9022
Far Cry 2
  • snowkid16
    #7700
    Köszi szépen, megnézem ;)
  • Apus
    #7699
    ahogy mész, ugye elérsz egy vízhez. szemben van egy feljárat, ilyen kis ösvény. én is pöcsöltem ott elég sokat mire rájöttem.
  • snowkid16
    #7698
    7000FT-t neked sok? Akkor vegyél a LG a Legjobb Választásos Gameket.
  • snowkid16
    #7697
    Hello!
    Goka Falls-nál vagyok, meg kell ölnöm a fickót, de nem tuok feljutni a hegyre, hogy kell?
  • coolpet
    #7696
    Skacok!

    A terkepeken a gyemantok ikon a bal felso sarokban azt jelzi hogy azon a teruleten ahol eppen vagyok hany gyemant talalhato? Es addig szurke amig ossze nem gyujtottem mind?

    Coolpet
  • leonforce
    #7695
    szevasztok..
    van valakinek a bolti arnal olcsobban elado felesleges peldanya...?
  • Shep
    #7694
    Az a baj, hogy a történet egy nulla, gyakorlatilag majdnem mindegy érted -e vagy sem.
  • grebber
    #7693
    Hát ha neked ez nonplusszultra akkor csinálgassad csak.Engem nem érdekeltek a fegyverek amit elszedtem ellenféltől azzal irtottam őket.De majd még boltba fogok mászkálni venni.
  • sztanyo28
    #7692
    hát a mellékszál ban van a legtöbb izgalom új fegyvereket szerezhetsz meg mindent!!!!!!
  • grebber
    #7691
    Mit akarsz megtudni még a játékról a főszálon kivül?
    Olyan uncsi mint az állat.Nagy lelki erő kellett hopgy 2.ra nekikezdjek de hát most már magyar és ez egy nagyon kicsi plusz!
    Most másodszorra 3óránál vagyok és 30%.
  • sztanyo28
    #7690
    annak mi az értelme hogy csak a fő küldiket csinálod ??????semmit nemfogsz megtudni a játékról
  • sztanyo28
    #7689
    12 órája játszom a játékkal és még csak 20 % vagyok és mindent csinálok autázgatok gyilkolok gyémántokat keresek új járműveket meg őrhelyeket tisztiktgatok meg annyi mindent lehet a játékba csinálni hogy az valami hihetetlen, képtelenség 12 óra alatt kivinni !!!!!!
  • grebber
    #7688
    Igen 12 óra a game ha nem csinálsz sok mellékküldetést.
    Különben minek összeszedni minden gyémántot?
    Most tolom 2-od szorra csak a fő küldetéseket csinálom magyarul értsem is mit csinálok nem lesz több szerintem 9-10 óránál.De lehet hogy kevesebb.
  • léthé
    #7687
    de amugy egy AK-val Egy golyószoroval meg egy uzival simán végiglehet vinni akkor meg minek a szaros gyémánt kapsz eleget
  • léthé
    #7686
    mi az a sims
  • léthé
    #7685
    az minek mármint a gyémánt semmi értelme az nélkülis megy
  • zeoos
    #7684
    SIMS-ezzél ... szerintem Neked való lehet
  • zeoos
    #7683
    Hahahahahah: 12 óra?
    Minden gyémántot összeszedtél?
    Csak a "vérpistikéket" tudod ilyennel hülyíteni!
  • léthé
    #7682
    Kicsit többet!!!
  • zeoos
    #7681
    Gyémántlelőhelyek (térkép): ITT!!!
  • léthé
    #7680
    a magyarfeliratot ugy lehet betölteni hogy lekell tölteni.de haküldesz egy msn cimet vagy valamilyen cimet akkor elküldöm neked hogy te is élvezd " EZT aJÓ játékot Amit kb 12ora alatt végig nyomsz
  • zeoos
    #7679
    Mit vársz egy játéktól? Nobeldíjat nem osztanak egy-egy kijátszásért! Bírom a fikázást, csak valójában kit érdekel (?!)
    Amúgy kritizálni általában csak olyannak illik, aki jobbat tud ... egyebekben csak arra mutatsz, hogy milyen ember lehetsz.
    Neked szar, másnak tetszik ... szerencsére nem vagyunk egyformák. Ha nem tetszik valami, hát ne játsz vele és kész. Ennyi. Tetriszezzél tovább
  • léthé
    #7678
    Ez a játék nem nagy pukkanás. még a legkeményebb beállitásokon is kicsit uncsi.grafika OK.Játszás OK.csak uncsi.mindig szerelni menj ide oda (kocsival motorcsonakkol busszal gyalog vagy uszva)Megcsinálsz minden küldetést lessz jo fegyvereid aztán várod a nagy véget aztán semmi.Röviden ennyi.
  • coolpet
    #7677
    Sziasztok!

    Hogy tudom beallitani hogy a magyar feliratot hasznalja a game? Megvan a common.fat-ban, megneztem.
    Registryben 2 helyen is lehet alitani, de akkor meg hianyol fileokat.

    ha meg az FC2init.ini-bn irom at az Englisht Hungarian-ra, akkor meg elindul aztan meg rogtok ki is lep.

    5let?
  • sztanyo28
    #7676
    :D:D:Dam arra gondoltam :D:D köszi az eligazitást
  • Tib
    #7675
    Ha repülő/sikló járműre gondolsz, akkor igen.
    Ha nem csak járműre, akkor van más útja is: a magas szikláról elrugaszkodás
    Van aki próbálta már a rocket-jump módszert?
  • sztanyo28
    #7674
    és még az érdekelne hogy csak azzal a sárkányrebulúlőféleséggel lehet repülni ???
  • grebber
    #7673
    Mindenfelé találhatsz járműveket amiket vezethetsz!
  • sztanyo28
    #7672
    a járművek a fokozatosan várnak elérhetővé???
  • grebber
    #7671
    Kis keresgélés a google-be.

    Ezt és ezt találtam így elsőre.
  • Doomista
    #7670
    1 év és végzek vele.
  • sztanyo28
    #7669
    nem készitene valaki 1 járműlistát ???
  • Shep
    #7668
    Hát egyszerű, de nagyszerű, ellenben a FC2-vel :)
  • Tib
    #7667
    Nem, nincs lehetőség rá. De ezt a sztori alatt, egy bizonyos határpontnál felugró ablak is tudatja veled, hogy ha tovább mész, nem tudsz majd visszafordulni... Ha végigvitted, az azt jelenti a határponton túl haladtál
  • w77d
    #7666
    a Doom3-nak kimondottan jó története volt..
  • sztanyo28
    #7665
    tib az mire jó amit belinkeltél ???
  • kryst
    #7664
    Végig sikerült vinnem a játékot. Viszont a mellék küldetés nem vittem végig teljesen. Van esetleg valami lehetőség arra, hogy a főküldetés végigjátszása után még végig lehetne vinni a háttérküldetéseket is?
  • Tib
    #7663
    Moddereknek első lépésként az adatok felderítéséhez itt egy kis finomság:

    Far Cry 2 Archive Viewer
  • midian
    #7662
    Ja meg valami bugra gyanakszom.
  • midian
    #7661
    A történetben nem tudok továbblépni ,a fegyverkereskedő sincs a helyén.