9022
Far Cry 2
  • kisoti
    #7620
    Átvizsgáltam a terepet négyzetméterenként,mindenkit megöltem.Még most sem tudom kinyitni az ajtót!
  • elitehun
    #7619
    És én mit mondtam?
  • Bastardee
    #7618
    Azért nem tudud kinyitni az ajtót, mert nem öltél meg mindenkit. Amit kinyírtál mindenkit már kitudod nyitni az ajtót.
  • elitehun
    #7617
    #7613
  • tomesz
    #7616
    Hello nekem is az a bajom, hogy: "Nem tudom az ajtót kinyitni!Már próbáltam mindent de sehogy nem nyílik!A tetőn keresztül is próbáltam bejutni de úgy sem tudtam."
    Mi lehet a gond ?
  • bgabor
    #7615
    Miért forogna? Ennek a játéknak elég erős single része van. Engem a multi része egyáltalán nem érdekel.
  • sztanyo28
    #7614
    értem köszi
  • elitehun
    #7613
    Akkor az lesz a baj hogy nem öltél meg mindenkit. Lehet hogy az egyik elszaladt
  • kisoti
    #7612
    Nem tudom az ajtót kinyitni!Már próbáltam mindent de sehogy nem nyílik!A tetőn keresztül is próbáltam bejutni de úgy sem tudtam.
  • elitehun
    #7611
    Kinyitod az ajtót
  • kisoti
    #7610
    Hogy kell kiszabadítani a foglyot a vágóhídról,a szobából?????

    HELP
  • elitehun
    #7609
    Ja hoppá. Csak siettem és véletlen volt
  • koschwarz
    #7608
    muszáJ
  • elitehun
    #7607
    Úgy van hogy elvállalod a főküldit. pár mp után felhív a haverod hogy találkozzatok. te elmész oda meghallgatod amit mond de nem muszály elvállaljad. tehát ha ránézel akkor megjelenik a kéz jel de nem muszály e-t nyomni. érted?
  • sztanyo28
    #7606
    meg még van az a pont ha ott csinálok küldit az is jóó ???
  • sztanyo28
    #7605
    ÉS HOGY TUDOM UTÁNA ELVÁLALNI UGYANUGy megkell nyomni az e
    meg már sajna meghakt a csaj haverom az nem jó mi ???meg ha a haveromnál csinálom a küldeiket az is jó ????
  • elitehun
    #7604
    Előgg felhív telefonon és azután lehet elvállalni ha akarod
  • totya4
    #7603
    Ha elvállalsz egy küldetést (térkép) akkor megjelenik a barát-féle küldetés is (napló).
  • sztanyo28
    #7602
    hol lehet baráti küldiket válalni ??
  • elitehun
    #7601
    Mért mi a baj singel-el?
  • ricsa008
    #7600
    még vinyón van :D ezt benézted
    amúgy a játék tetszik csak az nem hogy a pc már szinte csak a multi körül forog
  • Doomista
    #7599
    ad odaa a gamet ha nem teccik majd én eladom lécci
  • ricsa008
    #7598
    basszák meg ezek is csak multis .... ra gondolnak:@ tököm tele az egésszel
  • Tib
    #7597
    Az 1.02-es javítás részletei itt vannak.
  • ricsa008
    #7596
    mit javít az újj peccs?
  • sztanyo28
    #7595
    hali hol lehet haver küldiket csinálni???
  • Doomista
    #7594
    szoval én is letöltöttem szerinted ? khm,ha ennyire akarod,csinálok neked egy kbszt fotot,hogy én bzdmeg megvettem ezt a kbsztt játékot,bzmg egy szavadba kerül és csinálok...
  • w77d
    #7593
    akkor meg írj a supportnak és ne nétd az itteni embereket hülyének hogy odaadják a cd-kulcsukat...
  • blackbull
    #7592
    képzeld havertól van meg a játék....és azt írja hogy nem jó a serial..pedig megvette...ne vagyok olyan g...i hogy ilyen fa.....gokkal akarlak szivatni...
    ja és bocsi..már megvan..mert van aki van oylan rendes hogy az emberbe nem csak a rosszat keresi...sztem magadból indulsz ki hogy te töltöd a játékokat mint a hülye....nem tisztelve a gyárat és azt hogy mennyi pénzt fordítottak rá...szóval sztem nyugodtan be...tod,ha már így állunk
    na csááá
  • w77d
    #7591
    a kurva anyjáért van, hogy 20 percig megy 40fps-el utána meg leesik 7-10fps-re?? ez azóta van, amióta megvan az új monitor és 1920X1200-ban játszok. Ez lehet attól?? De mondjuk ha leveszem a legkissebbre a felbontást, akkor is 10fps 20 perc után...
  • w77d
    #7590
    adok én, de előbb utalj át 7000ft-ot..
  • gduck
    #7589
    Nálam is műkszik rendesen ;)
  • Doomista
    #7588
    ez krv gyenge probálkozás volt. ennél még azis jobb lett volna,ha azt irtad volna,hogy nem vettem meg a játékot,és nincs is patchom hozzá,serialt nemtudok,ugyhogy valaki adjon...
  • blackbull
    #7587
    halii!!
    nem tudnátok nekem leírni a far cry 2 serialját? mert ami van hozzá arra azt írja hogy nem jóó....előre is höszi..sziasztok
  • Tib
    #7586
    Központi szerver frissítve, a játékosokat már felengedi
  • Tib
    #7585
    Az 1.02-es patch feltétele után több külföldi jelezte, hogy nem tud kapcsolódni a UBI szerverre, mert rossz névre és jelszóra panaszkodik a program, vagy csak csatlakozási hibára
    Ha ez igaz, akkor elképzelhető, hogy hamarosan várható egy hotfix is...

    Ezek nem tesztelik, amit kiadnak?!
  • Tib
    #7584
    Jííííhá! Itt a Messiás!
    Nem bolondultam meg, csak megtaláltam a még frissen közzétett 1.02-es javítócsomagot a Far Cry 2-höz
  • Shep
    #7583
    A vízvezeték felrobbantása után, el kell menni a bányához segíteni a havernak, de akármit csinálok mindig meghal, nem lehet megmenteni valahogy?
  • Baggio73
    #7582
    Nem tudom miért problémázik mindenki a checkpontokon, egyszerűen csak át kell robogni rajtuk, és ha elkezdene követni egy fegyveres jeep, akkor csak megnyomni a c betűt és szarrá lőni őket.
    Ha esetleg füstöl a kocsi, akkor megjavítani és úgy tovább.
    Ha segítség kell ezt használd (1.01 patchel): http://dlh.net/chtdb/chtdl.php?lang=eng&id=47209
  • Adam II
    #7581
    Vannak modok a játékhoz vagy várhatóak?
    Igazság szerint egy olyan modra várok ami vagy kiiktatja a checkpointokat vagy hosszabb idő múlva telepíti vissza az ellenfeleket. Esetleg van olyan cheat vagy trainer amit aktiválva láthatatlanná tudok válni az ellenfél számára?