9022
Far Cry 2
  • adios
    #8381
    köszönöm szépen akkor biztosan az lesz a probléma:)
  • gfreak
    #8380
    döntsd meg a monitort magadfelé
  • Danecay
    #8379
    Úgy értem, én már ég nem csináltam semmit, csak vártam a többiekre, de a folyamatábra még mindig haladt, nálam is és a többieknél is különböző mértékben. Akkor érteném, ha adott idő alatt kellene beállítgatni a dolgokat és az idő teltét mutatná, de akkor mindenkinél egyformán kellene haladjon. Nincs jelen pillanatban ezzel problémám, csak szeretném tudni, hogy mit is jelent.
  • Danecay
    #8378
    Kösz!
    De a második kérdésnél, akkor sem értem, hogy mi alapján halad a csík (folyamat).
  • koschwarz
    #8377
    ha még aktuális: pont most csináltam meg azt a gyógyszerszerző küldetést (jól leírtad a helyszínt, rögtön megismertem). először én is azt hittem, minden zsoldost megöltem ott, de aztán rájöttem, hogy egy nagyon (NAGYON) elbújt...összesen 6 van ott.
  • Warton
    #8376
    Játsz állva!
  • Warton
    #8375
    1. Változtatja a csapatok összetételét.
    2. Zöld pötty azt jelenti, hogy a játékos készen van a beállításokkal, korona pedig a szerver gépet jelenti. Igazából ez egy ready-up rendszer, ami rendesen csökkentette a játék komfort fokozatát. Nem is értem, hogy mi a fszért kellett a játékba tenni, de sajnos ez van.
    3. Passz.
  • Danecay
    #8374
    Lenne egy pár kérdésem, a multival kapcsolatban:
    - Mit jelent a csapatok léptetése? Lehet rá szavazni is.
    - Pályaváltás során, mik azok a folyamatábrák a játékosok nevei mellet? Van akinek a neve mellett egy zöld pötty jelenik meg, van akinek zöld korona. Nem pályabetöltés mert az külön procedúra.
    - Játék közben hogyan lehetne megnézni, hogy mi az aktuális pálya neve, mert én sehol nem láttam feltüntetve?
  • Tib
    #8373
    - Székek lába alá 1-1 tégla.
    - Spotlámpa a monitor fölé.
    - Magad leöntése vödör vízzel és a napra kiállás... Talán nősz egy kicsit.
    - Napszak váltása...

    Ha alacsonyabb növésű vagy, akkor melyik nagyokos rokonod adott hokedlit szék helyett? Vagy a monitort helyezte el ilyen professzionálisan?
  • Jim Morrison
    #8372

    koschwarz elmondta azokat amiket én is akartam mondani :)
  • koschwarz
    #8371

    no komment.

    talán tegyél párnát a segged alá.

