9022
Far Cry 2
  • KaszaN
    #7176
    kitalált helyszín:) egy középkori vagy akkörüli misztikus terület :) de majd csinálok valósat is talán stone henge-t (ha jólírtam :))
  • elitehun
    #7175
    Ok :)
    Annyit elmondhatnál hogy saját vagy valami híres épületet/helyszínt másolsz le?
  • KaszaN
    #7174
    rendben dolgozok rajta nemsokára kész :D
  • saca79
    #7173
    A játékidőt részben te alakítod, gyorsan is végig lehet játszani! de ez inkább olyanoknak való akik a WC-re is újsággal mennek és amikor már azt kiolvasták ott vannak a különböző tisztitószeres dobozok hátoldalai a fojtatásnak!
  • elitehun
    #7172
    Én :D
  • MURopi
    #7171
    hehe én le töltöttem de amint ki hozza a posta már tolom is eredetivel :) csak mert crysis árának a feléért kapsz 1 rohadt hosszú, elég jó grafikájú játékot és MAGYARUL!!! magyarul olcsón jó játékot ami nem 3 óra alatt ki pörgetős. kell ennél jobb? ha még hosszabb lenne :)
  • Tib
    #7170
    tedd fel valahova és letöltjük tesztelésre ;)
  • KaszaN
    #7169
    Lassan elkészül a pályám amit csinálok :D nagyon szép szerintem nem egy olyan multiplayeres pálya hanem ami csak az ötleten alapszik és a kinézet. Kiakarja kipróbálni?:D (editor szügséges)
  • MBP Schaefer
    #7168
    ziasztok!
    Olyan problémám lenne ,hogy a multiplalyer részben nem muködnek a billentyuzetbeállításaim ( a single részben viszont tökéletesen megy )
    Ha valaki találkozott hasonló problémával és sikerült megoldani , az írja meg légyszi.
    a másik probléma , hogy alig talál szervert a kereso de azokhoz sem lehet csatlakozni ( azt írja hogy késobb kellene ,de sose enged fel) lehet hogy a portbeállításaim rosszak? ( alapértelmezett )
    Elore is köszönöm!
  • saca79
    #7167
    ja végül is van elég "támadó állat "a játékban
  • w77d
    #7166
    támadó állatokat szerintem direkt nem akartak, így is gyakorta meggyűlik az ember baja a járőröző milíciával... engem például egyszer gyémántszedés közben gázoltak halálra XD
  • saca79
    #7165
    Én a krokodilokat hiányolom a vízből(mekkora lenne ha mondjuk hajókázás közben rádtámadna)
  • kirol
    #7164
    Hát azért néhol lehetne egy-egy csorda.
    Máshol meg legalább mindenütt egy kis élet, nem ilyen kihaltság.
  • w77d
    #7163
    szerintem csak szimplán túl sok erőforrást emésztett volna fel a csordákban futkosó állattömeg..
  • kirol
    #7162
    Lehet ez a jövőben játszódik, amikor már kihaltak az állatok?
    De akkor a fegyvereknek is meg mindennek modernebbnek kellene lennie.

    Vagy akik kimentek Afrikába, mert ugye voltak, azok mind vakok, vagy rövidlátóak voltak és nem láttak egy élő állatot se, és ezért ne rakta ők se a játékba?
  • ZÓÓÓcsi
    #7161
    Hú én annyi vaddal találkoztam egyszer, hogy nem bírtam kikerülni őket (nem mintha ki akartam volna), sőt még ők ugrottak be a dzsipp elé! Úgy 2 gnú, 3 zebra meg 2 kósza antilop volt a pálya egyik csücskében.
  • w77d
    #7156
    csak egyet tudok veled érteni...
  • leskin
    #7155
    Én is abban kezdtem, és túl könnyűnek taláűltam... újrakezdtem egyel nehezebb szinten, most meg szívok, de legalább van kihívás... aki a legnehezebb fokozaton végigtolja, az meg már nem ember, hanem ufo ... :)
  • leskin
    #7154
    OFF

    Ez lesz az utolsó aztán többet nem postolok a témában.

    Már az alábbiakat is írtam, idézem: Sorry, általánosságban írtam, nem kizárólag neki címezve. Benéztem hogy megnézzem mik a vélemények a játékról, esetleg multit nyomnak e valakik... erre azt olvasgassam oldalakon keresztül, hogy kinek hogy fagy a tört verziója....

    Ha angol verzót vettél, értelemszerűen NEM JÁR HOZZÁ a magyar nyelv, ergo a buherálásod Warez kategória ha jogi szempontból nézzük. Etikai szempontból nem találok abban kivetnivalót, ha a legálisan megvett angolt akarod magyarítani. De a te eseted az egyedi, nem az a jellemző, hogy jogtiszta játékot magyarítanának. Mindössze azért a te postodra bökve válaszoltam, mert te voltál akkor a "hogyan magyarítsak" hozzászólások közt az utolsó.

