9022
Far Cry 2
  • TitaniumRR #6465
    Csak halkan jegyzem meg, hogy bizony más játékokból okulva, melyekre "naponta" dobálják ki a patcheket, MOD-okat, érdemesebb az eredeti nyelvű verziót megvenni. Illeszkedés gondok miatt vagy nem indulnak el egyes módosítások, vagy simán szét..ssza a szövegezést összefüggéstelen hieroglifákká.
  • elitehun
    #6463
    De fogd már fel hogy nincs hol megvenni!!!
    (hozzátenném én azért meg fogom venni)
  • Prince of Máté
    #6462
    Fixed Dolby 5.1 support for most sound cards.

    Csak ennyi kellett, már töltöm is.
  • Doomista
    #6461
    ha ráányomsz az még nem gond,az a gond ha letöltötted,azaz 100%ig ment el.én 2%ig töltöttem,hopppá eszembejutott hogy nem szabad,gyors quick és ennyi.
  • Gunner
    #6460
    reinstall
  • Shodan
    #6459
    rányomtam az updatera
  • Doomista
    #6458
    jaj minta dead spacenél,durva lenne :D erre azt tudom mondani,hogy miaz már hogy a dead spacenél he ? mánem farcry2nél he ? igazságtalan a tesco világa ! =(
  • kirol
    #6457
    Írjatok, a Tesco -nak, hogy legyen Tesco Gazdaságos Far Cry 2, akarom mondani Tesco Színes Far Cry 2 2990 HUF-ért! Hátha!
  • Doomista
    #6456
    öcsém már,megkell venni,7 k-ért szrtm eléggé megéri,legalábbis már nekem a multis része megéri annyiért...fll magyar...megéri bszmeg megéri xD
  • lac coo
    #6455
    Ki köll húzni a dugót! :DDDD
  • matter
    #6454
    C:\Documents and Settings\Neved\Dokumentumok\My Games\Far Cry 2

    Itt nézegettem hátha kilehet kapcsólni az auto patchet de nem sikerült....
    Assasin's Creed be is igy volt, max mindig exitet nyomsz vagy mit
  • elitehun
    #6453
    Na és honnan okostojás? Úgy gondoltam hogy addig hogy lehet kikapcsolni
  • Sponnyabob
    #6452
    Megveszed az eredetit!
  • elitehun
    #6451
    És ezt hogy lehet kikapcsolni?
  • Doomista
    #6450

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy letöltött játékot sose updatelj...ez egy krv fontos szabály.én tudtam nem szedtem le és megy.majd persze megfogom venni magyarba,és nem lesz ilyen gond.
  • ricsa008
    #6449
    Changes and fixes in v1.01

    - Fixed Dolby 5.1 support for most sound cards.
    - Fixed mission objectives marker after a loading a save game.
    - Fixed for difficulty level not changing health when updated.
    - Fixed Jackal Tapes and Partner Tapes pages.
    - Fixed Field Manuals not unlocking after game mode change.
    - Fixed glider key remapping.
    - Fixed keyboard controls remapping in single mode that didn't carry into multiplayer mode.
    - Prevent a buddy from getting stuck when healing him while receiving damages.
    - Fixed stats of favorite weapon not properly reset between loaded save games.
    - Fixed the mortar moving the player through wall.
    - When creating a dedicated server with PunkBuster enabled then close it to create another but this time with PunkBuster disabled, PunkBuster will still be considered ON, on this new server.
    - Display server's IP address in lobby, beside the match’s name (for direct IP join to work)
    - Fixed a problem where a player could get stuck (and couldn’t get killed) after pressing the interaction key while wounded and getting rescued by a teammate at the same time.
    - Fixed vehicles not being respawned if they were never used.
    - A ranked match that is already started will not be listed in the match list.
    - Fixed users not being able to see a match if the host switched match mode after a rank. Prevent the host from changing the server setting in a Ranked Match through the console.
    - Fixed a glitch that could make a player invisible to another.
    - Improved match start conditions. Ranked games can now also start if the player max is attained and everybody but the host is ready.
    - Fixed if a user has too many user maps and tries to enter the map rotation menu in a Player or Ranked match, he would get disconnected.
    - Fixed incorrect check for negative values when adjusting diamond count.
    - Fixed a problem where a player would render through objects if healing a wounded playing while being wounded at the same time.
    - Fixed players with same name by using identifiers instead of names.
    - Always validate the diamond pool after class upgrades, reset or rank up to avoid getting more diamonds than the player is supposed to for his rank.
    - Fixed reload not being interrupted on the host when a client picks a weapon while reloading.
    - Fixed crash when creating a LAN game without a network cable.
    - Fixed a random crash when joining a game.
    - Fixed to make sure game is minimized in order to show the website when clicking on ubi.com
    - Fixed crash in editor when deleting many objects in very rapid succession.
    - Fixed crash in editor during parsing of the map headers.
    - Fixed a random crash that could happen when pressing ESC to cancel a Benchmark run.
    - Added CPU Intensive benchmark test run.
    - Allow launching the Dedicated Server Launcher in command line.
  • ricsa008
    #6448
    kijött valami peccs az Autopatch mos tölti:
    http://static3.cdn.ubi.com/far_cry_2/far_cry_2_1.01.exe
  • bacsobalint
    #6447
    basszus mikor beakartam lépni magátol leszedett vmi pachet és feltelepitettem most meg kér serialt de nem tok...:S:S
    valaki enm adna egy serialt
  • Sponnyabob
    #6446
    ja és a magyar oldalon a hírek között van ATI kártyákhoz hotfix. Szóval ez jó is valamire vagy csak főként dísznek jó? Egyébként azért kérdeztem mert meg akarom venni a játékot és nemet mondok a warezra de nem akarom megvárni a magyar verziót mert még szerintem sokáig elhúzódik és mihamarabb szeretném játszani szóval azért kérdeztem hogy olyan is lesz hozzá amit az eredeti angol verzióra lehet feltenni? Bocs ha hülyeséget kérdezek
  • Sponnyabob
    #6445
    Szóval akkor még nem lehet megvenni sehogy sem? Angolul sem?
  • Doomista
    #6444
    A JÁTÉK CSAK 6.900,- Ft MAGYARÍTVA! MONDJ NEMET A WAREZ -RA!
    A magyar feliratos játék megjelenési dátuma 2008.11.05-e!
  • Sponnyabob
    #6443
    Sziasztok! Eléggé tájékozatlan vagyok Far Cry 2 terén de megkérdezem hogy lesz olyan magyarosítás (vagy magyarítás kinek hogy tetszik) amit az a ngol játékra lehet feltenni mert egy kicsit elsiettem és megvettem az angol kiadást de szeretném magyarul is játszani. Köszi a segítséget előre is
  • barmi
    #6442
    Ócska nyamvadékok az egyszer biztos. Azt ne mondják nekem hogy ezt nem tudták már pár napja hogy késni fog. Ugyan ezt csinálták a Clar Sky-al is hogy rohadnának meg!
  • BIZ0906
    #6441
    Az a gáz, hogy ez a Far Cry 2 :S Tényleg csak cserélgeni tud és + fegyót nem bír már el vagy mi?
  • matter
    #6440
    Hol is van a megjelenés?:D

