9022
Far Cry 2
  • w77d
    #7129
  • w77d
    #7128
    nem is kaptok XD
  • leskin
    #7127
    Szépen be kell battyogni a boltba, kérni az eladótól egy Far Cry 2-t, ki kell fizetni, és akkor nem lesznek ilyen problémáid, meg a hasonszőrűeknek sem.

    Sorry, de tököm kezd telelenni, hogy minden topik arról szól lassan, hogy ezt meg azt a törést, buherát hogyan kell csinálni a nem jogtiszta játékoknál. Gyakorlatilag te meg a hasonszőrűek belőlem, belőlünk éltek. Belőlünk akik kifizetjük a játékot, mert ugye kutya nem fejlesztene semmit az ótvaros kis pctekre, ha mindenki csak a törtet használná.

    Személy szerint kikérem magamnak, valamint én nem másolásvédelemmel, hanem vírussal látnám el a programokat, és ha nem jogtisztát használsz, hát megsütögetném a géped hardware-ját. Nem csak neked, hanem az összes warezoló balfasznak szól. Egy rohadt jó játék, MAGYARUL! gyakorlatilag fél áron a hasonló színvonalú játékok átlagárához képest, éd képtelenek vagytok megvenni.

    Akinek ez a játék jól fut annak 100 rugó feletti gépe van. Ha 6.5 pizt nem bír kifizetni, az kb. nálam a rongyember kategória. És ezekután nem várnám el egy kiadótól sem, hogy energiát feccöljön bele a lokalizációba, avgy , hogy egyáltalán jelen legyen a magyar piacon.

    Tudom, nem leszek népszerű, de mindenki, aki képtelen értékelni azokat a lépéseket, amit a kiadó esetleg tesz az érdekünkben(lokalizál, árat csökkent), és azért anyázik mert a törés nem jól működik, hát kapja be. Tövig.
  • KaszaN
    #7126
    oké vágjuk nemkell több kép :D
  • w77d
    #7125



  • w77d
    #7124
    a crysis ott bújhat el ahol van







  • KaszaN
    #7123
    Hát a grafika télleg nem egy Crysis de azért nemnéz ki rosszul nekem a víz nemtetszik. Az a Crysis-ben jobban jézett ki bár nemillett volna Afrikához szóval a hangulata hozzá való.
  • totya4
    #7122
    Meg lehet valahogy tudni a nálam levő fegyver(ek) nevét?

    Ha azt látom hogy "elhagyott" egy segítőm az miért van? Egyszer ottermett mikor majd meghaltam, de aztán hogy lerendeztem a környéket beszélni sem tudtam vele, szóval akkor most miért is hagyott el?
  • w77d
    #7121
    ennek 20x jobb a grafikája a crysisnál de komolyan.. aki azt mondja hogy nem, annaka gépével van valami nagy gebasz..
  • totya4
    #7120
    "Hát a grafika meg nem egy Crysis..."