    Valamint piszkosul hidegen hagy, hogy ki milyen régen regelt, én sem hivatkoztam arra hogy x éve vagyok regisztréált, mert álláspontomat tekintve ez indifferens információ.

    Egyébként az egész SG játékkal foglalkozó része a fórumának úgy ahogy van törvénysértő a warez miatt, bármikor bukhat érte az egész lap is, nem tudom hogyan engedhetik meg maguknak egyébként. Olyan warez infok, mint az itt és itt tudod letölteni, eldugott kis fórumokon szoktak szerepelni maximum, itt van egy cég az oldal mögött, amit egy figyelmeztetés után milliókra büntetnek... Bátor társaság :) Az utolsó talán azon nagy oldalak közül akik még engedik a warez infpok megjelenését. Csak örülni tudok, hogy nem lakossági használatra szánt szoftverekkel foglalkozom, ilyen mértékű warezolás mellett.

    Több post részemről nem lesz - ebben a témában....:)

    ON
  • w77d
    #7153
    én láttam már olyat, hogy több állatfaj volt egyszerre egy placcon. Volt kb 4 zebra, 5 gnú vagy mi a halál meg pár ilyen kissebb kecskeszerű (bocsássatok emg nem vagyok biológus XD )
  • saca79
    #7152
    Először is, Szia!
    Látom te egy olyan ember vagy aki egy kicsit elhamarkodottan itél.
    Még miellőtt leharapnád a fejem képzeld el eredeti angol verzióm van ehhez kellett a magyar nyelv,meg nem is értem miért nekem írtad az én számból soha nem halottad hogy nekem valami nem negy a játékban meg hogy kell megbuherálni.
    Én nem vagyok itt öreg motoros még is te viselkedsz úgy mint egy friss reges és körbe anyázol mindenkit mielőtt belenéznél a tükörbe!
  • saca79
    #7151
    Ez kb most olyan, mintha 1 filmet már a szereplők felvezetése után leszarozna valaki. (tehát mikor még az adott múvi el sem kezdődik)

    Ne aggódj vannak ilyen emberek én is ismerek egy kettőt,ha az első 5 percben nem hal meg senki az nem film!
    A játékosok is különböznek egyik cimborám csak olyan játékokkal játszik amiben csak a "W" kell nyomni oszt csá,az FC2 ről két perc után megállapította hogy szar mert "nehogy má én csináljak mindent"( a tutorialokat el sem olvasta) felkelt az ágyból az elején és ment mint a vakkutya!


  • Maxtreme
    #7150
    Pont ezt akartam írni :D
    No a krízissel sincs semmi gond, de ez legalább egységesen szép, illetve nem kell neki atomerőmű.

    Másrészt még mindig nem bántam meg hogy megvettem a játékot. Bár mostanában nincs túl sok időm játszani, de azért igyekszek foglalkozni a témával :)

    Az meg hogy unalmas.. Hát fene tudja, kinek mi. Nekem pl 10x jobban tetszik mint a hasonló gameplay-el rendelkező stalker.
    De hát ízlések és.


    Arra meg végképp nem tudok mit mondani ha valaki már azelőtt uninstallálja, hogy eljut az első járműig (az kb 10 perc)
    Ez nem 1 seious sam aminél 5 perc leforgása alatt el lehet dönteni milyen a játék.
    Ez kb most olyan, mintha 1 filmet már a szereplők felvezetése után leszarozna valaki. (tehát mikor még az adott múvi el sem kezdődik)
  • Zeulogus
    #7149
    Sziasztok.
    Tegnap átjutottam végre valahára a második pályarészre. Annyit tudok mondani, hogy az állatokból az már rekord ha 4 db együtt szalagdál, általában csak 2-3. És ezzel sem lennék nagyon oda a tervezők helyében, mert ha "véletlen baleset" folytán elütök egyet, a kocsi meg se rezdül csak megy tovább... Ezt szerintem ellensúlyozza a tűz nagyon szép ábrázolása. Ahogy terjed, az felülmúl minden eddigi effektet.
    Ez a játék viccesen egyszerű, ha az ember a megfelelő fegyverösszeállítással nyomul, bár lehet hogy a közepes szint a kevés, nem tudom.
    A lényeg az, hogy ajánlom mindenkinek, mert nagy élmény játszani vele!!!
  • kirol
    #7148
    De nekem kell több kép! :D