    (vagy talán a brightness-en állíthatsz valamit)
  • koschwarz
    #8370
    f gomb alapból (PC-n )
  • Immigrants
    #8369
    Helló!Olyan kérdésem van hogy ha besötétedik de nem is kell elég ha sötét van a kép felső részét nem látom (TFT monitor negatív)Igazából az a baj hogy én se vok nagy+a monitor magasan van.Mit lehet csinálni ezzel a !!!!!játékban!!!!(Azért írtam !!!! mart nem akarom az asztalomat átrendezni)Kössz a választ.Csá
  • balla27
    #8368
    kár,na mindegy !még 1 kérdésem lenne.felveszek molotov koktélt és gránátot,akkor azt tudom váltogatni?mert nekem csak akkor jön be a gránát,ha a molotov elfogyott.
  • koschwarz
    #8367
    pc, naná
  • balla27
    #8366
    te pc-n játszol?mert ha esetleg ps3 akkor lehetne multizni 1.
  • koschwarz
    #8365
    én kb. 26%-nál tartok, és most megyek 4x gyógyszerért...egyébként még egyiknél sem volt ilyen probléma.
  • adios
    #8364
    okés köszi megpróbálom
  • balla27
    #8363
    köszönöm a választ.siker.10% tartok most
  • bardocz
    #8362
    Másik irányból menj oda,szerintem ugyan ott vagy,mint ahol nekem is baszakodott.
  • Danecay
    #8361
    Hát ezt így nem tudom, még az is lehet, hogy az :) CTD pálya volt, egyik végében sárkunyhók, egy csomó sirály körözött felette, magasles, valami bányagép, legőhodak, több szinten is, egy sziklában volt egy alagút is. A pálya másik végében egy "kisváros " templommal, tóval, melynek a stégje előtt van egy elsüllyedt csónak. Mindkét fél bázisán van egy terepjáró, egy buggy, továbbá van még a pályán sárkányrepülő is, de nem tudom, hogy egy vagy kettő. Ha ismered a pályát akkor ebből rájössz :)
  • adios
    #8360
    kb 22%-nál.Ez a második "gyógyszerszerzős" küldetésem.Egy magasabb szikla alatt van a rejtekhely,és egy folyó is indul onnan.Mindenkit kinyírok de nem akarja kinyitni az ajtót.
  • koschwarz
    #8359
    hány százaléknál tartasz?
  • koschwarz
    #8358
    a templom pala-ban van. pala tűzszüneti zóna, senki nem lő senkire. van egy-két a város térképén pirossal jelölt zóna, ahová nem szabad belépned, de egyébként mászkálhatsz pala-ban bármerre. a templom bejárata pl. biztos hogy nem ilyen piros zónában van.
  • Tib
    #8357
    A pálya (sajnos) csak akkor kerül mentésre a gépedre, amikor az aktuális kör befejezésre kerül a szerveren. Ilyenkor felteszi a program a kérdést, hogy megtartod vagy elveted a pályát. Addig csak a memóriában van "tárolva".
    Tehát ha X idő után kiléptél a szerverről, akkor a pályát nem menti a játék... Többek között ezt is szeretnék a rajongók megváltoztatni úgy, hogy amikor letölti a szerverre csatlakozáskor, egyből mentse le a játék.
  • HarryProf
    #8356
    Ha megmondod kb. hogy nézett ki a pálya, lehet tudunk segíteni. Nem a Savanna Battle?
  • Danecay
    #8355
    Hi!
    A tegnapi nap játszottam egy pályán ami nagyon tetszett. Nem alap pálya volt, mivel letöltődött szerverhez csatlakozás során. A problémám, az hogy nem találom ezt a szóban forgó pályát sehol. Vista alatt elvileg itt kellene lennie: C:\Users\NÉV\Documents\My Games\Far Cry 2\user maps\ de nincs. Nem készít a játék valamilyen LOG filet, amiben meg lehetne esetleg találni a pálya nevét, mert sajna nem emléxem rá? Csak arra emlékszem, hogy talán 2.6-os volt a verziója, de ebben sem vagyok biztos.
  • Tib
    #8354
    1. Játék patch-elése
    2. Audio Driver frissítése
    3. Cserélj másfajtára vagy tilts le pár audio codec-et (ACE Mega CoDecS Pack 6.03 nekem jól viszi)
  • elitehun
    #8353
    1.,Ez nem fos mert csak a te verzióddal volt ilyen panasz. Tehát nem általánosíthatsz.
    2.,Patch-eld meg
  • badsco
    #8352
    Frissítettem mindent, de már rosszabb lett. Már folyamatosan zúg. Semmit sem tudok vele csinálni. A legkisebb zörejt sem érteni, olyan, mintha két vezeték érintkezne, de természetesen erről szó sincs. Ezt a fost hogy adhatta ki az ubisoft????
  • adios
    #8351
    Hello!
    Miért van az h amikor a malária gyógyszerért megyek egy veteránhoz nem enged bemenni a házba?Minden zsoldost kinyírtam körülötte + az útlevél is megvan amit a pap adott.Ez vmi bug?
    köszi előre is
  • totya4
    #8350
    Nézd meg van-e frissebb driver a hangkártyádhoz, esetleg a directx-t is frissítheted.
  • badsco
    #8349
    Hello srácok.

    Az lenne a problémám, hogy nincs a játéknak hangja. A menünek és a többinek van, viszont story indításkor elnémul. Eredeti game-ről van szó. Tud valaki valamilyen megoldást?
  • balla27
    #8348
    sziasztok!egy nagy gondom lenne.nem tudom mit kell csinálnom.el kell mennem a templomba,és oda kell adnom egy kazettát a father maliyának!jelzi a térkép kb hol van a templom.de nem tudok bemenni ,mert ez a sok f ledarál.szerintem sunyiba kell oda bemenni,de az sem megy.légyszi segítsen valaki.ez még a legeleje a játéknak
  • Sörmókus
    #8347
    Szevasztok! Van 1 "kis" gondom!
    Ahogy katt 2x az exe-re, olyan hibaüzit dob ki, hogy "Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc000001d). Az alkalmazás befejezéséhez kattintson az OK gombra." Igaz, hogy a procim gyengusz, (2500+ Sempron), de van mellé 1,75 GB ramom és egy ddr3-mas 256-os 7300GT videókarim, shader 3.0-val... Cimborámnak ugyanez a helyzet, de neki 3500+-os procija van... Tudtok erre valami megoldást? Ha igen, légyszives segítsetek! Előre is köszönöm!
  • adios
    #8346
    Ez nem a reklám helye.menj máshova.
  • HiHTer
    #8345
    Ez Egy Bux.To val kapcsolatos oldal ahol pénzt lehet keresni (IGAZI PÉNZT) Minden Levan Ide Írva Katt : buxto1.mlap.hu
  • HiHTer
    #8344
    Szasztok Ez Egy Oldi Ahol Van Fry Cry+ Stronghold ingyen minden kieg.!! Magyarítás!! stb klikk!!!! http.//www.gggg.mlap.hu
  • elitehun
    #8343
    Lehet át kéne írni a játék árát mert már csak 6290 Ft
  • koschwarz
    #8342