    amugy hogyan tudok betteni két gép fegyvert? meg kell nyomni valamit vagy mi?
  • TitaniumRR #6439
    M4 Sopmod Silenced

    Dual MP7s

    Steyr AUG

    P99 Scoped/Silenced

    AK47 (lecseréli az M4-et)
  • TitaniumRR #6437
    Ha majd megunjátok a szavannás, maláriás, átvezető elemek között "semmisem-történős" hangulatot érdemes visszatérni, vagy beszerezni az első részt. Új fegyverekkel, ultra-high beállítással. Izlések és...




    M4-hangtompítós, távcsöves
    1-1 MP7 mindkét kezedben
    Steyr AUG
    P99-hangtompítós, távcsöves
    AK47 (lecseréli az M4-et)




  • Prince23
    #6436
    Mert fogyatékosak.
    az én szlogenem még mindig: a világ legjobban várt gémek minddig késnek ITTHON! Ennyit a nagy hype-olásról, Magyarország mindig megszívja a megjelenéssel :D

    persze ez a gém nem jön be, de azért magyarul kiszeretném próbálni mégegyszer.
  • peti71
    #6435
    Na kapják be most már,delelőt néztem akkor még 5-e volt a megjelenés,mért az utolsó pillanatba kel átírni.
  • Harry Seldon
    #6434
    Ja, 576-on kijavították 11.11.re...

    Ultra szánalom, amit ezek művelnek. Elítélem a warezt, egyszerű lopásnak tartom, de a magyar forgalmazási szerencsétlenkedést látva arra bíztatok mindenkit, hogy ezek után nyugodtan töltse le a játékot, ezek meg csukják be a kaput. Majd a következő tanul a fogyatékosságukból.
  • zozox333
    #6433
    Üdv!
    Segítene valaki? Egy Rueben nevű fickóval kell a Marina bárnál találkoznom, de nincs ott!
    Csak ez a küldetés van, semmi más lehetőséget nem ajánl fel! 88% nál vagyok, már nagyon kiváncsi vagyok a végére, erre itt bolyongok a bár körül, a térkép ide jelzi a célt, kettőnk jele fedi egymást mégsincs sehol!
  • Prince23
    #6432
    :D most vettem észre a banner alatt, miután idézőjelbe tetted :D
    sry a hülye kérdéstől
  • davidka003
    #6431
    "A magyar feliratos játék megjelenési dátuma 2008.11.05-e!"

    Ma jelenik meg.
  • Prince23
    #6430
    Akkor holnap jelenik meg magyarul, igaz e?
  • Lockheed
    #6429
    Köszönöm.
  • ZÓÓÓcsi
    #6428
    Miért ne lehetne nálad mind a kettő?

    Speckó fegyvernek beraksz egy nehéz géppityut, primary-nek meg egy snipert! Én mindig így mentem..
    Esetleg még secondary fegyver lehet egy UZI, vagy gránátvető oszt csókolom!
  • newszepiking
    #6427
    segítetek?
    a fegyverek megszerzését, megszerezhetőségét nem értem.
    egy-egy tipusú fegyverből mindig csak egy lehet nálam?
    hogy működnek a fegyverraktár ládák? soha semmit nem tudok belerakni, mert csak egy van abból a kezemben (legalábbis mintha azt mondaná). többet meg nem tudok felvenni. Nem lehet egyszerre sniperem meg géppisztolyom?
  • grebber
    #6426
    Semmi ha kiirtod őket később ugyanugy ottlesznek.
  • Lockheed
    #6425
    Sziasztok lenne egy kérdésem. Vannak ezek a guard postok az utakon. Ezek minden alkalommal ok nélkül elkezdenek rám lőni ? Ha kitakarítom őket akkor ebből származik -e valami hátrányom később ?
  • grebber
    #6424
    Volt olyan is! A játék várható magyarországi megjelenése: 2008. november csak így szimplán.576.hun van November 5.
    Aztán hogy ma megjelenik e az nagy kérdés.