9022
Far Cry 2
  • Apus
    #7740
    dokumentumokban a My Games könyvtárban találod.
  • skampi
    #7739
    üdv mindenkinek!

    elkövettem egy nagy hibát,egy haverom küldött egy DirectX10 for XP-t amit felraktam.azóta nem indul a farcry2.
    próbáltam felrakni egy 9.0c-t,próbáltam újratelepíteni,csináltam rendszer-visszaállítást,de semmi.
    az asztalon megjelenik a farcry2 felirat,aztán sötét képernyő és kidob az asztalra.
    leszedni sem sikerült azt a szart.
    lehet,h újrarakom az egész rendszert,akkor viszont elvesznek a mentéseim.
    nem tudja valaki,h hol vannak a mentett állások?
  • Dave0092
    #7738
    azért mert nem a PALA-bol veszed fel a küldetéseket
  • Heuro #7737
    "Most másodszorra 3óránál vagyok és 30%. "

    Karácsonyra kaptam.
    5:17-nél vagyok és 4%.
    És baromira élvezhető _játék_.
  • Apus
    #7736
    közel hangos: uzi
    távol hangos: mpl
    távol csendes: dart gun
    mi kell még?:)
  • bgabor
    #7735
    Loadolni = egy korábbi mentett állást betölteni.
  • soo277
    #7734
    De hogyan "loadojak"? ha lese tudok löni senkit
  • bgabor
    #7733
    A gránátvetővel(M79 és MPL) az a baj, hogy rossz helyen vannak.
    Az M79 ugyebár az Uzi helyére megy, amit semmi pénzért nem adnék ki a kezemből, annyira tuti, az MPL meg ugye primary weapon. Elsődleges fegyvernek gránátvetőt vinni? És mivel lövök majd távolra? Dart gunnal?
  • bgabor
    #7732
    Loadoljál. Én is jártam így, ez bug.
  • soo277
    #7731
    igen,64% nál levö föküldetésnél,annyi
    mindent frissitetem,de csak a fegyverekkel nem lehet löni,a dzsip fegyoval meg a hajoéval lehet
  • elitehun
    #7730
    korábbi mentést próbáltad?
  • soo277
    #7729
    szasztok,kérdeznék?eredeti a gammam,64%-nál,beszarik nem tudok egérrel löni,zoom olni,ötletek?
  • elitehun
    #7728
    Miután leraktad azután jobb egérgombot nyomsz és azzal átvált a bombára és ha újra megnyomod akkor visszavált a detonátorra
  • Borg
    #7727
    A rakétavető helyett sokkal jobb a gránátvető, közeledő autó ellen (is). Jóval gyorsabban tudsz reagálni vele.

    Egyébként IED-ből hogyan tudsz 3-at lerakni? Csak azért kérdem, mert ugye az első lerakása után detonátorra vált, és addig nem engedi a másodikat, amig azt fel nem robbantottad...
  • Apus
    #7726
    az MPL-re gondolt szerintem, azmeg primary kategória
  • bgabor
    #7725

    A gránátvető(M79) ugyanabban a kategóriában van, mint az Uzi.
  • bgabor
    #7724
    Nekem az Uzi, M16A2, és a Carl Gustav vált be.
    Előtte dragunov és RPG.
    Igazából a dragunov kiválló volt, de később az M16 jobban bevált, mert sokszor jól jött, hogy lehet vele hármas sorozatot lőni.

    Mindenesetre rakétavető nélkül ki nem tettem volna a lábam, azzal egyetlen lövéssel ki lehetett iktatni az engem kocsivaé elütni szándékozó rosszarcokat.

    A fegyverkinyitós-konvojos küldiket meg mind IED-vel csináltam. Baromi egyszerű volt. Kifigyeltem a konvoj útját, leraktam az út mellé három robbnószert, aztán csak vártam és a kellő pillanatban nyomtam a gombot.
  • SovereignX
    #7723
    A legjobb sztem az lenne ha a mesterlövész puskák a special kategóriába tartoznának. Uzi, Gránátvető és Mesterlövész. Halálos lenne.

    Na persze az MK19-esel szerelt terepjárók... nagyon durvák!
  • SovereignX
    #7722
    Nekem az Uzi, MPL-140, M249 kombó vált be. Uzi jó egy kis közelharcra gránátvető járművek, mesterlövész sok ember ellen. Ha meg van a közelben lőszer utánpótlás hozzá akkor meg csak úgy szórakozásképpen mindenkit és mindent megszórok vele :)
    249es meg ugyancsak közelharc. Ha kifogyott az Uzi vagy éppen sokan vannak.
  • SovereignX
    #7721
    Kösz. Nem mintha használni akarnám mert annyit rohadtúl nem ér, :)
  • zeoos
    #7720

    Békés Ünnepeket Kívánok Minden Gamernek!!!

