9022
Far Cry 2
  • bodajoci
    #8220
    Bocsesz, nem fogom fordítva a fegyót, csak a fegyó van fordítva, szal, ha AK-val célzott lövést adnék le, hát elvileg az orrom előtt csattogna a felhúzókar, meg ott röpködnének ki a hüvelyek, szal elég gáz A valóságban a balkezeseknek van ilyen gondjuk a "normális" fegyverekkel.
  • bodajoci
    #8219
    Hát igen vannak furcsa dolgok, de együtt lehet élni vele, az viszont tény, h az fc1-nek a talpát nyaldossa csak. Sniperkedni azt faxán lehet vele, viszont van még egy zavaró tényező, ami feltűnt, igaz a gamelést annyira nem folyásolja be: MÉRT LÁTOM SAJÁT MAGAMAT FORDÍTVA??? Azazhogy fordított (balkezes) módban fogom a fegyvereket, de ez még hagyján, de a fegyók is fordítva vannak. Nekem volt a kezemben 1-2 ezekből a cuccokból, de olyan AK nincs aminek a bal oldalán lenne a felhúzókar, meg a biztosító, de olyan karabélyt sem láttam még, aminek a bal oldalán lenne a zár
  • Ombika
    #8218
    Jaja elejere gondoltam, akkor nemgond, ha meghalok se?! :)
  • elite
    #8217
    Én legnehezebben toltam. Nem volt így se túl vészes...
  • bardocz
    #8216
    Meghalsz,és kivisznek:D Márha ez az elején a város:D
  • Ombika
    #8215
    Jezusom 25 szor probaltam meg kijutni az elejen a nagy harvbol normalon, de nem ment! What a fuck?! :O
  • Ombika
    #8214
    Huhh itt szopok normal fokozaton! :)
  • bardocz
    #8213
    Én könnyűn kezdtem,mert már vagy 1 éve nem játszottam fps-t,meg amúgy sem tervezem,hogy most pro legyek,és így még ellenség csak a legelején ölt meg,amikor nem értettem mi van.Amikor a városból kéne kimenekülni.
  • Ombika
    #8212
    Milyen nehezsegi szinten erdemes nekikezdeni? Normal eleg, mert sokat szivni se akarok, de nagyon konnyu se legyen?! :)
  • PAtr0n
    #8211
    Köszi már megoldottam!
  • elitehun
    #8210
    Figyelmedbe ajánlom a mellék küldiket is. Legalább is emlékeim szerint van amiért ad gyémántot de már nem tudom pontosan mert már vagy fél éve játszottam utoljára
  • PAtr0n
    #8209
    Sziasztok!

    Elkezdtem a játékot, eddig bejövős, csak "elakadtam" az elején. Amikor Mike vagy kinek a bárjába küldenek, ugyebár beszól a játék, hogy most nincs ott, de a feladat aszondja vegyek fegyvert. Veszek a számítógépből egy mp5 szerűséget (amit engedett), idáig rendben van, arra ugyebár elmegy 4 gyémánt (10volt összesen nálam), mondom fasza, de veszek hozzá szintén 4ért használati genyót. Kilépek, örülök mint majom a farkának, de látom azt írja a küldi, hogy vegyem meg a másodlagos fegyót is, ami szintén 4 gyémánt, de persze már csak 2 volt nálam. Most akkor amíg meg nem veszem a pisztolyt addig be lesz ragadva a küldi? Most mehetek vadászni gyémántot? Vagy kezdjem előről a játékot, és ne kövessem el még1X ezt a hibát?
  • Jazeera
    #8208
    Omg...eza patch amit utoljára ráraktam a gépemre majdnem szétbaxta a vinyóm.
  • Tib
    #8207
  • Jim Morrison
    #8206
    Ha nincs doboza, akkor TANULJON MEG OLVASNI, és meglátja a bannert,ami alatt ott van, hogy warez topik :D
  • snowkid16
    #8205
    Ha van doboza :D
  • lasat99
    #8204
    Üdv emberek!

