9022
Far Cry 2
  • CroftManor
    #7088
    Amúgy ha visszaolvasol, másnak is volt hasonló problémája...
  • CroftManor
    #7087
    Hát mások biztos játszottak az előző résszel is és ott is így kellett elővenni, de aki nem, annak honnan kéne kiszopnia, hogy a map elővételéhez előbb az 5-ös kell megnyomni, annak ellenére, hogy R-t ír folyamatosan?
    De mindegy, lényegtelen, már letöröltem.


  • A tumi
    #7086
    Nem tudjátok melyik küldetés után lesz elérhető a fegyverboltban az AR-16-os gépkarabély?Az tetszik legjobban.Egyszer már egy menedékhelyen adott be egy rozsdásat,de sajnos 6-7 tár után felrobbant.
    Sajnos a fegyverboltban még nem elérhető.
  • Borg
    #7085
    Nyilván, ha az összes játékos közül csak te nem birtad elővenni a mapot, akkor mindenki másnál van gond, és nem nálad.
    Az meg egyenesen lol, hogy szerinted a játék azt mondja, hogy R-el vedd elő a térképet :) De nyugodtan rakj egy screenshotot róla.
  • gematta
    #7084
    hali
    a géped pöpec
    de jobban mutatna rajta egy vista sok gondot megsporolnál
    nekem minden játék stabil a vista alatt
  • CroftManor
    #7083
    Félreértesz, én tudok angolul, nem az itt a probléma. Na de ha neked azt írja ki, hogy nyomd meg az R-t a térkép elővételéhez, akkor minek mennél be a Controls menübe, ha neked R-t ír ki? Ha meg a Controls menüben 5-ös szerepel a map elővételéhez, akkor talán azt is kellett volna kiírnia kapásból.
  • tmisi
    #7082
    Más játéknál is csinálja? Javasolt még a legfrissebb DirectX használata. Továbbá, nézd meg nem-e melegszik a kártyád. Nem ártana még egy memtest sem a RAM-oknak, meg egy BIOS frissítés.
  • tmisi
    #7081
    Egyébként minden játéknak van Options menüje, abban Controls és ott le van írva. Sőt még meg is lehet változtatni...
    A kézikönyvről már nem is beszélve!

    9 éves unokaöcsém kijátszott már egy csomó gamet úgy hogy semmit sem tud angolul.
  • jocking
    #7080
    Hali!
    Lenne egy komoly gondom a Far Cry 2-vel. Feltelepítettem, és amikor indítanám a Story Mode-ot és betöltene a pályára, megakad a hang és a gép újraindul.
    Ez még a jobbik eset, amíg nem kerestem frissebb illesztőprogramot a videokártyához, addig mindig kékhalál jött be.

    A gépet most raktam össze, 2,5 GHz-es C2Duo, 2GB RAM-mal és 512 MB-os Sapphire (ATI Radeon HD 3450) videokártyával. Most lett feltéve rá az XP is, a videokártya illesztőprogija a lehető legfrissebb.

