9022
Far Cry 2
  • Tib
    #8421
    A PC-s patch teljesen elkészült, már csak egy apró hiba a telepítőjében, ami elválasztja a publikálástól!
    Ennek fényében szerintem még a héten, vagy legkésőbb jövő hét közepéig meg is jelenik!
  • koschwarz
    #8420
    ja, közben rájöttem, hogy te a néhánnyal későbbi küldetésről beszélsz, bocs. ott csak beszélni kell a kapitánnyal, és kész...valóban nem kellene ottmaradni a jelnek. hány százaléknál vagy?
  • koschwarz
    #8419
    hátha valakinek még aktuális:

    tegnap belefutottam abba a bugba, ami az egész addigi játékot (tudomásom szerint) tönkreteheti - ha nincs egy olyan korábbi mentésed, amit visszatölthetsz és így valamit máshogy tudsz csinálni...a lényeg, hogy 73%-nál nem volt nyitva a térkép szerint a következő mission-t adó UFLL bázisnál a küldetést adó főnök ajtója. (vagy az őrnek kellett volna egy haver-kimentős küldetést adnia? nem tudom, de mindenesetre az őr beengedett.) én máshol sem találtam senkit, aki küldetést adott volna.

    utánaolvastam, és kiderült, ilyen hiba állítólag előfordulhat 27 , 62, 73, és 88 %-nál. ciki.

    ez az után történt, hogy elmentem és megcsináltam az egyik havernak egy küldetést...úgyhogy visszatöltöttem egy korábbi állást, és a haver helyett rögtön a UFLL-hez mentem és megkaptam a küldetést. tehát egyértelmű, hogy az előtte elvállalt haver-küldetés (konkrétan, hakim echebbinek kellett elhozni egy APR-t kompromittáló iratot sefapan-ból) után állt be ez a bug.

    egyébként összesen mindig 3 mentésem van, és azt szoktam átírni, mivel egyébként rohadtul lelassul a loadgame menu, ha megnyitod...tök vakszerencse, hogy pont megvolt az a mentésem, ahol még eldönthettem, merre menjek, és milyen küldetést vállaljak el.

    ja, egyébként eredeti, felpeccselt.
  • koschwarz
    #8418
    ez most az a küldetés, ahol
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy kurva nagy bárkát kellene megvédeni? ha ugyanarról beszélünk, akkor itt miután a kapitány a fülkében elmondja a dumáját, neked ki kell menned a tatra, valahová előre, akkor elindul a hajó, és ahogy haladtok a cél felé, csónakkal meg a prtról fognak titeket támadni...na ezeket kellene kiiktatni.
  • kri555
    #8417
    Kösz már tudom mi a baja.
  • Tib
    #8416
    Külföldi fórumokat olvasgatva amennyiben a számítógép konfigurációd megfelel a játék gépigényének, ezek a lehetőségek segíthetnek ennek vagy annak:
    - Legújabb videókártya meghajtó letöltése: GeForce / ATi
    - Legújabb patch használata
    - A "Far Cry 2\bin\" könyvtárban jobb klikk a "farcry2.exe"-n, Tulajdonságok, Kompatibilitás fül, Képernyő beállítások >> Képi témák letiltása (kipipál)
    - "GamerProfile.xml" fájlban megkeresni a "Maximized=" sor értékét átíri: ha 0 van odaírva akkor 1-et beírni, ha 1 van odaírva akkor 0-t beírni. Ezután a játékba tetszőlegesen beállítani a képernyő adatait.
    Windows XP: C:\Documents and Settings\NÉV\Dokumentumok\My Games\Far Cry 2\GamerProfile.xml
    Windows Vista: C:\Users\NÉV\Documents\My Games\Far Cry 2\GamerProfile.xml

    Ezek a tippek külön-külön vagy egyidejűleg segíthetnek.
  • kri555
    #8415
    de meg van.
    A bátyám gépén meg semmi baja.
  • Immigrants
    #8414
    vedd meg a gamet
  • kri555
    #8413
    Jah és fent van az 1.02-es patch!
  • kri555
    #8412
    Segítsetek!
    Mikor elindítom a játékot akkor fekete lesz az egész de hang az van és nem látok semmit.De ha az editort indítom el akkor ugyan az van nem látok semmit mert fekete lesz minden!
    Ha valaki tud segíteni akkor meg köszönném !
  • Module
    #8411
    Nah,zsír hogy még megy az FC2 fórum

