9022
Far Cry 2
  • elitehun
    #6635
    A térképen sárgával jelölt területeken egy egyszerű szabály van: Nem lőj és téged se lőnek!
  • kirol
    #6634
    De az elején van. Nem sok időm, meg kedvem van játszani vele. :)
  • teddymac
    #6633
    öö mi lenne ha nem lönél le senkit ?
    Ez nem a játék elején van ?
  • kirol
    #6632
    Játszani akartam vele egy csöppet, valami Maliya apjának kell valami kazettát egy templomból elhozni, de ha lelövök egy csávót, utána tömegével jönnek az ellenségek. Már halmokban áll a hulla, de nincs vége.

    Ezt miért van?

    Kicsit idegesítő! Hát nem olyan nagy szám ez a játék szerintem. Nem hinném, hogy végigviszem.
  • grebber
    #6631
    Nem igen!
  • kirol
    #6630
    Na megjelent ma magyarul?
  • elite
    #6629
    Én értelmét látnám, csak pénzem nincs rá
  • Shep
    #6628
    Kár, hogy egyelőre semmi értelmét nem látom egy ilyen kártyának.
  • grebber
    #6627
    Aki esetleg VGA vásárlás előtt áll és tetszik neki a game akkor összekötheti a jót a hasznossal:

    NVIDIA GTX 260/280 BiA: Hell's Highway és Far Cry 2 játékokkal
  • bitbandita
    #6626
    Amúgy ez egy régi hír: Far Cry: CD a DVD tokban

    Ezen esős délután unalmas perceinek kitöltésére álljon itt egy tanulságos kis történet, melyet Caliban nevű kedves olvasónk küldött a szerkesztőség postafiókjába:

    "Minap a Media Marktban vettem egy DVD-s Far Cry-t, de nagy pofára esésemre 5 db CD volt benne. Visszamentem reklamálni, mire felbontottuk majdnem az összes "DVD-s" Far Cry-t (4-5 db-ot) és mindben CD volt. Még jó, hogy visszakaptam a pénzem. Magyarországon, ha minden igaz az Automex csomagolja, ők lőhették valószínűleg ezt a hatalmas bakot. A helyzet szerintem elég botrányos, lehet, hogy a piacon lévő összes "DVD-s" Far Cry dobozban CD-k vannak. Ennél már csak az lenne jobb, ha a CD-s verzióban rejtőzne az a fránya DVD. Szóval csak óvatosan, én még várok a "Real-DVD-ROM" kiadásra."
    Az Automex már 2004-ben is a topon volt...
    Forrás, az eredeti: Far Cry 1 baki
  • snowkid16
    #6625
    Ekkora csirkéket, rákerestem a FC2-re és semmi nem hozott ki náluk. 2:1 a wareznak -.-
  • snowkid16
    #6624
    Nincs ilyen -.-
  • bitbandita
    #6623
    Ne rájuk haragudj, ők csak árulják. Az Automex Kft-nek lehet megköszönni, úgy tudom ő a forgalmazó.
  • elite
    #6622
    Leszedtem a patchet az 5.1-es hang miatt. Működik is faszán, de egy kis problémám van vele. Ha a géppuskás jeep-be ülök, és normál gázzal megyek előre, valamint előre nézek (amerre beszállás után alapból néz a szereplő) a motorhang olyan fura szaggatott, mintha nem tudná eldönteni, hogy hová pozicionálja be. Tudom, hogy ez nem egy létkérdés, de azért zavar. Van más is aki tapasztalta ezt?
  • snowkid16
    #6621
    Am nVidia 6600-on ment a Crysis kicsire véve mindent XD(mondjuk SM3-as kártya). Ki vagyok akadva, hogy a r*hadék 576kbyte MA sem tudja mikor lesz. Mondja a srác nekem, hogy LEGKÉSŐBB Pénteken jön meg...cöh.., Igen, -halkan-ezt mondták a múlt héten, meg azelőtt is-halkan-. Gondolkozok a warezben, ha ez így fog tovább menni -.-'
  • bitbandita
    #6620
    A Witcher Enhanced-el is eljátszották már, most ez, és így várjuk a Fallout3-at is... a honosított Mass Effect-hez a kieget és pöcst meg már nem is várom...
  • macleody
    #6619
    Balkán??? Hol élsz? Az egy kánaán. Jobban teszitek ha menekültök innen. Fusson ki merre lát.
  • Me Ga
    #6618
    Na az lenne csak az igazán magyar megoldás. Inkább ne...
  • ZÓÓÓcsi
    #6617
    Úgy szerintem nagyobbat csalódnál, hogy be volt ígérve és mégsincs!
  • Prince23
    #6616
    Legalább mondhatnának/hazudhatnának annyit h a hétes esedékes a megjelenés
  • Stefling
    #6615
    Magyar felirattal már megjelent PS3-on, legalábbis 576.hu szerint... kivi vagyok lesz-e pc-re is ma...
  • Harry Seldon
    #6614
    Na, másik fórumon srác rátelefonált a terjesztőre. Kérdésére a megdöbbentő válasz: NEM TUDJÁK, MIKOR KERÜL BOLTOKBA A FAR CRY 2!!!

