9022
Far Cry 2
  • kisoti
    #7780
    Hello!!

    Elakadtam.Van 2 olyan küldetés ahol foglyokat kell kiszabadítani.Az egyik fogoly
    a vágóhídon van,a másik a kakasviadalos háznál.Az a gondom,hogy az egyik foglyot sem tudom kiszabadítani,pedig megöltem mindenkit,és nem nyílik ki az ajtó egyik helyen sem.

    HELP!!!

    Előre is köszi.
  • Heuro #7779
    A monitorról ... én 40"-os és 19"-os monitorral rendelkezem.
    Hát azért ... tényleg van különbség.
    A zizegő sásban/elefántfűben elbújt ellent csak jobben észreveszem a nagyobbikon :-)
    És még így is 2 km-ről lelövi valaki a fülemről a pattanást, anélkül, hogy látnám: hol van az illető imposztor
  • Heuro #7778
    :-)))
    Van egy magánhonlapom, a fejedelem.hu ... erre gondoltam.
    A gold Ak nagyon precíz, de őszintén szólva jobban kultiválom azt a suttogó :-) géppisztolyt.
    Többször lelövök 1-3 ellent, mire rájönnek, hogy mi történt.
    A gold AK-t betettem egy dobozba, mert azért természetesen jól jön esetenként.
  • ztahity
    #7777
    Sziasztok! Nekem ps3-ra van meg ez a szerencsétlen játék, és lenne vele egy gondom! 88%-nál járok és van olyan küldetés, hogy választanom kell 2 ember közül melyiket ölöm meg. Nos én lelőttem az egyiket és elmentem egy másik muksóhoz akit meg egy templomtoronyból szedtem le, utána el kell mennem a bárba, beszélni a faszival. De nem tudok bemenni. Nincs jelzés, hogy betudok menni. Tudnátok nekem ebben segíteni? Hátha volt valakinek ilyen problémája és neki sikerült. Előre is köszi!
  • coolpet
    #7776
    Heuro: Mit te beszelsz? :)

    Egyebkent amit belinkeltem az csak a terkep egyik fele, hianyzik rola az also resz es a central sivatag
    valamint nincsenek rajta a gold AK47esek, es a Jackal szalagok lelohelyei sem.

    Ha hazaertem feldobom a kepeket, azt belinkelem oket spoilerben.

    Coolpet
  • Heuro #7775
    Ja, azt elfeledtem, hogy nagyon szívesen felteszem a fejedelemre, az égiszed alatt!
  • Heuro #7774
    Valaki írta, hogy a vizi út egyszerűbb.
    Így van.
    Csak lehetne a csónakon is 360-ban elforgatni a géppistát.
    Időnként ennek hiánya igen veszélyes helyzetet tud teremteni.
    Soxor ugrom fejest a nedvességbe, hogy a gaz ellent így ártalmatlanítsam
  • Heuro #7773
    Te egy rendkívül kedves fórumtárs vagy
    Most átmentem gyalogosba, és csillagtúrákat teszek egy-egy pihenőhelyről kiindulva.
    Időnként felszedve egy küldetést.
    Azóta volt már újabb gliders, és a gold AK is meglett.
    Most per pillanat ezt a vonalat viszem tovább.
    A teljes térkép megvan, a spojlerben közölt címen.
    Jelenleg inkább majd apróbb kérdéseim lesznek, engedelmeddel.
  • coolpet
    #7772
    totya4: irta, 4 giga ramja van
    DDR2 800MHz CSX Oc 2x2048Mb (tap utan)

    Adamq01:
    nekem iylen gepem van:
    Monitor: Samsung LCD 2243BW 22" widescreen
    Vidkari: Gef 7900GS 256MB
    Mem: 2x 1024@667 kingmax mars ram
    Alaplap: asus P5B-E
    Proci: intel 6400 2.1GHz
    Tap: 450W asus

    Ezen a konfigon 1680x1050 (LCD-m nativ felbontasa - csak azon szep mer lcd) es high grafikai beallitasokon 25-40 FPS-ig megy a game. Es k@rva szep.
    Ahogy nezem a te konfigod piciket jobbacska, bar a vidkarit nemismerem. Ja a vidkarim DX9.1C-s, es 32bites XP-t hasznalok SP3-al, ami kb egy eve lett mar telepitve...