    Szerencsére, mert ez kinéz valahogy, ráadásul élsimítást is lehet használni.
  • A tumi
    #7119
    Köszi....
  • CroftManor
    #7118
    Áhá, msot egy normális haver elmondta, hogy a kocsi bütykölés UTÁN van az hogy kiírja, hogy a térkép az 5ös gömb. Na már most, ha én még a bütykölés ELŐTT uninstalálltam, akkor jóhogy nem írta ki nekem, VAGYIS nem én vagyok a segghülye te idióta Borg,
  • saca79
    #7117
    Majd a második térkép beadása után lessz elérhető tehát kb a felénél.
  • CroftManor
    #7116
    Milyen autó megbütykölése után? Annyi volt, hogy 10 percig mentem azzal a néger pasival, aztán egy ágyon ébredtem, egy pasi jött oda hozzám, harc kezdődött, megöltek egy kis szobába kerültem, aztán ott jött az hogy maláriás volt a csávó és mindíg összeesett. És egyfolytában ezt írta ki.
    Ennyi történt össz vissz. Sehol nem volt kocsi szerelés
  • KaszaN
    #7115
    atyaúristen vivan itt! micsoda veszekedés ilyen apróság miatt!
  • apacs78
    #7114
    Hellosztok olyan gondom van hogy csak ablakban hajlandó futni, hol kell kirakni teljes képernyőre??
    Pls segítsetek mert igy elég gáz.
  • Doomista
    #7112
    pazmeg má szerda van,de fc2 game sehol...ennyire tetves lassu lenne az 576 ?
  • A tumi
    #7111
    Nem értem miért kell bahogatni egymást....inkább játszatok.Aki nem érti englis annak ott a magyarosítás.Ilyen egyszerű........!
  • A tumi
    #7110
    Valaki tudna ezen(#7086) beírás ügyében segíteni?
  • ZÓÓÓcsi
    #7109
    Azt erre modta Borg szerintem: "egy pasi magyarázott valamit, azt se tudtam mit kell csinálni". Ebből tényleg arra lehet következtetni, hogy nem értesz angolul..
  • vandyke
    #7108
    De most már ha ma haza megyek felrakom ismét a játékot és csak azért is megnézem, mert most már engem is bosszant :)
  • Borg
    #7107
    De őneki más verzió van, tudod...
  • vandyke
    #7106
    Távol álljon tőlem, hogy bárki pártjára is álljak, de a térkép "használatáról" ha jól emlékszem a játék elején az autó megbütykölése után kapunk tájékoztatást és ott az 5-ös gombot említik.
  • CroftManor
    #7105
    Hát épp ez az, ha bug volt, akkor semmi. De hogy mért kell egyből arra következtetni, hogy biztos én vagyok a segghülye és nem értek hozzá...
    Csoda ha vitába torkollik? Sztem nem.
  • tmisi
    #7104
    Nem tom minek ezen a marhaságon vitázni. És ha bug volt neked akkor mi van? Semmi. Ennél nagyobb hibákat is lehet felfedezni nem csak ebben a játékban, hanem másban is. Mostmár tudod hogy '5' úgyhogy mars vissza Afrikába...
  • CroftManor
    #7103
    Akkor olvasd el a 7073as hszt is. Köszi
  • ZÓÓÓcsi
    #7102
    Az igaz, de a 7074-ben már erről beszéltél.. És már erről a semmiségről vitázunk egy jó ideje. A 7072-vel meg senki nem foglalkozik. Egyébként a 7072-ben is a játék legelejéről írsz, na ha eddig jutottál el, akkor még nem lehet ép érveket felhozni a játék ellen.
  • gematta
    #7101
    félreértések végett meg a játkot avval kell kezdeni hogy options és beálligatod ahogy kezedre esik és kényelmesen tudjál játszani
    nem kell ennyeri xa.. telenyomni a forumot
  • CroftManor
    #7100
    Még te írod, hogy nektek meg főleg jobb lesz?
    Hát bazmeg ha talán elsőre nem segghülyézed le a másikat, akkor talán még normálisan is megtudtuk volna beszélni.
    Mert nem az én hibám, hogy nem írta ki, hogy vedd elő az 5-össel a térképet.
  • Borg
    #7099
    Jólvan, hagyjuk... tényleg jobb ha nem játszol vele. Nekünk főleg.
  • CroftManor
    #7098
    Na ácsi! Ha elolvasod a 7072es hszmet, láthatod, hogy egy szót se ejtek erről az "apróságról"
    Ezek a barmok kötöttek belém, hogy én vagyok biztossan a síkhülye
  • CroftManor
    #7097
    "Az R-betűs kiírás nem azt jelenti, hogy azzal vedd elő a mapot."
    Te idióta, már nem tudok rád mit mondani, ezt magyarázom fél órája hogy nekem scak azt írta ki, hogy Rel változtass a map arányosságán, de ha nem tudom elővenni a térképet, akkor sokra megyek vele hogy R-el változtatok a map arányosságán....
  • CroftManor
    #7096
    Az 5ös kép meg bizonyítja hogy nincs igazam?
    Ezt a képet nem a játékból szedtem most, hanem innen a fórumról!
    Ezt kellett volna kiírnia, de nem írta. Vagyis igazam van!
  • ZÓÓÓcsi
    #7095
    Látom és elhiszem!
    Én csak azt nem értem, hogy egy ilyen apróság miatt miért kell mindjárt leszarozni a játékot?

    Mert ha játszol vele és valami bug miatt, vagy grafikai, játékmenetbeli dolog miatt nem tetszik, az rendben van. De ilyet még nem pipáltam, hogy valaki ezért kiakadjon... no offence
  • Borg
    #7094
    Most ezzel mit akarsz mondani?

    Az R-betűs kiírás nem azt jelenti, hogy azzal vedd elő a mapot.

    A kép az 5-ös kiírásról meg bizonyítja, hogy nincs igazad.
  • CroftManor
    #7093
    Na most direkt rákerestem egy oylan képre
    ezt kellett volna kiírnia
    Ilyet nekem nem írt ki, ha ezt írta volna, sztetek idetoltam volna a képemet hogy bunkókat hallgassak? Hát biztos nem
    Ezt írta ki: nyomj R-t hogy változtass a térkép arányosságán
    De elsőre mért nem azt írta, hogy nyomj 5ös a térkép elővételéhez?
  • CroftManor
    #7092
    Tévedsz, én egyikse vagyok, főleg nem azért írtam be, hogy másokat bosszantsak, de ha valainek nem világos elsőre valami, akkor már segghülye meg síkhülye?
    Hát ha ez alapján ítélne emg mindenki mindenkit, már senki nem beszélne senkivel.
  • elite
    #7091
    Egyes emberek vagy sík hülyék, vagy direkt próbálnak bosszantani másokat...
  • ZÓÓÓcsi
    #7090
    Háát ezért letörölni egy játékot, mert az első másodpercben nem úgy viselkedik, ahogy azt te akarod?! Nem semmi hozzáálás.

    Rendesen megsértődsz, ha ki kell lépni a menübe. Na lol!!
  • Borg
    #7089
    1. az előző rész nagyon nem ilyen volt
    2. sehol nem irta hogy R-el kell elővenni, és főleg nem folyamatosan...