9022
Far Cry 2
  • saca79
    #7336
    Látom nem volt elég a játék magyar megjelenése,már egyesek a szado verziót várják!
  • saca79
    #7335
    Egyáltalán nincs,annyi hogy a kezük más:).De amúgy tök mindegy.
  • koschwarz
    #7334
    megkérdem még1x: van valamilyen jelentősége annak melyik karaktert választom?
  • Szega87
    #7333
    bemész a fegyverboltba, bepötyögöd a keresőbe az ebayt kiválasztod milyen mintás kommandó ruci kell és megrendeled utána meg elmented a gammát és kilépsz, tuti módszer
  • MUERTE vs MERTE
    #7332
    Üdv mindenkinek. Lenne egy kérdésem Hogy a Far Cry 2 höz honnan lehet leszedni magyarositást elöre is köszönöm.
  • elitehun
    #7331
    Ide csak perverzek járnak? xD
  • ewuk
    #7330
    fordítva érdekesebb lenne
  • Myron
    #7329
    ebben a videóban 5:12-nél nekifut a zebra az autónak és meghal :D
  • w77d
    #7328
    persze, plusz gyémántok járnak érte XD
  • ewuk
    #7327
    engem az is érdekelne, hogy nemi kontaktust lehet-e teremteni az elhullott egyedekkel?
  • elitehun
    #7326
    Ja és a you tube-on van
  • elitehun
    #7325
    Nem folyik a vér csak fröccsen és nem látszódik semmi az állat belsejéből
  • Myron
    #7324
    azért vagyok rá kíváncsi mert érdekel h hogy csinálták meg az animációt, mennyi vér folyik, és hogy látszódnak e az állatok csontjai, belső szervei
  • elitehun
    #7323
    Inkább ezt nézegesd
  • Maxtreme
    #7322
    Szerintem sürgősen fordulj orvoshoz.
  • koschwarz
    #7321
    fura egy srác lehetsz te...
  • Myron
    #7320
    rakna fel képeket vagy esetleg videót arról, hogy állatokat gázol el, vagy késel meg, vagy lő szitává?
    köszi előre is
  • elitehun
    #7319
    Ez a legfontosabb amit tudni akarsz? De mind1 is igen meg lehet ölni őket de ha a közelükbe mész akkor elfutnak. és nem csak a zebrákat hanem az összes többi állatot
  • Myron
    #7318
    nekem nem megy a gépemen a játék ezért nem tudom kipróbálni, ezért azt szeretném kérdezni, hogy meg lehet e ölni a zebrákat.
    köszi a válaszokat.
  • SeanJRRussel
    #7317
    srácok,hol áés hogyan tudnék multyzni?????
  • koschwarz
    #7316
    van valamilyen jelentősége annak melyik karaktert választom?
  • grebber
    #7315
    Far Cry 2 - Újabb javítás a láthatáron!

    Bizony akad még hiba bőven a Far Cry második részében. A jó hír, hogy a készítők is felismerték ezt.

    Nem csak, hogy felismerték, de feltett szándékuk, hogy ki is javítják mindet. Ez persze eltart egy darabig, de a szándék dicséretes. Számtalan apróságot javíthatnak a készítők sajnos, ezért igazándiból nem is meglepő a hír. Arról egyelőre nincs hír, hogy a legfrissebb tapasz mit is javít pontosan, csak egy körülbelüli megjelenési dátum derült ki: a játékban problémákat észlelő egyedek december 8-11 között számíthatnak az életüket megkönnyítő foltozásra. A Far Cry 2 ugyan csak nevében folytatása az első epizódnak, hiszen sem a sztori, sem a környezet még csak nem is hasonló, és a játékmenet is teljesen más. Ettől függetlenül sok lehetőség van a játékban, és szerintem elég jó ötlet a kissé GTA szerű játékmenet - bár tény, hogy kissé unalmas. Az Ubisoft azonban nem hagyja cserben a vásárlókat, és már készíti az első DLC csomagot is, és az idő múlásával talán minden zavaró bugtól is mentes lesz a gamma. A multizók reménykedhetnek a widescreen támogatás fejlődésére, mert aki szelésvásznon tolja, az még mindig hacket kénytelen alkalmazni - igaz, hogy ezt is tuningolták kedves emberek, így már nem vág le midnen hivatalos szerver élből. Jövő héten kiderül, érdemes volt-e várni, vagy csak újabb flameáradatra számíthatunk a hivatalos fórumokon.

    info: Gamestar
  • grebber
    #7314
    Lehet elvannak maradva nem kicsit NAGYON!
  • peti71
    #7313
    Ezt nem értem fen ki van írva tölthető a javítás,egyik gamer oldalon meg azt írják hogy hamarosan jön az első javítás??
  • HoReSz1975
    #7312
    nektek is visszaállitja a játék a felbontást 1280*960 -ra, mert nekem igen, 1680*1050 -ről visszarakja, visszatudom állitani, de legalább 3* kell neki beírni, hogy visszaálljon
  • totya4
    #7311
    A leírás azt mondja, hogy ha mozdulatlan vagy mikor lapulsz, akkor nehezebben vesznek észre.
  • HoReSz1975
    #7310
    fasza, ha tudtam volna, fegyvert vettem volna inkább
  • grebber
    #7309
    Hogy költsed a pénzt valamire!Semmi másra nem jó nem is értem minek tették bele! Kifestőt is tehettek volna bele bár azt legalább tudtad volna lapozgatni
    Ilyen szarságokra pazarolták az időt ahelyett hogy tartalommal töltötték volna meg a gamet!
  • HoReSz1975
    #7308
    akkor miért lehetett 45 gyémántért megvenni az álca ruhát
  • elitehun
    #7307
    Én valahogy nem emlékszem erre a részre
  • Apus
    #7306
    ne aggódj én is lestem vagy 1 órát, hogy hol kell felmenni, aztán meg "bameg ez kibökte a szemem:)"
  • dbz
    #7305
    ódebéna vagyok :D hogy a szememet nem szúrta ki !!!!
  • dbz
    #7304
    nem!!! 27%
  • dbz
    #7303
    jah és 24% ha jól emléxem
  • dbz
    #7302
    Hali!

    Sajna elakadram az Act 1 Finale küldinél, amikor valami hegy tetején egy függőhídon túl kellene egy házban kinyírni valakit. De én csak lent a folyóban kínlódok, nem találom az utat fel a hegyre
    Merre menjek?
  • Dave0092
    #7301
    lehet elfelejtettek téged... rákéne telefonálnod... mert ők csak odaadják a GLS-nek a csomagot... azok meg kiszálitják 1 nap alatt... szóval nem adták még fel mert elfeljtették
  • Doomista
    #7300
    jó lehet most játszottam a durcis kisfiut,de akkoris legalább 1 hét alatt hozzák már ki ! elvileg modern világban élünk.és bocs az offért !
  • KaszaN
    #7299
    ak47-tel,forgotáras változtaban,400 golyoval XD
  • Borg
    #7298
    Már ha anyu elenged.
  • Doomista
    #7297
    nem,te spanom vagy ! :DDD
    ha ezen a héten sem jön meg,akkor személyesen megyek be az egyik boltjukba,természetesen kedvenc barátommal,az ak47-tel,forgotáras változtaban,400 golyoval.