    A FarCry2-vel akadtak gondok,az APR-os küldetés legvégén vagyok,azt írja feladatnak,hogy:"Randezvous with Frank Bilder's barge and eliminate all attackers"
    vagyis megint találkozzak azzal matrózzal akinek kicsivel korábban a hajóját kellett bevédeni,most is kinyírtam mindenkit a hajó körül,bementem a fülkébe ahol állt a manus,mondott valamit hogy köszöni vagy vmi ilyesmit,és utána nem történik semmi.A pók elmondja a szöveget aztán ennyi.A jelzést meg továbbra is otthagyja a térképen.Visszamentem Palába,ott az APR meg a UFLL is zárva van,nem lehet bemenni,nem is áll ott senki,sza nem tom folytatni a játékot.A végigjátszás szerint most az UFLL-el kéne folytatódnia,de nekem úgy tűnik hogy a hajóskapitánynál megakadt a játék.Pleaze help!Előre is köszönöm!
  • KILLER2
    #8410
    Az miért van, hogy a menüben az egeret ha lassan húzom, akkor alig vagy nem is mozog a kurzor? Nem követi rendesen a lassú mozdulatokat. A játékban rendesen megy, de a menüben borzalmas.
  • Tib
    #8409
    Elég az 1.02 -es patch, az a korábbi javításokat is tartalmazza
  • zooleeh
    #8408
    Nalam is volt ilyen prob. meg az elejen ,de ujraraktam es utana nem volt gond( 1.01 es 1.02 -es patch -et felraktad?)
  • belarus
    #8407
    Helo!
    Most játszanám elősször ezt a gamet.Az lenne a problémám mikor belemék a játékba és inditanám a történet módot aztán az új történet és a nehézség.És lenne az emberek választása és a start.Rámegyek a startra és aztán kiirja,hogy a világ betöltés sikertelem.Mi lehet a baj???
  • kispalika
    #8406
    Igen azokat is, meg amit fegyverkereskedő adott, vagy mikor a rádiótoronynál kaptam feladatot. Ráadásul most nézem, hogy az utolsó mentésnél a főküldetésem is 29/33 és ez után már csak az van vissza hogy találkozzam a Sakállal és robbantsak (vagy vigyem el a gyémántos táskát egy fickónak).
    A haverküldetésem 12/12. Az alküldetésem 27/40.
  • totya4
    #8405
    Mit értesz mellékküldetés alatt? Hogy mikor kaptál egy feladatot akkor valamelyik haverod ehhez kapcsolódó küldetéseit is elvégezted?
  • kispalika
    #8404
    Végigvittem a játékot. Minden felkínált mellékküldetést is megcsináltam. Ennek ellenére a statisztika szerint aazt hiszem 27/42 a mellékküldetés. Ez hogy lehet?
  • Immigrants
    #8403
    Szia menj rá az elsőre és válaszd ki a listából h far cry 2Ennyi az egész
  • Dj Lyon
    #8402
    Sziasztok...
    Meg szeretném szerezni a játékot mert jónak találom a nézett videókból ítélve.
    De azt szeretném megtudni hogy milyen gép is kell ahhoz,hogy legalább minimumon fusson a játék?

    Gépem:
    Processzor: Intel Celeron 2.53 Ghz 1 magos
    Videókártya: NVIDIA GeForce 6600GT 128-MBos
    RAM: 1280MB DDR400-as

    Köszönöm a minél előbbi válaszokat!
  • norman001
    #8401
    most látom hogy ki van írva
  • Tib
    #8400
    Annyi...
    ...Te most csak megjátszod, vagy tényleg ennyire...?!
  • koschwarz
    #8399
  • norman001
    #8398
    ok és mennyi?
  • koschwarz
    #8397
    inkább vedd meg haver...
  • norman001
    #8396
    De nem tom meg csinálni mert amikor el kezd köhögni a csávó és aztán még megy de aztán fekete kép és semmi.Egy olyan mentés kéne ami onnan kezdődik hogy az ember ott áll az ajtónak támaszkodva
  • Immigrants
    #8395
    Helló!Az első két küldit nem tudjuk neked felrakni mert mehetsz az APR-hez és a UFLL-hez is de akár a fegyverkereskedőhöz is .Ugyhogy első 2 küldetést 150 helyen megcsinálhatod.
  • norman001
    #8394
    hy valaki fel tenne egy olyan mentés ami a 2 küldetés elején van mert nekem a az első amikor a kocsiba ülök el megy egy darabig és aztán fekete kép és semmi se történik
  • norman001
    #8393
    hy valaki fel tenne egy olyan mentés ami a 2 küldetés elején van mert nekem a az első amikor a kocsiba ülök el megy egy darabig és aztán fekete ké és semmi se történik
  • koschwarz
    #8392
    semmi különös, odamentem, mindenkit lelőttem, beengedtek, stb.
  • Immigrants
    #8391
    Ott vmi megoldás?
  • koschwarz
    #8390
    hoppá, tényleg nem ugyanaz, mert az én helyszínem észak-nyugaton van a north railyard és cattle xing között kb...

