9022
Far Cry 2
  • bgabor
    #7940
    Értem én, de mégiscsak megfigyelhető egy tendencia, hogy a bolti játékok védelme egyre több nyüglődést kíván(kiválló példa rá a GTA4, amit kész rémálom telepíteni).

    Míg a warez változatot crackeled, és kész is van.
    Tehát megdőlni látszik az az érv az eredeti játékok mellett, hogy érdemes pénzt kiadni rá, mert nincs probléma a telepítéssel.
  • Tib
    #7939
    Nincs ezzel tökölés: feltelepíted, serial-t beírod és fut. Ha meg le akarod szedni, akkor uninstall közben rákatt egy Online De-Aktiválás gombra és kész.
    A telepíthetőség is csak a balfaxoknak* "limitált", azok meg meg is érdemlik a barbárságuk* miatt.
    Konklúzió: Csak a töketlenek* tökölnek és sírnak hogy "jajj hogy is kell?"

    *Egyéni vélemény, de jöhet a fikázás
  • bgabor
    #7938
    Hohó, eredeti játékot crackelni pont annyira jogszerűtlen, mint warez változattal játszani. Úgyhogy nem használhatsz krekket, mert akkor pont annyira törvénysértő vagy mint a warezolók (akit annyira lenéztek).

    Bizony bizony, ha te warezellenes vagy, akkor tököljél csak ezzel a nevetséges ötszöraktiválós baromsággal.
  • bgabor
    #7937
    Milyen vicces már, hogy ti itt a bolti verzióval mit össze szenvedtek, amíg mások a warez változattal bármiféle gond nélkül játszanak.

    Ennyit arról, hogy bolti verziót kell venni sokezer forintért, mert a warezzal sok baj van. Jó látni hogy az ilyen buta tételek rendre megdőlnek.
  • Tib
    #7936
    Mint írtam, ez a progi ugyaz azt csinálja, mint a játék Internetes kapcsolat mellett az install-uninstall közben. Annyi a különbség, hogy ezt akkor ajánlják, ha nincs a géped NET-re kötve, mert ez offline aktiváláshoz és de-aktiváláshoz van.
    Semmi más extrát nem nyújt, tehát az elbaxott telepítési lehetőségeket sem hozza vissza.
    Itt a hivatalos oldalon minden le van írva róla. Olvass és megtudod (de a lényeget már elmondtam): http://farcry.uk.ubi.com/unlock
  • simonl #7935
    Sziasztok és BÚÉK,

    És az általad ajánlott revooke tool mit csinál vagy én mitcsináljak vele :)
    Telepítés után vagy előtt, játék könyvtárából indítsam?



  • coolpet
    #7934
    Yess!

    Kesziteni akartam egy screenshotot, de sajna felirat nelkul menti le legnagyobb banatomra.
    A lenyeg, hogy 221/221 gyemant osszegyujtve :)

    Nem kaptam semmi extrat, ami azer gaz ha ennyit szenvedtem vele.
    Heuro: a 3 db folyoparti gyemantot (Bowa-seko east map) ugy kell felvenni, hogy:
    1: szikla bal oldalan fel lehet ugralni egy magasabbra nekifutsbol es utanna leesni a sziklarol
    2: a taska a kiugro peremen van, igy legyen egy hajod, amivel a szikla bal oldalara beallsz, es hajorol tudsz felugralni a sziklara, onnan megvan a taska.
    3: A legbelso taska nem a vizesesnel van, hanem az egy kiugro perem mogott, amit a kidolt fa melletti nekifutos sziklaugralasokkal tudsz elerni, szinten bal oldalrol.

    Mind ugy bal hogy szembeallsz a sziklaval.

    Szal mar csak 1 db orhelyet kell megtalalnom, de vegigbuszoztam mind a 18 mapot, de nem lattam lezat orhelyet. es 1 meg hianyzik a teljes unlockhoz.
    Lehet hogy a prison utan lesz
  • saxicola
    #7933
    B.U.É.K.
  • Tib
    #7932
    Ez a progi ugyaz azt csinálja, mint a játék az uninstall közben semmi más extrát nem nyújt
    Itt a hivatalos infó a link isróla: http://farcry.uk.ubi.com/unlock
  • coolpet
    #7931
    Jaja de ha mar nem tudja tobbszor telepiteni akkor ezzel megoldodik a problemaja, erre valo.
  • Tib
    #7930
    Nem kell semmilyen revoke tool!!! Ha az ember az UNINSTALL megoldást választja, akkor automatikusan megy a revoke!
    Ha UNINSTALL NÉLKÜL (tehát DEL gombbal) csak letörli a játékot az a barbár megoldás! Mivel ilyenkor pl. a registry-ben is benne maradnak a bejegyzések
  • coolpet
    #7929
    http://ubisoft.vo.llnwd.net/d1/marketing/EMEA/gamesites/farcry2securom/FarCry2RevokeTool.zip

    Probald ki ezt a progit az aktivalashoz.
    Szerintem menni fog
  • simonl #7928
    Szia,

    Bocsánat ha elragadtattam magam, és köszönöm a kimerítő válaszod.
    Én a PB -t sosem telepítettem fel, uninstall -nál pedig START/ Minden program/Ubisoft/ FC2/ Eltávolítást használtam. Ez miért barbár eljárás??

    http://www.farcrygame.com/unlock - ezt az oldalt néztem már de hiányos és megkopott angol(nem)tudásommal nem merek kódokat beirogatni és a menete sem világos...

