9022
Far Cry 2
  • repvez
    #5731
    Az még nem mérgesitett fel senkit hogy ilyen sz@r a mentés rendszere a gémnek?Egy csöppet fel ment bennem a pumpa mikor vagy 3/4-ed orát játszottam megcsináltam pár küldit és vagy 4 gyémántot megtaláltam és az egyik keresztezödésnél meghaltam erre az utolso mentéspontrol töltötte be .És természetesem még csak esélyem sem volt menteni mert az összes utvonal elkerülte a mentési pontokat.
  • Hedic
    #5730
    helo!
    sapphire Hd 3870 512mB pci-e
    AMD AThlon 64 X2 DUol Core 5400+
    2GB DDR2 800 MHz kompin hogy menne a játék?
  • SkylineGTR
    #5729
    vki akar egyet warozni ?4v4? fun :D hamachin keresztül :D
  • HD JOHNNIE
    #5728
    No itt a másik kép:
  • HD JOHNNIE
    #5727
    Na szóval ott az a viskó, ott a gyémánt, mögöttem pedig a fort van.
    Kép
  • HD JOHNNIE
    #5726
    Na mindjárt teszek be egy képet
  • Papirzacsi
    #5725
    Fog. Ezentúl elkerülöd azt az őrhelyet.
  • HD JOHNNIE
    #5724
    Bocs a hülye kérdésért de mi az a ZIL? A nagy teherautóra gondolsz?
  • Prince23
    #5723
    Sajnos ilyen lett, és ez nekem is kibszottul böki a csőrömet :(
  • XeroX
    #5722

    Help. Most írtottam ki 65x az egyik őrhelyet, nemhazudok ez kiba******t unalmas. Fog valami változni a játékban ? Vagy csak quest közben a respawnolo emberek leőlése nyújtja a játék élményt ? Kicsit úgy érzem megszivattak ezzel ajátékkal. Szép csillogó nagy ló****r
  • Borg
    #5721
    Ha a ZIL-t elhozod a northern trainyardról, azzal a fort völgyének gyémánt felőli oldalán, a völgy bejáratánál fel tudsz mászni asszem. Ott látni is lehet, hogy mintha ilyen szerpentin szerűen menne fel egy út.
  • szabod
    #5720
    Találtam a sivatagban agávét és kaktuszt. Ez mind szép és jó lenne, de ezek Afrikában nem élnek. ( Legalább is én úgy tudom. Egy bisztos nem a négerek csinálják a tequilát :D)
  • HD JOHNNIE
    #5719
    Sziasztok!

    Mivel a kepfeltolto nem műxik most vmiért ezért kép nélkül kérdezem.
    Gyémántról van szó megent :)
    Fortnál vagyok, ott van 2 gyémánt, az egyik bent az erőműben a másik pedig mellette a hegyen egy viskóban.
    Azonban dunsztom sincs, hogy hogyan tudnék feljutni rá. Nem tudja vki? Már körbejártam ezerszer de nem ment. Sárkányrepülőt meg nem találtam. Van egy ugyan a gokka fallsnál de az kizárt, hogy onnan eljussak vele fort-ig. Vkinek vmi ötlet?
    Előre is köszönöm!
  • DarkSector
    #5718
    O_o
    részletessebben miről van szó?
  • Ragnar360
    #5717
    hallottál már a konzolról ? pc sucks :P - és mielött még megkérdeznéd igen látom az aláírásod...
  • DarkSector
    #5716
    Még csoda..
    szutyok egy folytatás lett...nekem még widescrren-t is be kéne lőnöm, nemhogy játszani.
  • tmisi
    #5715
    Fene a jó optimalizáltsággal. A térkép északi részén nekem vissza esett az fps. Érezhetően lassabb, mert eddig simában futott. Ugyanazon beállításokkal (sőt mindent high-ra véve is marad ua a helyzet). Tiszta Crysis szindróma. :D
    Visszatöltöttem régebbi mentést és ott nem produkált ilyet.
  • Mr Bishop
    #5714
    Még el se kezdtem vele játszani...
  • Prince23
    #5713

    én már rég uninstaláltam, majd a magyarral esetleg végigviszem én is. de erre kevés az esély. Kéne egy jó kis patch az AI-ra legalább...
  • 3Error #5712
    befejeztem... kacifántos a vége, de nem utazok Afrikába... :)
    gyenge játék, unalmas, millió ötlethiány, stb... NEM EGY FARCRY2 ! :)))
  • Gunner
    #5711
    óóó... nem vicc volt, 2 megoldás is lett volna, és még nem is kellett volna várnod mig válaszolunk...

