9022
Far Cry 2
  • hiper KOCKA
    #8260
    Thx very máccs
  • handrx
    #8259
    Ugyan már! Ugyan ezt a fájlt(csak nem ezt a feltöltést!) te is közzé tetted itt, miután le vetted a far cry magyar oldaladról! :)
  • Tib
    #8258
    Warez dologra ott a warez részlege a topic-nak...
  • bodajoci
    #8257
    A végén nekem csak a dipótáskás küldi jött be, mert a robbantósnál nem sikerült megtalálni a robbanó anyagot. Mindenki így van vele?
  • peppino3
    #8256
    ááá nem szedi le
  • handrx
    #8255
    Hello
    Itt megtalálod:
    http://data.hu/get/885536/Far_Cry_2_-_magyar_felirat.rar.html
  • peppino3
    #8254
    magyarositás van ?
    ha igen holtom leszedni ?
  • ddomi87
    #8253
    Meik szobában?a többi szoba ajtaja be van deszkázva!
  • Tib
    #8252
    Szerintem elértél arra a részre, ahol ugyan abban az épületben, de már egy másik szobában van a bossz, a régi szobájának ajtaja meg lezárva... :-)
  • ddomi87
    #8251
    CSásztok!
    Elakadtam a játékban,méghozzá oan résznél h a városban mutatja a jel h van uj küldetés a "vörös csillagosoknál",de mikor felmegyek a lépcsőn be van zárva az ajtó ahol a bossok adnák a melót.
    menübe ez van:
  • gduck
    #8250
    MAP PACK
  • LordAdam911
    #8249
    tárgyak között multiplayer mappában.
    :-ccc
  • elite
    #8248
    Csak növényevők.
  • SzocsA
    #8247
    vadállatok vannak benne?
  • SzocsA
    #8246
    nem multizik senki?
    melyik verzió kell hozzá?
    1.02?már van 1.021
  • Indigo
    #8245
    valaki?
  • bardocz
    #8244
    Ezt írja:reach the undergroung cell,northwest of pala.Odamegyek a házhoz,kiírtok mindenkit,de semmi,nem tudok bemenni.
  • zooleeh
    #8243
    na hogy kell megmondanad?
  • bardocz
    #8242
    A barátok egyszercsak ígyis-úgyis meghalnak?Most halt meg Michelle,nem tudtam újraéleszteni,aztán lelőttem,hogy ne szenvedjen.
  • dragster
    #8241
    Jó FPS..unlokkolva nekem 1.2es tualatinon gfmx200 197 avg fpsem van!
    Komolyra fordítva az tényleg nagyon kevés, [email protected] + 96gt + 2gb@800 és átlgosan 50 fps fölött vagyok. Természetesen minden maxon + kényszeritett 16x AA.
    Ötletnek meg driver csere.
  • Tib
    #8240
  • LordAdam911
    #8239
    már megvan, semmi :D
  • LordAdam911
    #8238
    PLS VKI SEGÍTSEN, NAGYON FONTOS!!!
    hogy kell spawn pointot lerakni map editorba? :S
    pls HELP!! thx
  • Serpike
    #8237
    Valaki írja le pls hogy neki xp alatt ha használ még ilyet valaki :)
    1280*1024ben ultra grafon a benchmarkja AA nélkül mennyi fpst fut 4870 512essel, 9.2es ati driverrel. Nekem 35ös átlagot dobott ki rá, 6420as core 2vel 2giga rammal és asus p5b alaplappal, amit nagyon keveslek. 2,1ről 2,8ra húzással is csak 2fpst javult. Ötletek?
  • Ombika
    #8236
    Akkor tok mind1,h mikor esek ossze! :)
  • elite
    #8235
    Én kijutottam. Összeesik magától kb 100 méter után...
  • Samurai84
    #8234
    Ja és 4k az ára.
  • Samurai84
    #8233
    Sziasztok.
    Van egy eladó Far Cry 2-m, origi, multi nem volt még használva, egyszer volt gépre telepítve.

  • MURopi
    #8232
    a Counter-Strike remek sorozatban is a legtöbb fegyver fordítva van :D a 100fokos töltény hüvelyek csapkodják az arcodat... faja :)
  • bardocz
    #8231
    Inkább legyél hősi halott:D
  • Ombika
    #8230
    DE ugy szeretnek kijutni varosbol,h nem halok meg! :) De latom ez nemfog menni! :)
  • zomgzerg
    #8229
    hamachin minden meghal előbb utóbb, ami megéri azt a sok szarakodást azt megveszik, ami nem azt meg letörlik a gecibe ^^
  • Tib
    #8228
    Úgy látom a FC2 meghalni látszik... már a multi sem megy úgy, hiába a felhívás
  • bardocz
    #8227
    Elején csak haljál meg,utána tudsz játszani:D
  • Ombika
    #8226
    Amire siman fordul elo pelda! :) szal ezen nem kell meglepodni! :) Mellesleg en elkeudtem tengap 25 szor doglottem meg elejen, kicsit vicces a jatek, adok neki meg 20 perc eselyt, aztan uninstall orokre! :)
  • bardocz
    #8225
    Nekik kéne a leglogikusabbnak lenni!:)
    Hiszen ők ezt úgy csinálják,hogy kapnak egy fegyvert,és azt modellezik le,nem pedig fejből:D Ez olyan,mintha balkormányos autót a játékban megcsinálnának jobbkormányosnak:D
  • Ombika
    #8224
    DE kockafejueknek ez nem logikus baszki! :)
  • bardocz
    #8223
    Ehhez nem kell fegyverszakértőnek lenni:D
  • Ombika
    #8222
    Valszeg nem fegyo szakertok, bar igazatok van utana nezhettek volna !
  • bardocz
    #8221
    Jah,ezt én is észrevettem,elég gáz,hogy nm tudnak egy fegyvert lemodellezni rendesen:D