    viszont azt a helyet, amit mutattál, azt hiszem már megcsináltam, és minden probléma nélkül felszabadítottam...emlékszem hogy a térképemen van ott egy ököl-jel.
  • Immigrants
    #8389
    Lehet nem egy házról beszélünk ám mi mert ott nincs folyó hanem ami szemetszúrt a bugy.Attól egy -100 m szintkülönbségre van egy tábor és ott a folyó+ egy dzsip mászkáll azt a kettőt a dzspiből kiszedem és akkor se jó na azért biztonság kedvéért Nekem az atya adott könyveket h szálítsam le és én ide viszem Piros:ott nem nyit ajtót kék Őrbódé,tábor
  • koschwarz
    #8388
    én egyelőre feleslegesnek tartottam ezeket a ládákat megvenni. mindig volt a küldetések között olyan alkalom, hogy betérhettem egy fegyverkereskedőhöz és lecserélhettem a cuccot. a felszabadított menedékházakat csak arra használom, hogy ha útba esik és kell a skuló, felveszek egy kicsit (a dart sniperfegyvert használom, mert csendes, csak összesen 4 lőszert lehet vinni alapból vele, úgyhogy néha jól jön az utánpótlás)

    ...meg a silent mp5-öt, meg a gránátvető m79-et vagy mit a járművek ellen. lopakodva élvezetes. camo suit-tal guggolhatok a fűben, mozdulatlanul és az ellenfelek elsétálnak melletted..tök jó.

    viszont 1000 éve nem tudok további fegyvereket felszabadítani, egyszerűen nem jelenik meg fegyverkereskedő (mission-ön kívül se, kb. 30%-nál tartok). pedig a marksman bandolier kellene már...ez normális?

  • Danecay
    #8387
    Égen én is erre következtettem, de egy snipert azért szívesen magával vinne az ember a többi ra-ta-ta mellé :)
    Köszönöm a választ!
  • Tib
    #8386
    Ha megveszed a fegyveres ládát, akkor abba fegyvert tehetsz.
    Variációk:
    - A kedvenc fegyveredet beleteszed, majd felveszel egy másikat a helyére (esetleg újból a kedvencet a fegyverboltban). Amolyan utánpótlás biztosíték a menedékházban, ha nincs a közelben fegyverkereskedés.
    - megveszed az összes ládát és feltankolod az éjszakai harcászat hangtalan eszközeivel (feltéve ha épp a hangosabb, robbantgatós verziókkal rohangálsz). Ha nincs a közelben fegyverkereskedés, akkor is könnyen taktikát tudsz változtatni.
  • Danecay
    #8385
    Helo!
    Vásároltam a játékban olyat, hogy elsődleges fegyver láda, amihez az van írva, hogy " Hely egy extra elsődleges fegyvernek, ami egy nem zárt menedékből hozható el." Felkerestem egy ilyen menedékhelyet, és volt is benne 3 fegyveresláda, elsődleges, másodlagos, és különleges. Nyilván csak az elsődlegest tudtam kinyitni, mert az vásároltam meg, de az egyetlen dolog amit kezdeni tudtam vele, hogy beleraktam az elsődleges fegyveremet, így már ilyen fegyver nem is volt nálam. Nem igazán értem a lényeget. Én úgy értelmeztem, hogy ha ezt megveszem akkor egy elsődleges fegyver helyett, kettőt hordhatok majd magamnál, mint pl egy AK-t és egy Sniper-t. Hogy is van ez?
  • koschwarz
    #8384
    figy, van a ház, amit el akarsz érni, ahova nem engednek be. onnan indul egy folyó, még egy csónak is van. nekem a ház körül volt 4 ellenfél, aztán a folyó mellett kétoldalt is van egy-egy, relatíve már messzebb a háztól. az egyik oldalit nagyon nehezen vettem észre, ezért én is bóklásztam egy ideig, mire ő kiszúrt és elkezdett rám lőni.

    most is játszottam, és az egyik safe hause-nál pl. az egyik őr valahogy lecsúszott a hegyoldalon (valszeg nem szándékosan, nem az MI irányította), csak hallottam ahogy szövegel. és addig nem tudtam felszabadítani a házat, amíg én is le nem másztam és lelőttem. néha van ilyen. szerintem a fenti gyógyszeres háznál is valami ilyen lehet, rossz helyre tették a spawn-pontot az egyik ellenfélnek, és nehezen lehet észrevenni.

    az fenti útnál lévő őrséget nem kell kinyírni ehhez a házhoz.
  • Immigrants
    #8383
    Helló!Az út menti őrséget a háztól nem messze én kikerültem,de megöltem pár zsoldost és nem nyit ajtót,de ahol a folyó kezdődik ott egy új tábor van azokat is nyírjam ki vagy mi?Vagy vissza menjek a tábort kiiktatni?
  • koschwarz
    #8382
    a lényeg, hogy ahonnan indul a folyó, ott mindkét partján, kicsit messzebb, van egy-egy zsoldos. én is azt hittem mind megvan, de nem nyitottak ajtót, aztán elkezdtem rohangálni a környéken, és így támadott meg egy utolsó katona, egyébként olyan volt, mintha ott termett volna a semmiből.

    előfordulhat úgy tűnik, mert pl. egy célpontkiiktatós küldetésben az autó, amiben utazott a célpont, a két jeep között egyszer csak ott termett, ahogy néztem őket távcsővel. vicces.