9022
Far Cry 2
  • lac111
    #6555
    Azért mert azt a házat betámadták a katonák. Akik bent vannak azok meg jóarcok mert vittél nekik passpotot, hogy el tudjanak menekülni, vagy hasonló...
  • Shep
    #6554
    Nem értem ezt a játékot, mindegy kinek segítek, mindig lő rám mindenki aki meglát, idióta egy játék, akinek segítek az ne lőjön már, vagy városon kívül mindenki idegen? Most is elfogyott a gyógyszer, megyek a paphoz. Elküld északra, hogy vigyek el valami könyveket a bújdosóknak, a ház előtt megint ott egy köteg ember meglátnak éjszaka 100m-ről, hogy a bokorban osonok (jó szemük van) lőnek rám ledarálom őket, erre bent meg úgy fogadnak mintha 1000 éves cimborák lennénk. Akkor ez most, hogy van?
  • grebber
    #6553
    Te melyik bolygón laksz? Ezer éve van Warez topikja ott van a bannerban
  • snowkid16
    #6551
    A mondj nemet a warezra mit értessz ezalatt? Grebber, csinálsz egy FC2-s warezes témát?
  • zozox333
    #6550
    Légyszi valaki a 6433 ra segítsen! Köszi!
  • Shep
    #6548
    Haver most csörgött rám, hogy itt nálunk az egyik boltban 5e-ért lesz a játék a BIA szintúgy 5e.
  • goofy1984
    #6547
    Hello!
    Olyan problémám van, hogy helyi hálón játszanánk haverommal. Kb 10* kell rácsatlakozni a játékra, hogy egyszer beengedjen, aztán meg játék közben feljön egy ablak, hogy valami hálózati gond van, pörög a cucc a tetején, aztán meg vége a meccsnek. Ez miért lehet? Másnál is van ilyen? Mi a megoldása?
    Próbáltuk a tűzfalat kikapcsolni, az se jött be.
  • snowkid16
    #6546
    Nem értelek...Miért nem veszed meg? Szép, olcsó, nem Crysis, hogy sokak gépén nem egy, azért warezolta le.
  • snowkid16
    #6545
    Szó se róla, hogy a magyarítás miatt késik, hanem azért, mert lerobbant a kamion XD. Már várom nagyon
  • HD JOHNNIE
    #6544
    Hi!

    Olvastam egy másik fórumon, hogy van vmi glider (mi is ez pontosan?) a landing zone-n és hogy elvileg csak a prisonon keresztül lehet eljutni oda. Nos a prisonon keresztül nekem nem sikerült és máshogy nem lehet, mert az egész egy bazi nagy heggyel van körülvéve.
    Tud erről vki vmit ?
  • macleody
    #6543
    Aki nem boltival játszik miért a launcherrel indítja a játékot?
  • Pacal17
    #6540
    Csak akkor tudom magamból kiszedni a golyókat ha kritikusan meg vagyok sebezve?
  • Prince23
    #6539
    Végre már egy korrekt értékelés, én 7-et adnék rá :D
  • grebber
    #6538
    Worthplaying értékelés 7,4/10
  • Neton
    #6537
    Igen ezt én sem értem, hogy miért húz porcsíkot esőben a verda. Ráadásul ha már poros út, az út lehetne egy idő után sáros is, de mondjuk ezen nem akadok fent, de poén lenne. Amúgy pedig ami iszonyat jól sikerült a játékban a grafikán kívül, az Afrika hangulata. Bnőm járt ott annak idején (Tanzániában) és azt mondta, hogy amit a játékban látsz, az tényleg így van. Ilyen kis szottyadt helyeken élnek, ami kiesik a kezükből az ott lesz még 10 év múlva is. A hús tényleg 2 perc alatt romnlik és a 3-ik percben már döglegyek százai lepik be. Amikor ezt megláttam a játékban nem tudtam sírjak vagy nevessek. :) Szóval ez teljesen átjön. De tény, hogy a respawn miatt halál unalmas. Nomeg a kocsikázás része is 1 idő után szívás, hogy baromi lassúak a kocsik, még a Jeep is. Viszont ami gyors az a hajó, viszont ott is milyen hülyeség már a sok őrhely, szóval ehhhh... Inkább végig tolom újra a Spiderman - Web of Shadows-t, az legalább végig pörög és jó a story is. :) Fallout 3 se jön be igazán, szóval már csak a GTA4-ben bízom, hogy ütni fog. :) Addig Mass Effect a király.
  • Frank99
    #6536
    Én nem erőltettem magam a végigjátszással, 19 óra, 10 nap, 46% vártam, hátha +jelenik végre magyarul.
    De gy nem fogom megvenni, mert az utolsó 10%-nál esetleg megjön.
    Sajnálom, ennyit a fordításról...
  • Gunner
    #6534
    oks, akkor add el a géped és vegyél konzolt