    1. körbenézel a fórumon, mint látod a banner alatt ott a megoldás
    2. használod a drága keresőt
  • Rage47
    #5710
    mikor folyamatosan világít a zöld lámpa, arra az irányba menj
  • soo277
    #5709
    Köszike marha vicces vagy bammeg,iyenek ne segicsenek!
  • BiG G
    #5708
    el kell mellettük sunnyogni okosan :)
  • skyman14
    #5707
    wáááááá annyira felb@sszák már az agyamat ezek a rohadt örspontok
  • Gunner
    #5706
    olvasni tudsz?
  • soo277
    #5705
    Halosztok 1 kérdésem lenne,elakadtam a gémbe,elején vaok most keztem,valami gyémántot kell megkeresni,thx elöreBB
  • Rage47
    #5704
    én már rpg-vel közlekedek... :D
  • Gunner
    #5703
    akkor eltünne a bomba, és pedig azzal a magyarázattal h nem érzékeli a bomba az állapotjelzőjét a kapcsolónak és felrobban, de erről te semmit se tudsz mert túl távol vagy, érted?
  • Ragnar360
    #5702
    gyerekek mivan a topikkal baszki :D

    felkéne pörgetni, 10. éppen csak...

    szerettem bejárni olvasgatni a játékról, tapasztalatok, nameg a képek!
  • Borg
    #5701
    Mi van ha lerakom az IED-et a kiirtott csomópontra, majd elmegyek a dolgomra hogy respawnoljanak, és visszafele jövet csak felrobbantom? :D
  • broman191
    #5700
    Igen...ennyit ér a nagy taktika. A teljes lopakodást is el lehet vetni mert ha leszúrok valakit akkor a két épülettel távolabb lévő katona - aki nem lát és hall semmit elvileg...-.- - is észreveszi... Nagyon a darálásra összpontosít a cucc, csak az dönthető el hogy kezded el, a végén úgyis minden robban, ég és pusztul...legalábbis nekem általában így zárul az legtöbb akció. :)
  • Gunner
    #5699
    olyanok mint a denevérek az ultrahanggal, csak ők a rádiófrekvenciára gerjednek :D
  • SötétBarom
    #5698
    AI Best of:

    Lerakom az IED-t a tábor egyik felén, atsurranok a másik felére, és felmegyek egy szikla tetejére sznájpolni.. Távirányítással felrobbantom a szeretetcsomagtot, mire mindenki elkezd felém futni.. -.-

    Biztos hallották a távírányító kattanását.. :c
  • IFOR
    #5697
    én is irok egy értékelést:-)
    grafika nagyon szép, bár a szinek nem egészen életszerüek..nagyon jol fut a gépen a game, 1280/1024 very high......(P4 3 Ghz, X1950 Pro video, 2GB Ram)) az AI valami förtelem, ..............................nem mondok semmit rá....Stalker az etalon ebben a szintben......játékmenet elég monoton, és nem hiszem hogy a szabvannán fél óránként bukkan fel egy állatka!!!!!!!
  • gduck
    #5696
    Én is szoktam "távcsöves" távolságról lőni nem távcsöves puskával :D Szal nem biztos hogy cheat volt, lehet csak elbújtak valahol!
  • Borg
    #5695
    Nemtom, énrám nem lőtt. Lehet hogy hatótávon kívül voltam. Olyan messze álltam, hogy zoomolt rpg-vel éppen látszott a tanker kocsi.
  • Bucser
    #5694
    Northern trainyardon a legnagyobb épület tetején van egy mesterbambi...
  • Pacal17
    #5693


    Végre megjött!!!
  • Borg
    #5692
    Milyen tűz?
    Kb 1 km-re voltam a hegyen, belelőttem a tankerba, az felrobbant, és mire elkezdtek futkorászni az emberek én már ott se voltam. A trainyardon nincs mesterlövész. Viszont van vagy 30 ember a vagonok között. Ha oda berambózik valaki, jó eséllyel meg lehet halni :)