9022
Far Cry 2
  •  Evil
    #7216
    Valószinü hogy leszedek 700 megát amikor alapba van a játékban is benchmark.
  • strebacom
    #7215
    EZ !!! volt már?
  • KaszaN
    #7214
    de még továb csinálom a pályát és olyan lesz(majdnem) mint a mirror's edge pályája :D
  • KaszaN
    #7213
    óó ha ezt tudtam volna :D
  • grebber
    #7212
    Gyors futás közben C-t megnyomod.
  • KaszaN
    #7211
    dikk van benne becsúszás?!! Hogyan? Hogykell azt?
  • Sponnyabob
    #7210
    Sziasztok! Nem tudjátok hogy az FC2-nél is van olyan lehetőség mint a Crysis-nál volt hogy testre lehet szabni a játékot tehát ha valami nem tetszik pl.: víz akkor hozzá lehet nyúlni valamihez hogy szebb legyen számomra (mert ezt gondolom enbere válogatja mi tetszik neki) vagy ha valami fölösleges (erre nem tudok példát) benne azt kikapcsolni?
  • w77d
    #7209
    kell hozzá benzin...
  • HoReSz1975
    #7208
    lángszorót, hogyan kell működésbe hozni

    jó lenne több gyémánt, keveset tudok vásárolni, hiába gyüjtögetem össze
  • gduck
    #7207
    Remélem lesznek magyarok, de egyenlőre nem ez a tendencia
  • Tib
    #7206
    Miért csak külföldiek? Csak nekem van pár ismerősöm, aki megvette és tolná...
    De mindegy. A lehetőség adott, az él vele, aki akar :)
  • elitehun
    #7205
    Grebbernek igaza van. a csőnél használhattad volna a becsúszást
  • grebber
    #7204
    LOL a becsuszást miért nem használtad úgy lett volna az igazi.Fc2 ben is van!
  • handrx
    #7203
    BAKKER!!!!! ez mekkora!!!!!!!!!!!!!!!!! XDXD :D:D:D:D
  • KaszaN
    #7202
    nézzétek mitcsináltam:D link
  • gduck
    #7201
    De minek? Tegnap érdeklődtem, 1 játékos se jött össze!!!! Majd a külföldiek jót játszanak rajta
  • GaBrutal
    #7200
    Sziasztok!
    Megvattem a gamát és azt szeretném kérdezni hogy hogyan tudnám a magyar verziót vissza angolosítani ?? mert elég zavaró így...
  • SeanJRRussel
    #7199
    Köszi az infót.Erről tudsz esetleg vmi bővebbet,h xfirével elérhető lesz e vagy esetleg vmi más progi kell hozá?A másik h csinálgatok egy mp mapot már elég régóta és szerintem nem is olyan rossz,h esetleg kilehetne próbálni ha kész.
  • Tib
    #7198
    Elvben pár napon belül indul egy magyar szerver
  • zooleeh
    #7197
    Far Cry 2 : shopping for weapons
  • SeanJRRussel
    #7196
    Hali
    Multizni hogyan lehetne??Vannak már szerverek vagy?
  • Stefibaba
    #7195
    Megoldódott csak elállítódott a rendszeridő :D
  • KaszaN
    #7194
    Ez szarügy :S
  • Stefibaba
    #7193
    Duh valaki segítsen már! miért nem ment a Far Cry 2? Elmentem gyorsba semmi. Házba se. Menübe se :S
  • elite
    #7192
    Nem lehet állítani...
  • saca79
    #7191
    Így van csak a próba kedvéért nem árt néha,mert pl én a reklámoknak meg a propagandának rohadtul nem hiszek.Biztos sz@rul esne ha megvennél egy méregdrága gamét kibontod és egy gagyi fos van benne.Mit csinálsz visszamész reklamálni?
  • A tumi
    #7190
    Korrekt hozzáállás.:)
    Tudnál segíteni abban,hogy tűzmódot(1,3,sorozat lövés) melyik gombal lehet váltani?
  • Encore
    #7189
    Ezt a vitát sokszor sok topikban kivesézték már. Aki havi három játékot akar venni az valamai beteges játékfüggő lehet szerintem, mert én például örülök ha évente 3 játék kijön, amit érdemesnek tartok a megvételre és a végigjátszásra. Persze néha felgyülemlenek a dolgok például egész évben nem volt értelmes játék erre most év végén van vagy négy amit megveszek. De ha egész évre leosztjuk az azért nem olyan sok, össze lehet spórolni.
    Ami pedig az árakat illetti, régebben dárágbbak voltak a játékok 12nél kezdődött mindegyik, mostanában sok játék 7E ft-tal indul és éppcsak növekedtek az eladások. Én biztos vagyok benneh ogy ha 500Ft lenne egy játék a többség akkor is inkább warezolná. Mielőtt valaki nekemesik én is szoktam warezolni kipróbálás céljából, de amiről látom hogy bejön azt meg is veszem, ami meg nem tetszik azt nem nyomom végig, hogy aztán leszarozzam, hanem törlöm és elfelejtem.
  • A tumi
    #7188
    Egyébként lehet tűzmódot váltani a gépkarabélyokon?Azt még nem találtam meg.
  • A tumi
    #7187
    Szia!
    Sajnos a mai Magyar játékostársadalom 80%(!!!!)-a warezol.A mai Magyar fizetéseket ill.játék árakat figyelembevéve ,sajnos azt kell mondjam nem is csodálkozok rajta.A mostani játékok átlag 10.000FT körül vannak(van ami több van ami kevesebb).Ha kijön 3 új játék amire azt mondják na jó megveszem,az kb kerül 30.000FT ba.Na most ez kb egy átlag fizetés egyharmada.És akkor még rezsit meg mindent nem is fizettél,nem ettél semmit.
    Ezt sajnos nagyon sokan nem engedhetik meg maguknak.Ezért "népszerű" a mai Magyarországon a warez.Nyugaton ugyanezért a játékokért egy átlagfizetésből csak a töredékét fizeted ki.Ergo ott ők megtehetik,hogy a szórakozásukat megfizessék.Nálunk még nem....
  • KaszaN
    #7186
    és azt hogy?
  • gduck
    #7185
    Amikor létrehozol egy MP játékot, akkor a saját mapedet választod ;)
  • KaszaN
    #7184
    húha hát a pályám ma nemlesz kész :D majd csak holnap :D
  • GungHo
    #7183
    Basszus, én sem! :)
  • w77d
    #7182
    ennyi, mondjuk én még azt sem vettem észre, hogy kevésbé látnak :D
  • GungHo
    #7181
    Megvásároltam a fegyverboltban 45 gyémántért a terepruhát. Semmi változás a kinézetemen, autóban ülve ugyanúgy farmer van rajtam...
    Valahogy fel kell venni, vagy ennyi az egész? Kevésbé látnak?
  • KaszaN
    #7180
    hogyan lehet a kész mp pályát feltenni má eleve serverként?
  • gduck
    #7179
    Én is ki szeretném próbálni :D

    UI: Érdemes este 10-11 után MP szerót indítanom? Jön valaki játszani?
  • KaszaN
    #7178
    jó tudni :D
  • elitehun
    #7177
    Egybe írják de mind1 ;)