    pontosabban nem tudod megmondani?
    nem a vram-ra vagyok kiváncsi
  • Stefling
    #6533
    Remélem 11-én már megjelik, mert az agyam eldobom, hogy a hülye magyarok miatt már 3. hete késik...azért ez már felháborító. Nem tudja valaki véletlenül, kik fordítják a játékot? Szívesen írnék nekik, hogy mi a jó *************** -t kell pöcsölni.. akkor adjanak meg 2009.01.05.-ei megjelenési dátumot, és akkor tudja az ember, hogy vagy akkor jön vagy ESETLEG hamarabb... de akkor ne hitegessék az embereket,
  • a.carkey
    #6532
    NVidia
  • Gunner
    #6531
    nézz fel
  • Gunner
    #6530
    esetleg egy videókártya típus?
  • Shield
    #6529
    Srácok, tudja valaki, hogy mikor adják már ki lokalizálva?
  • Prince of Máté
    #6528
    Akkor már inkább Crysis Warhead a multija és a szinkron miatt :)
  • Freddycom
    #6527
    az nem kiszáradás ellen van, hanem ha felveszed, akkor kapsz plusz egy egység életet.
  • Shep
    #6526
    Én még esőt sem láttam benne, nálam mindig csak süt a nap. A sivatagban amúgy ki lehet száradni, mert vannak mindenfele ilyen vizespalacknak látszó tárgyak amik ugyanúgy villognak, mint a felszedhető tárgyak?
  • Zoliz
    #6525
    annyira, de annyira unalmas a single player...
    Tud valaki Hamachi szobát a játékhoz?
    Gyilkolni akarok és nem őzikéket..
    profi vok
  • Apus
    #6524
    én egyébként frankón vártam, hogy mászkálok a susnyába és megtámad egy kígyó mint a Boiling Pointban :)
  • elite
    #6523
    A következőket akarom benne:
    elefánt
    zsiráf
    oroszlán
    hiéna
    viziló
    kígyók
    skorpiók
  • saxicola
    #6522
    Ez a te véleményed. Nekem nagyon tetszik a game és meg is veszem. A 7000Ft-os ár nehogy már sok legyen. Nem hogy örülnénk neki, hogy ilyen kedvező áron, lokalizálva jelenik meg a játék.
    Ezenkívül nem egy pár óra alatt végigvihető alkotásról van szó.
    Megérdemli, hogy sikeres legyen. Sztem.
  • Prince23
    #6521
    Megcsinálhatták volna úgy a küldetésrendszerét mint a Crysis-ba. Baromi nagy csalódás e terén a játék, csak hát a szép táj mindent visz ugyebár. top 20-ba belefér 2008-ba, kb. a 12. hely nálam ez a játék. Mass Effect 2008 4ever! :)
    pedig minden adott ajátéknál, gyönyörű reggeli, délutáni afrikai napok, ami kellően hangulatot áraszt, de a küldetések monotonsága hazavágja a gémet. Legalább lenne akkor félezer mellékküldetés benne. Bár ezt nem tudhatom, mert nem vittem végig, csak a magyar lokalizálással vagyok hajlandó. Amúgy sok mellékküldi van benne? vagy mind ilyen baromi hülyeségek: tisztisd meg ezt az őrhelyet (ahol pár perc múlva respawn van, szakadjanak meg az alkotók), vagy a fuvarozókat elimináld. Gondolom ilyen végig a mellékküldetés:D ilyen trutyik.
    Nagy kár érte, a játékért:( A Grafika nem minden, meg a táj sem x idő múlva:(
    na sry, h megint kifejeztem csalódottságomat a játék iránt:(
