9022
Far Cry 2
  • Prince23
    #7980
    Helló!
    Nekem sp 3-al mindig töltés közben ledob az asztalra. Egyszerűen nem értem. 1.02 patch.
  • kispalika
    #7979
    Igen segítettél, köszönöm. Bár nem örülök neki, hogy sárkánykodnom kell. Az nem nagyon megy nekem. De majd próbálgatom.
  • coolpet
    #7978
    kispalika:

    A gyemant elerhetosege csatolva.
    http://pbl.fw.hu/gyemant.jpg
    A piros nyomvonalon felmesz a hegyre a safehousehoz, kinyirod a manusokat, ott lesz egy glider(sarkirepulo)
    Azzal szepen leereszkesz a zold utvonalon a sziklara es csokolom :)

    csak igy lehet.

    Remelem segitettem.

    Coolpet
  • coolpet
    #7977
    Leonforce: csengett a mobilod, nyomd meg az 5os gombot., menj a piros nyil utan, szabadits ki egy embert, a tobbit lodd le. menj vissz keresd meg a detektorral a gyemantot(szinten 5os gomb) azt jacca :)

    Kispalika: Tudom melyik az, bemegyek game es meglesem hogy ertem el, 10 perc mulva megmondom, legyen fel ora el kell jutni oda :)
  • koschwarz
    #7976
    mindig ezt csinyájja, minden játéktopikban. kérem szépen hülyének van nézve, aki eredeti játékot vesz. ez van, ilyen ez a magyarország. ilyen szempontból igaza van.
  • kispalika
    #7975
    Gyémántos kérdés. Az első pályrészen egy kivételével mind megvan. Az az egy a középső térképrészen van, Palától É-ra, egy mentőhely mellett. Valahol találtam rá olyan megoldást, hogy kicsit följebb van egy sárkányrepülő, azzal kell odarepülni. De nekem ez a repkedés nem nagyon megy, de még próbálgatom.
    A másik amit nem tudom hogy lehetne megszrezni: Második páyrészen, szintén a középső térképrészen van, Mosate Salaótól ÉNY-ra, egy őrposzt közelében. Az út mellett van folyó, annak a túloldalán egy sziklán van a táska egy hulla társaságában. Próbáltam felugrani mindkét fajta hajóról, de egyikről sem sikerült, a szikla bármelyik pontján próbálom. Körbejártam az egész hegyet, de sehol nem jutok fel. Szemközti hegyet is megnéztem, de ott se lehet feljutni, hogy hátha lenne ott egy sárkányrepülő.
  • leonforce
    #7974
    sziasztok..!
    ma tettem fel a gamet,de mar az elejen elakadtam az elso kuldiben..
    mi a tokomet kell csinalni azutan h megjavitottam azt a szar sarga autot..?
    mert uj feladatot nem ad...
    a kocsibabeszallni nem lehet,ellenseg nincs,stb...
    pls help..!
  • danyi2
    #7973
    Mért nem indul a játék amikor fölrakom az 1.02 patchet ??????
  • elitehun
    #7972
    Asszem a legújabb patch orvosolja ezt a problémát
  • danyi2
    #7971
    Amikor játszok lanba és utánna ki lépek nem menti el a szintemt nem tudjátok mért ???
  • grebber
    #7970
    Na elég legyen ebből.Ez nem kinek mire van pénze és mire költi topik.A következőkben az ilyenek törlésre kerülnek!
  • watto
    #7969
    gratula :)
  • gurubefree
    #7968
    Concierge supervisor in Edinburgh City Centre.
    itt dolgozok
  • watto
    #7967
    lool mit dolgozol ember?:D
  • gurubefree
    #7966
    Off< Sorry sracok nem tudom szo nelkul hagyni :Te tenyleg beteg vagy .... azt kifelejtetted hogy kb. $15000-$20000 fizet egy keztoresert ha biztositasa nem fedezi , vagy el kell adnia a hazat hogy egy mutetet ki tudjon fizetni. Pontosan az ilyen tipusu emberek miatt mint te all ugy a helyzet ahogy. Sirasbol nem lehet megelni. 290 orat dolgozok 600.000 keresek ... csak a lakasra fizetek 200.000 , a masik 200.000 az ovoda. Na ... hidd el ezek az emberek is meggondoljak hogy £30-£40 jatekot vegyenek !!!! Megegyszer elnezest. >Off

