9022
Far Cry 2
  • smusher
    #5691
    adják hozzá. a lehető legegyügyűbb arc is képes vele mappokat készíteni, rendkívül eccerű. de ai-t nem tudsz beletenni, nincs coop a játékban
  • zorrobomber
    #5690
    A legégetőbb issue szvsz az lenne hogy ne 2 perc alatt respawnoljanak a népek hanem 1 nap alatt minimum. Esetleg soha
  • Master Rick
    #5689
    Hi all! a kérdésem az, hogy a map editort adják a játékhoz, vagy külön kell majd megvennem, mert gondolkozom a játék megvételén, és nem szeretném hozzá külön megvenni a map editort, de örülnék ha lenne hozzá...
  • norbi56
    #5688
    Ja értem. 5686:Egyb annyira nem zavar csak kiváncsi voltam hogy miért van ez.
  • Magh
    #5687
    Kis MI-kalibráció nem ártana, hogy életszerűbb legyen.
  • dronkZero
    #5686
    Szokj hozzá. Ez egy ilyen játék.
  • mrzoltan
    #5685
    Mert nem vagy feka és az UFFL-nél csak a vezetők tudják ki vagy ,mert titkos küldetés.
  • norbi56
    #5684
    De egyébként a Guard Postoknál miért lőnek rám mindig?Bármilyen kocsival megyek ha megállok ha nem és mind a 2 rivális területen.
  • Synchronous
    #5683
    Az a küldetés is kemény, mikor a Deepthroat megbízott, hogy nyírjak ki Palában egy öltönyös mukit. Köztudott, hogy az semleges terület és nem szabad fegyvert használni.
    Macsetével akartam csendesen elintézni, de nem sikerült, úgyhogy az egész tetves falu a nyakamra jött és nem elég hogy lövöldöztek rám, még válogatott sértő megjegyzéseket is tettek.
    Nagy nehezen tudtam csak elmenekülni.
  • Prince23
    #5682
    Elnézésedet kérem!
  • Bucser
    #5681
    Nem rossz megoldás:) Bár infamouson valszeg addigra leszedett volna a sniper a tetőről mire odér a tűz.
  • Bucser
    #5680
    Csak téged, mert amellé, hogy nagy a csipád még buta is vagy.
  • Encore
    #5679
    Én reggel csináltam meg egy merényletes küldetést, a célpont egy házban volt a hegy tetején és simán be tudtam lopakodni a házba a hátsó ajtón pedig hátul is őrködtek, késsel likvidáltam a célszemélyt és úgy távoztam, ahogy jöttem. Lehet lopakodni csak ésszel kell csinálni, lentebb valaki leírta a megfelelő módszert.

    Az AI pedig az eddigi legjobb szerintem, a reakcióik, a dumájuk, ahogy taktikáznak. Persze nem easyn kell ellenük menni. Mondjuk az AI mindig vitákra ad okot, volt aki szerint a Stlaker AI-ja a legjobb van aki szerint az rossz, van aki a crysis-ra esküszik másnál abban volt szar az AI. Mindent összevetve szerintem itt remekel a legjobban.
  • Psychomata
    #5678
    Sziasztok! 88% vagy 87%-nál nem tudom pontosan..mind1 be kéne menni Reuben-hez Marina bárjába és nem nyíllik az ajtó..ez egy bug vagy micsoda??? Valaki nem tart ott?
  • Hogthar
    #5675
    nincs hozzá unpacker pedi már jó ideje kiadták, és eddig még 1 modot nem találtam hozzá, eddigre a stalker CSnek már volt 10-20 módj igaz volt egy elődje és az is befolyásolja de unpackert általában már az első héten kiszoktak adni játékokhoz.
  • TIBI
    #5674
    Ezért jó az ilyen játékokkal 1-2 hónappal megjelenés után játszani, addigra olcsóbb is lesz meg lesznek hozzá különféle modok, mert ez elég nagykaliberű játék, Stalkernek is rengeteg modja volt ami javította, itt is lesz szvsz. bár nem tudom mennyire moddolható mert még nem vettem meg és nem tudom mien a fájlszerkezete..
  • koschwarz
    #5673
    éljen a taktikus gondolkodás!
  • koschwarz
    #5672
    hát ja, bár FPS-ben összesen a FC2-őt, a stalkert és a crysis-t tudnám felsorolni, ami viszonylag szabad játékteret tartalmaz...de még azért ez nem jellemző. inkább úgy fogalmaznék, hogy a korábbiakhoz képest nemhogy sima FPS-ekből, de úgy általában FPS-ekből mintha kevesebb jönne ki.

    (mert elsősorban a konzolból indulnak ki, de ott viszont nem az FPS a mainstream műfaj?...)
  • Borg
    #5671
    Én meg a gáztank kilövős missziónál felmentem a hegyre, rpg-vel kilőttem a trainyard közepén a tanker kocsit, majd elvonultam :D Emberre egy lövés nélkül...
  • Prince23
    #5670
    Úgy se érti meg, ő mindig a mondat logikáját, tartalmát nézi. Ezzel szivat mindenkit. De azt nem nézi, h a játék környezete full bejövős, de a küldetések felépítése full monoton... talán játszania kéne vele, és megértené az összhatást.
  • Magh
    #5669
    Ha felépítésében a Stalker szintjét hozná, egy szavam nem lenne. Mondták arra is, hogy a hatalmas mapek ellenére lineáris, én meg azt mondom, a kevesebb néha több.
  • Magh
    #5668
    Én az MP5-öt nem vettem meg, tűpuska (nevetséges fegyver) és silenced Makarov kombóval próbáltam. Cemo suitban lehet osonni, nagy fűben nem nagyon vesznek észre, közelről sem. Viszont én úgy vettem észre, nem figyeli a játék a LoS-t, mert ha egy katona mögött mondjuk 15-20 méterrel álló társát kilövöm, azonnal keresni kezd, pedig nem látta, nem hallotta. Nem nagyon lehet észrevétlenül haladni, mindenképp keresni kezdenek, akkor meg mire jó a hangtompító? Az meg egyenesen nevetséges, hogy 2-300 méterről lelövök egyet és megindulnak felém, pedig 360°-ban csupa potenciális mesterlövészpozíció.
  • Rage47
    #5667
    nem logikátlan
    attól még hogy nála ez a 10. legjobb játék az évben, lehet csalódás
  • Prince23
    #5666
    Már olyan játék nincs is, főleg manapság.
  • koschwarz
    #5665
    mindezek ellenére nekem meg fogja érni azt a 7k-t...

