9022
Far Cry 2
  • MUERTE vs MERTE
    #7376
    Szevasztok. Far Cry 2 maps ot hova kell bemásolni? Valaki segitene.
  • Gauge
    #7375
    Technickai kérdés ATI VGA-t használóknak:

    miért jelenik meg nekem egy óriás fekete négyzet néha? Mivel mindent kitakar, nem tudom meghatározni, hogy mi okozza:D
  •  Evil
    #7374
    Ahol közvetlenül kijösz a föld alól ott szembe van a rácsos ajtó amit kibírsz nyitni.
  • Sponnyabob
    #7373
    Az odáig oké kinyírtam mindenkit de nem tudom hogy juthatok ki magából az épületből a cellából már kint vagyok meg a barátomat is megtaláltam meg kinyírtam mindenkit de onnan tovább nem megy.
  •  Evil
    #7372
    Falat rúgd ki, ajtótól jobb oldalra középen.
  • Sponnyabob
    #7371
    HAli! Nem tudná v.ki megmondani hogy lehet kijutni a börtönből? mert épp ott tartok és nem tudom hogy kell. Nagyon megköszönném köszi
  •  Evil
    #7370
    Hát igen, de azok nekem nemjöttek be úgy mint ez és ezért írtam azt hogy NÁLAM. :)
  • grebber
    #7369
    Egyértelmű hogy van év játékára esélyes ezen kivül csak kettőt mondok ami a sajtóban is jobban szerepelt mint a FC2.
    Mass Effect,Fallout 3
  •  Evil
    #7368
    Mivel GTA IV en kívül nemjön ki másik jó játék idén, és az is igencsak egy bughalmaz sok hibával stb nem szép szinte semilyen gépen és még sorolhatnám, ezért nincs másik vetélkedő az FC2 ellen.
  • elitehun
    #7367
    Sztem is vicces xD
  • haaszkrissz
    #7366
    Jaja! Egyet értek!
  • elitehun
    #7365
    Ja
  • Bastardee
    #7364
    Az normális, hogy 73 %-nál vagyok és megyek segíteni a gyémántbányához Hakibnak, lelövök mindenkit, de meghal Hakib?
  • gregtom6
    #7363
    LOL Te ennek örülsz???? Hát ez aztán baromi nagy élvezet, azon röhögni, hogy hogy csapod el.... az ilyen gondolkodásúakból lesznek a sorozatgyilkosok is...
  • koschwarz
    #7362
    "Szóval ahogy elnézem a GTA IV hatalmas sikereit, szerintem ez lesz nálam az abszolút év legjobbja, 10/10 :)"

    ezt most nem egészen értem, (nem kötekedni akarok...), de hogy jön ide a GTA4?
  •  Evil
    #7361
    Hát én sokat használtam a vonatsíneket, szerencsére eddig nemjött szembe a vonat

    Amúgy több vége is lehet a játéknak?
    Mert végigvittem, először a kék küldik aztán a piros :) Szóval mivan ha egyből a piros után megyek, ugyanazt a befejezést kapom?


    Amúgy meg valami hihetetlenül ütős a játék maxon elsimítássál brutálisan szép a fű, meg úgy az egész.. Víz is nagyon bejött, jó eltérni a crysisostól.. A leégő növényzet aztán viszi a pálmát..
    Játékmenet kicsit hosszadalmas sok autózással ahogy itt írták, de nekem bejött még azis mondhatni kellemes ennyire szép vidéken autózni XD

    Hangulat végig megvolt, vége fele meg már trükköztem pl amikor valakit megkelett ölni a városban, odamentem mellé körbenéztem hogy honnan lehet jól rálátni, elmentem a városon kívülre a hegyre kocsival, feljebb másztam a sziklán és onnan lőttem fejbe szegény fószert

    Szóval ahogy elnézem a GTA IV hatalmas sikereit, szerintem ez lesz nálam az abszolút év legjobbja, 10/10 :)
  • totya4
    #7360
    Mivel én szeretem az autóverseny játékokat nem okoz gondot autókázni. Pláne hogy olyan grafikája van a járműnek hogy összeszarom magam.
    Egyébként egy feladathoz nem úgy kell elmenni hogy bevágom magam az első autóba oszt megyek, hanem.
    1. Olyan autó kell amin lövegtorony van.
    2. busz, ha nem is megy oda pontosan, de sokat megspórol
    3. ki lehet kerülni az ellenőrző pontokat akár teljesen is, tehát keresztül kasul pl. át a sivatagon, vagy akár a vasúti sínen is lehet autókázni :)