    De még 6900- ft-ot sem ér. és ez igen is wareztermék a minősége miatt! Sőt a lokalizált termék is késik nálunk, szal:D
  • Sponnyabob
    #6520
    ma nem tudok írni reménykedjünk
  • Sponnyabob
    #6519
    hát talán reménykdjünk
  • zorrobomber
    #6518
    fejlesztők részéről szvsz nem, esetleg fan made
  • Sponnyabob
    #6517
    Nekem például az nem tetszik hogy ha esik az eső miért veri fel a port a kocsi mert ha már tudtak csinálni egy egész zép esőt ezt miért nem lehetett volna megoldani. Amúgy szerintem a story egy hulla de gépigényt nézve szerintem a táj jó lett és imádok össze vissza csatangolni a térképen viszont az újraéledős baromság engem is kikészít szerintetek lesz olyan Patch ami ezt kijavítja majd?
  • Leky
    #6516
    Nem maradt más hátra rakd újra a Windows-t hátha megoldódik a probléma.
  • Shep
    #6515
    Az mi-vel nekem nincs gondom szépen körbekerülnek azt sem tudom honnan lőnek. De ez az újraéledősdi elég gáz. STALKER-ban legalább ha lelőttem mindenki akkor a térkép elejéről kezdek el visszaszállingózni. Itt meg lehetne mondjuk a legközelebbi őrhelyről, vagy jöhetnének busszal :)
  • Prince23
    #6514
    Respawn rendszerre kéne egy nagy orbitális patch, mi-re is!
  • Shep
    #6513
    Az a baj ,hogy ok ,hogy a szavannán tényleg "üresség" van amivel nincs is gond, lehet bóklászni világba, de az azért röhej, hogy ezt az unalmasságot úgy próbálták oldani, hogy lelövök itt x embert odébb megyek 50m-t a házikóig, benyitok, kilépek visszasétálok és megint ott van ugyanaz az x ember akit lőhetek megint le, hát óriási játékélmény. Akit 1x lelövök az pusztuljon már meg. Az, hogy majd később megint ott lesz x ember az ok, de ne 1 perc alatt. A földből nőnek ki, vagy mi van?
  • Shep
    #6512
    Nekem olyan gondom van ,hogy Pista alatt ha a Bloom ki van kapcsolva DX10-ben egyszerűen nincs kép, fekete az egész képernyő, csak a célkereszt látszik, ha visszakapcsolom egyből van kép. Pedig hát a bloom kell a francank. Ötlet?
  • a.carkey
    #6511
    Eredeti verzióm van, de egyszerűen nem képes továbblépni a loading screenen a legutolsó official Nvidia driverrel sem. (A Béta 180-asokat fel sem akarja pakolni.)
    Egy régebbi driverrel (175.19) is kipróbáltam, akkor specko elindult, betöltötte a megérkezést, majd a maláriás rész elejét, picit mászkáltam, így "na, végre" - gondoltam. Viszont ki kellett lépnem, mert meló volt.

    Mikor újra leültem elé visszatölteni már nem töltötte az állást, megakadt a loading screennél.

    Ezután próbáltam utána még patch nélkül (régi és új driverrel) becsiholni, majd patchel (régi és új driverrel), de sikertelenül. Levettem a dxnél/sound résznél a csúszkát, stb. (amiket olvastam), de még egyszer nem tudtam újból becsiholni sem a mentett állásom, sem újból elindítani az egészet.

    Tud valaki valamit amit még nem próbáltam és esetleg az lehet a gond vagy ennyi volt?