9022
Far Cry 2
  • elite
    #8020
  • Tib
    #8019
    upsz... nem 8015, hanem 8016
  • Tib
    #8018
    Admin lécce törölni a #8015 HSZ-t, mert spoiler.

    Gratulálok leonforce, Te tényleg nem csak színleled a hülyeséget...
  • skampi
    #8017
    te ugye most csak vicceltél,h leírod a játék végét?!
    mert ugye senki nem lehet ilyen hülye!
  • leonforce
    #8016
    viszont van 1 kerdesem a jatekmenettel kapcsban...
    hanyfelekeppen erhet veget a game..?
    en vmi gyemantokkal teli taskat szedtem fel egy lezunat gep kozeleben es le kellett szallitani a hatarra a feketeknek atadni...a Sakall eltunt....aztan civilek maszkaltak es jott az alkotok neveinek felsorolasa...
    ez a vege..?
    hallottam vmi plusz kuldetes pack-rol single playerben..
    errol mit tudtok..?
  • leonforce
    #8015
    csao..!
    koszi..kiokumulaltam..ha be van kapcsolva az elsimitas akkor egszeruen nincs viz... :(
    na mid 1..hagyom mert elsimitas nelkul eleg ratyin nez ki a jatek,meg full grafikai beallitasokkal is... legfeljebb marad viz nelkul...ugyis kiszarad afrikaban a folyok nagyresze a szaraz evszakban.. :)
  • leonforce
    #8014
    csao..!
    koszi..!
  • Pherry
    #8013
    Sziasztok! Engem érdekelne, hogy3200+os barton magos AMD procival el lehet valahogy indítani a játékot?alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc000001d) hibaüzenettel kidob.... Nincs valami trükk?
  • Tib
    #8012
    Hehe... Lehet újabb volt a proci, mint az alaplap és nem ismerte/kezelte rendesen.
    Nekem is volt pár hasonló helyzetem mostanság: látta és kiírta a proci sebességét, de a pontos típusát nem (BIOS hardware monitor). Minden esetben a BIOS frissítése orvosolta a hibát :)
  • totya4
    #8011
    Nincs mit mert azt pont nem mondtam :) Ha mondtam volna akkor hozzátettem volna hogy load setup default majd save fontos, de ezt általában írják is.
  • Cypher83
    #8010
    Ezer köszi a segítőkészségedért , sikerült megoldani végül, kiadtak az alaplapomhoz egy újabb bios update-et, csodák-csodája, mostmár hibátlanul megy, hála az égnek. Mégegyszer köszi.
  • totya4
    #8009
    Új gépnél nehezebb a dolog mert bármelyik alkotóelem okozhatja a gondot. Ha a gépet magadnak raktad össze, akkor így jártál. Oldalakat tudnék írni mit csinálj, de ez elég offtopik lenne mivel neked nem csak ennél a játéknál jön elő a hiba. Lehet hogy túlmelegszik a proci vagy a vga, nézegesd a hőmérsékletüket játék közben monitorozva pl. az ATT-vel, az tud háttérben is monitorozni. Szerintem keress olyan fórumot ahol inkább hardverrel foglalkoznak. Készülj fel szenvedésre, de az az ára a saját gépösszerakásnak. Ha egybe vetted, akkor vidd vissza a boltba, hogy csinálják meg :-)
  • Cypher83
    #8008
    Kipróbáltam amiket írtál, sajnos még mindig ua. az a helyzet, lassan katapultálok :-) (vadi új a cucc, ez a legidegesítőbb az egészben)
  • totya4
    #8007
    2GB memória az éppen a határon van, de elégnek kéne lennie ha szűkösen is. Mindenesetre a swap file-t fixen tedd 3GB-ra. Az indexelő szolgáltatást kapcsold ki. Próbaképp semmi más ne fusson, víruskereső se. Msconfig-ban legegyszerűbb ezeket kikapcsolni, nem ms szolgáltatásokat kivenni, kivétel az ati cuccok, és az automata inditás-ból is mehet ki szinte minden, majd újraindítás. Lehet vírousod is, de lehet hogy a vinyód haldoklik, esetleg egy hard disk sentinelt futtathatnál.

