9022
Far Cry 2
  • A tumi
    #7256
    Érdekes a dolog.Én mindig megcsináltam a főküldetések előtt a mellékküldetéseket,de soha nem jött segíteni senki amikor a főküldetésre mentem.Hívni kell a segítséget vagy magától jön?
  • tobias88
    #7255
    ez attól függ, hogy mit akar, mert ahhoz a VGAhoz az E7300 sok, de ha később bővítené, akkor tényleg minél nagyobbat bele ami még belefér
  • gduck
    #7254
    OFF: inkább E7300 (bios 2.00-ás legyen :D) LINK
  • pozsoka
    #7253
    Kösz mindenkinek.
  • tobias88
    #7252
    ha E8400at veszel, gratulálok, mert bele se megy az alaplapodba!

    amúgy egy E4700 ahhoz a VGA-hoz szerintem elég
  • KaszaN
    #7251
    Viszont megfogadom a tanácsokat és kicsit átszabom:)
  • KaszaN
    #7250
    Aha vettem de mint má vagy 100szor mondtam az oldal nincs kész azért néz ki így
  • Hellsing47
    #7249
    azért igazán magas felbontásoknál már nem kell nagyon az az AA :)
  • w77d
    #7248
    intel C2D E8400 ha egy darabig nem akarsz fejleszteni utána..
  • Stefling
    #7247
    Senki nem tudja, hogy miért nem enged tovább a gém?:(
  • pozsoka
    #7246
    CPU típusa Intel Celeron D 346, 3066 MHz (23 x 133)
    Alaplap neve ASRock 4CoreDual-SATA2 (4 PCI, 1 PCI-E x16, 1 AGP, 2 DDR DIMM, 2 DDR2 DIMM, Audio, LAN)
    Rendszermemória 2048 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM)
    Videokártya NVIDIA GeForce 8600 GT (256 MB)
    Képernyő Yakumo 22 WJT [22" LCD] (7703TE000221)
    Milyen elfogadható áru cpu-t kéne vennem,hogy szépen fusson?
  • elitehun
    #7245
    Ennél a játéknál AA nélkül is szép a grafika!
  • SeanJRRussel
    #7244
    Sztem nem rossz az oldal,csak engem baszottul idegesítene,ha leszedné a mapomat vki amivel egy csomó időt elkúrtam és utána szerkezget rajta ezt azt majd saját néven adja tovább vmerre.Mert pl ha egy cod mapot leszedel vhonnan azt csak betudod védeni(loading image-hez kiírod a neved vagy a mapon belül vhova) és azért azokat szerkezteni már nem olyan egyszerű kell egy pár progi meg egy kis szakértelem.
  • Maxtreme
    #7243
    azért az X2 é a cerka között van némi differencia.. A játék meg érthetően eléggé cpu éhes.
  • w77d
    #7242
    AA nélkül lehet, de én mindíg AA-val számolok, anélkül szar minden játéknál a grafika...
  • Tib
    #7241
    A tuti, hogy a videó kártyád elég hozzá. Nekem is ASUS EN8600GT van és minden érték MAGAS-ra van állítva (AA nélkül) és szépen fut. A konfigom többi része AMD 4200+ és 2x1GB 800MHz DDR2.
    Szerintem egy próbát megér: teszteld le és ha jó, vedd meg
  • Maxtreme
    #7240
    Hát igen, az így kevés lesz.
  • pozsoka
    #7239
    Nagy kár,köszi.
  • w77d
    #7238
    pozsoka szerintem túl sok reményt ne fűzz a játékhoz... ha el is indul, nagyon gagyi grafikán mehet csak elfogadhatóan...
  • pozsoka
    #7237
    nvidia 8600
  • Maxtreme
    #7236
    Hát a cpu baromi karcsú lesz.. A vga-d milyen típusú?