  • watto
    #7965
    hagyd, hülye xD
  • totya4
    #7964
    Ez neked pech, mert akkor drága külföldi orvosokat kell megfizetned hogy kikezeljenek :) Tényleg nem fogod fel hogy LOPSZ?
  • watto
    #7963
    ezt egy szóval se mondták :) ha így értelmezed az a te dolgod :)
  • bgabor
    #7962
    Amúgy peched van, mert a Horvát Ágnes bezárta a zártosztályt.
  • bgabor
    #7961
    Persze, aki szegény, az kussoljon, vagy menjen el az országból. Mintha a kedves miniszterelnökünket hallanám.
  • bgabor
    #7960
    Amit félretettem, abból vettem hardvare-t. Ha eredeti játékot veszek, nem lett volna lehetséges a fejlesztés.
  • Tib
    #7959
    "10.000Ft-t egy játékért" ... "átlagember egy havi fizetéséből 12 játékot vehet meg" >> Na ezért a kijelentésedért az ország Keleti régióiban meglincselnének... Tudod mennyit osztanak itt az embernek? 60-70 ezret... Ja, hogy esetleg minimálbér alatt kap? Ha nem tetszik, el lehet menni... és lesz aki beáll helyette.
    De ha arra felé laksz, ahol 120 az átlagos (évi 1.440.000Ft), akkor aztán azt ne mondd, hogy számodra tetsző, évi 3 játék (3x10.000Ft) nem fér bele a költségvetésbe...
    Egyetemista "Joghallgató" vagy és nincs pénzed? Vállalj diákmelót és/vagy más egyetemistáknak bedolgozást (rajzok készítése, diploma kidolgozása, stb.), sokan így csinálják. Én is csináltam... és még sokan mások.
    És ha valaki azt mondja, hogy (diák) munka mellett havi 2-3 ezret nem tud félretenni, de van FC2 futtatásához elegendő gép konfigja, akkor azon jót mosolygok
  • totya4
    #7958
    Nem elég hogy lopsz, emellett még anyázod is azt aki felhomályosít :) Az ilyeneknek mint te, zárt osztályon a helye. Aki tényleg annyira szegény hogy lopni kényszerül, annak legalább ne legyen nagy a pofája, hanem húzza meg magát csendben...
  • bgabor
    #7957
    Ha neked van miből ennyiért játékot venni, az nagyszerű.

    Csak éppen magyarországon ez nem éppen átlagos élethelyzet.
    Én egyetemistaként nem tudok kiadni ennyit egy játékra, pedig nem cigizem, nem bulizok, nem iszom.
    És igen, nem tartom épeszűnek azt aki ilyen életviszonyok között kiad 10.000Ft-t egy játékért. (Merthogy a játékok zöme ebben az árkategóriában kerül a polcokra, és akkor a konzol játékokról még nem is beszéltem)
    Vagy szerinted normális ország az, ahol az átlagember egy havi fizetéséből 12 játékot vehet meg? Szóval ne kezeljük már úgy ezt az országot, mintha normális lenne, vagy akárcsak emlékeztetne egy normális országra.

    Szóval nekem azzal van tele a tököm amikor valaki meg merészel szólni másokat azért amiért warezolnak, mint az a gyökér a #7951-es hszben.
  • bgabor
    #7956
    Mennyél a fenébe az ilyen megjegyzéseiddel.

    Mennyi is az átlagkereset magyarországon? 120E ft? Mennyit kell adózni a fizetésedből? 40-50%-ot? Na az a lopás.

    Emellett egy átlag amcsi olyan munkával, amiért magyaroszágon 80E-et fizetnek, amerikában 900.000-et visz haza havonta.
    Persze hogy annál a fizetésnél nem pénz 10.000 egy játékra, csakhogy magyarországon nagyon máshogy van.