    Egyébként ez komplett új gép és kezdettől ezt csinálja?
  • Cypher83
    #8006
    Nem.nem xp sp3 ja és 400w-os táp.
  • totya4
    #8005
    Az éppenhogy elég. Oprendszer? Fogadjunk hogy vista.
  • Cypher83
    #8004
    Szia!

    Azt elfelejtettem, 2 Gb
  • totya4
    #8003
    RAM mennyi?
  • Cypher83
    #8002
    Sziasztok!

    Lenne nekem egy "kis" problémám, nem tudom találkozott-e valaki a jelenséggel, adott egy amd 6000 dual-core proci, meg egy asus m2n-xe alaplap, + egy radeon 4670 videokari. Az a probléma vele, hogy játékoknál pl.: far cry2 pár percenként iszonyat belassul, eltelik 15-20 mp utána megint tökéletes, és ez a helyzet más játékoknál is. Kérlek segítsetek, már szinte mindent kipróbáltam, amit tudtam. (amd proci driver, legfrissebb catalyst, dual-core optimizer, coolnquite on/off stb ). előre is nagyon köszi.
  • Rage47
    #8001
    TF2
  • coolpet
    #8000
    :)
    en mar 222 gyemantnal vagyok :)
    nemtudom bug e, lehet a kezdeti 1et nem szamolja a 221 koze, es azzal van meg a 222. Megvan az osszes kai, de egy orposzt meg mindig hianyzik.
    Mondjuk mostanaban nemjaccottam vele, zombikat irtok haverokkal COD5 coop-ban :)))
  • Heuro #7999
    coolpet:
    Csak most tudtam visszajönni, de látom mindent megoldottál, még a nekem kiosztott feladatot is
    Én még mindíg az elején vagyok, közel 30 óra játékidóvel :-)))
  • totya4
    #7998
    Az játék újratelepítése szerintem teljesen felesleges, inkább a directx-et illetve a videókártyád driverét frissítsd.
  • handrx
    #7997
    A mentéseid meg maradnak a ...\Dokumentumok\My Games mappában
    Már ha a szabályos uninstall végén feltett kérdésre igennel válaszolsz!!!
    Ugyanis meg kérdezi az uninstall a végén hogy meg tartod e a mentéseid? Katt az igen gombra!
    Hogy az újra telepítés megoldaná e a víz megjelenítési próblémát, azt nem tudom.
    1 próbát azért meg ér.
  • leonforce
    #7996
    szevasztok..
    kerdes..:
    mi lehet a problema..?NINCS VIZ a folyokban..egyszeruen hianyzik..(a leiras szerint a videokartyam tamogatott)
    egyszeruen csak (az egyebkent gyonyoruen kidolgozott)ures folyomeder van...+a semmiben uszo vizi novenyek..eleg lehangolo.. :(
    telepitsem ujra a jatekot..?
    az eddig megcsinalt kuldik akkor elvesznek..?vagy marad a mar mentett fileban..?
    (amugy mar van dragunov..es sok mas..:)..)
  • Prince23
    #7995
    Szerintetek melyik játéknak van nagy multis forgalma?

    1. Far Cry 2
    2. Crysis gamepack

  • gduck
    #7994
    LOL
  • Richardix
    #7993
    Najó EEEEZ fura...
    elkezdtem egy új játékot ( a régit elszúrtam) és nincsenek ott gyémántok ahol kéne... konkrétan palában kerestem de nemv oltak ott...
  • snowkid16
    #7992
    9800GTX+ fogok venni, a régi bedöglött :S Jó lesz a Far Cry 2 :D
  • Tib
    #7991
    Visszaolvasni?! Pontosan miről is beszélsz?
    A #7984-es kérdésre #7985-ben írtam a választ. Ezt elolvasta, de nem értelmezte és újra kérdezett. Erre a #9788-ban mérgelődtem az Ő stílusában.

