9022
Far Cry 2
  • saca79
    #7048
    igen a legújabb driver kell hozzá nézz szétt az Nvidia honlapján.
  • Felipe
    #7047
    lehet már valakinek volt hasonló problémája!!be crackelem a játékot elötte felraktam a patchet is meg elvileg a megfelelő cracket is aztán kiír vmi videokártya driver problémát és lefagy!!!asus geforce 7600gt-ém van talán újabb driver kell hozzá?vagy egyszerűen nem támogatja a játék a videokarimat??vagy mi lehet a gond nekem még nem volt gondom más játékkal videokártya miatt!!ha vki tud nekem újabb drivert a karimhoz az segitsen én nem találtam meg nem is értek hozzá annyira h pontosan mien driver kell hozzá!kössz
  • saca79
    #7046
    a maxtreme féle megvan és működik csak kiv.voltam megye a telepítős is.hát nekem nem!
  • Dave0092
    #7045
    szedd le a telepitőset, és másolgasd be azt a pár file-t. és jó lesz. meg átkell irnod a FC2_Init-be a languagest Hungarian-ra
  • saca79
    #7044
    Ez érdekes mert a telepített programok listában szerepel a magyaritás viszon a játékot nem tom elindítani csak Safe Mode-ban és akkor sem magyar semmi.Valaki irjon már valami tippet mit lehetne vele kezdeni.
  • saca79
    #7043
    KEDVES TIBOR!

    Annyit azért konyítok a gépekhez hogy ekkora balf@szságot ne kövessek el.A játék nem "barkácsolt" teljesen szűz,előtte raktam újra.A telepítés helye ha jól emlékszem a Far Cry2 mappa beljebb nem kell mászni de javíts ki ha tévedek!
  • Tib
    #7042
    Valamit akkor jól ekqrtál, amihez meg művészet kell. 4 gépen teszteltem és mindegyiken rendesen telepítette. Lehet a telepítés helyét adtad meg xarul

    De értelemszerűen a telepítő csak akkor tud az angol nyelv visszaállításához szükséges biztonsági másolatot készíteni a nyelvi fájlokról, ha az még nem összebarkácsolt (tehát olyan ahogy telepítve lett) játék verzió.
  • Doomista
    #7041
    én még megsem kaptam a játékot -.- de remélem nem lesz hibás...perelek akkor !
  • saca79
    #7040
    viszont valamit nagyon elqrt mert a játékot nem tudom elindítani!? Újra kell telepítsem lehet bepakolt valamit... VALAMI 5LET?
  • saca79
    #7039
    Nekem telepítésnél ezt irja " A WINDOWS NEM TALÁLJA A magyar szöveg.install.bat fájlt.
  • saca79
    #7038
    köszike:)
  • Tib
    #7037
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A magyar feliratozás v1.01-es telepíthető változata letölthető az alábbi fájlmegosztó oldalakról:
    SpeedShare
    zShare
    MediaFire
  •  Evil
    #7036
    4870x2 :)
  • MURopi
    #7035
    milyen érdekes hogy utolsó bogyó van a dobozban meg rázza és olyan hangja van mintha csumig tele lenne erre ki nyitja és durr csak 1 :D meg h csávót fejbe lövöm sniper dartal és el kezd sirdogálni :)
    ja és kérdeznék vmit: az arany bányás résznél meg hal az a Ferenc nevü csávó, aki csicskáztat mindig engem... kb. 6 gyógyszert bele toltam de nem éledt ujra aztán ennyi, ez most normális? vagy én toltam el vmit?
  • elitehun
    #7034
    Az óránként kicsit túlzás. És nem kell minden egyes rohamnál gyógyszert venni. Elég a harmadiknál!
  • MURopi
    #7033
    mesterséges inteligencia is fasza, csávót fejbe lövöm a másik oda megy és el kezd forogni shotival a kezében azt is fejbe lövöm aztán már durr jönnek kocsival és tudják hol vagyok pedig kb. rohadt messze vok+bokorban ahhol simán el bújok... :D
  • MURopi
    #7032
    nem akadtam el csak nem értem a lényegét miért van ez így... meg az hogy a barát fel hív hogy csináljam meg ezt neki ha a fő küldi elött meg csinálom azt neki és mit ad nekem? jobb esetben ad 1 stukkert rosszabb esetben meg mondja hogy Majd segítek és hát igen segít, a helyszínen áll azt nézi a fákat közben haggya hogy szét lőjjék őt szal még élesszem is fel őt... ha legalább lenne vmi csapatjáték is benne =D
  • saca79
    #7031
    És miben kellene segíteni,mert semmi konkrét dolgot nem írtál le hogy elakadtál valahol vagy v.mi.(amúgy amikor felveszed a küldetésed az UFFL és az APR főnőke is mondja hogy mindenki ellenség lessz a bázison kívűl.)
  • MURopi
    #7030
    Én azt nem értem de nagyon hogy miért van az hogy pl.: az 1ik el küld hogy derítsem fel az arany bányát de egész végig az úton lőnek rám azok akiktől fel vettem aztán az ellenség frakcióbol ki nyirok pár embert a bányánál fel veszem a telefon-t, jön 1 csomó ember akitől fel vettem a küldit és szarrá lőnek... ennek mi értelme?...a játékon végig ugy kell menni hogy gyüjtögetem a hülye gyógyszert óránként + senki se segít? mert már kezdem ezt unni
  • Freddycom
    #7029
    Embert nem lehet lerakni, mert multiplayer editorja van. Abba meg értelemszerűen nem lehet embert lerakni.
  • saca79
    #7028
    DART GUN aha azaz:)
  • KaszaN
    #7027
    Ért valameikőtök a játék editorjához? Nemtudja valaki hogy hogyan kell embereket lerakni?(ha lehet olyat)
  • Borg
    #7026
    Sniper dart, és ammo upgrade után asszem 18 kill van benne.
  • saca79
    #7025
    Elviekben 3 kategória van elsődleges,másodlagos, és különleges fegyverek.Az azonos csoportokban lévőket sajna nem tudod párositani de ha mindenáron AK mellé snipert akarsz akor így asszem lehet pl:AK47,M-79 gránátvető,és a sima PUSKA az a10 lövetű távcsöves( nem tom pontosan mi a neve) ezzel a kombóval mindent le lehet aprítani.
  • handrx
    #7024
    Köszönöm a válaszokat! :)
  • saca79
    #7023
    nem sajna,és szerintem elég bugyuta megoldás az alkotóktól pl az assault fegyók nem párosíthatóak a sniperrel vagy mondjuk graned luncher az assultal(karabélyok) de meg lehet találni a neked opcionális összeállítást!
  • Apus
    #7022
    AK a primary helyre megy, sniperből a Dart Gun-t tudod vinni mellé, az a speckó heylre kerül. Ha vettél dobozt, annak annyi szerepe van, hogy az adott kategóriájú fegyvert beleteszed, így hozzáférsz a safe house-ban is.