    számomra az a monoton, amikor egy csőben haladva kell a szembejövőket irtani.
  • Prince23
    #5664
    És a szavannai környezete miatt mindenképp top 5-10-es a játék, csak full monoton az egész, ez a bajom vele.
  • Prince23
    #5663
    Na itt is kezded. menj' inkább filmkritikázzá
  • Bucser
    #5662
    Nem keresem. Csak logikátlan amit összehordassz 1 mondaton belül..
  • dronkZero
    #5661
    Ja igen, az is csak script... :P Akkor veszi csak ki jól magát, ha nem akarunk megállni...
  • gyuri12
    #5660
    A Stalker Ai-ja nekem tetszett,és a Halo3-é is(Ez lineáris,de nagy terek vannak mindenütt,az ellenfél okosan taktikázik,stb)
  • Prince23
    #5659
    A grafikát is nézem, meg a játék eleji hangulatot.
    és szálj már le rólam, ne keresd nálam a Szentgrált
  • Bucser
    #5658
    A legjobb mikor 10 méterre vagya tábortól és ahelyett, hogy fedezékbe rohannának beleülnek az autóba ketten. az egyik lövésznek a másik sofőrnek és megvárják, hogy halomra öld őket:)
  • dronkZero
    #5657
    "A Crysisban is gyenge volt az AI.:)"

    Na jó, akkor ne beszélgessünk AI-ról, ha szerinted a Crysisé gyenge... :P Azok a hülye koreaiak mozgó és mozgatható tárgyakat használnak fedezéknek, látnak, hallanak, és minden ember külön AI. Nem tudom, hogy láttam-e már jobbat. (Ja, és csőjáték AIval nem ér összehasonlítani, nagyteres játékról van szó)

    Na de mindegy, ez itt off.

    Hogy ne legyen az, összehasonlítva az FC2 AIval, a katonák it kollektív tudattal rendelkeznek, nem látás/hallás van, hanem "tudjuk hogy hol vagy, csak még nem triggerelted a riadót"-script, fedezéket nem láttam, hogy használtak volna, mindig a legrövidebb úton rohamoztak. Az egyetlen pozitívumának az autóba pattanást találtam.
  • Bucser
    #5656
    Cáfolható.

    Northern trainyard: hegy tetejéről elkezdtem kiszedegetni az embereket. ügyelve, hogy egy lövés egy ember.

    sniperrel kezdtem a háztetőn aztán a többi rohangászó mikiegér odalent.

    A respawn pedig szerintem nagyon gyorsan megoldható lesz hamarosan pár konzolparancsal. (a konzolt a 0 gombbal tudod előhozni)
  • gyuri12
    #5655
    Pedig hidd el.:)
    Ott csalódtam először ebben a játékban.
  • Bucser
    #5654
    Bazze te itt is olyan marhaságokat beszélsz mint a filmes topicban.. esküszöm...

    benne van a top10-ben de az év csalódása?? WTF??? Hogy lehet valami csalódás ami top 10?? ne legyél már hülye...
  • tobias88
    #5653
    jajah, de ekkora baromságokat azért nem csináltak
  • Prince23
    #5652
    Ja, nálam is bennt van a top 10-ben, de meg kell jegyezzemú h az év csalódása nekem. de mostani felhozatal miatt még befér a top5-10 között. de meg kell várni év végét, azt összeállítok egy top 20 listát, kiváncsi leszek, h a fc 2 h végezz a listán. top 20. nem lesz, ezt azért garantálom.
  • gyuri12
    #5651
    "az Ai meg nem egy Crysis":D:D:D:D
    A Crysisban is gyenge volt az AI.:)

    Ahol én próbáltam lopakodni ott 3 ember állt,egymással szemben,egyik sem nézett felém. Oldalról elkezdem őket megkerülni,mert oldalról szinte egy vonalban lesznek,könnyű célpontot nyújtva. Egy fa mögött,majd a bokrokban(Árnyékban,sötétedéskor) bujkálva,nagyon lassan guggolva haladtam.
    Majd puff,hirtelen észrevettek,kaptam is a nyakamba az össztüzet(nem találtak el,mert egy fa mögött álltam éppen...).
    Kösz a segítséget,amúgy.:)
  • Lobsterman
    #5650
    Két igazi bajom van a játékkal.
    1, Az azonnali respawn. Nem hiszem el hogy nem tudták volna megcsinálni, hogy mondjuk 1 nap kelljen ahhoz hogy újra feltöltsék az ellenőrzőpontokat katonákkal
    2, A lopakodás teljesen lehetetlen. Szerettem volna ha lehet egy lopakodó, mesterlövészt csinálni, de hiába bandázok a legmagasabb hegy tetején 100 méterre az ellentől, az első lövés után kiszúrnak, tök mindegy hogy átosonok másik helyre vagy sem.

    De ezek ellenére egy nagyon szórakoztató játék.