9022
Far Cry 2
  • elitehun
    #7456
    Ne légy gyáva nem lehet olyan könnyen meghalni. naésha meghalsz akkor sincs semmi
  • adeex7
    #7455
    engem is ez bánt benne...kocsival alig merek menni valahova XD ahol bisztonságba vagyok,az a "város",ahol a pap is van :SS
  • mike01010101
    #7454
    Veletlenul a FC2-ben nincs kulsonezetre kod vagy ilyesmi? Singleplayerben
  • mike01010101
    #7453
    Az egyik legigenysebb, a golden sample sorozattal, valogatott ramokkal.
  • Doomista
    #7452
    megjött a fc2...megyek multira,féljetek...
    ....most féltek,mi ?
  • Shep
    #7451
    Nem értem ezt a játékot, hiába segítek az egyik oldalnak azok is lőnek rám, de másik oldal is alig várja, hogy segítsek nekik, hát ez így elég érdekes, elég Rambos lett ez a játék egyedül egy ország ellen.
  • pozsoka
    #7450
    Na kérem,normál beállításokon nálam is szépen fut.
  • Hellsing47
    #7449
    valaki el tudná nekem küldeni a játék registry fájlát?
  • grebber
    #7448
    Jó gyártó igen.
  • haaszkrissz
    #7447
    Húú! Pont most akarok venni egy 9800 Gt-t, és szeretném a Far Cry 2-t is. Amúgy ez a GAINWARD jó gyártó? Lehet hogy megveszem. Kössz hogy megosztottad velünk.
  • crossy104
    #7446
    privi ment.
  • elitehun
    #7445
    Azért mert mindenki az ellenséged csak a fejesek nem mert Ők is titokban üzletelnek veled. És az útleveleket egy családnak vitted el hogy ki tudjanak jutni az országból
  • adeex7
    #7444
    na sikerült túljutnom az ominózus gyémántkeresésen,és immár 22%-nál állok!! de több dologgal nem vagyok tisztában a sztorit illetően:
    -hogyha megyek keresni faszit,hogy adjon küldetést,és átakarok menni az "örposzt"-okon,akkor mér lőnek rám??? meg volt egy küldetés,amikor iratokat kellett elvinni egy fószerhez,aki meg adott cserébe gyógyszert(nem a paphoz!!) akkoris ki kellett irtanom a ház körül ólálkodókat,hogy bejuthassak...meg mindig mondja,hogy ne bízzak senkiben...nem értem a szorit....DE AMÚGY ISTEN JÁTÉK,A TŰZ A LEGSZEBB BENNE :PP
  • grebber
    #7443
    9800GT ajándék Far Cry 2vel
  • Rage47
    #7442
    Van már valamilyen konzolparancs, vagy hack, amivel az őrjáratok respawn idejét meg lehet hosszabbítani?
  • Doomista
    #7441
    576nak ennyi...nem küldik a csomagot ! cdgalaxirol megrendelve...holnap hozzák
  • Tib
    #7440
    Ez csak aktivál egy pár rejtett küldetést a játékban. Nincs se extra menü ahol elérhető, se semmi.
    Miután aktiválva lett a programmal, vagy beírta az ember a rejtett küldetésekhez a CE verzióhoz kapott kódot (erről bővebb infó itt), a menüben lévő LEGEND menüpont jobb alsó sarka kibővül egy borítékot ábrázoló, újabb ikonnal: Special Mission.
    Új játékot kezdve vagy meglévőt betöltve rövid időn belül érkezik egy telefonhívás. Az igen torz hang ezt mondja:
    "I have information on your mission. You're not the first to be sent after the Jackal - there was another man before you. He went silent - presumed dead. But it now appears he might have been compromised. His informants were dropping messages at an abandoned shack to the Southeast. Intercept the message and track down his informants. Locate the missing man and eliminate him."
    Aztán a térképen egy kis boríték jelzi az aktuális bónusz küldetés helyét...

    Ezekről bővebb infót már pár hónappal korábban a fenti címen írtam, valamint vannak róla képek is itt.
  •  Evil
    #7439
    Nem túl kevés az fps ed azt azért szaggat?
  • grebber
    #7438
    Innen töltsed le és már lesz
  • kirol
    #7437
    Nekem nincs is "FarCry2IntelMissions.exe"-m.
  • grebber
    #7436
    However, the two missions brought to you by Intel Game On can only be unlocked by downloading and running the exclusive Intel Game On program below. Simply run FarCry2IntelMissions.exe from your PC to get access to the first mission: ‘The Morrocan’. Completing that mission unlocks the second mission: ‘The American’.

    Kurvára nemtudok angolul de szerintem az extra menüben (vagy mi a neve)lesznek elérhetőek ezek a küldetések.De csak tippelek.