    Mi lehet a gond? Pls help!
  • CroftManor
    #7079
    Azt nem írta hogy 5össel kéne elővennem.
    A véleményemet meg már leírtam, meg rólad is.
  • Borg
    #7078
    Szerinted nem írta. Sőt, szerinted azt írta, hogy R-el vedd elő.
    Ahm.
    Ennek függvényében mégis hogy jellemeznéd az alább írt játékról alkotott véleményed?
  • CroftManor
    #7077
    És ezt nekem honnan kellett volna tudni, hogy az 5ös gombal kell elővenni? Ezt nem írta.
    Úgyhogy ennyit arról, hogy ki a segghülye.
  • Borg
    #7076
    omg..
  • tmisi
    #7075
    mert az 5-ös gombbal kell elővenni, az R-rel pedig a térképnézetet váltani -_-
  • CroftManor
    #7074
    Na tudtam, hogy sértegetés lessz belőlle.
    Nem arról van szó, hogy segghülye vagyok az angolhoz, egyfolytában azt írta ki, nyomjam meg az R-t a térképhez.
    Hát én hiába nyomkodtam, nem történt semmi, csak a fegyvert töltötte újra.
  • Borg
    #7073
    Ha segghülye vagy az angolhoz, és nem érted mit kell csinálni, az nem a játék hibája.
  • CroftManor
    #7072
    Hali.
    Nem akarom lehúzni a játékot, elmondanám pár szóban szerény vélemnyemet:
    Hát én nem játszttam az első résszel, de a videók alapján gondoltam jó kis izgis játék lehet ez a FC2. Felraktam a gépre, 10 percig csak dumált hozzám a kocsiban az a néger pasi, lelőttek az afrikai faluban vagy hol, aztán hirtelen átkerültem egy kis szobába, ahol egy pasi magyarázott valamit, azt se tudtam mit kell csinálni, bármerre is indultam, egy idő után sárgás "köd" kezdett hullámozni a képernyőn és mindíg összeesett... Beleuntam, uninstall...
    Hát a grafika meg nem egy Crysis...
  • ZÓÓÓcsi
    #7071
    Jaja, a coop jó lenne..
  • grebber
    #7070
    Remélem ehhez is lesz majd 1-2 jó mod.
    Far Cry hoz sajnos csak 2 értelmeset találtam. Az egyik a Matto mod abból is a 4-es volt az über.A másik pedig a Delta Sector mod bár ez nagyon rövid volt de nagyon szép!
    Valami fasza coop mod kéne hozzá hogy haverral lehessen menni ketten!
  • zorrobomber
    #7069
    hangtompítós shotgun? pff
  • zorrobomber
    #7068
    áh...viccelsz
  • KaszaN
    #7067
    ja mostmá énis megtaláltam :D de azok a színes emberkék miafenére valók?
  • tobias88
    #7066
    igen, azt tudom, de ott se ellenfél, meg ablakban megy

    amúgy meglepődtem rajta, hogy milyen gyorsan behozza, szinte azonnal
  • KaszaN
    #7065
    Ha bent vagy az editorban akkor egyszerre lenyomod a ctrl+g-t és egy kicsit tölt aztán bedob oda ahol a kamera van.
  • Bale123
    #7064
    Mármint e-mail címét
  • Bale123
    #7063
    Vagy az ubisoft címéét valaki meg tudja adni?
  • Bale123
    #7062
    Valaki le tudja nekem írni a pontos gépigényt? Tehát a támogatott video karik, támogatott procik stb...
  • Miskolc88
    #7061
    köszi szépen!
  • w77d
    #7060
    de, megnyomod az r betüt amikor a kezedben a térkép...
  • Tib
    #7059
    Ez a konzol kezelőfelülete. És NPC-k ebben sincsenek... Amit szerintem annak hittél (piros és kék figurák), az teljesen más :) és szerepel a PC-s verzióban is
  • Miskolc88
    #7058
    sziasztok.
    jó a játék csak van egy "kis" bajom vele.
    az lenne hogy a térképen mindig csak azt a körzetet jelzi ahol vagyok igy nagyon nehezen jutok el küldetés felvevő helyszinre,pl. a kocsmába.
    valahogy nem lehet egészbe vagy kisebbe behozni a képet?
  • w77d
    #7057
    gyerekek muszály megint leírnom hogy ez lett a világ legjobb játéka mind grafika mind tartalom terén.. Ma meg is vettem, nem volt pofám egy ilyen játékot warezolni...
  • tobias88
    #7056
    map editoros pályán hogy lehet amúgy játszani? (nem multiban)
  • elitehun
    #7055
    Ez konzolon van (sztem)
  • KaszaN
    #7054
    Utánanéztem jobban az editornak, és amit én a játékhoz kaptam, az a multiplayerhez van amiben nem lehet NPC-ket betenni na de akkor mi ez? És teljesen más a kezelőfelület! Nekem ez ke!!!
  • norbi56
    #7053
    VGA miatt nem.
  • Djemba
    #7052
    T3200 (1 MB L2 gyorsítótárral, 667 MHz FSB) 2.0GHz
    3GB ram
    videókártya:Intel® GMA 4500M(DirectX 10)
    ezen menne a játék???
  • elite
    #7051
    De azon a kártyán sajnos ne sok jót remélj...
  • Felipe
    #7050
    köszi találtam most szedem remélem jó lesz
  • saca79
    #7049
    vagy keress rá gugliba