9022
Far Cry 2
  • grebber
    #7296
    Lol ugy beszélsz mintha az én hibám lenne.Én csak adtam egy tippet.
    Lehet elnéztek valamit azt nem is fogják küldeni.
  • Doomista
    #7295
    minek ? ez télleg egyszerü,de nincs értelme ! mert szerinted mit fognak mondani ? ugyan azt mint ilyenkor mindig...közeledik az ünnep,mindenki vásárol,késnek a csomagok...vagy sok a megrendelö,ezért késöbb kapja meg ! vagy 500x hallottam ezeket ! megsporoltam magamnak kis telefonbeszélgetést ! kezded már kapizsgálni ?
  • grebber
    #7294
    Hívd fel őket ilyen egyszerű!
  • Doomista
    #7293
    mi a fákk van az 576 webáruházzal vagy mi a szöszömmel....1 hete nem jött meg az eredeti fc2 -.-"
  • elitehun
    #7292
    Sok ember mondja ezt de nekem simán leveszi. lehet hogy ez valami bug. én pl úgy csinálom hogy nem a falon lévő fegyvert nézem hanem a jelét és amikor azt mutatja akkor E
  • grebber
    #7291
    Sehogy ez nem sims és társai!
  • HoReSz1975
    #7290
    kommandos ruhába hogyan öltözik át
  • KaszaN
    #7289
    Ez a pálya már elkészült :D videó :D
  • barni00
    #7288
    Üdv!
    Az miért van, hogy a fegyverboltban nem tudom levenni a legfelső (harmadik) távcsöves puskát a falról? (am50) Mindíg a dragunovot veszi le!
  • kirol
    #7287
    Ok, köszi.
  • Stefling
    #7286
    Nekem most még az sincs, közbe mentettem már egy párszor, buszoztam, kijöttem a házból bementem, aludt a csávesz (menedékhelyes mentés) autókáztam, már szinte mindent, és semmi.. játékhiba volna.. de nemhiszem.. fogsincs mi lehet a gond :(
  • Borg
    #7285
    Én egyszer futottam bele ilyenbe. Odamentem mert sehol a térképen nem volt már felkiáltójeles. Zárva volt az ajtó. Kimentem a házból, és ekkor vettem észre, hogy a Mike's Baron megjelent egy új. Megcsináltam azt a missziót, utána már nyitva volt itt is az ajtó.
  • Stefling
    #7284
    Az laza :D:DD::D:D

    De segítsen már valaki pls 2 napja helpelek :( 2. térképpályán van középen egy felkiáltójel ,kvázi a meló deh bemeggyek és zárva az ajtó, 73%-nál jároka játékban, tehát már nem lenne sok, szinte minden őrposzt, menedékhely felvan nyitva már, de nem enged tovább valamiért, és máshol sehol nincs már meló :( mit kell csinálni?
  • Tib
    #7283
    És a full szinkronos Crysis Warhead? Az is ennyibe kerül...
  • Borg
    #7282
    A térképeden jelölve vannak. Általában az utak csomópontjainál.
  • kirol
    #7281
    És mi az az őrhely? Én nem mélyültem el ennyire még. Csak bóklászok, és szoktam találkozni emberekkel. Akik megpróbálnak kinyírni, vagy elütni. Utóbbi csak 1 volt, de pont helyen voltam, félreugrottam, ő meg beesett a szakadékba. Nagyon állat volt. :D
  • Nathan66
    #7280
    az még egy pengőt se ér:)
  • Borg
    #7279
    Jah. Bezzeg a nídforszpíd48! Az aztán nyújt valamit 12 rugóért...
  • Nathan66
    #7278
    JÁTÉK CSAK 6.900,- Ft MAGYARÍTVA! MONDJ NEMET A WAREZ -RA!
    Háát... 7k és friss release. azt kell mondjam, az ára tükrözi a game színvonalát:/ Nem aztmondom,hogy xar, dea 7k-sársokat elárul...
  • Szabyka
    #7277
    Amit az F8-al felveszek azt, hogy lehet lejátszani ?
    Köszi!
  • HoReSz1975
    #7276
    megvettem a kommandós ruhát, vagy mit, de hogy öltözik át álcaruhába
  • handrx
    #7275
    Jut eszembe tudja valaki mire való a numerikus billentyűzeten a 8-as gomb? Már mint a játékban mi szerepe van? Meg nyomtam és azt írja ki a képernyő bal felső sarkába hogy: Recording playback... ez mire jó?
  • handrx
    #7274
    Köszönöm szépen, működik.
    Én probáltam keresni újabb verziót azon az oldalon, de sehogy nem jött össze! :(

