9022
Far Cry 2
  • rambuu
    #6675
    Hali!
    Na magyar verziós lessz ebből valaha?
  • koschwarz
    #6674
    bármi is az oka a késésnek, azért sokat kockáztat a forgalmazó...ugyanis akik nem tudnak várni már letöltötték és végigjátszották...napról napra csökken a bevételük...
  • Tib
    #6673
    A térkép széleit általában megmászhatatlan hegy vagy kordon védi.
    Szerintem Te a sivatagban jársz, ahol a térkép egyik feléről a másikra kell átmenni (nyíl jelzi az irányt, de a célállomást nem látni). Itt ha nem az úton haladsz, hanem a homokbuckákon, akkor elájulsz és visszaesel pár méterrel
  • ricsa008
    #6672
    köszi
  • Freddycom
    #6671
    Pontosan. De jobb, mintha mondjuk láthatatlan fal lenne, amin egyszerűen nem tudsz átmenni
  • ricsa008
    #6670
    üdv
    egy kérdés hátha kapok választ is :D
    most mentem átt egy olyan területre ahol nincs semmi jel a térképen van viszont 4 gyémánt amiből 2 már megtaláltam viszont ha tulságosan bemegyek akkor összesek és visszatesz egy térkép szélére mi ez a hely? a térkép szélét így oldották meg?
  • Tib
    #6669
    Igen csúszik és senki nem örül ennek. De Te honnan tudod, hogy a "gyökér magyarok nem bírnak lefordítani egy játékot"? Mi van, ha import probléma van? Vagy ha épp korhatár besorolásra vár? Esetleg a magyar borítóterve miatt csúszik?
    A Crysis WH nem csúszott... mivel az egész játékot a budapesti stúdió csinálta.

    ...az ilyen megy hőbörögni az utcára és díszburkolatot dobálni...
  • saxicola
    #6668
    Az EA-t sok mindenért lehet szidni, de legalább a honosításra nagyon ügyelnek. Sztem jó a minősége a felirataiknak (Mass Effect, Crysis stb), és a határidő náluk szent. Külön honosító brigádjuk van, zehát nem meglepő, hogy elkészülnek a munkával.
    Sterling te nem magyar vagy? Mert ha igen akkor magadra is mondtad a gyökérséget. Amúgy is honnan tudod, hogy mennyi a munka egy fordításnál.
  • Stefling
    #6667
    Már lassan 1 hónapot csúszik a lokalizált gém, mert a gyökér magyarok nem bírnak lefordítani egy játékot.. bezzeg a crysis warhead nem csúszott nagyot főleg hogy az szinkronos is .... :S
  • Doomista
    #6666
    nemtom mé halasszák ennyire -.-
  • peti71
    #6665
    A játék megjelenése az év vicce, jól meg szervezik ősze vissza írták 5.e 11 .e most meg Far Cry 2 (Megjelenés előtt) elmegy tőle a kedvem már sőt..
  • netmester
    #6664
    nem kell itt szenvedni. vannak nagyon jó programok, neki lehet álni fordítani :)
  • elitehun
    #6663
    Ezt ugyanúgy le lehet írni normálisan is attól még ugyanúgy nem válaszol rá senki
  • snowkid16
    #6662
    Mikoooooorr jönnn mááááár meeeggg magyaruuuuul, eeez aaa ffooooosss Automex-től ?!
  • Frank99
    #6661
    dikkmá!

    Rajzolj egyet magadnak!
  • elitehun
    #6660
    Ezaz! Örüljön hogy egyáltalán van fegyver a játékban
  • extra sensory
    #6659
    Aranyból? De igényes itt valaki. A cigányfegyók nem is jók má'?
  • elitehun
    #6658
    Valahonnan le lehet tölteni emberek által készített map-okat? Lehetőleg ne a ubisoft oldaláról
  • elitehun
    #6657
    Aha. Akkor tessék
  • Freddycom
    #6656
    de neki konkrétan aranyból kell
  • snowkid16
    #6655
    Most már a hajamat tépem, mindjá letöltöm ezt a játékot, és az Automex most fog elveszteni egy vevőt
  • elitehun
    #6654
    Desert Eagle-t egy küldetés után meg tudod venni a boltból
  • Adila
    #6653
    Sziasztok.. Tud valak valami infot ,hogy hol találok az arany szünű ak47-es hez hasonló eldugott fegyvereket a térképen? Pl Desert eagle- stb? :)
  • gduck
    #6652
    ÁÁÁ! Mennék multizni, erre nem megy a FarCry2 szerver... áhhh
  • snowkid16
    #6651
    Na mostmár rlfönthetnék mikor jön ki az FC2 pc-re -.-'. Itt rágom a körmömet. ME (Mirror's Edge) is késik pc-re , ez azért már több a sokknál -.-, de legalább nem a magyar hibázott hanem a Dice :D.
  • gduck
    #6650
    PS3/XBOX360 Far Cry 2 Collector Pack (angol) kapható a cdgalaxisban! Érdekes PC-s nincs, azt tobábbra is csak külföldről lehet megvenni... A magyar verzióról még mindig semmi hír!
  • elite
    #6649
    Nem tudom, vagy itt, vagy a másik fórumon írt valaki arról a jelenségről, hogy ha egy hordó teteje x méter távolságból látszik, akkor szimpla hatszög alakú. Akkor legyintettem rá, de tegnap vettem a fáradtságot, hogy megnézzem magamnak, és tényleg!
    Az AF bekapcsolása javítana ezen?
  • Matte
    #6648
    :) azóta már rájöttem, természetesen nem nVidia van, hanem egy HD 2600xt.