    Nekem se fagyott egyszer sem.
  • Borg
    #7021
    Nem kéne általánosítani. Egy darab fagyás vagy akadozás nélkül toltam végig a játékot.
  • handrx
    #7020
    Tudja valaki, hogy lehet e nálam 1szerre, mondjuk 1 AK-47 és 1csipa(sniper)?

    Vettem ilyen elsődleges meg másodlagos ládákat, de hiába. Be megyek a fegyver bolt melletti raktárba fel veszem a csipát, de mikor fel venném a géppuskát, muszáj el dobni a csipát. Nem lehet nálam 1szerre csipa és mittom én AK-47, vagy másik gép puska?
  • elite
    #7019
    Milyen VGA karid van?
  • zsotee
    #7018
    Még szerencsés vagy, hogy CTD-el megúszod. Sokaknál graf fagyással köszöni meg a játék, hogy felraktad a gépedre. Instabil graf engine hibája,(hibás utasítást ad az engine a drivernek, és emiatt dob ki random. Más vga kártyák másképpen reagálnak erre..Ubisoft tud róla, hogy lépnek-e az már más kérdés)Talán a kövi 100-200Mb-os patch orvosolja. Próbálj minél frissebb graf drivert felrakni, az talán segít.
  • w77d
    #7017
    pedig a vizi rózsák vagy mi a fasz rendesen átüt a többi textúrán...
  • saca79
    #7016
    Én nem látok a képen semmi rendkívülit, az őrhelyeket csak megnyitni lehet ha a megfelelő doboz-hoz odanyúlsz...de az őrök akkor is mindig ott lesznek.
  • tobias88
    #7015
    Másik kérdésem pedig az lenne, már rájött valaki, hogy az útkereszteződésben lévő katonákat véglegesen hogy lehet eltüntetni?
  • tobias88
    #7014
    Ezt nem tudjátok miért csinálja a játék hirtelen? Nem játszottam vele 2 hete, de akkor még jó volt!

    A vízi növények mindenen átütnek valamiért!
  • Borg
    #7013
    Nem mindig. Egy idő után nem ad újabb küldetést, hogy ne lehessenek túl jó fegyvereid. Előre kell haladni a fő misszióval, és akkor egyszercsak megint lehet fegyverkereskedőset is csinálni.

    Amúgy a 4-es spec slotba menő gépfegyverek lószart sem érnek szerintem, nem érdemes diamondot áldozni rájuk... közelharcra nem jók, mert csak ironsighttal tudsz célba lőni, anélkül már a második golyó is a hold felé megy, annyira szórnak... igy meg közelharcra egy UZI ezerszer hatékonyabb, specbe meg a sniper dartot kell tenni.
  • Apus
    #7012
    ha továbbviszed a főszálat, akkor elöbb-utóbb újra megjelenik a kereskedő.
  • A tumi
    #7011
    A fegyverkereskedőhöz bármikor lehet menni küldetésért?Mert én akárhányszor mentem oda mindig üres volt és csak a számítógépen lehetett fegyvert venni.Most ott járok,hogy meg kell ölnöm a rendőrfőnököt.
    De kellene jobb gépkarabély mint ami most van.
  • jojo
    #7010
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://rapidshare.com/files/166854791/fc2hun.7z.html
    pass: maxtreme
  • zozox333
    #7009
    Én 88% nál vagyok ugyanilyen problémával! Egy Reuben nevű csávóhoz nem jutok be! (Már 2 hete próbálom) És biztosan nem él már ellenség, mégsem látom a "kezet"! Pedig innen már nem szívesen adnám fel!