9022
Far Cry 2
  • elitehun
    #7660
    De mért zavar az hogy nem találsz gyémántokat? Nem nagy ügy
  • midian
    #7659
    Ha valakinek volt ilyen problémája légyszi írjon (gyémántkeresés)
  • skampi
    #7658
    az a gáz,h csak a játékban fakó.így,ezen a képen sokkal jobbnak néz ki.ez mért lehet??!
  • Kalozoner
    #7657
    szevaszztok....biztos volt már róla szó, de gyógyszer kell, és akinél előszőr vettem, na az a forma nincs ott:D...mit kéne csinálni?...köszike
  • Shep
    #7656
    És amikor a HL2 4 CD-jét belegyömöszölték egy db DVD tokba? A közepén teljesen szét van nyílva :S
  • Starfighter
    #7655
    Megvettem a játékot, és szomorúan tapasztalom, hogy olyan fokon igénytelen a "tálalás" hogy az borzasztó. A dobozt borító egyhén gyűrött, és a borító is elég igénytelenül van belevágva. Jó, mondom magamba, biztos véletlen kaptam ezt a rondább darabot, de mikor kinyitottam látom, hogy a lemez nincs benne a foglalatba, hanem egy papírtokba van belerakva és belevan hányva a műanyag tokba, aztán kinyítom a kézikönyvet, fekete-fehér az egész, és a képi illusztrációkból SEMMI sem látható, annyira fekete mint a szén. Az olcsó árat ezen spórolják meg vagy mi? Más játékok ebben az árkategóriában sokkal igényesebben vannak megcsinálva. Nemszoktam kiakadni egy játék csomagolásán, de ez annyira felbosszantott.
  • Shep
    #7654
    Mi volt olyan jó ebben a történetben? 2 mondatban össze lehet foglalni, ettől még a Doom3 története is jobb.
  • bgabor
    #7653
    Én nem látom különösebben fakónak. De a menüben jónéhány ilyen beállítás van, színhőmérségklet, kontraszt, fényerő. Próbáltad már ezeket állítgatni?
  • MBP Schaefer
    #7652
    Sziasztok!
    Nem tudok egyetlen multiplayer serverhez sem csatlakozni : " Próbáld később " szöveget ad ki minden esetben. Valaki tudna segíteni?
    Előre is köszönöm!
  • elitehun
    #7651
    Én nem látom szürkésnek. Valszeg a monitoroddal van baj.
  • grebber
    #7650
    Kép beszúrása és oda beteszed a linket!

  • skampi
    #7649
    http://iaro.3dmax.hu/kep/farb.JPG nálam így néz ki,bár a kép nem adja vissza igazán a játékban tapasztaltakat,ott sokkal fakóbb és szürkés minden.másnál is így néz ki?mert,ha igen,akkor elég gáz a sok szürke fa,meg növényzet.
  • elitehun
    #7648
    De sztem a játék végét rontották el
  • piamania
    #7647
    Tegnap én is végigvittem.
    Azt kell,hogy mondjam,hogy a történet az 10/10 nálam.
    Küldetések lehettek volna változatosabbak.Történet miatt nálam 10/9.
  • midian
    #7646
    Nem tudom, nem értem hogy a gyémántokat mért nem mutatja a game,egyszerűen hiába megyek bármerre a kijelző sehol sem jelez .Sehol sem villog .
    Már próbáltam hogy a belinkelt képeken megkeresem ahol pontosan vannak,ott sincs semmi
  • Tib
    #7645
    ...nope...
    passzolok
  • Tib
    #7644
    A külön letölthető magyar szövegrész a hivatalos magyar Far Cry 2 kiadásból lett kimásolva. Ebből következik, hogy a 2 megegyezik.
    Igen, van benne számos, gyakran észrevehető félrefordítás, vagy éppen helyesírási hiba
    Ilyen például az egyik alap multis pálya neve is: Mud Maze >> Őrült útvesztő (A nem angolosok kedvéért: Mud = Sár ; Mad = Őrült)
  • grebber
    #7643
    #7632-re valaki?
  • Shep
    #7642
    Hát ha van is benne, nem igazán feltűnő, mellesleg a gyári lemezen is az a felirat van.
  • benkoszabi
    #7641
    üdv. azt olvastam, hogy a játékhoz a letölthető fordítás nem annyira megbizható, mármint hogy vannak benne félrefordítások meg stb....valóban igy van? végülis mivel nem rpg és nicnsenek benne olyanszintű párbeszédek igy nekem csak a sztori megértéséért lenne rá szükségem
  • Shep
    #7640
    Tudom azért is volt ott a ":D" Már eleve ez a jégmezős dolog (ki tudja igaz e).
  • grebber
    #7639
    Ha ez ilyen lett attól se várj sokat!
  • Shep
    #7638
    Mert mindenki elmenekült :) Ja ami engem nagyon zavart, hogy akit lelövünk az utolsó erejével még kiugrik a járműből. elég komolytalan, mennyivel jobb lett volna, ha emberünk rángatja ki a kocsiból, vagy csónakból. Az meg, hogy egyik irányba sem lehet elkötelezni magunkat, valamint gyakorlatilag a döntési képességünk abból áll, hogy az egyes küldetésekben azt csináljuk amit a haver mond, vagy csak simán felrobbantjuk/lelőjük amit/akit kell. Na majd a FC3-ban a jégmezőkön még nagyobb változatosságra számíthatunk :D
  • w77d
    #7637
    ami súlyos, hogy a kifejezetten civil falvakban sincsenek civilek...
  • midian
    #7636
    A fegyverkereskedővel még sohasem találkoztam(nem lehet hogy bug?)
    + Az autón sem villan ki soha a zöld led
  • bgabor
    #7635
    Na végigjátszottam én is. Nekem nagyon tetszett.
    Pedig volt egy olyan időszak a játék első térképén, amikor felmerült bennem hogy nem fogom végigvinni, de miután elvittem a második térképig onnan már folyamatos volt a dolog.

