9022
Far Cry 2
  • Kulee
    #5079
    hy all
    valahol írták, valahol kihagyták, úgyhogy úgydöntöttem inkább megkérdezem:
    akkor most ps2-ön is kiadták vagy nem?
    a választ előre köszönöm^^
  • Cat 02 #5078
    Nincs =|
  • atomkrumpli
    #5077
    fent a kép alatt a kék szöveg ?
  • Blom
    #5076
    magyarosítást hol találni hozzá,segítsetek,mert én nem találok seholsem
    köszi szépen
  • kHares
    #5075
    Akkor mégegyszer azoknak akik már jócskán játszottak vele vagy végignyomták: a diamond újratermelődés normális jelenség vagy bug?
  • Szasza20
    #5074
    Nekem nagyon bejön ez a kora reggeli napsütés!

  • [HUN]Crassus
    #5073
    Uraim most vagy én vagyok nagyon hülye:P vagy nagyok az igényeim:),de nem lehet lefeküdni? illetve balra/jobbra kihajolni? esetleg fedezékből tüzelni? nem találtam ilyen beállítási lehetőségeket...pedig r6vegasban nagyszerűen megvolt oldva a kihajolós lövés+a fedezékből tüzelés......
  • Cat 02 #5072
    Ha abba rakod a fegyvert megmarad. Nem a földre esik. Safehouse-ben meg a fegyveres melletti raktárban van.
  • rambuu
    #5071
    Azzal azt éred el hogy a raktárban lessz egy + tárhelyed a fegyvereknek, me vannak azok a táskák, és azokba bele bírsz tenni 1 fegyvert.
  • Borg
    #5070
    Inkább azt mondja meg valaki, hogy a fegyverboltban weapon crate mire jó?
  • rambuu
    #5069
    Hát én xbox-on nyomattam végig...
  • Cat 02 #5068
    Nehéz úgy írni h ne spoilerezzünk, de majd meglátod miért mondott ő csajt :)
  • Danecay
    #5067
    Nekem is lenne két kérdésem. A játék beállításoknál mi lenne az a "amBX" opció amit ki be lehet kapcsolgatni? Én módosítottam, bekapcsoltam, mert alapból off-on van de semmi változást nem tapasztaltam. A másik kérdésem pedig a MISC beállításoknál található, alapból a num8-ra állított Playback Recording-ra vonatkozna. Mi is lenne ez? Fel lehet venni vele egy kívánt részt, jelenetet, amíg aktív ez az opció, és ha igen hová menti, milyen formátumba és hogy lehet visszanézni? Még valami. A nálam található malária elleni gyógyszer mennyiségét hol lehet megnézni, mert mi van ha egyszer csak elfogy és én nem is tudok róla?

    A játékkal magával kapcsolatban, egyelőre számomra az év játéka. Nagyon ritkán tudom beleélni magamat egy játékba de most sikerült. Örülök, hogy nem egy lineáris, monoton hent jellegű játékot kaptunk, mert az az igazság, hogy én már azokból kinőttem. Elszórakozok én azokkal is, de nem igazán kötnek le. A Far Cry 2 képes magával ragadni az embert, köszönhetően a csodálatos grafikájának, a változó napszakoknak, a zenei aláfestésének, játékmenetének, ami alatt azt értem, hogy nem egy csőben végighaladva kell megoldanunk különböző feladatokat, hanem viszonylag szabadon és a játékos döntheti el, hogy milyen módszerekkel él, éjjel, vagy nappal, végighenteli a játékot, vagy szépen lopakodva oldja meg a problémákat, esetleg felgyújtja az ellenség bázisát és amikor azok menekülőre fogják, szépen likvidálja azokat, stb.

    Nem értem azokat akiknek nem tetszik a játék grafikája. Szerintem nagyon szép, de van akiknek csak az a szép grafika ami szaggat is.
  • Borg
    #5066
    Ja. És az északi vonatrobbantósnál halt meg. Miután megöltem valami officert, meg kilőttem a gáztartályt a vasútállomáson.
  • Cat 02 #5065
    Az a rambo kinézetű nem ? Ilyen fejkötője van vagy mi a szösz.
  • Borg
    #5064
    Viszont elkolbászoltam fel a hegyre, hogy kipróbáljam a sárkányrepülőt.
    Meg is találtam, miután 2x megöltek majdnem.
    Belekapaszkodtam, és az inverz irányítás miatt fennakadtam az első szikán, majd lezakóztam a folyóba. Ahol egyből meghaltam. Szóval kezdtem előről. De a sárkányrepülő nem respawnolt (bezzeg az egész milícia igen). Arra mennyit kell várni?
  • Borg
    #5063
    A függőhidat asszem lehet. De az autós hidakat nem.
  • Borg
    #5062
    A csaj nekem szinte sose segitett még... a fiatalabbik faszi volt.
  • Cat 02 #5061
    Hidat lehet valahogy robbantani ? Mert az rpg lepattant róla. (sima fahíd).
  • Borg
    #5060
    De ott konkrétan mission accomplished volt, ott fentrengett, belenyomtam 5 injekciót, aztán meghalt mégis. (Aztán fejbelőttem, mondom akkor már biztos legyen.)
  • Pacal17
    #5059
    Nem lehet kikapcsolni a játékban a HUDot meg a célkeresztet? Engem már idegesít... CoD4 HC multi :D
  • BiG G
    #5058
    a csaj? nálam túlélte.
  • Cat 02 #5057
    Hát, próbáld meg h ne halljon meg. Ha sokszor meghal sajna ez van.