    Inkább azt kellene orvoshoz vinni, aki ehhez a magyar rendszerhez asszisztál, ezt a tolvajállamot normálisnak véli, és rendszeresen ott hörög a választásokkor.

    Úgyhogy elmész te a jó kurva anyádba a megjegyzéseiidel, hogy másokat tolvajnak nevezel, és orvoshoz irányítasz. Koma.

  • watto
    #7955
    Ehhez inkább hozzá sem szólnék ....
  • buldozer99
    #7954
    köszi ;)
  • Dark Angel 666
    #7953
    ha letöltöttem az FarCry2IntelMissions-t , akkor hol tudok eljutni a bónusz küldetésekhez ?
  • danyi2
    #7952
    nem tudtok valamit amikor fölrakom az 1.02 patchet nem indul a game.
  • totya4
    #7951
    "Azt hiszem továbbra sem fogom épeszűnek tartani azt, aki sokezer forintot ad ki magyarországon eredeti játékra, nemhogy én tegyem ezt."

    Ez valahol a pofátlanság teteje. :) Lopsz, és ehhez még ideológiát is gyártasz! :D
    Sőt! Aki nem lop, arra meg azt mondod hogy nem épeszű 8D Sürgősen fordulj orvoshoz koma.
  • Tib
    #7950
    "továbbra sem fogom épeszűnek tartani azt, aki sokezer forintot ad ki magyarországon eredeti játékra" >> Miért? Mi van itt Magyarországon, ami olyan különlegessé teszi a játékvásárlást?
    1. Miért ne adjon ki az ember, ha van miből?
    2. Miért lenne a játék és annak megvétele rosszabb szenvedély, mint a cigi, pia, drog?
    3. Új játékok viszonylatában a 6300 Ft vagy a 7000 Ft forint jó árnak számít.
    Konklúzió: Azért mert valaki nem csóró, vagy mert nem smucig, vagy mert más szenvedélye van mint Neked, lehet még épeszű.
  • bgabor
    #7949
    Aha. Hát engem ezzel nem igazán sikerült meggyőznötök.
    Azt hiszem továbbra sem fogom épeszűnek tartani azt, aki sokezer forintot ad ki magyarországon eredeti játékra, nemhogy én tegyem ezt.

    Azt hiszem akkor meg is beszéltük a dolgot.
  • Tib
    #7948
    "nem vagyok meggyőződve róla, hogy a világ második legnagyobb szoftver-kiadóvállalatát, az ubisoftot az én kelet európai pénztárcámból kellene támogatni." >> Igen ez is egy álláspont. Ezért érdemes autót lopni, mert nehogy má' az én pénztárcámból gazdagodjon egy Audi vagy akár egy Ford cég vezetője

    " jobb ha tudod, hogy a fejlesztő a program bolti árának a tíz százalékát se kapja meg." >> Ezzel nem mondtál se újat és nem vagy okosabb másnál. A mezőgazdaság, az ipar... minden így működik. Mégsem lopod a tejet a boltból, pedig az eladási ár és a felvásárlási ár aránya annál sem jobb. A bolti tolvajt megköpködik, a warez júzert meg nem. Mind a kettő azért cselekszi azt, mert olyan az anyagi helyzete. Csak érdekes módon máshogy viszonyul az ember az egyikhez és máshogy a másikhoz...

    "Még csak véletlenül se a fejlesztőt támogatod vele." >> Ha kevéskével is, de igen, támogatom. Méghozzá jóval többel, mint ha letölteném és azt az alig 10%-ot se látná.