    Az lenne a gondom hogy Far Cry 2-vel szeretnék játszani a haverokkal.. Nekik megy a játék (kettőjüknek) nekem viszont nem.
    A hiba a következő: Csinál akárki szervert azt látja mindenki csatizni is lehet csak nekem egyedül kidob egy olyan hibát hogy "Disconnected From the host" meg ha fel is enged akkor 10-15 perc után "lost the connection from the host". Ha én csinálom a szervert akkor is ilyen hibaüzenetek vannak csak akkor nem csak nekem hanem mindenkinek. A hamachi verzió ugyan az (1.0.1.3) a játékverzió is mindenkinek SP 3 van és mindenkinek Net Framework 3.0 .
    Már nagyon idegesít ez a probléma!
    Ha valaki tud segítsen!!
    Előre is köszönöm.
  • Jim Morrison
    #8203
    A kézikönyv hátulján van, vagy belül a dobozban.
  • G3gI
    #8202
    Hello ma raktam fel es jatke letoltot valami patchot es most ker serialt azt megtudna valaki adni ? mert en sehol se talalok :(
  • VL1
    #8201
    ha valaki nemtudja hogy működik: http://www.fc2.hu/page.php?19
    de még nekem is megy pedig nem vagyok egy zseni
  • VL1
    #8200
    Ha valaki akar hamachin játszani ez mindennap megy:
    Hamachi: v1.0.1.5
    Név: farcry2hungary
    Jelszó: kockaszerver
    Játékmód: CTD
    Max Slot: 16

    Gyertek minnél többen :D
  • elite
    #8199
    Nem minden épület dől össze. Főleg csak az őrposztos tákolmányok...
  • bardocz
    #8198
    Az mind very high(tree,meg a másik),de valamiért még egy robbanásnál nem akartak ledőlni az épületek.
  • Warton
    #8197
    Physicset tedd Very High-ra!
  • bardocz
    #8196
    Akkor az para,hogyha nekem nem dőlt még le egy épület sem?
  • Warton
    #8195
    Ebből egyedül az utolsó pontnak van létjogosultsága, mármint a gyorsan újjáépülő épületek. És talán egy szikrányi értelme van az őrhelyes észrevételnek. A többi szerintem felesleges kötözködés.
  • Tib
    #8194
    Egyéni vélemény és reakció:
    TÁVCSŐ >> van
    ELLENSÉG HELYZETJELZŐ >> Minek? Sötétben ne világítsanak? Van szeme az embernek, hát használja...
    ROSSZABB SZEMŰ ELLENSÉG >> Ha nem szereted a direkt harcot, hátulról vagy fentről (szikláról) támadd őket és nem látnak. Vagy lopózz oda este... Mellesleg az őrposzt dolga az őrködés és ezzel együtt a figyelés, amit ugye 1-1 nyíltabb terepen nem nehéz megtenni.
    ÉSSZERŰBB LŐSZERKIOSZTÁS >> A példának felhozott a mesterlövész puska erős, egylövéses ('oszt halál) fegyver, ezért nem kell 120 lőszer hozzá. Meg kell tervezni az akciót és beosztani a lőszert...
    Mert ahol lesben állok, ott egészen biztosan nincs lőszer-utánpótlás >> Gondolom Afrikában Te is oda tennél főszeres ládát, ahonnan legjobban támadhatnak téged. Magadhoz meg persze semmit...
    GPS REVÍZIÓ >> A GPS jó és használható. betegségei vannak, de elviselhető. A való életben se 100-as a GPS, főleg ha elavult a térkép rajta. Afrikában meg tuti nem frissítik 2 hetente
    ELLENSÉGES JÁRMŰ HELYZETJELZŐ >> kukk fentebb a "ELLENSÉG HELYZETJELZŐ" véleményt
    eldobja a puskát, ha kifogy >> Érdekes, nekem nem dobja el... csak akkor, ha pl. lerobban a csöve (végleg elhasználódik). Akkor meg érthető.
    Hadd vigyek már magammal 3 db RPG-t >> Minek? Akkor ezt is az eszetlenségre írná sok ember... Mert ugye nem ésszerű dolog mázsákkal futni.
    beragadó fegyverek, amiket a fegyverboltban vettem meg >> Amit boltban veszel, az nem romlik el soha? De... csak később, mint a használt.
  • Magnet
    #8193
    Pls HEEElp ... nekem fut a játék, csak egy a baj, h lecsukja mindig tálcára és hiába kattintok rá , vissza ugrik kb 1 másodpercre aztán megint lecsukja (windows vista x64) :S

