9022
Far Cry 2
  • Dante73
    #6510
    1; FarCry-hoz hogyan lehet egyáltalán hasonlítani? Közük egymáshoz semmi, max a név, és a kiadó.
    2; Unalmas FPS, lőni kell egy szabad területen.... Ha egy csövön kéne végigmenni, mindjárt jobb volna, mint mondjuk a CoD4....
    Hogy többet is ki lehetett volna hozni a témából, az tuti. Viszont napi 1-1 órára baromira le tudja kötni az embert, megcsinálsz egy-két küldit, fejlesztgeted a fegyvered, keresgélsz töltényeket, bámulod a csodásan sikerült tájat, ha elunod magad, egy két őrposztot eltörölsz a föld szinéről stb.

    Megértem, ha valakinek nem tetszik, de a FarCry-al összehasonlítani, butaság, másrészt úgy hozzáállni, mint az FPS-ek nagy többségéhez, szintén. Itt a táj nem fog változni, ez Afrika, a küldetések sem, hiszen alapvetően egy lövöldözős játék. Ha így nézzük, egész jól összerakott kis "szösszenet"...
  • Zoliz
    #6509
    Abszolute az év csalódása a valóságos, de unalmas Afrikai sztori.
  • Zoliz
    #6508
    Iszonyatosan unalmas játék lett. A sztorija is egy nulla. Hol van a Far Cry 1 izgalma és változatossága?
  • strebacom
    #6507
    ÖÖÖ már látom 11-ike lett a magyarv....vagy nem....
  • Prince23
    #6506
    Utolsó mondatoddal teljesen egyetértek!
  • Neton
    #6505
    Azért az első 1-2 óra játék után rájön az ember, hogy tényleg unalmas hosszú távon mindig kinyírni a helyőrségeket, állandóan órákat kocsikázni ide-oda (tudom, van busz is...). Persze élvezetes amikor új tájat látsz meg minden, de a játékmenet monoton nagyon, ez tény. Én már csak a story miatt végig fogom tolni, de nem köt le annyira sajna. Szép a játék szó se róla, de én kicsit többet vártam. Az év csalódása címre azért esélyes még játékmenet téren. :S
  • grebber
    #6504
    USA TOP 10 PC - A szavanna bűvöletében.

    Az Amerikai Egyesült Államok PC-s piacán a Ubisoft afrikai szafárija mászott fel a dobogó legfelső fokára.

    1. Far Cry 2
    2. Spore
    3. Nancy Drew: The Haunting of Castle Malloy
    4. World of Warcraft: Battle Chest
    5. The Sims 2: Apartment Life Expansion Pack
    6. Dead Space
    7. The Sims 2: Double Deluxe
    8. Warhammer Online: Age of Reckoning
    9. World Of Warcraft
    10. Civilization IV: Colonization

    info: Gamestar
  • horthy
    #6503
    A megtalált kazettának van-e valami jelentősége ? Mert a gyémántból lehet vásárolni de ez mire jó ?
  • Gunner
    #6502
    tudnám mit szórakoztak egysek 70-80% környékén... azon vettem magam észre h már végig is toltam ^^
    ritka jó vége van mit ne mondjak...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    odamegyek és megcsinálom amit Jackal kér, aztán talán meg is ölöm, nade mégse, inkább segítek neki... és őt se ölöm meg, és őtse inkább őt, heh.... jó kis története volt, de imádtam robbantgatni ^^
  • koschwarz
    #6501
    öööö, talán ne ugrálj ott már 4 napja, hanem próbálkozz mással...
  • Ny Papa
    #6500
    Sziasztok. Mondja már meg vére valaki,hogy kell a második objektumnál felmászni a sziklára.már négy napja csak ugrálok és semmi értelme.

    Köszi.
  • Harry Seldon
    #6494
    "Biztos bennem van a hiba, de asszem uninstall..."

