9022
Far Cry 2
  • Jambokee
    #6964
    Várjuk nagyon. ;)
  • Tib
    #6963
    Elkészült a magyar fordítás telepíthető változata, hogy ne kelljen barkácsolgatni... |-) Kb. 20 perc és fel lesz töltve.
    És persze uninstall után mindent visszaállít angol nyelvre! ;) Csak mert volt aki panaszkodott, hogy a barkácsolás után ez vagy az nem megy rendesen a játékban...
  • elite
    #6962
    odamész hozzá, "e", aztán bal egérgomb...
  • snowkid16
    #6961
    Hogy lehet a társunkat gyógítani? Hülye vagyok ehhez ,ls segítsetek!
  • elite
    #6960
    Kár.
    Valaki?
  • saca79
    #6959
    nem tom, nem tehetem meg hogy ilyen beállítással játszak:)
  • elite
    #6958
    Én 54%-nál és 46 óránál járok.
    De erre a kérdésemre senki nem válaszol:
    Ha a geometry ultra/very highon van, másnál nem lassul be, ha valamelyik távcsöves fegyver távcsövébe néz olyan helyen, ahol messze ellátni, és sok a fű?
  • elitehun
    #6957
    Mondasz valamit. de akkor is...
  • karikusz
    #6956
    Köszi a magyarítást ;)
  • saca79
    #6955
    Ha azt nézzük hogy még ehhez ott van a multi része amit én személyszerint kb 2 hét után kezdtem csak unni(a rengeteg pálya miatt) 6k-ért ez egy remek teljes hónapos kis szórakozás szemben a többi méregdrága 2 nap alatt végigtolható fps-el.
  • saca79
    #6954
    Az összes főküldetést megcsinálva,40-ből 35 mellékküldetéssel és 12-ből 10 haveri küldetéssel (minden fegyvert megvásárolva hozzá az összes kézikönyvel,csak a járművekhez nem vettem kézikönyveket)nekem 35 és fél órát sikerült kihoznom a játékból!Ez egy nagyon hosszú játék!!!!!!(kár hogy sok az uncsi rész)
  • Hedic
    #6953
    oké oké!vágom mit kell csinálni!thx a helpet....nem olvastam el végig a magyaritás menetét :D!
  • Maxtreme
    #6952
    Üzbegisztánra kell állítani
  • Hedic
    #6951
    sakkor mit kell csinálni?
  • Tib
    #6950
    az INI fájl tartalma inglissen maradt
  • Hedic
    #6949
    Hali!
    feltettem a pacsott,majd magyaritottam és amikor ilinditom a jatékot akkor akkor elindul majd elfeketedik a képernyö és visszajön a deszktop! mi a baj?
  • newil
    #6948
    hy...na én fölraktam,peccseltem majd magyarítottam és ugyanaz mint bármelyik másik verziónál - hibát ír ki és leáll.Ötlet?(Vista32)
  • Freddycom
    #6947
    Mert ilyet nem mondanak, csak az 5 éves kisgyerekek.
  • elitehun
    #6946
    Mért lenne szánalmas és gyerekes?
  • Freddycom
    #6945
    Bazzeg mi az, h "Azta, ez nagyon durva" a borítón???

    Ez a szánalmasság és a gyerekesség tetőfoka. Hogy lehet egy borítóra ilyet tenni?
  • DarkSector
    #6944
    Csak PS3 és X360-ra!
  • Sgtfathi
    #6943
    Bocs alirtam a neved Maxtreme,Köszi a magyaritást!!
  • Doomista
    #6941
    hát én már nem hamachizok szerintem...megjön az eredeti játék,és tolhatom onlinen,nem kell külön hamachizni meg minden...remélem sok magyarral fogok találkozni.
  • Devil093
    #6940
    Sziasztok! aki akar jönni hamachin jácani az lépjen ebbe a hamachi szeróba (játékverzió 1.1)
    név:fc02
    pw:asdfg
  • Maxtreme
    #6939
    640 low..
  • martin1992
    #6938
    szerintetek a gépemen futna, láttam a gépigényt pont azért kérdezem mert közel áll hozzá
  • Apus
    #6937
    ahogy Borg mondja, rosszul tetted fel a magyarítást, nekem ugyanez volt a problémám. A taxis beszélt, Jackal már nem, és más sem.
    A 6905-ben van leírva a másolás menete.
  • sanya911201
    #6936
    hogy lehet rosszul felrakni? bemásoltam mindent amit kellet aztán abba az ini-ben átírtam az english-t hungarian-ra! nem így kellet volna?
  • Borg
    #6935
    Szerintem rosszul raktad fel a magyarítást.
  • saca79
    #6934
    Tárgytalan, látom úgy is kicsomagolva 207MB
  • saca79
    #6933
    Nagyon jó müködik a magyaritás nagyon köszi mindenkinek a segítséget! Akkor elvileg nem is kell az egész amit letöltöttünk elég csak a hungarian.dat és a hungarian.fat fájl? (csak a méret miatt mert szeretném elküldeni valakinek)
  • saca79
    #6932
    oksi köszi megvan
  • sanya911201
    #6931
    de odáig én nem jutok el hogy kocsi javítás! egy szobában felébredek, egy ember áll az ajtóban és nem történik semmi!
  • saca79
    #6930
    pontosabban ezt írja 7zip archive is password protected please enter password for archive!
  • Dave0092
    #6929
    jobb gomb amit letöltöttél, extract it, beirod hogy: maxtreme és kicsomagolja utána engedi másolni a dolgokat.
  • saca79
    #6928
    skacok nekem van egy kis gondom a magyaritással azt irja mikor átt akarom másolni a hungarian.fat és a hungarian.dat fájlt hogy 7zip code protected enter the code. Valami ötlet?
  • Dave0092
    #6927
    ja akkor még nincs gyógyszered. javitsd meg a kocsid, menj el a PALA-ba vedd fel a küldetéseket, meg a paptól a küldetést, és akkor kapsz gyógyszert
  • sanya911201
    #6926
    a legelején
  • Dave0092
    #6925
    a játék elején tartasz?
  • sanya911201
    #6924
    meg az embereknek is csak a szája mozog de nem beszélnek az autós rész után!