    Volt valakinek hasonló hiba?
  • Heuro #8192
    Ezt a levelet kaptam. Kb. 3 hónapja kérdeztem az illetőt, mi a véleménye. Már ide is ért a válasza
    Közreadom a lényeget, mert így 2 hónap játék után bizony jó néhány gondolattal egyetértek.
    Íme:
    --------------------------------------------------------------------------
    Mielőtt elolvasod, egy ajánlás: ne játssz vele naponta 2 óránál többet!
    Akkor a sok idiotizmus még nem visel meg annyira ... és még élvezni is lehet a játékot, mert tényleg szórakoztató

    kreátum, ha az ember nem egy lerohanós FPS-re számít.
    De! Itt vannak az észrevételeim:


    MI KELLENE

    -TÁVCSŐ - amihez nem kell a térképet abajgatni állandóan

    - ELLENSÉG HELYZETJELZŐ - sem a hangokból, sem a lövésekből nem lehet korrektül megállapítani,
    hol az ellen, honnan lő.

    - ROSSZABB SZEMŰ ELLENSÉG - ők 1,5 kilométerről lelővik a fejem tetejéről a svájcisapkám bojtját,
    én még csak nem is látom őket. És nem is tudom hol vannak, lásd előző tételt.

    - KÜLSŐ NÉZET A JÁRMŰVEKNÉL - a terepjáróból pl. nem lehet látni az utat, ha már csak kicsit is
    dimbes-dombos, annyira alacsonyan "ülsz" benne.

    - ÉSSZERŰBB LŐSZERKIOSZTÁS - ha például sunnyogós akcióra megyek mint zsoldos, tökön is
    szúrnám magam, ha 10 db(!) lőszerrel engednének el a mesterlövész puskához. És ez nem lehet
    annak feltétele, hogy hány gyémántot güriztem össze. (Lőszeröv, egyebek)
    Mert ahol lesben állok, ott egészen biztosan nincs lőszer-utánpótlás, hiszen éppen ott a lőszer,
    ahonnan ki akarom írtani a népet.

    - GPS REVÍZIÓ - ha már beszerelték az eszközt minden járműbe, akkor jó lenne, ha nem csak
    a főirányt mutatná.
    Ilyen tekervényes vizi és szárazföldi utaknál legalább a küldetés felé vezető kanyarokat jelezhetné.
    Ettől lenne játék, és nem elfuserált GPS navigáció.
    Persze ... látom én is a nyilat ... de egy hármas elágazásnál, mikor ezer zulu szórja rád a golyókat,
    elég körülményes megtalálni a helyes irányt.
    Főleg, hogy az előhívható térkép, és a GPS 180 fokban el is tér, adott esetben.
    (ha északra mész, rendben ... de ha onnan jössz, akkor fordított a térkép ... a GPS nem)
    Na ez aztán a finom.

    - ELLENSÉGES JÁRMŰ HELYZETJELZŐ - akkor nem tudna a semmiből a hátam mögé kerülni
    több tucat csónak vagy jeep.
    Vagy pont azért nincs ilyen? Kilógna a lóláb?

    - EGYÉRTELMŰ ÁLLÁSFOGLALÁS: most akkor melyik kurva sziklára lehet felugrani, és melyikre nem.