    Teljesen igazad van, benned van a hiba.
  • SgtChris
    #6493
    Ott tartok, hogy 9-10%..., de már csak akkor töltöm be, ha aludhatnékom van... :-) Valahogy nagyon lapos az egész...majdnem azt mondtam, hogy sztori, de egyenlőre nem akar összeállni, hogy mire akartak kilyukadni a fejlesztők. Biztos bennem van a hiba, de asszem uninstall...
  • Danecay
    #6492
    Úgy látom Single Player-hez nem sok javítást raktak a PATCH-be, pedig lett volna bőven, de legalább a a RESPAWN és egy 2 fonntosabb dolgot kijavíthattak volna.
  • koschwarz
    #6491
    hát úgy értem, "elromlott". van ilyen. de ez nem biztos, csak találgatok. ilyenkor nem szokta egy játék betölteni a mentett állást...

    esetleg felpeccselted?
  • nesto
    #6490
    az alatt mit értessz hogy korrupt? eddig jó volt, 54%nál jártam. és most adta meg magát
  • lac111
    #6489
    Ezt az elvileg le lehetne dolgot kifejthetnéd bővebben is...
    Honnan ez az infó?
  • koschwarz
    #6488
    valszeg korrupt a mentésed
  • koschwarz
    #6487
    mivan?
  • nesto
    #6486
    heló! valaki tudna segíteni? a mentésem nem akarja betölteni a játék. Ha új játékra nyomok akkor betölti az új játékot, de az én mentésemet nem akarja folytatni. csak tölt meg tölt, de semmi. :(
  • tobias88
    #6485
    még mindig nem tudni, hogy hogy kell leölni a helyörséget? mert elvileg lelehetne
  • koschwarz
    #6484
    ha ezen fennakadsz, akkor hagyd is abba

    ja, mindenhol lőni fognak rád...
  • bgabor
    #6483
    Az miért van hogy minden egyes kereszteződésnél lőnek rám?

    Az oké hogy ez egy ellenséges környezet, de ami itt van az már túlzás.
  • elitehun
    #6482
    Kicsi több infó kéne a gépéről
  • elitehun
    #6481
    És hogy vered le? Személyesen vagy levélbombával
  • tmisi
    #6480
    Szánalmas hogy MO-n még mindig nem jelent meg a game. Legalább angol verziót adhatnák. Ezek után komolyan leverem azt a kiadót azt aki a letöltések miatt sír...
  • Tozsomak
    #6479
    Sziasztok, már láttam más fórumban is jelezték a hibát, hogy induláskor feldobja a far cry 2 képernyőt, aztán kilép és sehol semmi. Nálam tökéletesen megy, havernál meg ugyanaz a példány és nem indul. Nvidia itt is ott is 8800GT 512MB. Ötlet?
  • zorrobomber
    #6478
    sárkányrepülővel
  • Deajka
    #6477
    Komoly? Mintha azt olvastam volna, hogy lehet repülővel is menni.
  • zorrobomber
    #6476
    nem lesz
  • Deajka
    #6475
    Hi!

    Emberek,12 %-nál tartok és érdeklődnék, hogy a megyek-post-gyilok-on kívűl lesz még valami? Na, most ezt nem fikázásból kérdezem.
  • matter
    #6474
    hát az update nél az 56 K modemesek nek a legjobb , nem tudom mekkora a patch de mondjuk egy 8 MB s nettel gondolom elég hamar lejön:) Még jó hogy nekem csak 1 :P:D Szóval vigyázni

  • gduck
    #6473
    Na kíváncsi leszek rá van-e vmi javulás a multiban ;) Megyek is...
  • Doomista
    #6472
    #6470
  • Gunner
    #6471
    akkor jó
  • Frank99
    #6470
    áááááááááááááááá, dehogy...
  • Gunner
    #6469
    átverősek?
  • Doomista
    #6468
    a tokban far cry dvd helyett fogsz találni egy üres cd-t.
  • Doomista
    #6467
    tudom hogy nincs hol megvennii !!!! de nemsokára lesz hol megvenni !!! fogd már fel !!!! farcry2 kocka -.-"
  • Gunner
    #6466
    itt mi az átverés?