    Borg: nem muszáj sehol se meghalniuk, illetve ha mégis, azt majd észreveszed :D
  • Borg
    #5056
    Szerintem a vonatos résznél mindenképp meghal...
  • Torrents
    #5055
    help valaki segítsen már valaki ezzel az fc2-vel mert megőrülök
  • Danecay
    #5054
    Én nem tudom mert nem járok még itt, de szerintem nem nagyon van jelentősége, hogy hová szúrja az injekciót, az csak egy animáció.
  • felegyi
    #5053
    Amikor az egyik segítőtársam szarul van, odamegyek éleszteni. Na itt az a gond hogy akármennyi kapszulát nyomok bele mindig meghal. Mivel lehet váltani a testrészeket? Úgy értem hogy ne csak a vállába nyomja az injekciót! Ha valaki tudja legyen szíves írja le. Előre is kösz!
  • Danecay
    #5052
    Ez a pár napja mikor volt? Már csak azért mert alig 3 napja jelent meg a játék és vagy lett hozzá törés.
  • tobias88
    #5051
    Nem, bármilyen játék unalmas, ha egyszerre viszed ki (kivéve a Fahrenheit)! Nekem sokkal jobban bejön mint a Crysis, csak az AI miatt adhatnának ki valami patchet!
  • VRSDM
    #5050
    jopar orat lenyomtam mar vele, es nem unalmas, naponta 2-3 missziót lejátszok, nem folyton egymas utan kell csinalni es 2nap alatt vegigvinni, akkor nem csodalom hogy unjatok.

    de espec en valtozatosnak erzem, az hogy mindig lekell loni valakit es ez a kuldi az alap, most mit vartok tobbet egy akcio-fps-tol? mindig mashova megyek a terkep mas reszere, es meg ezernyi hely van amit nem lattam, nem fedeztem fel, nem csak atrohanok kocsival az egeszen hanem szepen megnezek mindent. es igenis elvezem.

    biztos velem van a baj.
  • kHares
    #5049
    Egy érdekes dologba ütköztem. Nem tudom bug vagy "feature". Csinálgattam a főquesteket aztán egyszer csak szóltak van egy csaj valahol ki kéne szabadítani. Oké, megtörtént. Megyek a kocsmába dumálni vele, adna questet viszont kiírja ha elfogadom megszakad az előző mission. A probléma az hogy nincs semmi elvállalva, írja is hogy vegyek fel valami küldetést. Azóta az eddig megtalált gyémántok újratermelődtek.

    Szóval a kérdés normális a gyémántok újratermelődése vagy bug? Mintha nem az összessel történt volna meg de azóta visszatöltöttem régebbi állást.
  • rambuu
    #5048
    Na mivel hogy pár napja végig mentem rajta, most újra kezdtem de most azon az Infarmous vagy micsoda nehézségen, vagyis a legnehezebben, és érdekes képpen másként kezdődött, már mint az a bevezető az ugyan az, csak aztán máshol kezded pl. az autó javítás tanulását.
    Bár most más emberrel is kezdtem nem tudom hogy ez befolásolja-e, de az bisztos hogy rohadt nehéz, ha puskábal jönnek rád, 2-t lő és kampec...
    De azért kezdtem újra, me most majd a kék küldetéseket csinálom nem a pirosakat, kíváncsi vagyok mi lessz a különbség.
  • Eagle16
    #5047
    Ha beállítottad az X és Y FOV-t, akkor a csillag gomb lenyomásával aktiválódik.
    A / gombbal olyan mintha kicsit ráközelítene.
  • Varga10
    #5046
    Hello!

    nem jó a far cry 2 mert pálya töltés közben újraindul a gép. Arra gyanakszom hogy nem jó a videokártya driver. Nvidia 7600Gs-em van ehhez nézben volna drivert a 180.43-as verziót nem nem találtam. Egyátalán van ilyen? Vagy ha nincs akkor mi van? Nem lehet ilyen videókártyával játszani? Mert érdekes lenne mivel a minimum gépigény szerint elég a 7600GS...
  • FlyHigh
    #5045
    Mikor van rendes szélesvászonban a játék, ha lenyomom a * gombot? Nálam akkor vág lenyomom a csillagot.
  • Gunner
    #5044
    ja h már ilyet is lehet? nem gondoltam volna h ilyen szintü az AI
  • Cat 02 #5043
    Mmint kiírja h tudsz felvenni.
  • Cat 02 #5042
    Underground. Ököl a jelük a térképen, de csak akkor menj oda ha van quest.
  • xido
    #5041
    milyen a géped többi része és most mid van?..ne csak ehhez...akkor már jó legyen egy ideig,de 70-80-ért jó lesz egy ideig:)
  • Rodman6
    #5040
    Én 70-80 ezerért vettem egy alaplapot(14.000) AMD processzor 6000+ (23.000) 2gb ddr2 RAM (9.000) és maradékból videókártya(GF9600 GT) és simán fut Ultrán.