    MI NEM KELLENE
    - Semmiből előbukkanó emberek. Ebben azok is benne vannak, akik jönnek velem szemben,
    majd rájuklővén, ők elfutnak, és mintegy 3 kilométeres kitérőt megtéve, a hátam mögött bukkannak fel.
    Összességében még nem lenne baj ... na de 3 másodperc alatt körbefutni a Tanganyika-tavat?
    No aztán ebben a kategóriában még nagyon meglepő dolog van ... egy teljesen belátható terepen állok,
    csak néhány fa és dombocska tarkítja a tájat.
    Egyszercsak éktelen motorzúgás, és lefékez mellettem egy autó. Meghökkenve nézem, mert ugyan
    hol tudott így elbújni? Fa mögött? Fél méteres halom mögött? Bizarr ... Ez sokszor előfordul és
    KIVÉTEL NÉLKÜL mindíg a hátam mögül jönnek. Ha az előbb körülnéztem, és kilométerekre
    nem volt semmi, akkor is. Na ez mindent megmagyaráz.
    Script ...

    MI NEM KELLENE
    - A minden harcászati tapasztalattal ellenkező utánpótlás. Afrika nagy. Nincs minden sarkon támaszpont.
    Kilövöm az egyik őrséget, végrehajtom a küldetést, jövök vissza: már megint ott lebzselnek.
    Rendben, a leghülyébb parancsnok is előbb-utóbb észreveszi, hogy az illető őrhelyről nem jelentkezik be
    Monya Lognabe, és akkor kiküld egy őrjáratot, vagy mindjárt az utánpótlást.
    De ez, a körülményeket figyelembevéve, legalább 24 óra.
    Így nem kéne az a rész, hogy jövök vissza másfél óra múlva, és ott lebzsel megint az őrség.
    Lebzseljen ott 1 nap múlva! Az még érthető. Lenne ...
    De a legtisztességesebb megoldás az lett volna, hogy EGY küldetés végrehajtásának ideje alatt,
    NEM termelődnek újra a likvidált őrségek.
    Végül is ez játék, nem amerikai gyerekek hadraszoktatása.

    MI NEM KELLENE
    - Az, hogy eldobja a puskát, ha kifogy. Aztán utazhatok fél Afrikán át, hogy vegyek másikat.
    Nem is értem ezt az elgondolást. Lőszert majd' minden bozótban találni.

    MI NEM KELLENE
    - A szigorúan kiosztott fegyverhelyek. Még1x: ez egy JÁTÉK, nem angol sihederek katonai kiképző
    szimulátora.
    Hadd vigyek már magammal 3 db RPG-t, ha nekem úgy tetszik. Vagy 2 snipert és egy RPG-t.
    Vagy akármi 3 darabot ... Na jó ... a másodlagos fegyver lehessen csak egykezes. Ez reális.
    De a másik kettő legyen mindegy, a lényeg: a vállamra akasztva tudjam vinni.
    Ebből a szempontból az aknavető akkora baromság, hogy még nem is hallottam ilyenről.
    SOHA nem küldenek el EGY embert egy aknavetővel.
    Most mondhatod, hogy ez játék - én magam mondtam.
    Nem.
    Ez nem játék, ez idiotizmus.
    Ebben a formában.
    Akkor lenne játék, ha az aknavető talpát cipelné mögöttem Ondo Luksybabe, és
    lenne még egy fedező lövész, mondjuk Accora Habambulna.
    Így játék lenne, mert igaziból ilyen egységet sem küld ki egyetlen -mégha afrikai is- parancsnok sem.
    Ami még felettébb bosszantó: ha fel akarok venni egy RPG-t, akkor a kiváló, silence mesterlövész
    puskámat kellene vele lecserélnem.
    Hát hülye azért nem vagyok! :-) Itt nem egy hadsereggel nyomulok ... a hangtompítós fegyver
    felülmúlhatatlan.
    Ebben a szituációban. Persze nem 10 db lőszerrel ... lásd feljebb.

