9022
Far Cry 2
  • Cat 02 #6142
    Az lehet h azért nem tudom felvenni a főküldit, mert már 2-3 küldetés óta fel van véve egy Underground ?
  • elitehun
    #6141
    Ja bocs én az első pályarészre gondoltam mert ott paptól kapsz
  • Gunner
    #6140
    Hát igen, akkor eléggé kifogytál :D

    Amikor nincs épp főküldetésed, akkor tudsz csak bogyóért menni, és akkor is oda kell menni ahol egy ököl van meg egy felkiáltójel
  • Gunner
    #6139
    ne haragudj, de a második pályarészen akkor is a dokitól kapsz gyógyszer-szerzési tippet
  • Cat 02 #6138
    Ha beveszem a bogyót és utána nagyon ránéz az aljára akkor kifogytam ? :D

    Illetve felkéne vennem a küldetést, de nincs nyitva az a szoba, ahol lenni szoktak, ilyenkor mi van ? ( ~ 72 % nál vok).
  • macleody
    #6137
    Kiválasztod az Objects-et, jobb oldalon add és a multiplayer mappában van a spawn.
  • Gerygrey
    #6136
    Mapeditorban hol lehet spawn point-ot letenni?

  • macleody
    #6135
    Konzolba nyomsz egy szóközt és egy felkiáltójelet, kilistázza a parancsokat.
  • Dave0092
    #6134
    showFPS 1
  • Bokafix2
    #6133
    Nem kell azonnal bevenni a tablettát ha szédeleg, két-három alkalmat kibír. Mindig a 3. vagy a 4. rohamnál vedd be a tablettát, akkor jobban tudsz spórolni és tovább tart.
  • 16gaborm
    #6132
    Nincs vmi kod vagy paraméter sor hogy ha beirom a 0-hoz akkoir kiirja az FPS-em meg a többi adatot?mint a Crysisben
  • soccup
    #6131
    ahh... látom volt ilyen kérdés /me vaksi állat/
  • soccup
    #6130
    sziasztok, egy ilyen dilettáns kérdés: gyógyszert hol lehet találni a maláriához? mer ugye a hülyéje benyelte mindet.... és időnként szédeleg :]
  • elitehun
    #6129
    Kéne már F.A.Q.
  • elitehun
    #6128
    Az nem doki hane pap
  • Gunner
    #6127
    esetleg a térképet megnézted már valamikor? a dokinál lehet kapni küldit
  • extra sensory
    #6126
    Ja, thx... most olvastam el a spoilert.
  • extra sensory
    #6125
    A második térképen kitől lehet malária elleni tablettát szerezni? Mert eddig a pap által adott küldetés végén kaptam meg, de az új helyen nem lehet bejutni a templomba.
  • Gunner
    #6124
    akkor meghalsz

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    v elmész az ököl jelhez és felveszed a küldit amivel tudsz szerezni még 2-3 bogyót
  • sylas
    #6123
    azt tom
    és ha elfogy?
  • DarkSector
    #6122
    A billentyűzethez H gomb.
  • sylas
    #6121
    Lehet kérdezték de hova kell menni gyógyszerért?
  • Gunner
    #6120
    mérgező nyílat
  • elitehun
    #6119
    Én úgy szoktam :D
    De sztem az nem golyót lő ki hanem valami kábító/mérgező izét. gondolom ezért hívják Dart puskának
  • zeoos
    #6118
    jó-jó ... bírtam és ez az üzenet fogadott ... amikor viszont próbáltam továbbjátszani visszatett az utolsó mentésemre

    biztos én basztam el, de hogyan tovább?
  • zeoos
    #6117
    ajajj....látom nem sokan voltak katonák közületek....a seregben úgy tanítják, ha valahonnan elkezded osztani az "igét", egy kis idő múlva illik helyetváltoztatni, mert visszalőnek
  • zeoos
    #6116
    a tipusát meg nem tudnám mondani, de ami a fegyverszoba jobb hátsó falán van, az tök halk ... egy vele csak a baj, hogy nagyon kevés (10db) skuló jár csak hozzá ... viszont nem túl erős, de nagyon pontos ... hangja pedig mint ha nem is robbanó lőszert használna, mint inkább gázos lenne

