9022
Far Cry 2
  • Tib
    #7008
    Nem szólt rám senki. Megszólalt a lelkiismeretem
  • grebber
    #7007
    Csak nem rád szóltak? Nem is értem miért tetted közzé az oldaladon!
  • Tib
    #7006

    Magyar fordítás volt-nincs... Úgy döntöttem a www.FC2.hu oldal nem járul hozzá a felirat közvetlen megosztásához, így a jövőben ne is kérjétek mindaddig, amíg nem lesz hivatalos verzió belőle!
    Erre 2 indok is van:
    - Vegye meg mindenki a magyar verziót! Olcsó, jó, nem kell fabrikálni a magyarosítással és nincs "nekem nem megy minden rendesen" probléma
    - Nem látom értelmét a "csak azért regisztrálok, hogy letöltsem, de nem amúgy soha nyögök be semmit az oldalra" dolognak...

    Akinek ilyesmi kellene, szerintem megtalálja az ehhez a témához tartozó WAREZ részben...
  • peti71
    #7005
    Maxtreme, magyarosítást használom,még nem nagyon játszottam most kell még vele valamit csínalmi vagy mi.
  •  Evil
    #7004
    Nemtud valaki valami megoldást a random Crash ekre? Patch se segitett.. Azt kicsit zavaró bizonyos fejezeteket újra meg újra kezdeni 30 percenként..
  • matter
    #7003
    köszi megnézem, müködnek e mert már igen igen haldoklik a karakterem:)
  • Tib
    #7002
    A magyar felirat telepítője javítva!
    v1.01-en tesztelve install és reinstall is, nálam tökéletesen működik
    Ja és már megint lehet tölteni is!
  • gduck
    #7001
    Akkor ezek szerint még szükség van a bin\Resources\hu\GameUpdate.hu fájlra is a magyar verzióból
  • saca79
    #7000
    a játék során feladatokat kapsz és azt kell végrehajtani (ezeket irja is a naplódban ill.ha kilépsz a menübe) és atérképeden meg tudod nézni hová kell éppen menni! Nem tudom ill nem hiszem hogy lenne ilyen feladat hogy kocsmában beszélgetés,vagy mondjuk zebra vadászat stb de azért ha gondolod csak nyugodtan elkalandozhatsz időd az van.
  • Hedic
    #6999
    Hello!az van h a játékba fegyverupdate után bemek egy kocsmaszerüségbe és ott van 3 ficko...de nem birok smit se csinálni semmit se felveni stb! a kérdés az h akkor mit kell ott csinálni?me azzal a fickoval aki a pult mellet van az meg vált velem 2-3 szót de annyi az egész..!
  • saca79
    #6998
    rendben köszi, de én CSOKIS hozzászólására irtam amit irtam mert ő azt hitte nekem a maxtreme verzióval van a gondom.te megkértél hogy teszteljük le az exe fájlt hát én felraktam és aztán leírtam mi volt a gondom vele ennyi.de köszönjük a fáradozásodat és remélem sikerül kiküszöbölni a problemát.
  • grebber
    #6997
    Elképzelhető hogy valaki nem halt meg és fetreng s földön de még ÉL.Ilyen miatt sem tudsz bemenni az ajtón!
  • Tib
    #6996
    Mint említettem a "maxtreme" féle működő, de nem teljes. Mielőtt jönnének az okosok: abban a játék fordítása van, de a program egyes (nem in-game) részei továbbra is angolul vannak.
    Az "exe", tehát a telepíthetős verzióból (ami a "maxtreme" félén alapul) kimaradt egy átírás (hogy a nem in-game is magyar legyen), amit elvben már orvosoltam is. Ezt 22:10 táján tudom tesztelni majd otthon. Ettől függetlenül az utólag szükséges beavatkozás már le lett írva (riszpekt zoli456-nek) az oldalon :)
  • saca79
    #6995
    ilyen nekem is volt egyszer hogy nem jelent meg a kis kéz ikon de vagy 5 perc toporzékolás az ajtón körbe oszt egyszer csak egy pillára ott lett én meg mint avillám nyomtam az"E"-t és már nyílt az ajtó.
  • saca79
    #6994
    kb a felénél, de ha kilépsz játék közben az esc-el és a statisztikára katt. ott meg tudsz nézni mindent még azt is hány km gyalogoltál!!
  • w77d
    #6993
    ha most ott vagyok hogy egy hajót kell védeni miközben megyünk valamerre, akkor a végén tartok a játéknak?
  • matter
    #6992
    Hát én Paul Ferenc-cel 56 % on voltam Angolba, most magyaritás , kezdtem újjat, 24 % de már Marty val, nos ugye a pap adott quest-tet , amiben malári elleni gyógyszert lehet szerezni, oda megyek megölöm őket, de nem tudok bemenni a házba, már 2x felvettem (elájultam már 1x) és nem jutok, be a házba nem lessz gyógyzser mit tudok tenni?
  • saca79
    #6991
    a maxtreme félével senkinek sincs baja itt az exe-ről van szó amit az fc2.hu-n lehet letölteni!!
  • Doc Hooliday
    #6990
    kicsit részletesebben írd le hogy mi a baj...driverek rendben?...jól raktad fel a magyarítást? ha nem akkor is lehet ilyen gond hogy nem indul! Szal, ha leírod a telepítésed menetét akkor biztos tudunk segíteni majd!
  • Eisenhauer
    #6989
    Helló!

