9022
Far Cry 2
  • Roomeo
    #8180
    Sajna nem. Havertól van, neki gyengébb gépen fut.
  • bardocz
    #8179
    Az király.Köszi!
  • Samurai84
    #8178
    Hali.
    Van egy origi FC2m, a serial még nem volt multiban használva, egyszer volt single miatt gépre telepítve.
    Szeretném elcserélni egy Witcher EE-re, vagy 6k az eladási ára.
  • koschwarz
    #8177
    eredeti-e?
  • MBP Schaefer
    #8176
    Igen
  • bardocz
    #8175
    Ha veszek fegyveresládikót,akkor amit belerakok az egyik safehouse-ba,az ott lesz a többinél is?
  • Makkmag
    #8174
    Nem tudja valaki, csak egy befejezése van a játéknak vagy több?
  • fery02
    #8173
    Mindenesetre csináltam pár képet, ha érdekel valakit. Csak sajnos legtöbbje már azután készült, miután kikapcsoltam az élsimítást. Na mind1. :)
  • fery02
    #8172
    Nem vált be :(
  • Roomeo
    #8171
    Üdv! Van egy kis problémám a gammával :

    Akármit csinálok ez az üzenet fogad. Mit csináljak? A vasam: Gigabyte EP43-S3L, C2D E7300, 2x1GB Kingmax DDR2 800Mhz, Galaxy 9800GT.
    Segítségeket előre is köszönöm.
  • Jobboka
    #8170
    sry nem vettem észre a warez topikot
  • Jobboka
    #8169
    Van aki törtön nyomja, mert ha van akkor az irjon rám pm be és egyesztetünk
  • fery02
    #8168
    Ja, tényleg, bocsi. Köszi az ötletet. :)
  • Makkmag
    #8167
    Bocs, nem néztem az aláírásod, de az AA kikapcsolását akkor is megpróbálhatnád...
  • fery02
    #8166
    Vista 64 bit
  • Makkmag
    #8165
    Ha felraktad az SP3-at, akkor kapcsold ki az AA-t, és nem fog kilépni.
  • fery02
    #8164
    Nektek hasonló géppel, mint az enyém, nem csinál olyat a játék, hogy kiválóan fut Ultrahigh-ba, 1240*1024-es felbontásba 2x AA-val, DE a játék kb 1 óránként (sokszor előbb) mindenféle hiba üzenet nélkül kilép a Windows-ba?
  • Prince23
    #8163
    Szépen gyűlűnk:)
  • Jim Morrison
    #8162
    Most akkor melyik gombbal tudok fölsegíteni csapattársat a földről mert nyomtam h-t, e-t, f-t, de egyik sem jött be...
    mikor én ölök a legtöbbet a csapatban miért én vagyok a ranglista alján? nem mintha számítana, de azért akkor tudjam mi szerint van.
  • Csalo1981
    #8161
    szevasztok!!!!!!

