9022
Far Cry 2
  • w77d
    #6715
    nna kipróbáltam a játékot, nagyon pöpec a játék részletessége. Rakétavetővel emgküldtem egy autót és az kegyetlen valósághűen robbant fel és repült fel, de nem olyan irreális akciófilmesen, hanem éppen csak hogy az oldalára dőljön :) a grafika meg isteni :)
  • saca79
    #6714
    Én se találkoztam még a többiek által említett állatsereggel.Egy két zebra antilop ja meg kecske a házaknál és ennyi.
  • M@TriX
    #6713
    én éppen ezt hiányolom (ezért talán az "Ambient" opció felel nem?). szóval nálam alig vannak állatok, néha látok pár zebrát (pont egy párat, azaz kettő.)

    láttam eddig egy darab Antilopot, meg pár kecskét. Szóval pl a Crysis után ahol van halom pók meg rák mondjuk sokkal többet vártam ami a környezetet illeti. A tűz persze bruti meg a fák is szép meg stb, de a környzet elég üres nekem.

    Vagy csak nekem? valami beállítást elcsesztem?

    Vagy egyből jött FoV tuning, jöhetne valami Animal tuning is. Elefánt meg gepárd, vagy akár csak több a meglévőkből...
  • saca79
    #6712
    Írtam nem is olyan rég hogy a MEDIA MARKT katalógusban kb egy hete benne volt a magyar verzió "potom"5900 ért.Na kiváncsiságból megkérdeztem egy eladót,aki természetesen azt a választ adta hogy megnézi.Persze a polcon (10 perc keresgélés után)sem találtuk.Aztán jött az újabb löket-szerinte már mind elkelt de megnézi a raktárban-Ekkor már nem tudtam hogy sírjak e vagy nevessek azt az arckifejezést meg kellett volna örökíteni az utókor számára.Még hogy mind elkelt :)Persze további 10perc sem vezetett eredményre.Gondoltam megosztom vele a titkot a játék elvileg még még meg sem jelent,és ekkor mintha atombomba robbant volna."na ne már a gyerek otthon ezzel játszik"ezek után menekülőre fogtam az irányt mert azt hittem hogy valamiféle összeesküvés áldozata vagyok,és mindenkinek megperzselték az agyát.Na ez a híres magyar üzletpolitika mikor már az eladók is elhiszik hogy van pedig nincs!
  • grebber
    #6711
    Én láttam sokat tettem is be róla képet volt ahol egy kis helyen volt vagy 10 db és ott 3 féle legalább!
  • saca79
    #6710
    Tökéletesen egyetértek az ipon álltal leírtakkal "gyönyörű látvány -unalmas játékmenet".[/b] Bár ezzel azért vitatkoznék "Körös-körül zebrák legelésznek, ha épp nem a szomjukat oltják, ami nyugalmasabb periódusban igazi szafari-hangulatot teremthet." Én a játék alatt elvétve ha találkoztam a kecskéken kívül állattal.
  • grebber
    #6709
    Ipon értékelése
  • w77d
    #6708
    csaaaak??? azthittem legalább 8 XD
  • grebber
    #6707
    Attól függ ,ha csinálsz melléküüldetéseket és mászkálsz minden fele nézelödsz keresgélsz gyémántokat akkor akár 20 óra is lehet.De csak ha főküldiket akkor max olyan 8-10 óra.
  • Prince23
    #6706
    3.8 giga :D
  • w77d
    #6705
    sziasztok! hány gigás a játék? kb hány játékóra a tartalmi lényege?
  • ricsa008
    #6704
    küldim oda nincs csak véletlen gyémántkeresés közbe keveredtem erre a térképre
    uhhogy az lesz a gond lehet amit mondasz
    köszi
  • Tib
    #6703
    Ezen a helyet tudsz a térkép egyik feléről a másikra átmenni, de csak akkor, ha az úton haladsz. Ha letérsz róla, összeesel és visszadob. A kérdés már csak az, hogy az-e a feladatod része, hogy átjuss a túlsó részre. Mert ha nem értél el addig a küldetésig, lehet egyáltalán nem enged át.
    Mi az aktuális küldetésed célja? Pls egy újabb képet a menüről (jobb felső részen fel van tüntetve az aktuális feladatod)
  • Freddycom
    #6702
    Így van
  • gduck
    #6701
    De! DX10 alatt nem lehet kikapcsolni, alapból be kapcsolva
  • Freddycom
    #6700
    nem az van h el van halványítva?
    Ha DX10-ben játszol, akkor az mindig be van kapcsolva. El van halványítva, de be van kapcsolva.
  • mikiking
    #6699
    HDR-t miért nem lehet bekapcsolni ??? 64 es vista + hotfix driver minden
  • ricsa008
    #6698

