9022
Far Cry 2
  • 16gaborm
    #6595
    ÉS ezt az elementett mappát hol találom meg?vagy hogyan tudom "közössé" tenni?
  • gduck
    #6594
    Multiban igen ;) Szépen letöltődik mindenkinek (a Documents\My Games\Far Cry 2\user maps\downloads mappába) és mehet a gyilok :D
  • 16gaborm
    #6593
    Ha Editorral csinálok egy mappot akkor azon majd lehet játszani?
  • Harry Seldon
    #6592
    Annyi szöveg van benne, mint egy átlag FPS-ben. Szerintem a HL2-ben több a duma, pl.

    Ott van pl. az adótornyos, torz hangú pasas, akivel telefonon kommunikálunk - tök ugyanazt a szöveget mondja el minden alkalommal. :)

    Ennyit a honosítókról.
  • snowkid16
    #6591
    Ki melyik "párttal" játszik? :D
  • kirol
    #6590
    Ja, hogy holnap jelenne meg. :D
    Na majd jól elhalasztják. Tényleg röhej a köbön, amit művelnek!

    És bár én alig játszottam vele, de nem hinném, hogy egy regénnyi szöveg lenne benne.
  • koschwarz
    #6589
    és félek, hogy a végén még ebből is teljes árú kiadás lesz...mert a 7k most nagyon vonzó, de mire oda jutunk...
  • M@TriX
    #6588
    Valaki nem tapasztalta véletlenül azt a hibát, hogy látszik a modelleken szvsz az egész világon a wireframe?

    Az irodai gépen csak 640x480-ban megy igaz 4x FSAA-val, akkor már annyira nem látszik, de FSAA nélkül baromira. Mit kellene beállítani, hogy ne látszódjon? a Geometry-t felvettem HIGH-ra még bírja a gép és mégannyira sem látszik, de még mindig fel-fel tűnik. 5tlet?

    (Friss Driver, Nvidia)
  • Prince23
    #6587
    Lesz az meég dec. 6 vagy január 3 .D Röhej.
  • gduck
    #6586
    Tudom hogy csúszik, éppen azért mondom, hogy várom a többieket

    "Ez a hazai forgalmazó szégyene." Hát ez így nem igaz! Majd 1 éve "csücsülök" itt a fórumban és a külföldi FC2 oldalakon, napi rendszerességgel! Ez a játék már január végén - hivatalos infó szerint - tartalmilag teljesen elkészült és BÉTA fázisba került! 9 hónap alatt simán megcsinálhatták volna, hogy pár feliratot beleraknak a játékba!!! Ez 100%-osan az UBI hülyesége! Ma már nem lehet kiadni egy játékot csak angol nyelven Ez nem kis veszteség nekik, de hát ők tudják
  • Harry Seldon
    #6585
    Ez a hazai forgalmazó szégyene. Három hete csúszik a honi megjelenés, még jó, hogy nem látsz senkit multiban.

    Én tegnap értem a játék végére, de ha egyszer talán megjelenik, akkor megveszem, ez természetes.

    Már alig várom, hogy most, az utolsó pillanatban változzon az online shoppoknál a felirat 11. 11.-ről 11.20.-ra, ezek mindenre képesek csak érdemi munkára nem... Nevetséges.

    Aztán csodálkoznak, hogy nem lesz eladásban siker a Far Cry 2, ők lékelik meg ezt a legjobban...
  • koschwarz
    #6584
    "A magyar feliratos játék megjelenési dátuma 2008.11.11-e!Vagy nem :D"