    Na, ez egy viccc, ezeket lógatni kéne, mi ez, balkán? Az... Szánalom...
  • saca79
    #6613
    Biztos valamelyik törpe karakterrel játszik!!
  • dalackraul
    #6612
    ok rendben van köszi a választ
  • davidka003
    #6611
    Nem támogatja a SM3.0-át és az miatt nem megy a játék.
    3 éves kártya, nem meglepő, hogy semmi új dolog nem megy rajta. Aki játszani akar annak fejleszteni kell. Sajnos a PC az ilyen. Vagy lehet venni konzolt.
  • Maxtreme
    #6610
    Azon nem is fog menni..
  • dalackraul
    #6609
    Radeon X800
  • davidka003
    #6608
    Sz*r a géped. Annyira nehéz lenne letöltés/vásárlás előtt tájékozódni, hogy fut-e a gépeden? Milyen VGA-d van?
  • dalackraul
    #6607
    Kössz azért ennyire hülyének ne nézz inkább ne írjál hozzál semmit ha nem tudsz normálisan segíteni!!! Köszi
  • bitbandita
    #6606
    Egyébként ez tényleg szánalmas. Ott van pl a Witcher felújított verziója ugye. Szeptember közepén jelent meg, a szokásos szöveg szerint nálunk "kicsit" későbbre ígérték (először) szept. vége max október első hetére. Erre most ott tartunk, hogy december elejére van ígérve. A dolog azért is roppant bosszantó, mert semmiféle utómunkát (fordítás, szinkron, stb) nem igényelt ami miatt az ember indokoltnak látná valamilyen szinten a csúszást. A multilanguage miatt ott figyel a magyar hang, felirat, boldog boldogtalan töltheti (igaz nem csak warezba, az első kiadással rendelkezők letölthetik a készítő oldaláról legálisan). Szóval akkor most mi van? Mi az akadálya a kiadásnak? Tudom én, hogy nem csak annyiból áll, hogy rásütik a lemezre, azt mehet a boltba, hanem rendezni kell a jogokat a kiadóval, kismillió bürokratikus gátat kell átugrani, stb, de ez így nagyon nem frankó.
  • bitbandita
    #6605
    FSAA= full screen anti aliasing. Ha érdekel a téma: FSAA
  • zorrobomber
    #6604
    kapcsold be a monitort
  • Harry Seldon
    #6603
    Na, ma sem lehet kapni a Far Cry2-t az országban. Ez már elkeserítően és sírvaröhögősen szánalmas.


    Szépen fogom magam és megrendelem a CE-t külföldről, a magyar forgalmazó pedig bassza meg az anyját. Ennyi!
  • dalackraul
    #6602
    Üdv all az mitől van hogy nincs kép hang az van kép az nincs:(
  • Freddycom
    #6601
    én se, egyszerűen odafordítom a fejemet, és leveszem.
  • Borg
    #6600
    Én nem értem mit csinálsz te, csak simán eléjük állok és leveszem. Semmi mászókázás...
  • horthy
    #6599
    Jo probálkoztam már sokmindennel de a forgotáras gránátvetőt valahogy sehogysem sikerült levennem . A 12.7 mm-es nehézmesterlövészt is csak egyszer sikerült levennem . Miért ? Azokkal ami a középre vannak akasztva nincs gond ? Az M-16 ossal sincs gond mert a sarokba van egy kis kupac ami felemel de szemből azt se lehet leszedni ! A középső ládikákra fel se tudok kuszni lelök a progi igy nem tudom leemelni a polcról a forgotáras automata gránátvetőt .
  • Freddycom
    #6598
    van vmi különbség az FSAA és az AA között? az AA-t vágom,a másikat kevésbé
  • saca79
    #6597
    Hát a magyar verzióról meg annyit hogy a mai MEDIA MARKT-os katalógusban benne van 5900ft-ért magyar felirattal.Vagy ez csak kamu lenne?
  • gduck
    #6596
    Ha létrehozol egy játékot a készített mappal, akkor az a többieknek a csatlakozáskor letöltődik ;)