    Mellesleg ha beesek egy topic-ba, igen én visszalapozok 8-10 oldalt és megnézem a kérdésemet feltette-e már más és érkezett-e rá válasz.
    Firefox >> CTRL+F >> beírni a keresett kifejezést
    Innentől csak lapozgatok és nyomkodom az F3-at. Ha a piros zöldre vált, elolvasom mi az. Gyors és hatékony megoldás
  • Tib
    #7990
    Ma összedobtam egy újabb pályát: Pac-Man's Maze
    Pici, de elférnek rajta jó páran. Hentelős, sznájperes, bujkálós
    Támogatott játékmódok: DeathMatch, Csapat DeathMatch (Team DeathMatch), Szerezd meg a gyémántot! (Capture The Diamond), Felkelés (Uprising)
  • coolpet
    #7989
    most mit mergelodsz? te visszaolvasol 1000 hozzaszolast ha egy uj toicba felteszel egy kerdest?
  • Tib
    #7988
    "vehetek 1-2 fegyvert a monitor elott..de Dragunovot nem..
    miert..?van mar penzem eleg..." >> Mint már írtam: Dragunov-ot venni pedig a fegyver boltban lehet, feltéve ha megcsinálsz egy pár küldetést azt ottani kereskedőnek...
    ...a faxert vagy ilyen k..va értetlen... Mellesleg mindent leír a játék az elején, csak olvasni kellene
  • coolpet
    #7987
    No.
    Vized lehet azert nincs mert regebbi a vidkarid/videokari drivered, vagy tul sok opciot kapcsoltal be, ami nem felel meg a videokari elvarasinak.

    Dragunovot megkapd mar a 4. konvoj kinyirasa utan.
    Egyszeru a keplet. ha vegeztel egy fokuldetessel, ne vegyel fel masikat, hanemmenj a fegyverboltba, ott a hapsi (felkialtjel) es vegyel fel egy konvojkinyiros feladatot.
    Ha a 4ediket felvetted (leboa-seko 4 kuldi, Bowa-seko 4 kuldi) es megcsinaltad, akkor mar vasarolhato lesz a dragunov is.
    Az armoryban (fegyobolt melletti epulet) megtalalod ha megvetted.
  • leonforce
    #7986
    koszi..
    azt tudom...
    vehetek 1-2 fegyvert a monitor elott..de Dragunovot nem..
    miert..?van mar penzem eleg...(a faszert csinaltak ilyen k..va bonyolultra ezt az online shopot..?
    a viz problemara nem tudsz vmit..?
    csako
  • Tib
    #7985
    Dragunov-ot szerezni Dragunov-ot használó megölésével lehet...
    Dragunov-ot venni pedig a fegyver boltban lehet, feltéve ha megcsinálsz egy pár küldetést azt ottani kereskedőnek Vásárolni meg majd a boltban lévő számítógépes rendszeren át lehet. A megvásárolt fegyverek a fegyó bolt melletti raktár falára kerülnek.
  • leonforce
    #7984
    szeva mindenkinek..!
    grafikai problemam van...
    egyszeruen NINCS VIZ a jatekban...csak MEDER..
    (az elejen a amikor visz az urge a kocsival,akkormeg van viz is..)
    ha a mederbe ugrom akkor uszik a nagy semmiben..persze hullamfodrok meg feeling h viz alatt vagyok van..CSAK VIZ NNCS..
    hol lehet a problam..?
    a masik..: hogy szerezhatak Dragunov-ot..?
    mar van csomo lovem,de ha bemegyek 1 fegyver store-ba nem vehetek szart se...
    hogy kell itt vasarolni..?
    koszi a segitseget..!
  • leonforce
    #7983
    szia..!
    kosz...megoldva.. :)
  • Ny Papa
    #7982
    Sziasztok

    A vasúti hídnál az uszályon nincs senki. Yabek hol tartózkodik, akit meg kell ölni.
  • Prince23
    #7981
    Megoldva!
    AA off-on kell legyen (lol)