    Szerintem vitathatatlanul az év egyik legjobb játéka lett. Gyönyörű, jól optimalizált, majdnem bugmentes.

    Egyetlen hibája az, ami miatt sokan félbehagyták. Az őrposztos és a kocsival követős emberkék lemészárlása és az azt követő kocsijavítás baromi monotonra sikerült. (mint azt már sokan megjegyezték előttem)
    Eleve elbénázott dolog, ahogy más zsoldosok viselkednek a játékban.
    Nem kicsit vicces az, hogy bárkivel találkozol a vadonban, az amint meglát, azonnal meg akar ölni, akár gyalog van, akár kocsival. Mintha a játékos karaktere lenne a közellenség, akinek minden házfalon ott lóg a fényképe.
    Mintha egymillió dolláros vérdíj lenne a fején. Emellett hiába dolgozunk egy frakciónak, a frakció emberei attól még ugyanúgy meg akarnak ölni, ha a vadonban találkozunk.

    Amúgy nemtudom figyeltétek e, hogy bár az egész játék az afrikai emberek szenvedéséről szól, civilek egyáltalán nincsenek a játékban. Se nők, gyerekek, öregek, vagy fegyvertelen férfiak. Egyedül ugyebár az egyik NPC karakter nő, meg néhány speciális házban ücsörög néhány fegyvertelen néger.

    De ezeket a hibákat leszámítva szerintem óriási játék lett.
  • grebber
    #7634
    Tedd fel a képedet pl IDE
    És a kép beszúrása gombra menj rá utánna oda beteszed a linket amit kaptál az iaron!
  • skampi
    #7633
    na így néz ki nálam(bocs a kis kép miatt,remélem,látható)
  • grebber
    #7632
    Az melyik effekt amikor futunk egy ideje és elfárd a csávó és ilyen feketeség homályosság lesz??

    Mert így a 2. végigjátszásnál már rohadtul irritál ez a fos.
  • w77d
    #7631
    a fegyverkereskedő csak ritkán van a helyén. Fegyvert venni a számítógéppel tudsz az asztalon
  • midian
    #7630
    Hali
    Semmilyen villanás nincs amikor autóban ülök+a fegyverkerskedőhöz kellene mennem ,ő nincs a kis helyén .Gondolom előtte össze kellene szednem egy két követ.Úgyhogy nemtudok továbbjutni.
  • w77d
    #7629
    nyomj egy képet a fűről, fáról....
  • skampi
    #7628
    a felirat már megvan,de a szín még mindig kérdéses
  • skampi
    #7627
    hali!
    honnan lehet,letölteni azt a bizonyos 2 fájlt??
    és még egy kérdés,nem tudom,mivel van a gond,talán a videokártyámmal,de nálam a zöld tök szürke,a fák,a bokrok,a fű,mind szürkés árnyalatú.
    lehet,h ilyen és kész?
  • elitehun
    #7626
    de ki is kell cserélni 2 fájlt amit letöltesz
  • benkoszabi
    #7625
    üdv. ebben a játékban a magyar feliratot előlehet varázsolni valahogy ugye? a fájlok között kell vmit átnevezni ha jól tudom..jól tudom? és ha ez igy van, akkor teljes értékű a honosítás? mármint nem maradtak benne angol szövegek,hanem élvezhető?
  • Tib
    #7624
    Lehet azért nem villog a zöld lámpa az autóban, mert kiégett az izzó benne? Próbáltad megszerelni az autót?
    Poént félretéve, rettentő sok helyen van gyémánt, amit a térkép mellett a kezedben tartott, vagy éppen járműveken elhelyezett nav.rendszer lámpája jelez. Kizártnak tartom, hogy ne villogna... Csak ha járművel közlekedsz, hamar kikerülsz az észlelés sugarából. Na meg persze lehet akkor pont az utat nézed.
    ...na de hogy ha direkt figyeled és mégsem látsz egyetlen villanást se, azt furcsának találom
  • elitehun
    #7623
    Akkor max nem találsz gyémántokat. Nem nagy ügy
  • midian
    #7622
    Hali
    Tudom hogy le van írva ez a gyémántkereséses dolog,de az első óta amit automatikusan bead (és ott van közel a házhoz)nem találok egyet sem.
    Úgy láttam a kisvideóban hogy az autóban lévő kereső zölden világít.
    Furcsa mert nálam egyáltalán nem villog ez,már arrafelé is voltam ahol a berakott képeken is mutatja a gyémánt helyét ,de semmmit sem csinál,és ha kiszállok akkor sem.
  • elitehun
    #7621
    Messzebb is megnézted mert pl én egyszer a puszta közepén láttam egy csávót céltalanul bolyongani (persze rajtam kívül XD)