    A Far cry 2 hibaüzenet nélkül valamiért kilép, ha multiplayerezni, ha story módozni akarok. Valaki tudna nekem segíteni?
  • HoReSz1975
    #6988
    ok, köcce
  • crouch83
    #6987
    sziasztok. magyarosítást honnan lehet letölteni.
  • Tib
    #6986
    a telepítősben a registry beállítás "kavar" be. Pontosabban ha azt módosítjuk, akkor még mást is át kell írni. Ez lesz meg majd ma késő este...
  • Tib
    #6985
    Van, csak éppen a letöltése le van tiltva (valószínű hiba van az egyik helyen benne). 22:00 után leszek otthon, hogy meg tudjam csinálni.
    De ha reg mellett még olvasnál is, nem kellett volna ezt leírnom...
  • HoReSz1975
    #6983
    minek regeltem be a honlapodra, ha nincs ott semmilyen magyarítás
  • Csokis
    #6982
    Dehogy azért. Én voltam az aki a legelsőnek tette fel Maxtreme által közzétett file-okat, és nálam minden tökéletesen működik. Szintén Razor féle az alap angol + 1.01-es patch és csak ezek után a magyarítás.
  • saca79
    #6981
    gondolom neked azért nem kelett "variálni a fájlokkal" mert az exe fájlos magyaritást tetedd fel!?
  • Freddycom
    #6980
    Ajaj
  • chris0000
    #6979
    Én felraktam a játékot.razor1911
    patch
    crack
    magyarítás
    és semmit nem kellett variálni a fileokkal!
    van hang,van kép,mindenki beszél,feliratok ok,minden magyar,semmi bug!
  • 50cent911
    #6978
    ja rájöttem,bocsi a hülye kérédésért csak este felé fáradt az ember:)
  • 50cent911
    #6977
    tudom hogy hülye vagyok,de mit kell csinálni még a játék elején amikor azt irják aludjak egyet a menedékhelyen egy matracon,de seholse találom a matracot!:)
  • saca79
    #6976
    Nekem a telepítés után nem ment a játék viszont a honositás uninstalja megoldotta a gondot nem tom mi lehetet a baj,megpróbálom ujra felrakni a játékot majd utána telepíteni.Hátha.
  • Frank99
    #6975
  • Borg
    #6974
    Hát igen, a jóöreg természetes szelekció még mindig működik.

    Bár a legtöbb darwin-díjas azért a diamond tracker feladatig eljutott :D
  • saca79
    #6972
    az hogy lehetséges?
  • KaszaN
    #6969
    mitbontsak ki azon, nincsenek is becsomagolva
  • grebber
    #6968
    Na végére értem én is! 14 óra xy idő lehetett talán.
    Érdekes hogy a csákot akit ki kell nyirni ez a fő küldetés a végén a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    haverunk lesz. Mikor is fordul ekkorát ez a dolog hogy a haverja leszünk nem pedig az ellensége?
  • Tib
    #6967
    A magyar fordítás telepíthető változata felkerült! A letöltési hely címét az aláírásom rejti...
    Tessék tesztelni, várom az észrevételeket!
  • Borg
    #6966
    A sok kicsi filet winrarral ki kell bontani, nem pedig összeilleszteni.
  • KaszaN
    #6965
    Sziasztok letöltöttem a Farcry 2-t, és nem működik!
    Szokás szerint sok kicsi fájlt töltött le, amit összeillsztettem.
    Má az érdekes volt, hogy nem iso, hanem valami out fájl lett belőle.
    Azután megpróbáltam átírni isóra, de a daemon tools nem reagált rá.
    Mitkell csinálni, segítsegek lécci