!!!
  • grebber
    #4993
    57 db ellenőrző pont van de ezt irja is amikor elfoglalsz 1-et.
    Sajna ha megtisztítod őket akkor sem lesz nyugtod ugyanúgy ott lesznek.
  • Dave0092
    #4992
    lehet, na mind1... lehet azt ugyis csinálni hogy átlopakodsz a fű között
  • Cat 02 #4991
    Onnan pedig nem nehéz. Sárkányrepülőtől sacc/kb jobbra menj és ott leszel. (egyébként kemencét kell elpusztítani).
  • Rodman6
    #4990
    Szerintem ez a játék egyszerűen tökéletes. Vannak hibái természetesen, de ekkora szabadságot mint itt, sehol nem tapasztaltam. Stalkerben csak duma volt a szabadság, mindenhol kerítésbe ütközött az ember. Aki csak beül egy verdába és nem fedezi fel a tájat, az szinte negyedét sem látja a játéknak, hiába játssza végig. Mindenhol lehet érdekes dolgokat találni. A grafikával sincs gond, annyira hogy már keverem a napszakokat, mert ha a játékban délután van, teljesen olyan mint ha itt is délután lenne, közben meg csak reggel van. xD
  • Blacksheep333
    #4989
    Van az a küldetés a 2. map on amit, az "africa jelü" párt adott, hogy egy malaria elleni gyógyszer rakományt kell elpusztítanom, de az a hegy tetején van, ami alatt egy tábor van agyagházakból és sehogysem tudok feljutni a küldetés helyszínére, de találtam egy sárkány repülőt ami a vízesés felé néz, de a segítségével se tudok feljutni. Tud valaki segíteni?
  • Borg
    #4988
    Sokkal több az mint 10.
  • Cat 02 #4987
    Egyszer próbáltam h lelőttem egyiket sniperrel távolról, többi meg bebújt a házba. Aztán csak nem jöttek ki. Hirtelen azon kaptam magam, hogy oldalról lőnek engem. Kis sunyik ellopóztak a dzsungelben xD
  • Dave0092
    #4986
    hány ellenörző ppont van? 10? kb.. nahmost ha a játék elején kinyirod ezt a 10-et szánszá rá időt, kb 2 óra... akkor játék végéig nem ütköznél senkibe... z meg tök uncsi lenne
  • RolandX
    #4985
    Véleményem szerint ez a játék olyan amilyenné a játékos teszi, lehet Rambó módszerrel behajtani az útkereszteződésekbe, ahol postolnak az őrök és körbekaszálni mindent és mindenkit, de lehet pl egy magasabb pontról - sunyi módon - sniperrel kilőni őket egyesével, vagy egy benzines hordó szétlövésével az egészet a levegőbe repíteni. Tény: Küldetések közben nagyon frusztráló tud lenni, ha minden egyes ponton így kell "átrágni" magunkat és az ember legszívvesebben már a célnál lenne és azal foglalkozna. Biztos vagyok, hogy a fejlesztők is mérlegelték ezt, tuti voltak érvek az őrhelyek újboli benépesítése mellett és ellene, de végül így döntöttek. Fátylat rá. Ezt leszámítva illetve ezzel együtt is, néha nagyon bele tudja az ember élni magát. :)
  • Bokafix2
    #4984
    Az FPS-ek alapkoncepciója az hogy mész és ölsz. Szerinted minek kéne lennie? Ki tudja lehet az FC3-ban - ha még Afrikában játszódik - olyan küldetés lesz hogy valaki meghív dolgozni a banánültetvényébe és ott fogod szétizzadni magad reggeltől estig, vagy gyümölccsel teli ládákat pakolsz egy teherautóra és viszed eladni. Ez milyen FPS lenne szerinted? Semmilyen. Mert FPS=First Person Shooter. Tehát mindenképp lőni kell, vagy valamilyen fegyvert használni kell.
  • RolandX
    #4983
    Pár screenshot tőlem:

    01
    02
    03
    04
    05
    06
    07
    08
    09
    10
    11
    12
    13
    14
    15
  • BIZ0906
    #4982
    Ez a tűzterjedés nekem nagyon bejön meg ahogy a vízből a felszinre jön és a szeméből kimegy a víz és újra rendesen lát egész faxa kis game :)
  • Scouser
    #4981
    Mondom teljesen jó ha mindent max-ra tolok egyedül a shadow a medium. Valahogyan azt nem szereti. Így még a legnagyobb harcben és dzsungelben is 30 fps fölött van, úgy 30-45 között mozogva teljesen folyamatos a kép. High shadow-val ez olyan 26-40 között mozog, de ha nincs olyan nagy harc akkor így is 30 fölött van. Csak azért kérdezlek itt titeket, mert úgy gondolom, hogy a 4850-nek azért a high shadow-t is kellene vinnie és ez gondolom a proci gyengesége miatt nem megy neki. De ha nem is tudom feltenni high-ra akkor is játszok majd vele, mert így is nagyon szép, csak picit recések az árnyékok.

    A játékról: Eddig csak 1-2 órát toltam vele és csak céltalanul kószáltam, mert elég sokat dolgozok, de nagyon tetszik. A grafika csodálatos, ilyet még nem láttam (a Crysis-ben sem), igaz, hogy a fizika nem tökéletes, de pont jó, ahogy van. Már nagyon várom, hogy leüljek elé és toljem jó hosszan.