  • kirol
    #7435
    Mi ez az 5 MB-os 3 órás kiegészítő patch? Hol jelenik ez meg a játékban, hogy indítható legyen?
  • crossy104
    #7434
    Kell futtatni dx.diag-ot?
  • crossy104
    #7433
    Van valami ötleted mitől lehet? Csak dx 10-ben csinálja.
  •  Evil
    #7432
    Nekem semmit se rángatott dx10 ben, tökéletesen ment végig élvezhetően.
  • atkaq
    #7431
    Helló!Valaki segítsen nekem légyszíves mert kidob a játékból.Mi lehet a gond legújabb ATI diver van fent.
  • crossy104
    #7430
    Dx 10 miatt rángat.Dx9-be rakva a játékot, tökéletesen megy.Viszont nem értem, miért laggolva lehet csak játszani dx10-ben./ #7428 csak idézet volt./
  • totya4
    #7429
    "Amúgy több vége is lehet a játéknak?"

    Ott még nem tartok bocs :) Egyébként én írtam hogy szép a grafika nagyon, viszont valamiért nagyon fárasztja a szemem, feltehetőleg az utófeldolgozás miatt ami nem kikapcsolható sajnos.
  • crossy104
    #7428
    Nekem sem volt gondom vele. Most mintha nem lennének olyan fakók a színek, pl a fű zöldebb.
    Nekem inkább az ATI HOTFIX nem tetszik, mert ha megyek előre, akkor szakaszosan ugrik előrébb a figura, (nem szaggat). A sima 8.10-essel nincs ilyen gondom.
  • crossy104
    #7427
    Más fórumon irják többen, hogy náluk is volt ilyen jellegű szaggatás, és csak a 8.10 catalyst oldotta meg a problémát.A hotfix sem ért semmit.
  • Sponnyabob
    #7426
    Na végre végig vittem a játékot! Hát néhol már majdnem feladtam de összességében nem is volt olyan rossz. A történet és az újra termelődő emberek kikészítettek de a többi jó volt. Nagy csalódás de egyszer megérte végig vinni:)
  • Netrat
    #7425
    Leginkább semmilyen kódeket ne tegyél fel... A KMPlayerhez nem is kell.
    Csak egy tipikus hiba szokott lenni, amikor egy játék valami ( egyébként is) felesleges kódekpakk miatt nem megy normálisan.

    Másrészt valami gond csak lehet, mert a te vasadon tökéletesen kellenne futnia a játéknak.
  • crossy104
    #7424
    4850-esem van 1gb, E8400 ill.4gb ram.Nálam is berángat folyamatosan.Nálam 64.bit vista van fent, de még kodeket nem tettem fel. KMPlayer van csak fent.Akkor milyen kodeket javasolsz? KLite jó lesz?
  • Apus
    #7423
    még annyit, hogy a folyamatos világítás nem azt jelenti, hogy rajta állsz a gyémánton, hanem az a pontos iránya. ergo nem a távot, hanem csak az irányt mutatja.
  • Apus
    #7422
    ülj le a géphez és vegyél egy fegyvert (3féle van az elején csak asszem)
    adeex7: nem a legelső gyémántra gondolsz? mert az ottvan, hogy kijösz a házból, benyomja üziben, hogy hogyan kell keresni. van ott egy másik házikó, abban van benn az asztalon. a lényeg, hogy arra van amerre folyamatosan világít,tehát nem villog.
  • adeex7
    #7421
    milyen sufniban??? bocs hogy értetlen vagyok,de mondom nekem már 2 helyen is a fullra világított a zöld,egyszer abba a szobába,ahol van egy tv,meg egy szakadt ágy...nem tudom :S
  • 128bit
    #7420
    na elkezdtem igy szaggatva játszani vele azért annyira nem vészes! :)
    Most ott vagyok hogy a térképen odavezett az elsö fegyverárushoz,de az nincs ott!!
    Mit csináljak már mentem ezer kört de nem akar érkezni az árus????
  • Netrat
    #7419
    Érdekességképpen írom csak, hogy a Far Cry 2-t úgy töröltem le a gépről, hogy el se kezdtem vele játszani.

    Nálunk meg a szomszéd házban lakott egy hülye, az meg a négytalálatos lottószelvényét tépte össze... :-D
  • Netrat
    #7418
    Ezt valami szar kódek is okozhatja. Mi van a gépeden filmnézéshez?
  • Netrat
    #7417
    Nem tudjátok, készült már valamilyen iránytű-mod a játékhoz? Mert ez az egyetlen, ami hiányzik belőle. :)

    Mire kezdtem rendesen megunni az első területet, átkerültem a nagytavashoz, de itt már tényleg nagyon elkellne egy iránytű, hogy ne kelljen örökké a térképet elővenni.