9022
Far Cry 2
  • sanya911201
    #6923
    nyomtam én h betűt meg mindenféle betűt de semmit nem csinál
  • Dave0092
    #6922
    maláriás vagy... nyomd meg a H gombot és beveszi a gyógyszert
  • saca79
    #6921
    kÖSZI A MAGYAR CUCCOT!!

  • sanya911201
    #6920
    sziasztok! van egy olyan problémám hogy az elején ugye megyek az autóval ott minden rendben, aztán rosszul leszek és felébredek egy szobában ahol odajön egy ember, aki egy szót se szól, pedig gondolom kéne beszélnie mert úgy mozog! nah aztán ki kell menekülnöm a vársoból aztán egy szobában találom magam és egy ember áll az ajtóban én meg nem tudok kimenni! az se beszél, gondolom kéne neki! szóval ez miért van szerintetek? kösz!
  • Doomista
    #6919
    zsir :]
    thx a választ.
  • Tib
    #6918
    szerintem a GLS 2-3 munkanap alatt ledobja az ország bármely pontjára
  • Doomista
    #6917
    ugyebár ezen a héten jött ki magyaritva a fc2,akkor elvileg kövi héten már megis jön ? vagy annyi a rendelö egyszerre,hogy lehet 2 hétbe is betelik mire megjön ?
  • Tib
    #6916

    Feltettem én is, a játékot külföldről korábban rendelők számára
  • matter
    #6915
    Kössz a gyors választ, hát 160 MB elég sok feliratokért
    de több mint a semmit:)
  • grebber
    #6914
    Nincs csak felirat!
  • matter
    #6913
    Magyar hang is van?
  • peti71
    #6912
  • bitbandita
    #6911
    Most ébredtem a tegnapi tivornya után. Kellemes volt erre fölkelni!
  • Stefling
    #6910
    Nagyon nagyon köszike a magyar nyelvi fájlokat, cool!!!!!!!!! :)
  • Borg
    #6909
    Adtak ki már linux ds-t vagy mi?

    (lévén a medve nem játék, a nő nem ember, a windows meg nem szerver)
  • gduck
    #6908
    Szupi! Szólj ha kell vmit segíteni
  • Tib
    #6907
    Hamarosan lesz magyar, rendes dedikált szerverünk.
    Amint beindul, visítok az részletes infóval
  • Tib
    #6906

    A Ubisoft bejelentette, hogy november vége felé jelenik meg a konzil verziókhoz az új letölthető csomagjuk! A "Fortune's Pack" néven futó DLC (downloadable content) 4 új pályát, 3 új fegyvert és 2 új járművet fog tartalmazni.
    Forrás: www.FC2.hu
  • gduck
    #6905
    Akkor így?

    1. A Data_Win32\worlds mappában:
    worlds_english.dat ÁTNEVEZÉSE worlds_hungarian.dat-ra
    worlds_english.fat ÁTNEVEZÉSE worlds_hungarian.fat-ra

    2. A Data_Win32 mappában:
    sound_english.dat ÁTNEVEZÉSE sound_hungarian.dat-ra
    sound_english.fat ÁTNEVEZÉSE sound_hungarian.fat-ra
    common.dat FELÜLÍRÁSA (a magyarításból)
    common.fat FELÜLÍRÁSA (a magyarításból)

    3. FC2Init.ini fájlban az English-t át kell írni Hungarian-ra.

    UI: Thanks Maxtreme
  • Csokis
    #6904
    Kapásból kihagytad a sound_english.dat és sound_english.fat átnevezést.
  • gduck
    #6903
    A magyarítás mérete picit csökkenthető Ugyanis a worlds_english.dat=worlds_hungarian.dat és a worlds_english.fat=worlds_hungarian.fat

    Szal magyarítás menete:

    1. worlds_english.dat ÁTNEVEZÉSE worlds_hungarian.dat-ra (Data_Win32\worlds mappa)
    2. worlds_english.fat ÁTNEVEZÉSE worlds_hungarian.fat-ra (Data_Win32\worlds mappa)
    3. common.dat és common.fat felülírása (Data_Win32 mappa)
    4. FC2Init.ini fájlban az English-t át kell írni Hungarian-ra.
  • Encore
    #6902
    A szerverkeresést tényleg javítani vagy változtatni kellenne, mert a jelenlegi formájában nem túl felhasználóbarát. Legalábbis a konzolosoknak biztos jobb így, de nekünk nem.
  • Maxtreme
    #6901
    pb inaktiv vót :)

    Tudom, azért mondtam h vannak vele bajok :)
    Nade majd 1-2 patch és (talán) nem lesznek problémák. (persze ha a fő szrver instabill akkor megette a fene)
    Pedig maga a multi jó lenne. A dm-et próbálgattam még csak, de az hangulatos.
  • gduck
    #6900
    Olyankor a központi FC2 szerverrel vagy a pb szerverrel szakad meg a kapcsolat!
  • Wanted
    #6899
  • Csokis
    #6898
    Nem, mivel akkor nem lesz beszéd. Logikus is, hiszen az FC2Init file-ban Hungarian lett megadva, akkor nyilvan a hungarian-os file-okat keresi.
  • Maxtreme
    #6897
    Mellesleg.. A multija elég elcsépelt felépítésű szerintem. Attól függetlenül hogy a netkódja nagyon jónak tűnik (ergo nincs lag..legalábbis nem vettem észre hogy saját serveremen lagolt volna a másik player) a keresője elég gáz. Sokszor keres keres keres.. és itt meg is áll a tudomány :) Másik eset mikor játék közben kiírja hogy váratlan hálózati hiba lépett fel, is lekúr a saját serveremről:))))
  • Maxtreme
    #6896
    Én is, nameg remélem aki megvette a gamet ingyé kapja . (ugyebár konzolra nem lesz free)
  • Wanted
    #6895
    A sounds-ot szerintem englishen lehet hagyni, mivel magyar szinkron nincs a játékban, csak magyar felirat. hm?

  • Encore
    #6894
    Most olvasom hogy jön az első letölthető tartalom, de még csak konzolokra, de gondolom pár hónap késéssel mi is megkapjuk. Új helyszínek új fegyverek új járgányok. A fűrészelt csövű shotgun minden játékban az egyik kedvencem, illetve a nyílpuskára is kiváncsi vagyok. Járművek közül a quad tűnik jóságnak. :) Remélem megkapjuk majd PC-re is a cuccot.
  • atila4
    #6893
    Nekem fekete képernyő és semmi
  • Csokis
    #6892
    Magyrítás:

    A Far Cry 2\Data_Win32\ mappában írassátok felül a common.dat és common.fat file-okat. A Far Cry 2\Data_Win32\worlds mappából töröljétek nyugodtan a worlds_english.dat és worlds_english.fat file-okat, majd ide másoljátok be a worlds_hungarian.dat és worlds_hungarian.fat file-okat. A Far Cry 2\Data_Win32\ mappában a sound_english.dat és sound_english.fat file-okat nevezzétek át sound_hungarian.dat és sound_hungarian.fat-re! Még egy lépés van hátra! A \Far Cry 2\bin\ mappában nyissátok meg jegyzettömb-bel az FC2Init.ini file-t és a "language=English" sort változtassátok meg "language=Hungarian"-ra és mentés, majd kilépés! Kész, mehettek játszani, immár magyarul!
  • handrx
    #6891
    Kösz a segítséget! Így már valóban működik! :)
    Még az editor is magyar lett :)
  • SeanJRRussel
    #6890
    srácok.Vannak már tört szerók ehez vagy olyan vmi amihez nem kell a hamacsis dolog??
  • zuzu7
    #6889
    nekem is megy
  • zuzu7
    #6888
    Király, müszik
  • Wanted
    #6886
    Sikerült:
    FC2Init.ini fájlban az English-t át kell írni Hungarian-ra.
  • handrx
    #6884
    Hálás köszönet érte!
  • atila4
    #6883
    köszi
  • pauly
    #6882
    köszi!