9022
Far Cry 2
  • Apus
    #7416
    benn van abban a sufniban, ha közel mész még hangot is ad.
  • elitehun
    #7415
    Én kérek elnézést. azt hittem hogy az elején mutatja a videót
  • elitehun
    #7414
    Nézd végig a videót
  • adeex7
    #7413
    uhhh létszi segítsetek,elakadtam a legelső gyémántkereső résznél,még tényleg a legelején,és azt írja,hogy valszeg a házban van a cucc,de nekem már 2 helyen is megállt a zöld fény,és világított folyamatosan,de nem volt sehol se....PLS segítsetek,nagyon jó game!!!
  • saca79
    #7412
    Katt a fenti (warez topik) linkre oszt olvasd a FAQ-ban
  • saca79
    #7411
    Nekem ati 2600xt vel 8.12 es driver-el simán megy,ezek szerint a jövőben nem érdemes beruházni újabb ati kártyára?
  • SeanJRRussel
    #7410
    Valaki árulja már el h hohyan tudnék multyzni ezzel a szarral PLEASE
  • Apus
    #7409
    nekem is csinálta. fejezd be a főküldit, ha nincs fegyverboltos küldi akkor vállalj be még 1-2őt a főszálból és megint működni fog.
  • bazsi0
    #7408
    Megcsináltam a 4 fegyverárus küldetést és 20%-nál tartok és azóta nincs új és azt szeretném tudni hogy ez normális vagy elszúrtam valamit mert egyszer 1 főküldetés közben bementem a boltba és kiírta mit kapnék legközelebb ??,
  • 128bit
    #7407
    Probáltam ahotfixet is meg régi drivereket is,de semmi változás!
    Akkor igymarad ez az ati szarsága lesz!
    :(
  • crossy104
    #7406
    Hasonló gépem van, mint neked. Nálam is beugrál / laggol/ valamiért.Több drivert is kipróbáltam, még a 8.12 bétát is. Semmi változás.Talán a hotfixet kellene kipróbálni.Azt még kihagytam, azt gondoltam a 8.12 catalyst megoldja, de nem.
  • SeanJRRussel
    #7405
    Srácok,vki mondja már meg h hogyan tudnék ezzel a gémmel multizni?????Mert lenne mapom is hozzá és nagyon kíváncsi vok a multyra.PLEASE!!!!!!!!!!!!!!!!44
  • Apus
    #7404
    sanszos a driverhiba. Ati kiadott valami hotfixet ehhez meg a Clear Skyhoz próbáltad vele?
  • Zeulogus
    #7403
    Ennyi infóból nem egyszerű kitalálni :D nekem nem csinált ilyesmit, tehát a patch és társai kizárva, maradt a géped. Próbáld meg egyel régebbi videókártya driverrel, nekem volt olyan hogy azzol jobban ment. Jobb ötletem most így hirtelen nincs
  • 128bit
    #7402
    Hello lányok!
    Segitsetek, remélem van megoldás a problémámra!
    Az a szitu ,h a játék akad nekem, de nem ugy mint ha kevés lenne neki a memo vagy ilyesmi ,hanem ici pici század másodperces akadások vannak egyfoyltában!
    szinte tökéletesen fut a játék semmi lassulás soha csak azok az ici pici ugrálások!
    Minta gödörben mennék egyfolytában még gyalog is!
    Mindenböl a legujabb van fent, videjo kari driver, dx ,hangkártya driver ,minden a legujabb!
    ati 4850 ,E8400, 4G memoriával hajtom ez nem lehet gond!
    Miaszar lehet?????
  • elite
    #7401
    Nálam is év játéka.
    GTA IV egy optimalizálatlan hulladék. (Sajnos, mert maga a játék über lenne)
    Ez viszont pöpecül fut.
  • KaszaN
    #7400
    akkor jo azthittem már 2 is van
  • grebber
    #7399
    Egy patch jött ki eddig semmi több!
