9022
Far Cry 2
  • Netrat
    #7820
    Bizony, a zsiráfállat nagyon hiányzik ebből a játékból, még jobb lett volna a hangulata. Meg esetleg egy-két kígyó a dzsungelben...
    De azért így is nagyon szikla ez a játék - és remélem, hogy majd fejlesztenek még rajta. Ha más nem, akkor talán a MOD-os arcok...
  • Vlala #7819
    Van benne elég állat... APR, UFLL :)

    A fizika tényleg nagyon ott van, a gázpalack-kilövési effektet imádom, a lángszórót pedig le sem tudom tenni :)
  • watto
    #7818
    Amúgy nagyon tetszik a játék, nagyon jó ahogy kézigránát után elkezd lengeni a fa :D A GRafika is szép, cska az a gond a szöveg felét se értem...Meg az elég gáz hogy a nagy dzsungelben meg szavannán alig van állat xD De most tényleg, nehéz lett volna betenni 1-2 csorda zsiráfot vagy mittudom én XD nincs erre vm patch?
  • watto
    #7817
    Banyek, nekem megvan angolba, erre most már magyar feliratos is van? fejbelövöm magam, mai nap 2, játék amire rájöttem hogy szar változat van meg xD nemlehet feliratot tölteni hozzá? magyaritásfélét?:) előre is thx
  • koschwarz
    #7816
    nem biztos de valami hotfix kell az ati meghajtóhoz vagy mi...
  • coolpet
    #7815
    A Game Guide ujra feltoltesre kerult, nemtudom mirt toroltek
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://data.hu/get/1038980/Far_Cry_2_Official_Game_Guide_-_Unleashed.pdf.html
  • Dévids
    #7814
    Sziasztok!
    Bocsi ha már kérdezték de az miért lehet, hogy a fák meg a bokrok kocka alakúak:D?Very high-ra van rakva de még így is nagyon rossz.HD4670-es kártyám van.
  • koschwarz
    #7813
    persze, nekem is rengeteg dolog tetszik benne, kezdve a grafikától ami a közepes gépemen alapból maxra tett mindent, a látványos (bár nyilván nem reális, de engem nem zavar) öngyógyításig, a szabadság, a tűz, stb.

    csak ez a két dolog, hogy térkép egyik végéről a másikra, aztán vissza, közben meg végtelenített ellenőrzőpontok...de én speciel abszolut tudok ezekkel együtt is játszani, de tudom, hogy sokaknak viszont ezek eléggé lerombolták az élményt.

  • Netrat
    #7812
    Már az óriási, hogy nem töltöget állandóan, hanem egy (két) nagy térképet használ. Remélem, a jövő FPS-készítői számára ez a dolog innentől etalon lesz... :)
  • koschwarz
    #7811
    nem rossz játék ez, de egy kicsivel lemarad a "minden idők egyik legjobb" címről. a rengeteg autózás és a pillanat alatt újratermelődő ellenőrzőpontok csúnyán elba...elhibázott dizájneri lépések voltak (főleg az utóbbi). de szerintem is egyébként ettől még abszolút élvezhető, jó játék.
  • Netrat
    #7810
    Nem értesz egyet velem?
  • koschwarz
    #7809
    "Ezzel a néhány hibával és sutasággal együtt ez minden idők egyik legjobb FPS játéka. "

    nagy szavak...
  • Netrat
    #7808
    Aszongya: Az adott fájl nem létezik. Valószínűleg a tulajdonosa már törölte rendszerünkből.
  • Netrat
    #7807
    Láttátok a "kőbe zárt lelket"? Észak-keleten, (a második pályán) az utóbuszmegálló közelében egy kereszteződésnél a sziklából lövöldöz egy alak. Nem lehet semmit se kezdeni vele, ha sokat szarakodunk, lelő, de ő maga sebezhetetlen. (Naná, ha egyszer több tonna szikla védi...) Mondjuk ez egy bug, szerintem ennyi belefér, majd kuijavítják vagy nem, mindegy.

    Az viszont gáz, hogy a 92 éves nagyim jobban tud sziklára mászni, mint ez a fickó, akit irányítunk. Hihetetlen szarul oldották meg, hogy képtelen kapaszkodni, csak ugráltatni lehet, ha fölfelé haladnánk. Ez már egy roppant bosszantó hiba.