  • Tib
    #6697
    Lécce linkelj be egy ingame és egy térképes PrintScreen-t a helyről, ahol elakadtál
  • SeanJRRussel
    #6696
    Jah Jah mp mapot csinálok
  • ricsa008
    #6695
    hogy lehet átjutni a sivatagon mer én nyilat nem látok addig tok menni az uton ameddig jön egy sűrű füstös rész ott mindi összeesek? ami itt van valami? vagy csak egy jó poén?
  • snowkid16
    #6694
    Jöjjön már ki -.-
  • elitehun
    #6693
    Mi van Jézussal?
  • Freddycom
    #6692
    dídzsúz
  • shrike7973
    #6691
    dzsízusz
  • Tib
    #6690
    "azért itt fárasztó egyfolytóba jobbklikket nyomni + még nehezebb is lőni."
    Fárasztó, mi?! Gyerünk 10 fekvőtámasz!
    ...LOL... ennyire egy puhány, vagy épp ennyire lusta ember vagy?
    És nem kellene neked egy 1 egér klikkre távcső + autoaim + 1 shoot kill + 999 gyémánt beállítás?!
  • shrike7973
    #6689
    >>>Akinek nem megy a diamond trackeres feladat (gyémánt keresés), kattintson erre a szövegre!!<<<
    O máj gád... :D eddig hány embernek segített ez?^^
  • shrike7973
    #6688
    Valahogy meg lehet oldani azt hogy egyszeri jobbklikkel fennmaradjon a zoom? mint codban. Ott is láttam olyan configot, ami épp ilyenre fordította meg, az kar98 hoz jóvolt, de azért itt fárasztó egyfolytóba jobbklikket nyomni + még nehezebb is lőni.
  • snowkid16
    #6687
    Én kettőt is :D, de már bíztató, a kpi srác azt mondta, hogy 2 hete is késhet (Nov. 5-én) :D, jó jel :d
  • Maxtreme
    #6686
    Tőlük már láttunk 1-2 dátumot :)
  • snowkid16
    #6685
    Na Nov. 18-án kéne kijönnie az 576 szerint.
  • snowkid16
    #6684
    R*hadjanak meg, jóvan, kezdem tölteni még 1 hét , és elindul a töltés-.-
  • bitbandita
    #6683
    Hát ez nagyon gáz... Úgy néz ki nem az Automex forgalmazza mint az első részt. Itt a lényeg: "Az egész világon már 3 hete megvásárolható a boltokban a Far Cry 2, kivéve hazánkban. Hogy mi ennek az oka? Ezt próbáltuk kideríteni!
    Körbetelefonálva számos forgalmazót, a kérdés nyitott maradt. Csúszik, de nem tudják meddig és miért. A játék az ígéretek szerint honosítva jelenik meg. Ezért pár nappal ezelőtt elküldtem 1-1 email-t a Ubisoft-nak és egy Magyarországon élen járó hivatalos fordító csapatnak (feltételezve, hogy a CD Project csinálja ezt is), hátha tud valaki valamiről. Az eredmény magáért beszél: míg a Ubisoft visszaírta, hogy utánanéznek, addig a CD Project csak elolvasta a levelet, de válaszra nem méltatott.

    Egyre inkább zavart a még mindig konkrétum nélküliség, így újból telefont ragadtam és felhívtam az eddig a levelemre nem válaszoló CD Project budapesti telefonszámát, ahol egy fiatalember készségesen elmondta, hogy nem ők fordítják a gammát, hanem valószínűleg a hazai forgalmazó, az An-Tec Kft.
    Az An-Tec Kft-t felhívva és egy kezelőn "átverekedve" egy kedves női hang közölte, hogy igen, hozzájuk tartozik a játék forgalmazása. De a konkrétumok itt ki is fújtak, mert... Az hogy ők lokalizálják, vagy már készen kapják kézhez, azt nem tudták megmondani. Viszont a játék hazai érkezéséig még állítólag hátra van kb. 2 hét!!! De hogy 2 hét amíg ők megkapják, vagy amíg a kiskereskedésekbe eljut, az szintén talány még a cégnek is. És hogy miért?! Mert az ezzel foglalkozó An-Tec kolléganő állítólag pár napja beteg..."
    Hírforrás
  • mikiking
    #6682
    hitfix fent... 8.11 fent,de HDR -t mért nem lehet bekapcsolni ? vista 64
  • gduck
    #6681
    MP map lesz?
  • SeanJRRussel
    #6680
    Sziasztok!!
    Valaki nem tudja h az általam készített mapot felehet e vhova tölteni h másik is tudjanak rajta játszani??Már több napja csinálom és még nem avgyok kész vele,de ha már ennyit gürizek jó lenne ha értlemet nyerne a sok munka.
  • mikiking
    #6679
    Vista alatt ,fent van a 8.11 Ati driver,mit csinaljak,hogy 10.1 be tudjak jáccani ? mi kell hozáá ?
  • Tib
    #6678
    A probléma ma kiderült: alapvetően nem a honosítással van probléma...
  • snowkid16
    #6677
    [OFF]Tud valaki egy olyan magánvállalkozót aki csinál pólót, mint pl. A Mirror's Edge polója?
    [ON] Most tényleg az Automex forgalmazza?
  • snowkid16
    #6676
    cöh, én azon lennék (ha télleg honosítás problem van), hogy gyertek gyerekek, fordítsuk már le, mert nem lesz bevétel. Azért nem írtam le normálisan, mert már tépem a hajam ezektől