    Mi a teendő, hogy játszani tudjak?
  • coolpet
    #7927
    Vagy felteszed a jatekot net nelkul, es bemasolod a cracket, s megy. Attol meg eredeti a jatekod, oszt go play
  • Tib
    #7926
    Az X alkalommal telepíthető játék csak fél igazság...
    5 darab, mondjuk "telepítési egységed" van. A jövőben csak "egység".
    - Ha feltelepíted a játékot, akkor a 3 egységből felhasználsz 1-et, tehát 4 marad. Ha normálisan szeded le a játékot, akkor uninstall közben érvénybe lép a revoke funkció, ami a felhasznált 1 egységet "vissza írja" és így megint 5 egységed van. Így számtalanszor telepítheted a játékot.
    - Ha csak barbár módon (Del gomb) letörlöd[b] a gépről, akkor [b]nincs revoke funkció. Tehát az újboli telepítés alkalmával 4 egységből lesz az egység-levonás. Aki buta barbár, az 5x telepíti és utána ívelheti a kukába.

    A Nagy Könyv szerint 3 különböző gépre és gépenként 5x telepíthető a játék. Az aktiválásához és a revoke rendszerhez elvben kell NET kapcsolat is... Azt hogy ha telepítés után megadom a serial-t, de nincs NET kapcsolatom (vagy nem engedem ki a tűzfalammal rá) indul-e a játék, azt nem tudom...


    README infója:
    1.0. Játékaktiválás *KÉRJÜK, OLVASD EL*
    A játék védelme aktiváció-alapú technológián alapul. Használatához online aktiváció szükséges.
    Amikor először indítod el a játékot, felszólítást kapsz, hogy add meg az aktivációs kódot.
    Ha az aktiválás során probléma lép fel, a következő honlapokon találhatsz segítséget:
    http://www.farcrygame.com/unlock
    http://www.farcrygame.com/faqs
    A játékot legfeljebb 3 számítógépen telepítheted, számítógépenként ötször. Ha azonban az 1.4.
    pontban leírtak szerint eltávolítod a játékot, visszanyered az előzőleg felhasznált aktiválási
    lehetőséget.

    1.4. Eltávolítás
    A Far Cry® 2 eltávolítható a Vezérlőpulton található Programok telepítése és törlése ikon
    segítségével (Start->Beállítások->Vezérlőpult). Keresd meg a Far Cry® 2 bejegyzést, és kattints
    a Módosítás/Eltávolítás gombra, majd kövesd a képernyőn megjelenő utasításokat a játék
    eltávolításához.
    Megjegyzés: A PunkBuster szolgáltatás nem törlődik automatikusan a Far Cry® 2 eltávolításakor,
    mert a gépen levő más játékok továbbra is igénybe vehetik.
    A PunkBuster szolgáltatás eltávolítására a Vezérlőpult Programok telepítése és törlése funkciója
    használható. A játék lemezén a Support\PunkBuster mappában található telepítőfájl (pbsvc_fcx.exe)
    ismételt elindításával és a képernyőn megjelenő instrukciók végrehajtásával is eltávolíthatjuk
    a szoftvert.
  • simonl #7925
    Sziasztok,

    Lehetséges, hogy a megvásárolt erdeti játékot 3x tudom telepíteni????
    Megkérdeztem ma 576 -ban, válasz: elképzelhető, forduljak a kiadóhoz.
    Ti már hallottatok ilyet baz+.
    7000.- vidám magyar forintért 3x telepíthetem??
    Január 5 én csúnya verekedés lesz......:)
  • Doomista
    #7924
    BOLDOG UJ ÉVET MINDENKINEK !

    #7923: najon jó lett ^^
  • Tib
    #7923
  • watto
    #7922
    ja ok thx, csak fura volt ott állni a ház előtt , niga hapi meg csak dumál vmit idegesl ettem megböködtem xD és persze jött midnenki :P josip haver kimentett :D
  • grebber
    #7921
    Normális mindenkinek csinálsz küldiket!
  • watto
    #7920
    lol, msot ez mi?XD APR -nek csináltam küldit vmi tartályt kellett szétrobbantani, jó megcsinálom mek vissza palába, erre apr-es csávó nem dumál velem csak az UFUL os vagy milyen xD és most ő adja aquestet...ez nomrális? machetemmel 4x írtottam ki az egész települést, nagyon durva fegyver...puskámmal belelövök 1tárat ezzel meg odafutok és lecsapom XD
  • coolpet
    #7919
    Nah a helyzet a kovetkezo:
    -minden gyemant megvan annak a 3nak a kivetelevel, amit radbiztam Heuro :)
    -56 orposzt van nyitva az 57-bol(majd megkeresem :))
    -osszes kazi megvan.