    A mentés lett rossz, hogy miért nem tudom, de töröltem és megy szépen.
  • BIZ0906
    #6647
    #6644-nek szolt de így még érthető is xD
  • BIZ0906
    #6646
    menje-labol-tbesv-eddmeg
  • zorrobomber
    #6645
    469484788743
  • Bastardee
    #6644
    Megtudná valaki adni a Far Cry 2 Serial kódot? Előre is köszi.
  • grebber
    #6643
    TOP 10 PC játék eladás

    November 1-jével bezárólag az új játékok hatalomátvételt gyakoroltak a PC eladási listák élén, legalábbis az USA-ban. A Fallout 3-ból közel 5 milliót szállítottak világszerte, s ha így folytatja a Bethesda által feltámasztott klasszikus, akkor szép lassan fel is éli a menhelyen még meglévő készleteket. Szorosan mögötte a kissé felemásra sikerült Red Alert 3 integet zavarodottan, hiszen a Fallout 3 gyűjtői kiadása által szerződtetett szupermutáns imádja a minigun zaját. A listán még előkelő helyet szerzett magának a Spore és a Far Cry 2 és hónapok óta először nem látni WoW-t a Top10-ben. Na de majd holnaptól...

    1. Fallout 3 / Bethesda / $49
    2. Command & Conquer: Red Alert 3 / EA LA / $46
    3. Fallout 3 Collector's Edition / Bethesda / $69
    4. Spore / EA Maxis / $50
    5. Far Cry 2 / Ubisoft Montreal / $50
    6. The Sims 2 Apartment Life Expansion Pack / EA Maxis / $20
    7. Nancy Drew: The Haunting of Castle Malloy / Her Interactive / $16
    8. The Sims 2 Double Deluxe / EA Maxis / $20
    9. Fallout 3 Survival Edition (Amazon.com Exclusive) / Bethesda / $120
    10. Command & Conquer: Red Alert 3 Premier Edition / EA LA /

    info: Gamestar
  • kirol
    #6642
    Ok, köszi, ilyeneket én nem tudtam.
  • Hellsing47
    #6641
    őőő...ati ccc...asszem megvan a hiba :|
    nvidia karid van ahhoz nem ati driver kell
  • Matte
    #6640
    felraktam, ment rendesen. Gép újraindít, Ati CCC felrak, utána indításnál fagy. Hotfix felrak fagy. Régi képernyőillesztőt vissza, még minidg fagy. Mi az anyja van vele, tud valaki segíteni? Vista Ultimate 32 bit.

    Hibaüzenet:

    Problémaesemény neve: APPCRASH
    Alkalmazásnév: FarCry2.exe
    Alkalmazásverzió: 0.1.0.1
    Alkalmazás időbélyegzője: 48e2993f
    Hiba – modul neve: Dunia.dll
    Hiba – modul verziója: 0.1.0.1
    Hiba – modul időbélyegzője: 48e298db
    Kivételkód: c0000005
    Kivétel – eltolás: 00a78ada
    Operációs rendszer verziója: 6.0.6001.2.1.0.256.1
    Területibeállítás-azonosító: 1038
    További információk 1: 6988
    További információk 2: 4ce6c70f409c034cacc5203f56077b4c
    További információk 3: b598
    További információk 4: 6a9c456daff42bd7c14e8c7600f55387
    valaki help.
  • Apus
    #6639
    na akkor ezért lőttek valagba amikor odamentem gyémántért :D
  • grebber
    #6638
    Far Cry 2:1 millió eladott példány 3 hét alatt!!!!!!!
  • chooselee
    #6637
    Piros területre meg ne menj csak sunyiba,mert ott alapból támadnak!
  • elitehun
    #6636
    Vagyis Ne lőj...
    xD