    MI NEM KELLENE
    - Amit nem is értek ... a beragadó fegyverek, amiket a fegyverboltban vettem meg.
    A szpíker azt mondja: ne használjuk az ellenség fegyvereit, mert azok beragadnak.
    Csak és kizárólag a jó amerikai soppban vegyünk fegyvert.
    Én csak ott veszek.
    A legszarabb helyzetekben ragadnak be.
    Mintha programozva lenne a dolog :-))
    Na szóval ... suxx ... amerikai fegyver.

    MI NEM KELLENE
    - Azonnal újjáépülő épületek.
    Értem ez alatt:
    az összes benzines/kerozinos/fittyfenés hordót felrobbantom.
    Az őrállomás teljesen romokban hever.
    Teszek egy rövid (tényleg rövid: 2-3 km) kitérőt ... mire visszamegyek, teljes pompájában és erejében ott
    az őrállomás.
    A személyzetről már nem is beszélve, lásd fentebb.
    Úgy tűnik - bár mindennek van határa, a programozók ezt megkerülik.
    Ékes példája, hogyan lehet teljesen elbaszni egy jól sikerült első rész folytatást.
    Bár szerintem köze nincs semmilyen szempontból a Far Cry-hoz ... szigorúan magánvélemény.

    Hát ezek után dönts a megvételről!



    --------------------------------------------------------------------------
  • kaiber
    #8191
    Hali! Azt szeretném kérdezni,h mi van akkor, ha az első fejezetnél kihagytam jó néhány alküldetést és átmentem a déli pályaszakaszra. Amikor visszamentem az északi térképre, akkor piros nyíl mutatott dél felé.... ÉS kihagytam vagy 10 alküldetést... Az már kárbaveszett?? Vagy elő lehet hozni valahogy még azokat?köszi
  • METESTO
    #8190
    Töröltem is pár óra utánDDDDez a kocsikázom egyfolytában dolog nem jött be túlzottanDDarra van más játék....első részéhez meg kár hasonlitgatni mert közelébe sincs egyedül grafikai szinten mutat valamit a játék
  • elitehun
    #8189
    Úgy értem hogy nem érdemes lövöldözni :D
  • viso 007
    #8188
    Sziasztok!

    Mi van akkor a játékkal, ha 88%-nál nem tudok bemenni a Marina bárba, valamit kihagytam volna? Más nem járt így? Van valami megoldás rá?
    Ha tudtok segítsetek már, köszönöm!

    Üdv:
    viso
  • bardocz
    #8187
    Ez nem igaz,tök jókat lehet ott szórakozni:D
    Berohantam,elloptam a gyémántot,majd futottam:D Meg rakétákat lőttem a tömegbe:D
  • elitehun
    #8186
    Ja és a városban nem szabad lövöldözni (a térképen sárgával keríti be azt a részt) De azért tele van ellennel de ők nem bántanak
  • elitehun
    #8185
    Az egy mellék küldi. A fő küldit a városban kapod meg az afrika vagy a csillag jelnél (attól függ melyiknél van felkiáltójel)
  • grebber
    #8184
    Far Cry 2 Patch to Add Balancing, New Hardcore Mode
  • Pilutika
    #8183
    hát nem tom nekem annyira nem jött be a game..mondjuk annyira sokat még nem toltam vele, dejopár küldit megcsináltam és kb mindig ugyanaz van..beülsz 1 kocsiba elmész 1 pontig közbe 3-4 puskás kocsit lenyomsz..szerelsz az auton majd fel kell robbantani 1 autot ami körbe körbe megy..kicsit unalmas.FarCry hoz kicsit se hasonlit. se fő sztory se semmi.
  • Samanoske
    #8182
    Attól függ milyen állapotban van-nekem a 15 éves cdim olyanok mint az origi!
  • SZilaJMaGGoT
    #8181
    6000??? 6900 boltban, és az vadiúj! :/ Sok az a 6ropi a használtért...