    Semmi bajom nincs vele. Szoval szerintem csak az a te problemad, hogy tulsagosan maximalista akarsz lenni. Egyezz ki valami szamodra is emesztheto grafikaval, es jattsz azon. Ennyi a velemenyem.
  • totya4
    #7771
    A táp elég. Viszont DX10.1-es VGA-d van, a játék DX10.1-et tud, viszont az XP DX 9.0c-t :) Szóval az XP a kakukttojás, tegyél fel egy Vistát az XP mellett (32 bitest). Élsimítás szempontjából erőforrásilag jobban jársz DX10.1-el ugyanis.
    Ahogy lejjebb elhangzott, nem mindegy mekkora felbontásban futtatod a játékot, azaz mekkora a monitorod, de úgy általában ne akarj mindent maxra tenni, az a csecsemők jellemzője. 4870-ből inkább 1GB-osat kellett volna venni, ha mániád van mindent maxra húzni. Egy percig se hidd egyébként hogy a VGA-d valami brutál kártya, mert ha minden játékot maxon futtatna akkor ki venne mondjuk 4870X2-őt? :)
    A memóriát nem írod mennyi van, abból minimum 2GB legyen, de inkább 4.
  • Apus
    #7770
    hotfixet próbáltad? más is erre panaszkodott 4870 esetén, hogy belassul az egész.
  • coolpet
    #7769
    A fejed tokja :)
    Ha a geped megeszik 450 W-ot akkor surgosen csereld le :)
    proci max 120W vidkari szinten (jol eltulozva)
    egy 350es tapnak el kell vinnie a gepet ha 1 vinyo es 1 dvdiro van benne.

    Skacok most olvasgattam miert vana dart rifleben olyan kurvakeves tolteny...
    Mert a syrette-kbol (injekcio) toltheto, es ezert van nekem 15 skulom maxon hozza a medium elsosegely csomival.. Fenebe is, pedig jo puska...
  • adamq01
    #7768
    Az lehet probléma, hogy 500 akárhány W-s tápom helyett csak egy 450W-s am van?
  • coolpet
    #7767
    Heuro van egy fullos terkepem meg leirasom, vegigjatszasom a gamerol, hivatalod guide, ha kell feltolom valahova.
  • coolpet
    #7766
    Ember? 150 centis plazmateven jaccol?
    nekem 1680*1050ben jo grafon aa nelkul is gyonyoru egy 22es wide lcd monitoron :)
    Alkudj meg :)
  • grebber
    #7765
    Valami gáz van nálad fullon kéne ezzel a géppel mennie!
  • adamq01
    #7764
    Helló ilyen gépem van: XP 32bit
    |Abit s775 IP35 pro XE
    |Intel Core2 Duo 2.66GHz 4MB Socket 775 E6750
    |HD 4870 512 ddr5
    |Corsair PSU-450VX 450W12cm
    |ThermalTakeVI1000BWS|DDR2 800MHz CSX Oc 2x2048Mb

    Az természetes, hogy annyira lekell vennem a grafikát, hogy ha minden nagyon magason van akkor 2X AA-t már nem lehet rakni rá mert különben erősen szaggat?
  • Heuro #7763
    Nna, ezt meg nem találtam volna magamtól.
    De így minden nagyon rendben van.
  • Heuro #7762
    Huhúú ... most néztem a spoilert ... remek!
    Ez megvolt, de csak darabokban, Így egész más.
    Köszi!
  • Heuro #7761
    Nadenagyonköszönöm!
    Éppen néztem, hogy van AIRPORT, de még nem mentem arra, egyéb bokros teendőim miatt.
    De ezek szerint jobb is
  • Heuro #7760
    Ha nem sikerül leszednem a gyémántot, akkor magamat ...
  • suti100
    #7759
    Szeretnék a far cry 2-vel hamachin játszani mivel hogy tört a játék mert a netről szedtem.Nem fogok mentegetőzni,csak segítséget szeretnék kérni:
    Hallotam hogy lehet hamachin keresztül kitrükközni hogy utána a lan-on tudjak vele neten játszani.Erre a megoldásra lennék kiváncsi.
    Remélem tudtok segíteni.
    Előre is köszi!
  • coolpet
    #7758
    Heuro :)

