9022
Far Cry 2
  • Apus
    #7580
    8.10 és 8.12-vel nekem jól ment, hotfixet nem néztem. (3870 1 gigás)
  • w77d
    #7579
    ki milyen drivert használ?? a hotfix-el jó volt nekem a game, de ezzel a nyamvadt 8.12-vel nagyon szar..
  • handrx
    #7578
    Mikor meg nyitod az editort, akkor jobbra a panelen alul van 2 lapfül, katt a 2.-ra! Szerkesztőbeállítások a neve.(már ha fen van a honosítás!)
    Ott lehet ki/be kapcsolni hogy: " Játékbeli legyőzhetetlenség "
    Azt hogy a emberke abban a videóban amit említettél, hogy válthatott másik fegyverre, azt nem tudom.
    Biztos tudja milyen parancsot kell be írni a consloe-ba. Amit a Tab feletti nullável lehet előhívni.
    Egy parancsot próbáltam ki amit abból a listából választottam, amit a kérdőjel "?" beírása után meg.
    Vagy is ezt: showFps 1
    Erre a parancsra bal felső sarokban meg jelenik az fps számláló, mutatja az aktuális fps értéket. Amit természetesen látni a szerkesztőben az ablak alját húzódó adatok végén.
  • elitehun
    #7577
    A map editorban hogy lehet kiválasztani hogy milyen fegyver legyen nálam? Mert láttam videót ahol a csávónál lángszóró vagy sniper volt.
    Vagy pl.: olyan videót is láttam ahol a csávónak alig volt élete és tudta gyógyítani magát míg alap beállításon halhatatlanok vagyunk!
  • w77d
    #7576
    senki? 8.12-es catalyst van fönt...
  • handrx
    #7575
    Itt meg találod!
    http://data.hu/get/885536/Far_Cry_2_-_magyar_felirat.rar.html
  • sztanyo28
    #7574
    honnan lehet magyarosutást letölteni ??? valaki válaszoljon már
  • w77d
    #7573
    nem tudjátok mitől lehet az, hogy kb 20percig megy a játék 40fps-el, aztán hirtelen visszaesik 10fps-re??? Ja és játék induláskor is várnom kell egy 2 percet, mert 10fps-el indul aztán megy föl......
  • kisoti
    #7572
    Hello

    Tudna valaki segiteni?
    Elakadtam a játékban.Valami foglyot kellene kiszabadítani,de nem tudok bejutni hozzá.Ahol a térkép jelöli ott vagyok.

    Köszi
  • Tib
    #7571
    A templom? Debrecen van, a Kossuth téren!


    Ha tényleg egy hete ezzel kínlódsz, akkor szedd le a játékot és cseréld el egy csörgőre...
  • leskin
    #7570
    Heyho, azt tudja valaki, hogy ranked szervert indítva, hogy lehet saját vagy mások által készített pályával futtatni? Mert csak nem dedikált szerver esetén engedi, de több olyan ranked játékban vettem már részt ahol custom map volt...
  • elitehun
    #7569
    Ököl jel a fővárosban már más is leírta
  • Ny Papa
    #7568
    Én arra vagyok kiváncsi,hogy hol találom a templomot
  • elitehun
    #7567
    Vagy pl.: olyan videót is láttam ahol a csávónak alig volt élete és tudta gyógyítani magát míg alap beállításon halhatatlanok vagyunk!
  • elitehun
    #7566
    A map editorban hogy lehet kiválasztani hogy milyen fegyver legyen nálam? Mert láttam videót ahol a csávónál lángszóró vagy sniper volt.
    A map editorban hogy lehet kiválasztani hogy milyen fegyver legyen nálam? Mert láttam videót ahol a csávónál lángszóró vagy sniper volt
  • elitehun
    #7565
    Amit a legelején kapsz? Asszem azt annak a néger csávónak a bárnál
  • Ny Papa
    #7564
    nem találom ,hogy hova kell vinni a kazettát. Valaki irja le. Ezzel kinlódok már egy hete.
  • Ny Papa
    #7563
    igen
  • elitehun
    #7562
    Most nem azért de te télleg 65-70 közötti vagy?
  • elitehun
    #7561
    Jaaaaaa
    Akkor mért nem azt kérdezi hol van a gyógyszer
  • Apus
    #7560
    ökölbe zárt kéz szimbolum. (kérdés esetén a kérdőjel szimbólum használata ajánlott)
  • elitehun
    #7559
    mivan?
  • Ny Papa
    #7558
    Sziasztok. A térképen a templomot mivel jelzik,ahova magnókazettát vinni kell.
    előre is köszi.
  • elitehun
    #7557
    Vagy pl.: olyan videót is láttam ahol a csávónak alig volt élete és tudta gyógyítani magát míg alap beállításon halhatatlanok vagyunk! Senkinek nincsen ötlete?
  • elitehun
    #7556
    A map editorban hogy lehet kiválasztani hogy milyen fegyver legyen nálam? Mert láttam videót ahol a csávónál lángszóró vagy sniper volt
  • elitehun
    #7555
    thx! kipróbálom
  • Apus
    #7553
    kijöszöl a kunyhóbol és úgyemlékszem balról megkerülöd.
  • elitehun
    #7552
    Azt én is tudom de nem találtam ösvényt :S
    Most én vok vak vagy meg kell kerülni stb
  • Shep
    #7551
    Ok, kösz.
  • Apus
    #7550
    ha beálltál a garázsba rendesen (nem lóg ki a plató) akkor ottlesz a haverod aki mondani fogja a teendőket.
  • Tib
    #7549
    fel kell menni a kunyhó mellett lévő hegyre ;)
  • elitehun
    #7548
    Kéne egy kis help
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A végén az aksit választottam de nem találom a helyet ahol robbantani kéne. segítenétek?
  • Shep
    #7547
    Van egy olyan küldetés a második térképen ,hogy ha a havernak segítek akkor el kell egy teherautót vezetni egy garázsba az északi városba, igen ám, de hiába parkolok be a kocsival a garázsba semmi nem történik. Mi lehet a gond?
  • strebacom
    #7546
    Melyik drivert használjuk:
  • Tib
    #7545

    Hehe haha... nem fáj a lába?
  • elitehun
    #7544
    Két autó egyben van? mert kicsit homályos a kép
  • pekka2
    #7543
    na szóval ilyen
  • pekka2
    #7542
  • bgabor
    #7538
    Én is találkoztam ilyen sziklába bújt emberrel, de annak a kalapja kilógott, szóval tudtam merre van. Odapörköltem egyet az M79-essel és többet nem káromkodott. :D
  • bgabor
    #7537
    Ja, ez történt. De attól még egyértelműen bug volt, hogy nem engedett gyógyszerhez jutni. De a végén én is a dokinál ébredtem, és mehettem gyógyszerért. :)