  • Apus
    #7719
    pisztoly helyére uzi, gránátvető a primary slotba, dart gun a specialba, azt kész. a legjobb kombó szerintem.
  • Apus
    #7718
    mortar úgy megy, hogy letámasztod, kilövöd a füstöt, aztán R-el váltasz és nyomja neki a gránátot. nagy fos fegyver egyébként.
  • bgabor
    #7717
    Ez érdekes, nekem 4 lőszer volt hozzá, aztán kifigyott.
    Ez azért gáz, mert a mortarral(aknavető) mindíg csak a becsapódási pont korrigálásával lehet célozni, ember legyen a talpán, aki első lövésre célbatalál vele.
  • Borg
    #7716
    "szerkesztősége" :DDDD
  • SovereignX
    #7715
    Egy kérdés. Kíváncsiságból kipróbáltam a Mortart. Ám... fura, hogy a lőszer nem fogy belőle. Amit meg kilő az meg csak sárga füstöt hagy aztán szevasz. Semmi. Eltűnik a lövedék. Az ellen is így lő vhogy. Előbb sárga füst majd bumm. Mintha a sárgával lehetne belőni aztán meg jöhet a rendes. De az hogy?
  • handrx
    #7714
    Tört játékkal csak hamachin tudsz játszani!
  • #7713
    #7704 erre vki tud válaszolni?
    jó lehet h már le volt írva de nincs kedvem most visszaolvasni...
  • Doomista
    #7712
    viszont

    ma karácsony alkalmábol szijjel kockulom magam fc2 multin.
  • Tib
    #7711
  • #7710
    ha vki szeretne játszani hamachin:
    szoba: hamachiszoba
    pass: farcry
  • Richardix
    #7709
    jah közbe eszembe jutott még vmi:
    Van h megment egyí barátom ha megölnek, van h nem... mi dönti el h megment vagy sem?
  • handrx
    #7708
    Gondolom azon a területen annyi gyémánt van elrejtve amennyit jelez a kocsi gps-e az adott részén a térkének.
    A gyógyszert meg észre fogod venni mikor el fogy. Be veszed az utolsót mikor megint rohamod van, és el dobja majd az üres dobozt, miután be vette az utolsót.
    Mi előtt újra rohamod lenne akkor jelzi majd hogy menned kel valahova gyógyszert szerezni. Ha lenyomod az Esc billentyűt jobb oldalt írja majd hogy keresned kell gyógyszert. Asszem mutatja majd a térképen hova kel menned. Ha jól emlékszem. Sárga kör jelzi a célhelyet.
  • Richardix
    #7707
    SZeretném emgkérdezni h a térképen a zónák sarkainál a gyémántjel a számmal jelent vmit vagy csak dísznek van?
    Valamint meg tudom valahogy nézni mennyi malária-gyógyszerem van vagy akkor tudomc sak emg ha elfogy?
  • Apus
    #7706
    késöbb fogsz vele találkozni még.
  • coolpet
    #7705
    Hali megint.

    Megmondana alaki hogy az ujsagiro pasi hova tunt Mike barjabol aki az elejen adott nekem egy szalagot, hog vigyem el a papnak? Az mondta hogy ha talalok meg szalagokat, akkor adjam neki oda, de nem talalom az urget :)

    5let?
  • #7704
    vki megtudná mondani hogy hogy lehet neten játszani a gaméval vagy csak hamachin keresztül lehet tört verzióval?
  • gduck
    #7703
    Én kb 90-120 óra játékidőre számítok, persze csak ha végigrohanok a játékon
  • zeoos
    #7702
    Azért kedves "barátom", mert ez a játékosság lényege! Nem a skalpokat gyűjti az ember, nem csak letudni akarja egy-egy új megjelenést és utána büszkén verni a mellét, hogy ezt is megcsináltam. De látom nem érted ezeket a finomabb dolgokat.
    Magyarul: a minőség a fontos, nem a mennyiség. Ha így nézzük, a STALKER CS-t végigvittem először pár óra alatt, de játszani hetekig tudtam vele. És ezzel a FC2-vel is ugyanez a helyzet. Ha nem csinálod meg a feladatokat tökéletesen, akkor tulajdonképpen téged csak az ambicionál, hogy a végén elolvashasd a stáblistát? Hehe! Ez is lehet egy cél.
  • snowkid16
    #7701
    Megvan