    Mondjuk állandóan, minden éjjel telihold van arrafelé, ez legalább attraktív látvány, fene bánja.

    Az viszont idegesítő, hogy lenyom az ember egy őrhelyet, és 5 perc múlva, visszafelé jövet újra le kell nyomnia őket, mert addigra feltöltődött az őrség létszáma.

    Ezzel a néhány hibával és sutasággal együtt ez minden idők egyik legjobb FPS játéka.
  • Netrat
    #7806
    Azon belül két variáció: vagy repülsz vagy nem repülsz. Mondjuk ez gáz a játékban, lehetett volna valami trükkösebb megoldása is.
  • Speedstick
    #7805
    Nem találtam semmi fontosat az oldalon, de azért köszi a segítséget. :(
  • coolpet
    #7804
    szerintem 1 :)
    a vege akarmit csinalok mindig ugyanaz.
    Most 100%ra megcsinalom a gamet, minden kazi, fegyo, gyemanttaska, orposzt,egyeb kuldik(haveroktol es a radiotoronytol+fegyveres) es vedett haz meglesz, most kezdtem a bowa seko PartII-t. eddig 154 taskat talaltam meg :)
  • sztanyo28
    #7803
    hányféle kijátszása van a játéknak ?????
  • coolpet
    #7802
    Speedstick:
    szted nekem eredeti van? :)
    de amikor elindotod a gamet, akkor kiir egy linket, valami farcrygame.com/help vagy mi, na oda nezz fel hatha val ra valami solution.
  • Starfighter
    #7801
    Hi! Nekem is volt egy ilyen eset, csávó átkutatott, én bementem a házba fel az emeletre ahhol nem volt nyitva az ajtó semmit nem lehetett csinálni. Elég nagy bug! Visszatöltöttem régebbi állást megint bementem és akkor már ott volt a csávó!
  • Speedstick
    #7800
    Coolpet Te nem tod mi lehet a gond?:S
  • coolpet
    #7799
    Heuro :) nem csak most megfordult az eletvitelem :)
    Nappal alszom ejjel gepezem
  • Speedstick
    #7798
    Hello all. Ha fel próbálok menni netre, azt írja ki hogy nem található szerver vagy valami ilyesmi...Fel van patchelve, mi lehet a gond? (eredeti játék)
  • Heuro #7797
    Köszönjük, kedves coolpet!
    Éjjeles rendszergazda vagy?
  • coolpet
    #7796
    En arra kondoltam, hogy ha kingmax 800-asa van, akkor vegyen azt melle, egyutt fognak mukodni :) De ne vegyen melle geilt, corsairt, kingstont, meg samsungot ilyeneket. En sem parban vettem a ramokat, hanem kertem 2 dbot :)
    nekem 2db Kingmax mars 1-1GB 667esek vannak a pcben es nagyon is jol muxenek.
  • totya4
    #7795
    Ugyanolyan ramot nem fog tudni venni, mivel két szállítmány között is lehet eltérés ugyanolyan típusú ram között. :) Olyan helyen kell venni a ramot ahol becserélik másra inkompatibilitás esetén is, ami persze tesztek alapján derül ki (memtest/orthos stb).
  • coolpet
    #7794
    Danny94:
    Megegyszr elmondom.
    1GB ram melle 1GB-ot vegyel.
    nezd meg az elozo tipusat, es vegyel ugyanolyan 1GB-osat.
    Ha 667es akkor olyant, ha 800as akkor olyant, ha 1033as akkor meg olyant. Lehetoleg tipusra is feleljen meg. Hidd el a 2GB boven eleg a gamehoz. Ha 2GBot veszel, lassabb lesz a geped, mert nem fogja dualchannelben kezelni.
    Es valamit elmondok :) Ne jatekok miatt fejlessz gepet, feleslegesnek tartom abba olni a penzt. Ma megveszed a cuccot 80ert(mert teljes platformvaltas kell), majd 3-4 honap mulva meg 40be fog kerulni es teped a hajad :) de ha ezel jaccani akarsz akkor a proci melle nyuodtam vagjal bele 1GB ramot, sztem menni fog, igaz lehet hogy max medium grafon szaggatasmentesen, de ott is eszmeletlen szep a game. No para toltsd le (a demot) es probald ki igy milyen.
  • danny94
    #7793
    Kingmax 2GB DDR2 RAM 800MHz
    pl. 1 ilyen jó lenne???