    Olyan, amin legelésző állatok vannak!
  • JaSoN HuNTeR #7147
    ez már grafika.sajnos nekem az élsimitást nem birja a kártyám szóval igy nem nézzki nálam :) De amugyse tetszik nekem annyira ez a játék:D
  • w77d
    #7146
    akkor minek a játék? XD
  • KaszaN
    #7145
    Nekem nincs hozzá elég gépem :D
  • Tib
    #7144
    Mivel nem drága, vegye meg mindenki a magyar verziót... vagy kérje Mikulásra, Karácsonyra!
    Dolgozol? Akkor nem nehéz megvenni a játékot, mivel filléres tétel... Na most lehet háborogni hogy "de én minimálbéres vagyok!"... Sajnos sokan azok, ez nem vita tárgya... De! Igen filléres, mert 6-7 ezer forint semmiség a 10-12 ezer forintos játékárak mellett. Meglepően olcsó, baráti, vagy éppen filléres az ára.

    Tudom, erre majd jön az, hogy "De én akkor is xarul keresek a melóhelyen..." Szerintem az egy havi cigi vagy az egy havi buli lóvéja is van ennyi nem?
    Nem bulizol? Nem cigizel? Igen, van ilyen is. Akkor az ilyen spórol max 2-3 hónapig és meg tudja venni 6-7 ezerért ezt a játékot... feltéve ha akarja.
    És ha valaki azt mondja, hogy munka mellett havi 2000-2500 forintot nem tud félretenni, de van a Far Cry 2 futtatásához elegendő konfigja, akkor azon jót mosolygok
  • KaszaN
    #7143
    Én most ott tartok hogy nemjelöl semmit a térképen csak néhány felkiáltó jelet. Azokat mindegyiket megkell csinálni vagy mi?
  • kirol
    #7142
    Na most eljutottam egészen odáig, hogy végigvittem a tutorial részt. :D

    Mondom bóklászok egyet. Nagy nehezen eljutottam valaki nyiltabb területre, erre rámtámadnak. Ha kinyírom őket, visszajövet felélednek?

    Meg egy nyiltabb területen mondom végre, bámészkodok kicsit, erre vagy 3 db gnú vagy mi árválkodott egymástól jó messzire. Ezen állatok tudtommal csoportokban élnek. De legalább, már láttam állatot. Más nincs benne, csak elvétve 1-2 gnú?

    Na meg felraktam a 180.70 -es drivert, ami oly király, hogy 25-30 FPS-el megy a FRAPS szerint, távcsőbe nézve meg 15.
    Pedig anno mintha sokkal több lett volna. Mondjuk nem akad, csak furcsa.
  • w77d
    #7141
    várjon egy picit amíg összespórolta rá...
  • minimize
    #7140
    eljutottunk 7140üzenethez, amiből 2500warez volt, full feleslegesen.
    aki nem akarja megvenni, mert kell a pénz másra, fikázódjon a "warez topik"-ban.
    az erre van, ez meg azoknak, akik fizetnek más munkájáért is.
  • KaszaN
    #7138
    Aha nade mitcsináljon az akinek nincs rá pénze?
  • zorrobomber
    #7137
    ott a pont
  • w77d
    #7136
    vannak játékok persze, ami kurva drága és nem ér annyit, azt persze én is inkább kiwarezolom, de ezt a játékot kurva jó áron adják és pofátlanság warezolni. Fölháborodni meg nem kell, lehet hogy ő nem warezol. Nekem is volt pl 2 évem amikor nem töltöttem le semmit, mindent megvettem ami érdekelt. Legutóbb is csak az új nfs-t töltöttem le a negatív kritikák miatt, nem mertem megvenni.
    Ezt a játékot is letöltöttem, elkezdtem vele játszani, majd amikor megláttam milyen hihetetlen komoly game elslattyogtam az árkádba a MM-be és megvettem!!
  • Kandurex
    #7135
    Az miért nem keres más hobbit, akinek nem bírja a pénztárcája? Ugyan ki kéri meg rá, hogy játsszon a játékkal? Olvasson könyveket, menjen színházba, van ezeregy hobbi lehetőség. De nekem itt ne sírjon a warezos.
  • leskin
    #7134
    Sorry, általánosságban írtam, nem kizárólag neki címezve. Benéztem hogy megnézzem mik a vélemények a játékról, esetleg multit nyomnak e valakik... erre azt olvasgassam oldalakon keresztül, hogy kinek hogy fagy a tört verziója....
  • elitehun
    #7132
    Egyáltalán honnan gondolod hogy warezos? Lehet hogy korábban szerezte be külföldről és nincs rajta magyar nyelv
  • JaSoN HuNTeR #7131
    amugy igaza van... Off topicba irjanak a warezosok!