    Ettől függetlenül ez az ellenőrzőpont ellenség újratermelődős baromság leállhatna.
  • wednes
    #7359
    Hát ez sajnos ilyen. Gondosan meg is szoktam válogatni, hogy éppen merre menjek. Sokszor áthajtok az ellenőrző pontokon, felesleges csatába bonyolódni néha.
    Ált. snpier van nálam és messziről megoldom pár lövéssel a problémát. Ezzel a legkönnyebb a harc.
  • peti71
    #7358
    Ma egy kicsit jobban elmélyedtem a játékba, hát nem is tudom,gondoltam hogy sokat kell autózni,de ennyit gyerekek ez egy szafari szimulátor,negyedóra oda vissza megint, egy ellenőrző pont, soha el nem tűnő ellenfelek üldözőbe vesznek, ki lövik alólam, a kocsit tíz perc gyalog bolyogás,küldi megint autóba megint egy ellenőrző pont és így, tovább, tovább, tovább,persze sokk helyen nem lehet rövidíteni átvágni, hanem szépen a kijelölt úton, nem ilyenre gondoltam..
  • wednes
    #7357
    Most vettem csak észre, hogy nincs hatással az élsimítás bekapcsolása a játék sebességére gyakorlatilag. Szinte ugyan az a frame no AA-val mint 4X-esnél. Eddig nem akartam rátenni, mert 30-45 körül ment nálam. DX10-be meg valamivel gyorsabb a játék, bár a teszt szerint inkább csak a max FPS a nagyobb.
  • elitehun
    #7356
    Nyomj H-t
  • MUERTE vs MERTE
    #7355
    Üdvözlet mindenkinek. Lenne egy nagy problémám hogy hogyan kell tovább menni a 2.dik részen ott ahol azt irja hogy megsebesültem gyogyitsam meg magam de nem tudom és nem tudok sehova sa manni mert egy fószer ott áll az ajtoban. Valaki segitsen. Köszönöm elöre is. Fontos lenne mert már a gép szétverés határán vagyok.
  • MBP Schaefer
    #7354
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne ,hogy a multiplalyer részben nem muködnek a billentyűzetbeállításaim ( a single részben viszont tökéletesen megy )
    Ha valaki találkozott hasonló problémával és sikerült megoldani , az írja meg légyszi.
    Köszönöm!
  • Janoooo
    #7353
    Hali!

    Olyan kérdésem lenne azokhoz akik megvették eredetiben a játékot, h vannak e szerverek? Mennyi?
    Meg akarom venni, de nem hallottam semmit arról h vannak e szerverek.
    Engem csak a Multi érdekel. Még a tört változattal játszottam hamachin és nagyon tetszett. A Single Player nagyon nem jött be.
    Neten szeretnék játszani. Érdekelne h mennyi szerver van és h sokan vannak e fenn?
  • akrosztikon
    #7352
    Köszi a tippet!Nagyon ötletes! Jellemző, nekem nem jutott eszembe... Én a csónakokat rugdostam korábban ide-oda. Kipróbálom!
  • koschwarz
    #7351
    figyusz, rugdoss el az utolsó nagy ajtóig (ami a fegyverraktár után nyílik a nagy térségre) egy ládát vagy széket vagy valami tárgyat (már nem emlékszem, de valami van ott), és akaszd be úgy, hogy ne tudjon becsukódni. ezután kimész, jönnek a behemótok, és visszaugrálva a helységbe, le tudod őket szedni. utána távcsövessel a láthatatlanokat a messzi magas helyeken. utána már mennie kell a maradék ellen kiirtásának.
  • koschwarz
    #7350
    mekkora...
  • Sponnyabob
    #7349
    Hát megőrülök ma játszottam néhány percet és csodák csodájára le tudtam venni a fegyvereket úgyhogy csak néha kattan be a játék
  • akrosztikon
    #7348
    Halo! A kérdésem még a Far Cry első részére vonatkozna: hiába hozom be a konzolt (ami egyébként nálam a 0-ra jön be és nem a ~ -ra, ahogy mindenhol írják), és hiába írom be: god_mode_count=1, ami ugye a god mode akarna lenni, nem történik semmi. Végig szabályosan csináltam amúgy, csak az utolsó, Vulcan pálya a hadseregnyi ellenségével már kicsit sok nekem, nincs kedvem ötmilliószor nekifutni. Tudna valaki segíteni, hogy hogyan lehet valóban használható god mode-hoz jutni? Köszi
  • elitehun
    #7347
    Lehet valami egyéni bug
  • elitehun
    #7346
    Ezt már sok ember mondta de én gond nélkül le tudom venni...
  • Sponnyabob
    #7345
    Valószínűleg bennem van a hiba de azt hittem hogy ez a játék már nem tud jobban kiborítani, hát tévedtem. Vettem egy fegyvert a boltban és nem érem el nem tudom levenni a falról már két órája szenvedek és nem megy, de ez még nem a lényeg egy olyan fegyvert nem tudok levenni amit már levettem nem is egyszer a falról de most egyszerűen nem megy ahogy bemegyek a raktárba bal oldalt az AK felett van egy rohamtávcsöves fegyver amit újabban nem tudok levenni mindíg az AK-t veszi le. Ráadásul egy olyan boltban ahol eddig is vettem a fegyvert (tudom hogy ez nem mérvadó de a raktárak sem ugyanolyanok asszemXD)
  • zorrobomber
    #7344
    Mit tettél be a gépbe?
  • totya4
    #7343
    Ha nem tudsz magyarul miért akarsz magyarul játszani egy játékkal?
  • mikiking
    #7342
    gép
  • saca79
    #7341
    Hová tetted be????
  • mikiking
    #7340
    gyerekek betettem a Farc Cry 2 Hun verziót.de valahogy nincs magyar felirat.
  • saca79
    #7339
    na ezt még biztos nem hallotátok Végigjátszottam = Áttfordítottam
  • saca79
    #7338
    Már te is kezded
  • koschwarz
    #7337
    kösz.


    melyiknek a legszebb a keze?