  • danny94
    #7792
    a procim nem 2 magos... :-(
    de tervezem, h veszek 1 új alaplapot...
  • barmi
    #7791
    Honosításnál elég ha csak azt a két új fájlt teszem be a helyére vagy mindenképp kell a már létező másik két fájl felülírása is?
  • Tib
    #7790
    A játék marha jól optimalizált, hiszen 4200+ procival, 2x1GB memóriával és egy manapság erősnek nem mondható ASUS 8600GT-vel nekem HIGH-on megy minden.

    Memóriából tényleg kell 2GB a játékhoz, aminek párban vásárlását coolpet nagyon is jól látja Ha javasolhatom, KIT-et vegyél, amit eleve már párban árulnak (pl. Geil Ultra DDR2 800MHz 2x1GB ~ bruttó 9.200Ft) A 800MHz-es DDR2-t több mint valószínű tudja kezelni az alaplapod, de a nagyobb (pl. 1066MHz) megvásárlása előtt azért nézd meg az alaplap által támogatott típusokat.
    A 2.4-es procid elvben kevés lesz hozzá, hacsak nem magonként érted a 2.4-et
  • coolpet
    #7789
    Ahogy igertem megosztom veetek a game teljes leirasat, kuldiket, egysegeket gegyokat, minden terkep es szalag stb.
    Angol nyelvu.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://data.hu/get/1030286/Far_Cry_2_Official_Game_Guide_-_Unleashed.pdf.html
  • coolpet
    #7788
    Hat a kovi a helyzet.
    nekem 2 magos a procim, darabonkent 2.1 ghz.
    Szerintem menne a konfigodon, max kisebb graf beallitaso. Nekem high graf beallitasok mellett akadas nelkul elfut, neked is elfog.
    A ram kerdes sztem el fog kelni a 2gb, de mindig szimmetrikusan vasarolj. 2x1GB vagy 2x2GB, igy tu dualchannelben menni, igy lesz gyorsabb. na meg a mukodesi frekire is figyelj, 2 db 800as legyen vagy magasabb.
  • danny94
    #7787
    jah és azt szeretném még kérdezni, h ha a ramnak még van 1 hely az alaplapon, akkor oda csak 1GB-os ram fér vagy lehet 2GB-os ramot is berakni???
    előre is köszi
  • danny94
    #7786
    azt már tervezem, h veszek ramot, de addig, akkor szaggatni fog???
    vagy, ha veszek ramot, akkor is xar lesz, mert gyenge a procim???
  • adamq01
    #7785
    A procid gyenge, kari az megfelelő, elvileg a ram is elég de ajánlom hogy még 1-2 gigát vegyél bele.
  • totya4
    #7784
    blackxp? Az mi a szar? Minek kérdezel ha aztán leszarod mindenki válaszát?
  • danny94
    #7783
    hy all!
    a gépem:2.4 GHz-proci,1GB-Ram,Ati Radeon HD 3650 512MB DDR3-vidikártya
    szerintetek menne a játék???
    előre is köszi
  • coolpet
    #7782
    Passzolom, en AA nelkul jaccom es tokeletesen szep a kep. Megyek tolom is a kuldiket :)
  • adamq01
    #7781
    Re: igen nekem 4GB Ramom van: DDR2 800MHz CSX Oc 2x2048Mb
    És a Vista-t soha sem fogom felrakni pláne ha holnaptól black XP-m lesz,
    De ez akkor is furcsa, hogy ennyire nem viszi. És kikérem magamnak a HD4870 egy most kapható egyik legjobb kari, najó ez tulzás, de az már nevetséges hogy nincs is ultramagason csak sziplán nagyon magason 1680x1050 felbontásban nemképes AA-t rakni rá. Egyetlen probléma volt vele ki is írta mert nem volt meg a legújabb catalyst, de azt is megszereztem kicsit jobb lett, de továbbrasem volt méltó, egy 8800GT-n talán még reális. Crysis, Warhead mind 1 röccenés nélkül maximum grafikán mentek és érdekes hogy nem hogy maximumon (azon már elhinném hogy akadozna) de a lelkét a grafikának ráse rakhatom az AA-t és ez furcsa, remélem ha már Black XP-m lesz már mennifog rendesen.