    Egyébként olvasgatom azt, hogy van aki unja az őrhelyeken újratermelődő katonákat. Erre azt tudom mondani, hogy ez egy fps és ha baj, hogy le kell lőni az ellenséget, akkor menjetek el RPG-t játszani. Az pedig, hogy lőnek rád bárki vagy: ki van téve mindenhova a tábla, hogy háborús övezet. Háborúban pedig nem nézik, hogy milyen színű a bőröd, vagy hogy ki vagy, lőnek rád ha nem olyan helyre mész ahova lehet. Ennyi.
  • lac coo
    #4980
    FPS -ben szoktak lőni rád, ez már csak ilyen ! :)))
  • davech
    #4979
    de miez már ne haragudj? Quake3? ahol csak mész azt ölsz? Tökmindegy ha kinyírom őket, ha visszamegyek 3perc múlva ugyan ott vannak az emberkék és kezdhetem előröl a gyilkolást. pfff
  • Cat 02 #4978
    Nem próbáltam visszamenni, mert nincs már ott küldi, de majd meglátod.

    davech: megölöd őket mielőtt rád tudnának lőni.
  • Borg
    #4977
    Király :) Akkor annyira nagyon mégsem lesz egyhangú.
    Az előző mapra ilyenkor még vissza lehet térni? Csatlakoznak valamelyik oldalon, vagy ekkor a régi be van fejezve és kész?
  • davech
    #4976
    "Meglehet azt csinálni h az ellenőrző helyeken ne lőjjenek reám?"
  • Borg
    #4975
    A titok nyitja mindössze annyi, hogy a MINIMUM fps-ednek kell 25 felett lenni.
    Ha csak az átlag van fölötte, akkor bizony tűzharcban bőven alá fog esni, és azt észrevenni. Ahhoz meg, hogy a minimum 25 alá sose menjen, kell vagy 60 fps átlagban. Vagy még több is.
  • Cat 02 #4974
    Spoiler
    http://images.netbag.hu/20081025/11393864860.png

    egyébként eddig sokkal jobb itt, meg az idevezető út is fasza volt :P
  • ZsZso
    #4973
    Ennek utána kell járnom rendesen. Egy film általában 23-25 FPS, és ott sose érzed, hogy akadna ... a játéknál viszont 60 FPSnél is észreveszed? Lehet van benne valami .. na majd utánaolvasok, aztán jelentek :).
  • Borg
    #4972
    Ne lopott fegyverrel menj, és akkor nem fog besülni. Vegyél a boltban rendeset.
  • ZsZso
    #4971
    A fegyverbolt melletti raktárból felvett fegyverek biztonságosabbak, megbízhatóbbak, próbáld azokkal.
  • Cat 02 #4970
    Tud az többet is...
  • HöfEE
    #4969
    Nézz meg egyszer egy játékot 30fps-el majd 60 és utána mondjuk 100 fps-el futni. Látható a különbség. A mozgás minden esetben folyamatos de sebességbeli különbség észrevehető. Engem is zavar az alacsony framerate.
  • davech
    #4968
    ez húz fel leginkább!!!!!!
  • ZsZso
    #4967
    Az emberi szem átlagosan 24 FPS tud csak feldolgozni
  • Borg
    #4966
    Csak egy overview-et :) Hogy miért érdemes csinálni a missziókat..
  • davech
    #4965
    üdv mindenkinek!

    Király hogy ebben a játékban mindenki ki akar nyírni... Mondjuk mész a térképen bárhol, kivéve a városban mindenki lő rám ész nélkül. Enyhén zavaró hogy csinálnád az adott feladatot és mindig azzal kell foglalkoznod hogy ne dögölj meg míg a célhoz nem érsz. Ez kicsit sok. A másik dolog, pl ha haldokolsz hipp-hopp ott terem a haverod és megment, biztos teleportált... :) Ja és tegyük hozzá hogy a fegyver elég sűrűn beragad, mondjuk majdnem mindig. Az úgynevezett küldetések igaz még az elején vagyok, elég harmatgyengék. Nem fikázódom, csak ezek a dolgok kicsit felhúznak.
  • Cat 02 #4964
    Nagyon érdekel ? Mert spoiler meg most léptem ki :D
  • LackoMester
    #4963
    hmmm...én inkább játszom picit gyengébb garfikán,de fusson rendesen,a 25-30Fps-nálam nem az...mindenféle képpen 45-50Fps legyen.
  • Borg
    #4962
    Nyomass egy képet akkor a 2. mapról :)
  • xido
    #4961
    végülis volt itt régen egy térkép,hogy elég nagy afrikai részt kell bejárni...belefér pár kerület:)
  • Matyesz56
    #4960
    Meglehet azt csinálni h az ellenőrző helyeken ne lőjjenek reám?
  • SeanJRRussel
    #4959
    Nekem Asus M2N32 Sli deluxe lapom van egy 5200x2 procival ami a gyári 2600mhz megy valamint 3gb kingmax mars ddr2 800, Ati 3870 512mb vga és nálam ha nem megyek be a jungelbe akkor 38-40 fps ha bennvagyok nagyon a sűrűjébe koscival akkor is 28-35 eddig még 28fps alá sehol nem ment és dx10be játszok 1280-960 6X élsimítás minden maxon ami csak van.
  • Cat 02 #4958
    Őő, azt hitted h végig azon kell garázdálkodni ? :P
  • Borg
    #4957
    Ez mi hogy 2. map? Úgy érted, hogy egy teljesen új, bejárható map jön még, a jelenlegin kívül aminek a közepében a falu van? Valamelyik irányban hozzárakják a mostanihoz, vagy mi?
  • LackoMester
    #4956
    1 picit vegyél vissza a minöségböl,próbálgasd..a HD4850 az 1 jó kari...