    Most nekizuhanok a mellekagaknak, aztan megmondom van e valami plusz ha mindet osszegyujtottem es megvannak az orposztok is. Elvegre miert szamolna? :)
  • coolpet
    #7918
    Hol volt mindez? :) emlekezetem szerint nem kell semmi ilyesmit csinalni :)

    A fogorvosnal bowa seko-nal lesz egy gyeman ami korul van keritve colopokkel, ott tudtam motorhaztetorol beugrani csak eddig
  • Heuro #7917
    Hihetetlen jó vagy ... én most ugrattam egy tetőre (olyan szedett-vedett hullámbádog) a jeep-pel, sikerült rögtön kiszállnom (3 visszatöltés után) :-)) de megvan a gyémánt.
    Hát tényleg őrült jó, és szőrakoztató játék.
  • coolpet
    #7916
    olyasmi :)
    Bowa Seko: nyugati szektor eszaknyugat. Temeto, gyemantoslada lefedve rozsevel :) Hogy szerzed meg? Felgyujtottam, nem egett el. lottem, semmi. Kaszaboltam a macsettevel, semmi... Meg johogy volt nalam IED felrobbantotam a rozset, es lam, taska elerheto. Hat ilyent :) okuljatok.
  • Heuro #7915
    Szasz coolpet!
    Kezdődik az éjjeli műszak?
  • coolpet
    #7914
    :)
    Gyogyitsd meg magad, lodd le az elleneket, aztan hagyd ott.

    Nem lesz baja csak ha a foldon fekszik, akkor segits neki :)
  • Heuro #7913
    Nekem eddig csak az ment, hogy én magam mentem másfelé.
    Ha szól, hogy ne hagyd magad elvérezni, akkor nyomj egy injekciót.
    Ezekkel mindíg sikerült elérnem, hogy megszabaduljak tőle.
  • watto
    #7912
    Hali! Volt ewgy küldim, leesetem ház tetejéről, aztán jött a haver segíteni xD az a gond hogy ott futkározik meg löveti magát meg minden, hogytudodm elküldeni onnan?:P
  • handrx
    #7911
    Ez az extra tartalom csak is kizárólag Xbox 360 és PlayStation 3 konzollal rendelkezőknek készült!
    Ráadásul nem is ingyenes! Sőt még az is lehet, bár lehet nem jól gondolom, szal .. hogy csak multiplayer módban vannak jelen ezek az extrák! De nem biztos.

    http://gamestar.hu/far-cry-2-letoltheto-tartalmak-the-fortune-pack.html
  • SeanJRRussel
    #7910
    Igaz eddig én cod5 tel próbálkoztam de sztem a ahamachi vista alatt nem szuperál.Xp s haveroknak fut rendesen de nekem sose jó.
  • Doomista
    #7909
    köszi...akkor megnyugodtam hogy nem nálam a hiba ! :D
  • Speedstick
    #7908
    Én szilveszterre áthívom egypár haveromat, most nem vok bulizós kedvemben...:D
    visszatérve a témára: nekem is ugyan ez van Doomista. :/
  • Doomista
    #7907
    csak nálam nem megy a far cry 2 multi része ? 2 napja nem megy...mikor servert keresek,legyen az csapat ditmeccs,ditmeccs,tölt tölt és kiirja hogy nem találhato meccs...télleg nincs meccs,vagy náluk a gond,vagy mivan ? elnem hiszem hogy nincs egy meccs sem...
  • Heuro #7906
    Hát felcsigáztatok ... én is benne lennék egy multiban az itt megismert társakkal.
  • SeanJRRussel
    #7905
    a multyt má stívesen kipróbálnám de nekem a hamachim nem is látja azt a szobát
    azt írja h nincs ilyen.
  • Heuro #7904
    Sztanyo28:
    - csigavér ... már csak egy nap van az életből ...
    :-))))))))))))
  • Heuro #7903
    Wicser multit akarok.
    :-))))))))))))))
  • Heuro #7902
    Hahó! coolpet!
    :-))
    Ok vettem, megyek tovább rendületlenül.
    Szólok úgyis, ha van valami.
    És kösz az infót!
  • coolpet
    #7901
    Sztanyo28 Quad-ot es dupla uzit nemlattam sehol, szerintem alapjatekban ilyennnincs, tuti valami modder videoban lattad.

    Heuro:
    Az a map amit mutattam Bowa Sekoban van az East sectorban. Ha 12%nal jarsz ne is keresd.
    A Leboa Seko map (elso nagyterkep) bal aljan an egy buszmegallo, ha ott lefele mesz kocsinal kilyukadsz a central desertnel, aminek a kozepen homokvihar dul. Na ott nemlehet atmeni, csak hogyha teljesited a foszalat a felso nagyterkepen. De minde kuldit csinalj elotte meg ha ki akarod jatszani teljesen a gamat, mielott a foszallal foglalkozol, mert utanna haverkuldik es a radioantenna kuldik nem lesznek elerhetoek, bar vissza tudsz menni.