    este 8 körül lan party FC2
    hamachi: Far Cry 2 Hun 2
    kod: fc2
  • Dzsur82
    #8160
    Már a feladatkezelőben is próbáltam ahol ott van hogy váltás teljes nézetre de csak egy pillanatra rakja be teljes képernyőre aztán megint visszavált kis képernyőre!Tudna végre valaki segíteni????????????
  • grebber
    #8159
    Kiadták már egyáltalán az SDK-t?Mert amíg nincs kint addig semmiféle modifikáció nem lesz hozzá!
  • Dzsur82
    #8158
    Hali!Egy olyan problémám lenne , hogy elindítottam a játékot és a multiplayer résznél van egy olyan hogy regisztrálni kell az ubi soft-nál, hát ott rányomtam és erre ilyen kis ablakba dobja be a játékot a gép és nem tudom megint teljes képernyőre rakni, , tud valaki segíteni???
  • dark night
    #8157
    a pecsek miket javítanak a játékban?
  • dark night
    #8156
    hello
    valaki nem tudna küldeni egy olyan mentést ami kb a térkép közepén van mert töltöttem le egy mentést és az a térkép szélén kezd és sehova sem tudok eljutni a sziklák miatt:P(jó lenne ha a mentés 90% körüli lenne!!:D) kösz
  • bardocz
    #8155
    A gyémántgyűjtögetés tényleg vicces.Meg a sok utazgatás is unalmas,ráadásul őrposztoknál annyit kell csinálnom,hogy felállok hátra,és lövöm a népet m249-el.Bár lopakodva sokkal izgalmasabb,meg ahogy meg van csinálva,hogy hörög az ellenség a földön,és nyúl a pisztolyért,nagyon tetszik.Aztán lehet csak kevés fps-el játszottam eddig:D (hm,mi is volt az utolsó?jah igen,a cod2:D)
  • METESTO
    #8154
    Szerintem ezt a sok vezetést ki lehetett volna nyugodtan hagyni a játékból...inkább lett volna több lődözésDDDD...ha meg már annyira muszály volt beiktatni a vezetést a "viszonylag nagyobb" távok megtétele miatt oldották volna meg úgy hogy a térképen kijelölöd az útvonalat amin kívánsz haladni és kapsz egy sofőrt te meg állsz szépen a kocsi hátulján és lövöldözöl a gépágyúval(sokkal élvezetesebb lett volna ígyDDDmármint nekem)...meg ez a gyémántgyűjtés hát lol...mert az egy dolog hogy fizetségül azt kapsz de hogy még külön gyémántkeresőd is vanmég annyira nem merültem bele a játékba és erősen gondolkodom tegyem eDDDD....a far cry1annak idején nagyobbat ütött...nem a grafikával van itt sem gond...
  • koschwarz
    #8153
    csoda hogy erre még nincs mod.
  • totya4
    #8152
    Sajnos rengeteg játékban van ilyen agyatlan ellenség újratermelődés, mindegyikben lehetne opció arra, hogy ne termelődjenek újra.
  • Warton
    #8151
    Harcolni unalmasabb mint vezetgetni? Hmm. Érdekes.
  • Christian
    #8150
    Sztem meg lehetett volna oldani jobban ezt a dolgot, a Just Cause-ban pl el lehetett foglalni a falukat (ill "kerületeket"), és onnantól barátok vették át az irányítást (volt ott lőszer, jármű, béke, szánsájn), tehát volt értelme elfoglalni őket, de a far cry-ban mindig csak újratermelődnek ellenségek, ami egy idő után (5. őrposzt után kb) unalmas és idegesítő lesz..
  • Warton
    #8149
    Nagyon unalmas lenne a végefelé a játék, amikor a főbb útvonalakról lepucoltad az összes őrséget. Az egész játék tényleg csak vezetgetésből állna. Egyedül azt lehet a szemére vetni a játéknak, hogy hülyén van megoldva a respawnolás. Elvileg akkor respawnolnak, ha a térképen egy kockával arrébb mész, ide értve azt is, amikor valamilyen nagyobb helyet a térkép részletesebben mutat,és amikor visszamész akkor már respawnolt. Sokkal jobb lett volna valami időlimitet felállítani, mondjuk 20 perc vagy valami ilyesmi.

    De a készítők valóban megoldhatták volna, hogy a respawnolás felhasználó döntésétől függően kikapcsolható legyen, nem hiszem, hogy technikailag megvalósíthatatlan lenne.
  • totya4
    #8148
    Nyilván azért generálnak akkora problémát, mert az is.
  • Warton
    #8147
    Kemény szinten eléggé lehetetlen vállalkozásnak tűnik az áthajtás, meg aztán utánad mennek és a kocsiról lekapnak. Egy kis gyakorlással egy-egy őrség 3-4 silent makarov fejlövéssel leteríthető, illetve kis ügyességgel megkerülhetőek. Nem olyan nagy díl, de valahogy minden fórumon akkor problémát generálnak ebből a respawnból.
  • Makkmag
    #8146
    Ne állj meg harcolni, csak hajts át köztük.
  • Christian
    #8145
    lesz elég a küldetésekben :)
  • elitehun
    #8144
    Csak akkor pár óra után nem lesz ellen
  • totya4
    #8143
    Ha találsz szólj nekem is :)
  • Christian
    #8142
    Nincs valami mód, hogy megszüntessem az őrposztoknál az ellenségek újraéledését? marha unalmas, hogy fél perceként mikor áthaladok egy poszton, mindig megkell ölnöm az enemiket..... teljesen elrontja a játékot.
  • bardocz
    #8141
    DX10-ban a játék milyen beállítások mellett lenne szebb a mostanihoz képet?Nem tudom kipróbálni,mert nincsen vistám.
    Mostani: 1024x768,AA:2x,performance very high,render high,hdr,bloom.
    És kb az a beállítás mennyivel lenne lassabb/gyorsabb?