    "És ez bizony egy újabb szög az eredeti bolti játékok koporsójában." >> Az esetlegesen ki százalék szögétől sokkal nagyobb koporsószögnek számítanak az indokaid, amiért nem veszed meg...
  • totya4
    #7947
    Ez nem így van, Ugyanis ha nem veszed meg a játékot akkor egy fillért sem kap a fejlesztő :) Továbbá egy játékfejlesztő miért látogat meg egy kiadót elgondolkodtál már ezen? Szeretné ha több luxusjachtja lenne a kiadónak? :) Nem. Azért mert pl a kiadó pénzeli az egész fejlesztést, tehát a kiadó részéről ez egy befektetés, ami rizikóval jár. Magát a játékot kiadni is pénzbe kerül, hiszen a szükséges engedélyek, korhatár besorolás, reklám (!) stb stb mind a kiadóra hárul. Talán hozzájárultam hogy a gyermeki naivitásod csökkenjen picit :)
  • bgabor
    #7946
    Értem én, csak éppen nem vagyok meggyőződve róla, hogy a világ második legnagyobb szoftver-kiadóvállalatát, az ubisoftot az én kelet európai pénztárcámból kellene támogatni.

    Azt pedig jobb ha tudod, hogy a fejlesztő a program bolti árának a tíz százalékát se kapja meg. Tehát tulajdonképpen amikor eredeti játékot vásárolsz, nem teszel mást, mint kőgazdag amerikai/nyugateurópai menedzserek vadiúj yactjához/luxusautójához járulsz hozzá. Még csak véletlenül se a fejlesztőt támogatod vele.

    És ez bizony egy újabb szög az eredeti bolti játékok koporsójában.
  • handrx
    #7945
    A #7829-s hozzászólásban meg találod!
  • Tib
    #7944
    "mert szanaszejjel van burulva a draga a sok programtol" >> Akkor lehet a Windows vagy a sok program a hunyó?! Vagy épp nem kell bétákkal kísérletezni. Vagy talán nem kell sok szemét programot ráverni...
    Én max félévente teszem újra a Windows XP-met és akkor sem mert bekakilt, hanem mert belassult. És miért? Mert én nem használok registry tisztítót, temp fájlokat kereső progit és hasonlóakat... 70-75 perc alatt teszem minden program (op.rendszer, hang és kép meghajtó és szerkesztő, kodek, stb.) telepítésével össze a gépemet és így megint tuti zsír letisztult rendszer. Max 2 évente ha 1x előfordul egy összeomlás...
    És ha évente 1x össze is omlana, akkor is 5 évig biztosan jó lenne a játék. 2013-ra meg már rég elavul lesz és jön egy újabb, szebb, jobb... Mellesleg addig még a gépkonfig is változik, amivel elvben újrakezdődik az 5 alkalmam
    Mellesleg teszt jelleggel a Ubisoft most mindenféle védelem nélkül dob piacra pár játékot... Bővebb infó erről itt.
  • coolpet
    #7943
    Es ha osszeomlik az a szeretetremelto rendszer? ismerek olyant aki felevente telepiti ujra, mert szanaszejjel van burulva a draga a sok programtol. ezek szerint ha 5x elcseszi, akkor dobhatja ki a cdt :)
  • Tib
    #7942
    Nekem a telepítés nehézsége sosem mérvadó, legyen az orig game vagy nem. Ma már minden olyan szájbarágós, hogy egy 2 éves gyerek szintjén van a játékok telepítője. Akinek nem megy az ilyesmi, az forgasson egy vasgolyót, hátha azt nem rontja el
    Amúgy egy játékot vagy programot törni mindig gyorsabb és egyszerűbb, mint jól védeni.

    Speciel én a Far Cry 2-t megvettem kerek 7000 forintért. Nem is adom kölcsön másnak és nem is másolom át. Ennek ellenére töréssel játszom, mert így nem kell mindig betenni a DVD-t ellenőrzés céljából (az türelmemet és a korongot is kímélem). Az hogy most én ezzel warezolok-e, nem érdekel: megvettem, ezzel pénzemmel és tiszteletemmel is adóztam a fejlesztőknek a nekem tetsző munkájukért
  • buldozer99
    #7941
    Magyar feliratot honnan tudom megszerezni?Megvan az eredeti FC2,mert a VGA-hoz kaptam,de ez csak angol feliratos...