    persze most mosolyoghatnak a fegyverszakértők, biztos baromságot írtam, mentségemül szolgáljon, hogy csak próbáltam érzékeltetni a dolgot
  • elitehun
    #6115
    Tökmindegy mekkorát szól mert visszhangzik és nem tudnak beazonosítani. Mert olyan mintha mindenhonnan szólna
  • elitehun
    #6114
    Alapból nem lőnek rá csak ha már Ő rájuk lött. írja is hogyha Őnem lő akkor nem lőnek vissza
  • Ragnar360
    #6113
    Szép!
  • Freddycom
    #6112
    Egyzserű, mint az egyszeregy. Kösz
    Mos akkor kibasztam a diamondot egy dragunovra...
  • Cat 02 #6111
    Dart Rifle.
  • Freddycom
    #6110
    Na most rákaptam a sniperkedésre(eddig sunyinak tartottam, de ki kellett próbálni)Persze sunyiságot konkrétan az MP részre értettem, mert ugye azért ott csak hús-vér emberek ellen játszunk.

    Rögtön egy kérdés:
    Van olyan sniperpuska, amin van hagtompító? Most egy Dragonuv/Dragunovom(nem tom h írják) van, de az akkorát szól, mintha egy ágyúval sniperkednék.

    Még egy-két kép, csak úgy:



  • Freddycom
    #6109
    és akkor ez mit csinál?

    Rejtett küldetések a Far Cry 2-ben!

    Manapság mit is ér egy játék, ha nem tartogat valami titkot?!
    Ezalól a Far Cry 2 gyűjtői változata sem kivétel, hiszen 1500 szerencsés ember, akik előrendelték a játékot, "teljesebb" játékot kaptak. Egy speciális kóddal 4 extra küldetést (A grúz, A bolíviai, Különleges küldemény, Le Francais) lehet aktiválni a játékban, ami segít fényt deríteni a történetünk előzményeire!

    Így lehet előcsalni:
    1. Játék elindítása
    2. Főmenüben klikk az "Additional Content"-re
    3. Klikk a "Promotional Content"-re. Itt kérni fog egy jelszót
    4. Írd be SpujeN7x és katt az "accept"-re.
    Ha jól csináltad ez az üzenet fogad: "You have successfully unlocked the missions"

    Az interneten kószál egy másik kód is, ami állítólag szintén működik. Azt viszont nem tudom, hogy ugyan ezeket aktiválja, vagy épp más akciókat...
    Ha ki szeretnéd próbálni: tar3QuzU

    fc2.hu-ról van.
  • Ragnar360
    #6108
    Sorry, lehet már volt, nemtudom - gondoltam szólok, sőt az is lehet pc-n, nem müxik...

    btw, nem nagy dolog, de hátha vkit érdekel, szal közlöm, hogy van Far Cry 2 höz bonus mission "kódom".

    4 Bónusz küldetés kód :

    6aPHuswe

    6 bónusz küldetés kód :

    sPEdru5r
  • zeoos
    #6107
    neked sem lennék a szomszédod ... ami mozog szétlövöd
  • zeoos
    #6106
    héééé az ott demilitarirált övezet, ott találod a két egymással szembenálló csapat vezetőit, pont abban a két házban

    bármerrről is mész ez a terület felé, a gyengébb nyelvtudású harcosoknak kresztábla szerű jelöléssel mutatják, hogy ott nincs lövöldözés

    ha már belelkesedtél és lepukkantották pár fószert, nem tudsz mit tenni, mint egy darabig még a környékre sem mész, majd ha visszatértél ... próbáld meg betartani a szabályokat

    (brutáááál)

    .....................
  • Harry Seldon
    #6105
    Ja, hogy véletlen belépett egy tiltott zónába... Na igen, ott a térkép mutatja, hová nem lehet bemenni, pirossal jelöli.

    Bocs, csak félreértettem a helyzetét, azt hittem, már felvette a küldit és úgy keveredett balhéba, azért írtam amit írtam...
  • Konaboy
    #6104
    Vedd a kezedbe a térképet és úgy menj be,esetleg úgy nem lőnek rád.
  • Harry Seldon
    #6103
    Ahogy szeretnéd, de ha maradsz, nehéz lesz talpon maradni. Szerintem koccolj le a helyszínről, az életképesebb megoldás.