    Elmondom mi a szitu
    A to kozepen levo sziklara nem kell felmaszni, mert a gyemanttaska a vizben van egy repulogep roncs tetejen. Szenvedtem enis eleget, mire milimeter pontosan ra tudtam allni a roncsra(amit alig lehet latni), es ugy kinyitottam a taskat.
    A kepeken szereplo gyemantot sarkirepulovel tudod megszerezni. A legelso kepen a tavoli szikla felett van egy fekete folt. Na arra van egy sarkirepulo, amivel le tudsz szallni a sziklara. Van meg egy ilyen tema a terkep jobb felso sarkaban a kanyonban, ahol szinten sarkirepulovel kell menni. A Fortnal meg az egyik varfalrol a kell ugrani a sziklakra es ugy visszafele menni. Vannak erdekes dolgok.
    Itt egy gyemantterkep az elso haboru elotti szigetvilagrol.
    Figyelem! Spoiler (jelold ki)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://images.netbag.hu/20081223/08272779676.jpg


    Ha kerdesed van csak irj :)
  • elitehun
    #7757
    A sziklát aknázod alá? Vagy az autót amíg rajta állsz?
  • Heuro #7756
    Köszi, igen. Elhoztam egy teherautót a közeli vasúti telephelyről, de arról sem sikerült felugrani.
    És akkor még ott van a tó közepén álló szikla, ahova autóval eljutni képtelenség.
    Biztosan lesz valami megoldás ... még megpróbálom aláaknázni ...
  • elitehun
    #7755
    Próbáltál már autóra ráugrani és onnan a sziklára?
  • Heuro #7754
    Nem vagyok az a nagy gyémántgyűjtögető, de szeretek bolyongani ezen a tájon. Így botlottam két olyan helyre, ahova nem tudom hogyan kellene feljutni. Az egyikről itt vannak a képek, a másik dettő, csak a szikla ráadásul egy tó közepén van.
    Láttam a fegyverboltban olyat, hogy "Hátizsák, rakéta" ... na nee ...:-), csak nem jetpackkal fogok majd közlekedni?




  • Tib
    #7753
    Ha csónakkal közlekedsz, kevesebb ellenféllel találkozol és gyorsabb az út. Na és persze majdnem minden helyre el lehet jutni a vízen... max a célállomásig egy-egy rövid sprint út van.
    A másik megoldás az őrposztok elkerülésére, hogy autóbusszal közlekedik az ember. A térkép 4 sarkában és a középen elhelyezett buszállomás szintén azt biztosítja, hogy a célállomásokig max 1-2 őrhely állja az utadat. Valamint ugye a buszozás a leggyorsabb közlekedési forma :)
  • elitehun
    #7752
    De lövöldözöl :D
  • Apus
    #7751
    át kell menni kocsival jó gyorsan, vagy elkerülni. más megoldás nincs sajnos.
  • rvn
    #7750
    Azt hogy lehet megcsinálni ha telephelken ne bukkanjanak fel mindig a katonák. Kicsit már idegesítö h 23 x is el kell foglalni egy adott helyet. Nagyon monoton...
  • Tib
    #7749
    Akkor állj Te is fiam a Sötét "DMT"* Oldalhoz!

    *DMT = Dedikált Multis Társadalom
  • Jim Morrison
    #7748
    Megvan a Far Cry 2!!
  • elitehun
    #7747
    Bocs elcímeztem. bgabor-nak ment volna
  • elitehun
    #7746
    Az mérgező nyíl
  • Apus
    #7745
    hamár itt tartun az MPL is elég vicc, nyílegyenesen szál a gránát nagy távolságokra.
  • bgabor
    #7744
    Lehet, nem próbáltam. Őszintén szólva eszembe se jutott, hogy egy kábító nyíllövedék olyan messzire tudna repülni mint egy 7.62X54R vagy egy .50BMG.
  • elitehun
    #7743
    A Dart gun az tökéletes távolra :D
  • Tib
    #7742
    Örülök, hogy páratoknak ajándékba is szállingózott az eredeti Far Cry 2, hiszen ez a belépő ahhoz, hogy a magyar online multis társaság növekedjen
    Hisz' azért is működtetünk rendes (dedikált) szervert, hogy a magyaroknak jó PING-es és hazai játéktere legyen, valamint játék közben magyarul kommunikálhassanak egymással
  • Tib
    #7741
    Windows XP: C:\Documents and Settings\NÉV\Dokumentumok\My Games\Far Cry 2
    Windows Vista: C:\Users\NÉV\Documents\My Games\Far Cry 2