9022
Far Cry 2
  • coolpet
    #7860
    be kell masolni a game mappajaba (bin/pb) azt majd az inditsja, csak opcioknal allitsad be nekije :)
  • Heuro #7859
    Na, feltettem punkbustert a total uninstall égisze alatt (hogy le tudjam szedni az utolsó bitig), de ugyanúgy nem tudok belépni egy játékba sem.
    Ott virítanak ... de kapcsolódni nem tudok.
    Ennyit a legális játékról, és a regisztrációról ... részemről utoljára
    Jaa ... routerem van, de ha a játék alapból nem kezeli le, akkor nincs esélye.
    Márcsak ilyen rigorózus vagyok néhány éve
  • Heuro #7858
    Azééé ... valamikor kicsit régebben sokat játszottam Neten.
    Már punkbuster is volt.
    Aztán mégis elő-előkerült egy ember(?), aki mindenkit/mindíg/mindenhol azonnal leölt.
    Akkor ment el a kedvem ...
    Ezért írtam, hogy csak saját szerveren.
    Dolgozom rajta egyébként.
  • Speedstick
    #7857
    Én leszedtem a PunkBuster-t, de Mozilla Firefox-al nyitja meg...xD Mihez kell társítanom, mivel nyitja meg? Előre is kösz.
  • Heuro #7856
    Én még soha nem tettem fel ezt a PunkBustert ... ha (csak a próba miatt) felteszem, utána maradéktalanul le bírom szedni? Nem izelli nekem össze itt a gépemet?
  • coolpet
    #7855
    1: punkbuster.
    2: tuzfal lehet fogja, kapcsold ki a proba erejeig
  • Heuro #7854
    Na most a kedvedért megnéztem:
    . Többszemélyes játék - klikk
    - Profil létrehoz
    - Online
    - UBI.com profil létrehozása
    - Böngészőt nyitja
    - Adatok beír
    - Nem jó
    - Újra próbálom ... negyedszerre sikerül
    - Online játék
    - Sehova nem tudok csatlakozni, pedig kismillió meccs van

    Gyanítom azért, mert punkbustert nem tettem fel, mivel soha nem játszom Neten.
    Ez csak akkor lesz, ha saját (fizikai) szerverem lesz.
    Ne szivassanak a kiskancsó csalók ...
  • Speedstick
    #7853
    Rákattintok hogy Többszemélyes játék, belépek az accountomba, aztán katt arra h Játékos meccs, Death meccs, aztán kiírja h Kísérlet a jelölthöz való csatlakozáshoz (vagy vm ilyesmi xD) aztán bejön a töltökép, visszadob oda ahol a Death meccset válaszottam, aztán kiírja h Kísérlet a jelölthőz való csatlakozáshoz (2) aztán ezt csinálja 7-ig vagy 8-ig, aztán kiírja hogy: Nem található megfelelő meccs.
  • Tib
    #7852
    A szerverlistában nem lát szervert, vagy a szerverlistában lévő szerverre csatlakozásnál írja ezt ki?
  • Speedstick
    #7851
    De, karácsonyra kaptam mint te. ×D valami olyasmit ír ki h nem talál szervert vagy próbálkozzak később már nem is t'om.
  • Heuro #7850
    Na pont evvel az odavezető úttal bajlódom kissé ...
    De semmi pánik! Ura vagyok a helyzetnek!
    Főzés közben autózok mindíg néhány kört
    Noclip, fly nem műxik, mert fullra pecseltem a terméket, és erre még nincs megoldás.
    Fizetős csitheppensz meg mennyen a büdös ...
    Enélkül is megoldjuk ... ha egyáltalán meglehet.
  • coolpet
    #7849
    Heuro: csak nehogy letorold mert nem talalod meg az odabezeto utat.
    Lehet hoy a problema megodasa egyszerubb mint gondolnank (doom utan noclip, vagy fly)
    De lehet hogy valahonnan sikloernyozni kene, de azt se talaltam. Sot meg a gyemantokat sem latom fentrol a hidrol sem. De ettol fuggetlenu meg lehet hogy ottannak
  • Heuro #7848
    Valszeg nem Karácsonyra kaptad eredetiben, mint én
  • Speedstick
    #7847
    Én nem játszok a játékkal, mert nem enged fel netre.
  • Heuro #7846
    Na csak azért késlekedem, mert kocsonyát kell főznöm, arra meg időnként oda kell figyelni.
    Lassan meg szortírozni kell.
    Ettől függetlenül, lázasan keresem a kérdéses gyémántokat.
  • Heuro #7845
    Ez egy érdekes helyzet a játékban ...
    Adva van: sík terep.
    Több kilométerre ellátok.
    Előttem lévő brigantikat beidegződött kommandós reflex-szel eliminálom.
    Hátra nézek.
    Sehol senki.
    Ám tizedmásodpercen belül csikorogva fékez egy/több autó a hátam mögött, melyből kiugrálva, emberek akarják elvenni életemet
    Ezek vajh' honnan kerülnek elő?
    Script?
    Elég rossz benyomást kelt.
    Pedig a játék maga igazi élmény.
  • coolpet
    #7844
    En meg ugyvagyok vele, hogy megcsinalom a gyemantokat es a kazikat elsosorban, majd ha mind megvan akkor a mellekkuldik(torony, fegyo, haverok...), aztan vegigmaszok a foszalon

    termeszetesen senki nem marad eletben aki ramlo
    De mar kicsit kezdek beragni, hogy allandoan csak jonnek.