    egyébként ekkora "baszást"...már mindenki végigtolja kis hazánkban, mire kijön...még szerencse hogy sikerült egy tasco gazdaságos dead space-hez hozzájutnom, hogy elüssem az időt. na az egy tényleg jól sikerült játék, pedig nem is terveztem, hogy egyáltalán játszani akarok vele. meg fallout3 is van már.
  • Borg
    #6583
    Nem mindig azt veszi le amire célzol... azt nézd, hogy milyen ikont rajzol ki. Simán le lehet venni a felsőt is.
  • xido
    #6582
    gondolom megvennék,ha nem csúszott volna a megjelenés,ami még mindig nincs listában sem rendes dátummal
  • steweee
    #6581
    ez jobb vagy rosszabb mint a crysis. én azt gondoltam egyébként, hogy a farcry egyenesági folytatása a crysis széria, úgy ránézésre úgy tűnt
  • horthy
    #6580
    Miért van az hogy ha 3 fegyver van függöleges sorban a fegyverraktárban , a legfelsöt nemtudom leszedni ??? Ez valami bug ?? A legfelső polcrol nem engedi leszedni a fegyvert egyszerüen nem érem el . Ez progi hiba ? Patch javitja ???
  • gduck
    #6579
    Remélem sokan megveszik, mert eddig még csak 1! magyarral találkoztam "hivatalos" szerveren
  • Prince23
    #6578
    Paul Ferencet igazán betehetted volna e helyére:)
    :D
  • Örm
    #6577
    Kösz a segítséget!
  • saca79
    #6576
    Bent van a középső épületben nem az APR és nem az UFFL hez kell menni hanem egy független kis felkiálltójel jelzi.
  • Örm
    #6575
    Palán hol van? Pont most mentettem egyet Palán. A pause menűben írja az underground missiont, de a térkép nem jelzi sehol.
  • saca79
    #6574
    Palán kívül fingom nincs hol van a következő ilyen küldi mert még nem tartok ott!
  • HD JOHNNIE
    #6573
    No megcsináltam én is. Nagyon bejött a game! Szerintem végig fogom tolni az összes karakterrel : ) Korábban volt szó vmi krokodilos részről, erről lemaradtam, na majd legközelebb.
  • HD JOHNNIE
    #6572
    Elvileg mielőtt kifogy a gyógyszered előtte szólnia kell, hogy csinálj meg egy underground mission-t. Az esc-et nyomni kell időnként mert ott írja.
  • Örm
    #6571
    Csak azért kérdem, mert már üres a doboz és kéne egy ilyen küldetés, de nem tudom, hogy hol van.
  • saca79
    #6570
    na ez a végleges

  • Apus
    #6569
    ahogy csinálod a többi küldetést, meg fog jelenni.
  • Örm
    #6568
    Kösz, de nekem a térképen nincsenek underground missionök. Csak a fegyverboltos, az adótornyos és a frakciós küldetések vannak jelölve.
  • Apus
    #6567
    a fegyverek a fegyverboltok melletti raktárakban érhetők el, gyógyszert meg majd késöbbi missziók során szerezhetsz (underground missions)
  • Örm
    #6566
    Kösz! Azok a fegyverek amiket megveszek azok hova kerülnek? A PALA falun kívül hol lehet még ghxógyszert szerezni?
  • saca79
    #6565
    A fegyverek kategóriára vannak osztva ugyanazon kategóriájú fegyverből csak egy lehet nálad tehát elvileg sehogy.Bogyót pl PALA falucskában a központi épületben beválalsz egy küldetést ahol az egyik generalhause-hoz kell elvinni útleveleket.Na ott kapsz gyósszert..
  • Örm
    #6564
    Hello!
    Hogy lehet egyszerre több fegyvert vinni (pl shotgun és gépfegyver)? Malária gyógyszert hol lehet venni? Kösz a segítséget!
  • saca79
    #6563
    Akik a magyart várják.....
  • Cat 02 #6562
    Dancing xD

  • Apus
    #6561
    oks. köszi a választ!
  • Cat 02 #6560
    Csinálj pár főquestet.
  • Apus
    #6559
    srácok eddig 2 fegyverboltos missziót csináltam meg, aztán nyomtam a főszálat meg az adótornyos hülyeséget, viszont eltűnt a fegyverkereskedő. vissza fog valamikor térni? Jó lenne már pár új fegyvert unlockolni.
  • Leky
    #6558
    Tudtok valamilyen console parancsról amivel lehetne mondjuk repülni (noclip). Végigtoltam a játékot és szeretnék vele egy kicsit hülyéskedni.
  • Shep
    #6557
    Aha értem, tök életszerű, hogy x katona nem tud 3-4 védtelen embert legyűrni egy bádogbódéban. Akkor az egész ország úgy néz ki, hogy vannak a gonosz katonák mindenhol, van a pap és haverjai kb. 5 ember, vannak az Afrika jeles fazonok ebből is van 5 ember a városban+akik a küldetést adják, vannak a csillagos jelűek ezek is 5+küldetés adók, meg van 2-3 haver? Szidták a Mercenariest, de ott azért minden csoport küzdött a másikkal, ráadásul ha nem feltűnősködtem nem szúrtak ki kapásból.
  • snowkid16
    #6556
    Igaz , ehhhhh Akkor menjen oda, hogy ő milyen fasza legény, hogy ő razor crackjével szuperizál.. Én kérlek szépen a Marson élek. :D