  • KaszaN
    #7398
    Ide tettem fel a pályát
  • KaszaN
    #7397
    Ez a 2 1.01 patch ez most egy új patch? Jólenne ha kijavítanák már azt a hülye hibát az ugrásnál amikor ugrok mintha beakadna a levegőbe és ezt mindíg akkor csinálja amikor a leginkáb nemkéne.
  • Tib
    #7396
    Valaki anno írta, hogy van egy saját készítésű pályája, amin sokat melózott. Érdeklődött szeretné-e valaki kipróbálni...
    Akkor most megint leírom: én szívesen tesztelném!
    Dobja ide a fájlmegosztóra feltöltött fájl linkjét, vagy ívelje erre a címre: [email protected]
  • wedge31
    #7395
    Ok ,szivesen.
  • McFrost
    #7394
    Jól van, ne bomolj :D
    Köszi!
  • wedge31
    #7393
    Vazze ,leülsz a gép elé és veszel egy fegyot ezt nem tom másképp mondani ott van az ajtoval szembe.
  • McFrost
    #7392
    Ő, ezt most nem értem.
  • wedge31
    #7391
    A pc-én vegyél.
  • McFrost
    #7390
    Abba a "városba", ahol az egész játék indul, ahol nem lehet lövöldözni?
  • McFrost
    #7389
    Vennék de nincs ott a tag:)
  • wedge31
    #7388
    Vegyél fegyot de írja is hogy mit kell csinálni.
  • Apus
    #7387
    szerintem menj vissza a városba, ott lehet vállalni küldetést. bár úgy emlékszem, hogy a kocsma nyitva volt nálam az elején.
    fegyverkereskedő meg asszem ahogy haladsz előre, majd megjelenik.
  • McFrost
    #7386
    Helló!
    2 kérdésem lenne: az elején elküld a csóka Mike kocsmájába, de ahogy nézem az zárva. Mellette a fegyverkereskedő nincs a helyén, várjak. De meddig?
    Rosszul csináltam valamit? Már elmentem gerillát lőni de semmi változás.
  • saca79
    #7385
    Ez nem volt túl érdekes.... Ülj le fiam eggyes!
  • hiba
    #7384
    azondja a gamma rakjak fel ujabb vga driver
    megtettem
    erre eltünt (atlatszó lett) a víz
    miez nem jó a legujabb nv driver?
  • Mr Bishop
    #7383
    Hellótok !
    Érdekességképpen írom csak, hogy a Far Cry 2-t úgy töröltem le a gépről, hogy el se kezdtem vele játszani.
    Majd máskor...
  • Dave0092
    #7382
    nem beszélve arról, hogy a Far Cry első része több helyet foglal mint a 2. rész :D ez nevetséges :). ez a szar gta meg 34 gigát foglal a vincseszteremen, mert 14 giga amit letöltöttem, meg 20 amit feltett, és olyan gépen amin megy a fc2 minden maxon akadásmentesen, hát itt megy full akadva buggolva, ocsmányul a gta
  • Grifidos
    #7381
    Ja, persze csak a következő patch már remélhetőleg megoldja a memory leak hibát amitől állandóan CTD-zik...

    Mielött valaki elkezdene vau-vau ugatni...a gyári is. Mert hogy (egyenlőre) sajnos megvettem...
  • saca79
    #7380
    Igen és azt ne felejtsük el hogy azért a GTA IV terjedelme egy "csipettel" több mégse jobb rajta semmi (a gépigényt ne is említsük).Az FC2 -őt nem tudom hogyan tudták az Ubisoft-os hölgyek urak belezsúfolni egy DVD-nyi méretbe de le a kalappal előttük és ráadásul elfut a legtöbb PC-n.
    + az ára..... RESPECT!!
  • Apus
    #7379
    Catalyst 8.10-et használok, semmi bajom nem volt.
  • elitehun
    #7378
    Nemtom de az én FC2-be az ellenségnek is be szokott ragadni a fegyója. legalábbis az van hogy lőnek aztán egyszer csak abba hagyják és elkezdenek hátrálni meg birizgálni a fegyvert :D
  • Borg
    #7377
    Nekem ilyen gondom nem volt. Egyedül annyi, hogy némelyik fegyver modellje néha bevillogott fehéren.