    1ébként meg aki attól tart hogy nem megy, töltse le a benchmarkot mielőtt megveszi a gamet..
  • Stefling
    #7235
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan problémám volna, hogy miután asszem a szivattyú felrobbantása volt az uccsó melóm, meg még +3 haveri küldetés, és msot semmi, az egész térképen (2.pályatérkép) van egy felkiáltó jel, odamegyek, de zárva az ajtó és mivel zárva így nem tud küldetést adni, máshol meg sehol nincs már meló, 73%-nál járok. Gyémántot kell gyűjteni, vagy esetleg őrposztokat kell feloldani? dehát már asszem nincs is feloldatlan őrposzt meg mentési ház :( és nem vágom miért nem léphetek tovább, valamit gyűjteni kell vagy nem értem, aki tud segítsen lécci, mire jön a gta ki akarom jáccani és ehhez még van 2 napom xD Előre is köszi!
  • pozsoka
    #7234
    Érdemes megvennem a játékot,ha gépem paraméterei megfelelőek csak a procim Intel Celeron D 346, 3066 MHz (23 x 133) nem?Egyáltalán nem menne?
  • Maxtreme
    #7233
    Ez most csak valami elbaxott vicc ugye? :)
  •  Evil
    #7232
    Úristen, mi ez a förtelem.. Ügye ezt te nemnevezed weboldalnak...
    Ha még dolgozol is rajta egy tipp: szedd ki azt a háttért, a szavazás alól is, else lehet olvasni mivan odaírva, fehér vagy fekete vagy valami kevésbé zavaró azt kész.
    Jelenlegi fejléc ronda, nagyobbat szélesebbet is elbír az egész, szöveg részt meg ne óriás betűkel rakd meg hanem apróbb sűrűn szedett szövegel. Menü is mehetne középre, és ne az alap flashes gombok legyenek már.. Tervezz valami Far Cry hoz méltót.

    (ez a mindenki lapja helyett meg mehetne egy extrás tárhely.)

    (sorry az off ért, de ilyen oldal egy ennyire szép játékhoz..)
  • Béluska74
    #7231
    A főküldetések piros színnel vannak jelölve,a "melléküldik" pedig kékkel,de ha kapsz egy főküldetést akkor kapsz az egyik havertól is egy mellékküldetést amit nem muszáj elvállalni. Ha viszont úgy döntesz,hogy elvégzed akkor a haver segít majd neked a főküldetésben. Év végigjátszottam és nem bántam meg,szerintem nagyon jó kis játék lett. Nekiugrok még egyszer mert úgy vettem észre,hogy néha lehet választani és csak később derül ki,hogy jó döntés volt-e vagy nem...
  • HoReSz1975
    #7230
    valahogy gondoltam, hogy nem vettem a schell -nél
  • KaszaN
    #7229
    Na most má alakul az oldal és ha valaki fel akar rakni pályát az szóljon és én felrakom neki és odaírom hogy ő csinálta :D (mindenkinek tetszeni fog kivéve annak a srácnak aki le fos-ozta)
  • KaszaN
    #7228
    Nézzétek meg az oldalam :D
  • saca79
    #7227
    végigjátszotta=kivitte,kipörgette,lenyomta,endelte
  • gduck
    #7226
    Én eddig inkább multiztam, nemrég kezdtem a singlet :D 10 óra 8%
  • broman191
    #7225
  • KaszaN
    #7224
    én még aztsem tudom hogy mi a fenét kell csinálni de mégis viszem továm aztsem tudom hogy meik a fő és meik a mellék küldetés valaki megmondaná?
  • Dave0092
    #7223
    piros
  • Scooby87
    #7222
    bocs góré.....akkor van olyan vki aki végigjátszóta? .....a főküldik a piros,sárga,kék?
  • grebber
    #7221
    Én kivittem már az utcára igen! lol ezt a kivittét honnan szeditek mindig!

    Igen már pár millióan végigjátszottuk.Ha csak a főküldetéseket csinálod akkor max olyan 8-10 órás lehet a game.De ha barangolsz melékküldiket is csinálsz meg keresgélsz lehet akár 30 óra is! Ez játékos függö!
  • w77d
    #7220
    ha van nálad benya, akkor már cask a tüzelésgombot kell nyomnod és kész.. nem bonyolult..
  • Scooby87
    #7219
    van már vki aki kivitte?...nekem 9óra és 30% még csak.....történet meg alig haladt.
  • HoReSz1975
    #7218
    ok és hogyan helyezed üzembe
  • Zeulogus
    #7217
    Több gyémántot lehet összeszedni a 1 küldivel, mint amit fél óra alatt gyűjtögetsz, szóval én inkább azt használom, meg egy idő után már lesz megfelelő fegyvered, sé nem kell több gyémánt csak hobbi vásárláshoz szerintem.