    Még 1x köszönöm! :)
  • grebber
    #7273
    Az őrhelyeknél igen ott lesznek!
  • kirol
    #7272
    Én még csak bóklásztam kicsit, pár percet. Akiket útközben kicsinálok, az legközelebb ott lesz megint, ha arra járok?
  • Grifidos
    #7271
    Már régen kint van (nov 6,) a FOV4, ami kompatibilis az 1.01-es patchel.
    itt
  • handrx
    #7270
    Én fel tettem a javítást, és alkalmaztam rajta az alap törést. A játék elindult játszottam is vele,
    De mivel én szélesvásznú monitoron játszom(1440x900), szükségem van a FOV 3 programra, ami valós széles vásznú képet mutat. De ez csak az 1.00 verzióju vagy is alap játékaal működik, ezért vissza raktam az alap 1.00 játékot. :)
  • grebber
    #7269
    Ha nem lenne bejelentkezve hogyan írt volna ide?
  • Tib
    #7268
    Ezt akkor csinálja a böngésző, ha nem vagy az SG-re bejelentkezve.
    A legegyszerűbb ha ebben a topic-ban bejelentkezel és utána megnyitod innen a másikat.
  • grebber
    #7267
    Warezes patcheléses baszakodás nincs. 1.01-es patchez nincs crack így baszakodni sem kell.
    Warez topik meg bejön nincs vele gond!
  • mikrofonhead
    #7266
    Van valakinek valami ötlete arra, hogy miért nem jön be a warezos topik nekem?Rákattintok és csak egy üres lapot hoz be, vagy error-t ír ki.Engedélyeztem a felugró ablakokat is és semmi....

    A kérdésem, az lenne, hogy hogyan tudnám megoldani a warez-es patcheléses baszkolódást...vkinek az a 7000 ft is sok pénz...túl sok....
  • Maxtreme
    #7265
    Áhh nem bántottam őket:))))
    7261: jaja, de csak a bolti verzióban van
  • kirol
    #7264
    Dik má, neked van benne Zebra?
  • tobias88
    #7263
    mielött megölted őket, együtt akartak utoljára lenni
  • SeanJRRussel
    #7262
    Köszi az infót.Vki tudja hogyan lehetne multizni???
  • Maxtreme
    #7261
    kiss me

  • Stefling
    #7260
    Én még mindíg nemtom mit kell csinálni... 73%-on állok, egy fő küldetést jelez középen, de ennyi, amikor felmegyek a csáveszhez, ajtó zárva, kvázi nem tok továbblépni, más meló meg nincs a térképen, sőt ha az első térképre megyek át, ott sem :( valaki heeelp mit kell csinálni, hogy továbbléphessek? Agyam eldobom, egy felkiáltójel van az egész térképen, és ha nem engedi, nemtok továbblépni.. :S Gíémántott már vagy 25-db felszedtem, de sztem annak köze nincs ezekhez..
  • MBP Schaefer
    #7259
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne ,hogy a multiplalyer részben nem muködnek a billentyuzetbeállításaim ( a single részben viszont tökéletesen megy )
    Ha valaki találkozott hasonló problémával és sikerült megoldani , az írja meg légyszi.
    a másik probléma , hogy alig talál szervert a kereso de azokhoz sem lehet csatlakozni ( azt írja hogy késobb kellene ,de sose enged fel) lehet hogy a portbeállításaim rosszak? ( alapértelmezett )
    Elore is köszönöm!
  • elitehun
    #7258
    Ja hívni kell. Én egyszer bementem egy safe house-ba és ott üld Andre az ágyon! odamentem és aztán a menüben írja hogy mentésre kész
  • Tib
    #7257
    Ha csinálsz egy pályát, le tudod "védeni". A szerkesztőben amikor létrehozol egy új pályát, van egy olyan mező, ahova beírhatod a nevedet, mint készítő. Ez a mező utólag nem módosítható! Tehát hiába szabja valaki át és adja ki más néven, a neved ott lesz a pálya adatai között!