    A legjobban azt utalom amikor szetlovik a kocsimat, en kiszallk, az ipse meg elut...
  • Heuro #7843
    Valahol a bal alsó sarokban volt, de nem foglalkoztam vele, úgyis visszamegyek.
    Kellett a kinin :-) aztán keresem az általad említett gyémántokat.
    Nekem egyelőre 19 óra játék után 52 db megtalált gyémánt van.
    De én komótosan, élvezve a játékot játszom :-)
    Szerintem nyomon vagyok :-))
  • bgabor
    #7842
    Azért az Assassin Creedel legyünk igazságosak, a grafika és a sztori kiválló volt benne. Sajnos a pocsék irányítás és a monoton játékmenet teljesen tönkretették azt a játékot, de a grafikája az rendben volt, ha leszámítjuk a kikapcsolhatatlan wide-screent, ami sok játékost(beleéértve engem is) nagyon de nagyon idegesített.
  • coolpet
    #7841
    nekem is volt ilyen bug, beultem a kocsiba, tettem egy jo nagy karikat es visszamenven mar okes votl a dolog

    Melyik az a gyemant amelyiket nem tudod elszedni?


    A north mapon mindegyiket beegyujtottem.
  • Heuro #7840
    Mégis váltottam a wicserről, rajta vagyok
    El kell mennem gyorsan gyógyszerért (úgy tűnik elfogyott), mert gyötör a malária, azután rögtön megnézem a gyémántokat.
    Engem is izgat.
    Épp az előbb jöttem le egy háztetőről, ahova nagy nehezen bírkóztam fel magam, de nem tudom kinyitni a gyémántos bőröndöt.
    Na, ezzel sem találkoztam még.
  • coolpet
    #7839
    http://pbl.atw.hu/Bowa-Seko_map6.jpg
    A bekarikazottakrol van szo. Ahol vannak azt az oldalt mar vegigjartam meg a hidon is atmentem a tetore, de nem is latom oket...
  • watto
    #7838
    megoldva, thx :)
  • watto
    #7837
    csak nálam szar? vagy mindenkinél? vagy csak a honlap szarakodik?
  • Heuro #7836
    Monddj egy közeli helységnevet.
  • Heuro #7835
    Kedves coolpet!
    Ma wicser-napom van, de mivel igen rákaptam a gyémánt-begyűjtésre, holnap ráfekszem.
    Bár addig tuti megoldja valaki
  • coolpet
    #7834
    fenebe is hogy semmi nem mukodik ma :)
    Masodik terkep, keleti kozepso map, jobb oldali hegyseg 3 gyemant.

    Azokat hogy lehet megszerezni?
  • coolpet
    #7833
    Kepfeltoltes.hu-rol miert nem lehet kepet linkelni?

    Na mindegy, aki a pirossal bekeretezett gyemantok elerhetoseget tudja, hogyan lehet oket megszerezni, irjon.
    http://data.hu/get/1039669/Bowa-Seko_map6.jpg.html
  • watto
    #7832
    na vaze, túl hamar kezdtem örülni...ezt írja:
    A kiszolgálóhoz való kapcsolat alaphelyzetbe állt az oldal letöltése közben.
    A hálózati kapcsolat megszakadt a kapcsolatfelvétel közben. Próbálja meg újra.
  • watto
    #7831
    ááááááá de király! köszönöm! ;)
  • xotyi
    #7830
    Asassin's Creed mint hiperszar grafika? ez nekem új!
  • handrx
    #7829
    Itt meg találod a magyar felirat telepítőjét, amit Tib bocsátott rendelkezésünkre. :)
    http://data.hu/get/885536/Far_Cry_2_-_magyar_felirat.rar.html
    Ide mondjuk én töltöttem fel, de ez ugyan az a telepítő mint amit Tib töltött fel!
  • Netrat
    #7828
    Azt el tudom képzelni... Nekem a 8500 GT után is állat egy élmény volt az új 9600 GT Galaxy kártyám.
  • Speedstick
    #7827
    lol
  • Netrat
    #7826
    Mi a helyzet ezekkel a zárt küldetésekkel? Hogy kell azokat unlkockolni? Tudja ezt valaki?
    Beírtam a megfelelő helyre a jelszót (több alkalommal is), de nem történt semmi változás, képtelen vagyok új küldetéseket előcsalni.
  • Netrat
    #7825
    Nálam azért is jött be ez a játék, mert volt pár nagy csalódásom az utóbbi időben játékok terén:
    az Assassin Creed a hiperszar grafikájával és irányításával, vagy a S.T.A.L.K.E.R. folytatása (előzménye), amit másfél óra szenvedés után lehasítottam. Meg volt valami háborús izé a Market-Garden hadműveletről, az nagyon felbaszott a félórás lepra intróival... Mire végre engedett volna játszani, berágtam rá, és uninstalláltam.

  • watto
    #7824
    2hete vettem meg az új gépet, ezen megy szépen, bár elég nagy felüdülés az ATI Radeon 9600 am után egy Gef 9800GT xDD
  • watto
    #7823
    xD én machetevel fát akartam vágni, den em jött össze xD
  • Netrat
    #7822
    Én nem csipázom a lánxórót. Uzim van, S50 távcsöves (mert az odabasz), meg az a chain 1000 lőszerrel, ha szorulna a hurok. Mást még nem is használtam nagyon, csak amíg eljutottam arra a szintre, hogy megvehettem ezeket a cuccokat.
    És amilyen galád egy állat vagyok, a sebesültekkel mindig machetevel végzek.
  • watto
    #7821
    gázpalack emg lángszóró ég nem volt :D de az is vicces volt mikor 6an lőnek felgyújtottam az erdőt és úgy öltem meg őket xD